שמן המפ – קנאבוס

שמן המפ – קנאבוס

שמן המפ - קנאבוס
שמן המפ – קנאבוס

שמן המפ – קנאבוס – אז מה בעצם הופך שמן קנבוס לבריא? זרעי קנבוס עשירים בחלבונים ובחומצות שומן לא רוויות –אומגה 6 ואומגה 3 וסיבים לא מסיסים. הזרעים הם מקור טוב לטוקופרולים או אנטי אוקסידנטים של ויטמין E. הם ארוזים עם מינרלים כגון אשלגן, מגנזיום, ברזל, אבץ, סידן פלוס מיקרו אלמנטים כגון סטרונציום, תוריום, ארסניק וכרומיום. עשירים בחומצות שומן חיוניות של אומגה 6 ואומגה 3. שמן קנבוס יכול לשמש להעלאת מערכת החיסון, להלחם בהזדקנות העור ולשפר תפקוד לב-ריאה. מחקרים מסויימים מראים שחומצה לינולאית שלו נלחמת בזקנה ובפסוריאזיס.

שמן המפ – קנאבוס או שמן זרעי קנבוס(המפ):

לא להתבלבל עם בן דודו הפראי שמן החשיש .HASH OIL זה שמן רב טעמים שנוצר מזרעים גולמיים של צמח הקנבוס. בעוד שהיתרונות של שמן החשיש מוטלות בספק, שמני קנבוס לא מוטלים בספק. זהו תוסף תזונתי מוכח הפועל יפה.

שמן המפ – קנאבוס הנה היתרונות הבריאותיים הכי בולטים של שמן קנבוס(המפ):

  • שמן קנבוס (המפ) עוזר לשמור על איזון הורמונלי. קנבוס הוא הזרע היחידי שמכיל חומצה גמא-לינולית, שמתחברת לבסוף להורמון פרוסטגליצין PGE1 שמווסת את האיזון ההורמונאלי ומשפיע על הבריאות בגיל הבלות.
  • שמן קנבוס מחדש וממריץ מחדש את שכבת ההגנה של העור הודות לכמות הגדולה של חומצות שומן אומגה 3 ואומגה 6. לשמן קנבוס יש הרכב דומה לשומנים שבעור, שעושים אותו טוב ושמנוני מלא לחות. זה מאוד שימושי לעור יבש, עייף או מיובש. זה מגדיל את האלסטיות של העור ואת יכולת קיבל המים שלו ברקמות העור. שמו קנבוס טהור יכול לטפל בשיער יבש ובדרך כלל נכלל בקונדישנרים ומרככי שיער.
  • שמן קנבוס (המפ) מעולה לצמחונים ולטבעונים לקבל איזון נכון של אומגה 6 ואומגה 3 שיכול להיות לא פשוט לצמחונים ולטבעונים. לשמן הקנבוס יש את היחס האופטימלי של החומצות האלה.
  • שמן קנבוס (המפ) מוריד כולסטרול. השמן הצמחי היחיד שמכיל אומגה 6 ואומגה 3 ביחס 3:1 זה שמן קנבוס. השמן הזה יכול לסייע להוריד את רמות הכולסטרול ע"י האצה של תהליכים מטבוליים. מטבוליזם מהיר "שורף" מהר את מה שניכנס לגוף וזה כך לא מתמקם על קירות העורקים.
  • השמן הזה טוב לסוכרתיים: ערכו התזונתי נמוך בפחמימות ובסוכרים, לכן מעולה כתוסף מזון לסוכרתיים. מרכיביו עשויים לסייע לאיזון רמות הסוכר בדם.
  • מניעת פסוריאזיס: פסוריאזיס ניגרם בגלל חוסר בחומצת שומן אומגה 6 בגוף. חומצות השומן בשמן עוזרות במניעת חמצון העור וייבושו.
  • מתגבר מערכת חיסון: אומגה 3 ואומגה 6 משפרות מערכת חיסון. מאזנים פלואורה נכונה בגוף, בניית מגן מחיידקים ותגבור עמידות הגוף.
  • עוזר במניעת דמנציה של מערכת העצבים: מונע הרס של הממברנה שמגינה על תאי העצב.
  • מונע פקקת ורידים/חסימה: בשל תרכובות עשירות באומגה 3 שמן הקנבוס מדלל את הדם ומשחרר את הוורידים.

שמן המפ – קנאבוס

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים