קוסמטיקה של קנאביס – קוסמטיקה של המפ

קוסמטיקה של קנאביס – קוסמטיקה של המפ

קוסמטיקה של קנאביס - קוסמטיקה של המפ
קוסמטיקה של קנאביס – קוסמטיקה של המפ

קוסמטיקה של קנאביס – קוסמטיקה של המפ -מהי קוסמטיקה? קוסמטיקה היא כל מרכיב שמשמש לנקות לשפר או לשנות את ההרכב, העור, השיער, הציפורניים או השיניים. מוצרי קוסמטיקה כוללים מוצרי יופי (מייקאפ, בושם, קרם פנים, לק) ואביזרי טיפוח (סבון, שמפו, קונדישנר, דאודורנט,אפטרשייב).

למה אנחנו משתמשים בהם?

קוסמטיקה של קנאביס – קוסמטיקה של המפ – אנו משתמשים בהם בכדי להגדיל ולהעצים את היופי שלנו. זה גורם לנו להיות יפים יותר.מייקאפ וקונסילר גורמים לפנינו להיראות יפים יותר לכסות פריחה ונקודות שחורות שעל העור שלך. איפור עיניים כמו איליינר, צלליות, שימר ומסקארה מרעננים את מראה העיניים.

קוסמטיקה טבעית

שימושים:

  • ניקוי
  • ייפוי
  • קידום משיכה
  • שינוי המראה הכללי

קוסמטיקה של קנאביס – קוסמטיקה של המפ – יתרונות הקוסמטיקה לעור שלנו

  1. לשפר את המראה שלנו:

זה יכול להביא בגרות או תמימות לפניך. יש תפיסה שאיפור יכול לבגר, כשיש טכניקות נכונות ומשתמשים בצבעים הנכונים הוא יכול לגרום לפניך להראות מבוגרות, חשבי על הצלליות הכהות..

  1. הגנה מהשמש:

בהתחשב בדאגות מנזקי קרני שמש, חברות קוסמטיקה משפרות את קו המוצרים שלהן ע"י ייצור מוצרים המכילים הגנה מהשמש. מייקאפ וקרם לחות עכשיו מכילים SPF של 15 או 30 וכך יש לנשים הגנה מהשמש. ברור שאם עליך להיות זמן רב בשמש מומלץ עדיין להשתמש במסנן הקרינה המסורתי עם מקסימום הגנה.

  1. מאזן רמות לחות לעור:

רמות לחות נמשתנות בין אנשים שונים. לחלק יש עודף לחות שמובילה לעור שמנוני ולאחרים עור ייבש שגורם לקמטי הבעה ולסימנים בעור. הקרמים עוזרים לאזן את רמות הלחות בעור וזה נותן את המראה הזוהר.

  1. זה גורם לבן הזוג שלך לחוש מיוחד:

בכמה ארצות זרות תשמעו את השיר שאומר:"שמתי איפור עבור אהובי" אפילו בחתונות שלנו יש תשומת לב מיוחדת לאיפור של הכלה. בוודאות הדגש הוא על הצילומים. באופן מסורתי המטרה של האיפור היא לגרום לפרטנר שלך לחוש מיוחד. במילים אחרות, זו הדרך שלך לומר להם שאת רוצה לזכות בליבם. גברים עושים אותו הדבר ע"י סרוק שערם, גילוח ולבישת בגדים ראויים ומתאימים.

קוסמטיקה של קנאביס – קוסמטיקה של המפ

לקריאת המאמר באנגלית

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

הקסהידרוקנבינול HHC
CBD

הקסהידרוקנבינול HHC

הקסהידרוקנבינול HHC הקסהידרוקנבינול HHC- קניבואיד חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת הקניבואידים החיוניים בצמח הקנאביס. צמח הקנאביס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי