קוסמטיקה טבעית – קוסמטיקה טבעית ב- 100% מותאמת אישית קוסמטיקה טבעית בהתאמה אישית

קוסמטיקה טבעית

קוסמטיקה טבעית – קוסמטיקה טבעית בהתאמה אישית

קוסמטיקה טבעית – קוסמטיקה אורגנית

קוסמטיקה טבעית
קוסמטיקה טבעית

בדקות הקרובות, אתם עומדים לגלות מה קוסמטיקה קונבנציונאלית מעוללת לגופכם ומדוע היא מקשה עליכם להפוך לבריאים כפי שהייתם רוצים להיות.

קוסמטיקה טבעית – הקוסמטיקה הקונבנציונאלית כפי שהיא מתוארת בתקשורת מבטיחה לנו פנים חלקות, עור צעיר, מראה זוהר וריח משכר, כל אלו ועוד הבטחות אחרות הן התיאור המושלם כדי שנבטח במוצר העטוף בעטיפה יפה. אחרי שהאמנו לסיפור הרקע והעטיפה היפה, התוצאה היא כמעט בלתי נמנעת, כך במהרה נמצא את עצמנו מניחים את הקרם היוקרתי על המדף בבתינו.

אז איך זה בעצם קורה?
הכירו את השיטה בה כל הגורמים המוסמכים (אפילו הממשלתיים) מעוניינים להפוך אתכם לצרכנים, הם יעשו כל מה שניתן כדי שנקנה "רעלנים בעטיפות יפות".

רבים מאיתנו לא יודעים על האינטרס המשותף של הממשלה עם חברות הענק המכניסות לקופת המדינה מיליוני שקלים בכל שנה ממיסים.

לממסד ולממשלה יש אינטרס להפוך אותנו לצרכנים של החברות הגדולות, הם מעוניינים בכך שנקנה את אותם מוצרי הטיפוח הקונבנציונאליים, בכדי שלחברות הגדולות במשק יהיה אינטרס להשקיע את כספם ולשלם מיסים  לקופת המדינה.

אך, אם תמשיכו לקרוא, אתם עשויים לגלות למה כדאי לכם להימנע ממוצרי קוסמטיקה קונבנציונאליים, כאלו שמונחים על המדף ברשתות הגדולות ביותר. אם זה נראה לכם מוזר, המשיכו לקרוא את המאמר…

הידעתם כי רישיון משרד הבריאות אינו מבטיח מוצר "נקי" מכימיקלים? כחוק כל מוצרי הטיפוח הנמכרים בארץ מחויבים להצטייד ברישיון משרד הבריאות, אך אין זה מן הנמנע שאחוז גדול ממוצרים אלה מכיל SLS, חומרים משמרים ואפילו תוצרי נפט.

רוב האנשים לא מבינים את הסיבות,
"כיצד מוצר אשר מקבל אישור של משרד הבריאות יכול להיות מזיק בעבורי?"

תחילה עלינו להבין כי כל מוצר אשר בא במגע עם עורנו, מערכת הנשימה, נצרך על ידי שאיפה (דמוי בושם או דאודורנט), מריחה או בליעה סופו להגיע אל מערכת הדם שלנו. החומרים שאנחנו מזינים בהם את גופנו, בין אם הם בדמוי אוכל או קרם לחות הם למעשה אבני הבניין הבונות את התאים החדשים של גופנו. האם הייתם צורכים חומרים כמו נפט, בושם, שמן, אלכוהול, סוכרים מלאכותיים, פראבנים, וזלין, סיליקון, חומרים משמרים, חומרי טעם וריח סינטטיים אחרים באופן יזום ומודע? לא, כנראה שהייתם מסרבים לשתות נפט או לאכול סיליקון לארוחת הבוקר, אבל זה בהחלט לא ימנע מכם לצרוך אותם באופן קבוע, אפילו יותר מהכמות "המותרת" בחוק. כל אותם חומרים שצוינו כעת נמצאים בתוכן של מוצרי טיפוח וקוסמטיקה קונבנציונאליים ומאושרים על פי חוק. מה אנחנו לא עושים בשביל להרגיש יפים? אנחנו רוכשים תכשירי טיפוח וקוסמטיקה שמבטיחים לנו עור פנים חלק, איפור שיעניק לנו מראה מטופח ואסתטי באלפי שקלים, אבל נראה שלא כל הנוצץ זהב. בשנת 2010 מצא ה-FDA מנהל המזון והתרופות האמריקאי כי למעלה מ-400 שפתונים של חברות שונות ומובילות בשוק הכילו עופרת בכמות גדולה. צריכת כמות קבועה של עופרת על ידי שימוש באודם, ליפסטיק או שפתון לחות עלולה להביא לשינויים הורמונאליים, לגרום להפלות ולפגוע בהתפתחות תקינה של העובר. למרות שמחקרים כבר הוכיחו כי עופרת היא חומר רעיל גם בכמויות מזעריות, ה-FDA טען כי על פי דעתו לא נשקפת סכנת לציבור הצרכנים. כך כאשר אין מי שידאג לציבור הצרכנים, ציבור הצרכנים מחויב לדאוג לעצמו, על כן אספנו כמה סיבות ועובדות מוכחות אשר יסבירו מדוע אנו צריכים להימנע משימוש במוצרים קונבנציונאליים.

קוסמטיקה טבעית

כמה סיבות למה אנחנו צריכים להימנע מרכישה של מוצרי טיפוח וקוסמטיקה קונבנציונאליים.

הזדקנות העור

1. האצת הזדקנות העור: הסיבה לכך? פראבנים, הינם חומרי שימור כימיים המייבשים את העור, עלולים לגרום לפתוח אלרגיות ומאיצים את הזדקנות העור. אותם חומרים נפוצים יותר משחשבתם וקיימים כמעט בכל מוצר טיפוח קונבנציונאלי, מדאודורנטים, סבונים, קרמים ועד מגבונים לחים, כיום יותר מחקרים קושרים קשר בין הפראבנים לבין פיתוח סרטן ובייחוד פיתוח סרטן השד אצל נשים. זה כמובן לא מפריע לחברות הגדולות במשק להשתמש בו בתהליך הפקת המוצר, זאת כמובן מטעמים כלכליים. הנה עובדה ידועה אשר לעתים קרובות מכוסה על ידי מאמצי שיווק מסיביים הנעשים על ידי חברות קוסמטיקה ענקיות הרוצות שנאמין כי קוסמטיקה קונבנציונאלית היא טובה ואף בריאה בשבילנו.

הידעתם כי האישה הממוצעת מורחת על עצמה כ-515 כימיקלים שונים בכל יום.

קוסמטיקה טבעית
קוסמטיקה טבעית

סבון הגוף, השמפו והקונדישנר לשיער, המסקרה, המייקאפ, הצללית, הקונסילר, קרם הגוף ושאר הצבעים מחדירים חומרים מסוכנים לתוך נקבוביות העור. לא דיי בכך, כימיקלים אלו עשויים להביא לסתימת נקבוביות על ידי יצירת שכבה מסיבית ולא חדירה לחמצן, התוצאה היא לבסוף מוות בטרם עת של תאי עור בריאים והאצת תהליכי הזדקנות. עם הזמן העור עלול להיראות עייף, חסר חיים, דהוי ואף זקן משהיה.

איכות חיים

2. ירידה באיכות החיים: אם זה משהו שאתם מוכנים לשקול, חכו עד שתקראו את זה. הכירו את תוצר הלוואי מספר אחד של תעשיית הנפט, הידוע כחומר רעיל ומסוכן – טולואן/בנזואן. הוא נמצא בשימוש בדלק, מדללי צבע ואפילו דבק וטיפקס, בין היתר תוכלו למצוא אותו גם בתוך מערכת הגוף שלכם בכל פעם שתמרחו לק על הציפורניים או תתיזו בושם על הגוף. טולואן או בנזואן עשוי להופיע בעשרות שמות שונים על גבי המוצר, קיצורים וסיסמאות, כך שאתם עשויים להתקשות במציאתו. אל תדאגו, הוא כבר ידאג להרגיע אתכם על ידי שיתוק מערכת העצבים שלכם ובמקרה הקל והטוב יוסיף לחייכם גירויי עיניים, כאבי ראש, סחרחורות באופן מפתיע ואם זה לא מספיק גם בחילות. יכול להיות שאתם אפילו לא תרגישו בכך, אבל בהחלט תתחילו לחלות בקלות יותר. במקרה הגרוע אפילו תחוו נזק נוירולוגי או נזק בלתי הפיך לכליות. אצל נשים, המקרה קצת יותר חמור, שכן הן עשויות לצרוך את המוצרים המכילים טולואן או בנזואן בכמויות גדולות יותר, דבר שעשוי לגרום למומים אצל נשים הרות. חומרים אלו כמובן עדיין מותרים לשימוש בתעשיית הקוסמטיקה, מאושרים על פי חוק.

סרטן

3. גרימת סרטן: מוצרי טיפוח וקוסמטיקה קונבנציונאליים מגדילים את הסיכון לחלות בסרטן אצל גברים ונשים כאחד. אחרי שפראבנים כבר זוהו ברקמות שד אנושיות הקושרות אותם באופן ישיר לפיתוח סרטן השד, נשאר לנו להמשיך ולסקור את הרשימה הארוכה של גורמי המחלות. אנחנו עדיין מתקשים להבין כיצד אנחנו כבני אדם מצליחים להאמין לתרמית שכזו, דבר אשר רחוק מכל זכר קדום להיותנו קשורים לטבע. מוצרים מהונדסים כפי שאנחנו רוכשים ברשתות הפארם מכילים לרוב פוספאטים או בשמם האחר סודיום לאוריל, הם מסומנים לרוב כ- SLS ומשמשים להקצפה של המוצר או ייצוב החומר. החומר הכימי הנ"ל יחד עם שאר החומרים הנוספים מוצאים את דרכם לכל מערכות גופנו ומצטברים בלב, בריאות, בכבד ואפילו במוח. עם הזמן הם עלולים לגרום לתפקוד לקוי והיחלשות מערכות אלו. במגע עם העור SLS עלול להביא להיפרדות שכבות העור ולהפיכתו של העור לגס בשל פגיעה בתפקוד המערכות הביולוגיות שלו. הוא גם עלול להביא לנשירה מסיבית בשל "אכילת" זקיקי השערה, דבר שיביא להתקרחות בלתי הפיכה.

זה לא פעם שאנשים ניגשו אלינו מתוך רצון להפוך את חייהם ליותר בריאים, רצו להעלים אלרגיה או לטפל בבעיית עור, אך בביקור קצר בביתם התברר כי כל מוצרי הצריכה בהם הם נוהגים להשתמש באופן יום יומי מרעילים את חייהם,

זה לא נדיר לראות מוצרי צריכה בשימוש יום יומי המלאים בכימיקלים, כמו:

 1. סבון רחצה המכיל SLS
 2. מרכך כביסה המכיל פארבנים
 3. שפתונים המכילים נפט
 4. סומק המכיל חומרים משמרים
 5. בושם המכיל אלכוהול
 6. דאודורנט המכיל חומרים הסותמים את נקבוביות העור
 7. אודם המכיל עופרת
 8. קרם גוף המכיל סיליקון ואלכוהול
 9. קרם פנים המכיל חומרי ריח סינטטיים וכל שאר הנפלאות…

ברוב המקרים מוצרי קוסמטיקה קונבנציונאליים נטולי כל איכות ויעילות בריאותית.

זאת בדיוק הסיבה העיקרית לכך שעלינו לבחור בקפידה את המוצרים איתם אנחנו באים במגע יום יומי.

הנה הפתרון בשבילנו – הכרה בחשיבות של צריכת מוצרי טיפוח וקוסמטיקה טבעיים ממקור טבעי, למעשה ככל שנטיב להשתמש ביותר מוצרי נקיים מחומרים מהונדסים או סינטטיים נוכל להטיב עם הגוף שלנו ולהביא לניקיון הרעלים שנצברו. אז איך ננקה את גופנו מרעלים שנצברו מצריכת מוצרים מלאי כימיקלים? לפניכם כמה דרכים פרקטיות לניקיון הגוף:

שמירה על הידרציה גבוה: צריכת 3-2 ליטר מים ביום תביא לשטיפה של המערכת, האצת המטבוליזם וניקיון של רעלים שהצטברו בגוף

 1. אכילת יותר אוכל טרי ו"נא" פחות אוכל מהונדס או מתועש
 2. הימנעות מאוכל בקופסאות שימורים או בעל חומר משמר
 3. שתיית מיצים לניקוי רעלים: כמו עשב חיטה
 4. אכילת לימון ושום על בסיס יום יומי לשם חיזוק המערכת החיסונית
 5. שילוב פעילות גופנית יומית למשך שעה, הכוללת הזעה מסיבית
 6. שימוש בסאונה לניקיון רעלים דרך נקבוביות העור
 7. שימוש במוצרי צריכה, טיפוח וקוסמטיקה טבעיים
 8. הפחתה בצריכת האלכוהול והסיגריות
 9. שימוש בשמנים בכבישה קרה
 10. הפחתה של השימוש במיקרו גל: בעת הפעלתו של מכשיר המיקרו גל, המכשיר פולט קרינה אשר משפיעה על כל מי שעומד ברדיוס של 2 מטר ממנו. בנוסף במפגש של המזון עם גלי מיקרו גל איכויות רבות נעלמות ואף מבנה החלבון של המזון עשוי להשתנות.

פרט לניקיון הגוף שכעת עלינו להקפיד לבצע כדי לשחרר רעלים מגופינו, עלינו להמשיך ולהתמיד להזין את גופנו במוצרים טבעיים הנטולים כימיקלים, על כן אנחנו ממליצים לעבור לשימוש במוצרי טיפוח וקוסמטיקה טבעיים מתוך כמה סיבות עיקריות, להלן כמה מיתרונות הקוסמטיקה הטבעית:

רפואה טבעית

קוסמטיקה טבעית – קוסמטיקה טבעית בהתאמה אישית

יתרונות הקוסמטיקה הטבעית

 1. קוסמטיקה טבעית תורמת לחידוש התאי העור הישנים

  להבדיל ממה שהובטח לנו בשימוש במוצרי טיפוח או קוסמטיקה קונבנציונליים לקוסמטיקה טבעית יש יכולת רפואית שכן מקורה נמצא בטבע. היא איננה סותמת את תאי העור אלא מדברת בשפתם ומזינה אותם בלחות החסרה. הקוסמטיקה הטבעית מכילה חומרי הזנה חשובים העשירים בחומצות שומן חיוניות. חומרי הזנה אלו בעלי סגולות בריאותיות רבות אשר עיקר תפקידן שיקום וחידוש תאי העור.

 2. קוסמטיקה טבעית פותחת נקבוביות חסומות ומקטינה ורידים בולטים
  קוסמטיקה טבעית אחראית על פתיחת נקבוביות חסומות תוך מתן מענה מתאים לכל אדם, שכן זהו יתרון משמעותי, מוצרי הקוסמטיקה הטבעית מותאמים באופן נקודתי לכל מטופל על פי סוג העור, עוביו ואופיו. שכן מוצרי קוסמטיקה טבעית מותאמים לשם טיפול בבעיות אישיות ותיקון פגמים בעור כגון שקעים או ורידים בולטים. עם השנים עור הפנים שלנו מאבד מצעירותו וחיוניותו שכן תכשירים טבעיים מעניקים לו בחזרה את הגמישות והלחות שחסרה לו.

קוסמטיקה טבעית מסייעת לרענן ולהזנת עור יבש, סדוק או מגורה

 1. קוסמטיקה טבעית נקייה מכימיקלים רעילים
  החומרים הטבעיים הקיימים בקוסמטיקה טבעית מכילים וויטמינים ומינרלים חשובים המשלימים את תפקוד מערכות הגוף השונות ואף הכרחיים לשמירה על עור הפנים.
 2. קוסמטיקה טבעית מאטה את תהליך ההזדקנות
 3. קוסמטיקה טבעית מהווה חזרה אל המקורות ואל חומרי הגלם הטבעיים
  במוצרי טיפוח וקוסמטיקה טבעיים תוכלו למצוא שלל חומרי גלם שמקורם בטבע,
  כמו מיצוי תמציות צמחים, שמנים אתריים, ויטמין Eו-  Cאשר לכל אחד מהם תפקיד חשוב בטיפול בעור. חשוב שנדע להבדיל בין מקור טבעי של ויטמינים – "יד ראשונה" המגיע מתמציות צמחים טבעיות לבין מקור "יד שנייה" המצוי לרוב במוצרי טיפוח וקוסמטיקה קונבנציונאליים המגיע ממקור סינטטי. מוצרים טבעיים מכילים ויטמינים "יד ראשונה" בעלי יכולות ריפוי גבוהות ואפקטיביות גבוה, כמו לדוגמה ויטמין E בעל יכולת סינון לקרני שמש, או ויטמין C המחזק את תאי העור ובכך מונע היחלשות שתביא למוות תאים בטרם עת, כן מעניק לעור גמישות ומונע רדיקאלים חופשיים.
  קוסמטיקה טבעית תורמת לפעילות האנטי דלקתית בגוף ומטפל באלרגיות עור
 4. קוסמטיקה טבעית מגנה על המערכת החיסונית ומעשירה אותה בויטמינים וחומצות שומן
 5. מנטרלת אלרגיות, ללא תופעות לוואי בעוד השימוש במוצרי קוסמטיקה קונבנציונאליים מלווה לרוב בתופעות לוואי מגוונות, כמו עקצוץ, אדמומיות ואפילו יובש. במקרים חמורים השימוש עשוי להביא לפיתוח אלרגיות, גרד וכתמים על פני העור, מוצרי קוסמטיקה טבעיים בעלי פעולה הפוכה, הדואגת להשלים ולטפל בעור רגיש. קוסמטיקה טבעית אינה מזיקה לעור והשימוש בה איננו מלווה בהפתעות בדמוי אלרגיה. הסיבות לכך מצויות ברכיבים הטבעיים שהם הבסיס לקוסמטיקה הטבעית, כמו תמציות צמחים טבעיות להבדיל מתחליפים סינטטיים הקיימים במוצרים קונבנציונאליים.

"הגוף שלכם יודה לכם."

קוסמטיקה טבעית בהתאמה אישית

אם אתם אוהבים את הגוף שלכם, זהו הזמן לעבור לשימוש בקוסמטיקה טבעית, שכן גם היא מתחלקת לעשרות סוגים שונים המחייבים אותנו לבחור בצורה נבונה מה היא הקוסמטיקה הטבעית הטובה ביותר בעבורנו. גם בתחום הקוסמטיקה הטבעית קיימים אזורים אפורים שכדאי להיות מודעים אליהם, אנחנו חסידי צמח הפלא, גילינו כי קוסמטיקה טבעית המופקת משמן המפ בעלת סגולות רפואיות אדירות. שמן המפ הינו חומר גלם אורגני המופק מזרעי המפ, שכעת העולם מתחיל לגלות את איכויותיו כ"מזון על" ומוצר בעל יתרונות בריאותיים וקוסמטיים יוצאי דופן.

נשוב ונרחיב על כך בהמשך, אך כעת נלמד כיצד לזהות מוצר טבעי המתאים לנו, על פי 3 מאפיינים בולטים:

 1. חפשו את האיכויות הטבעיות: חפשו אחר מוצרי אשר בסיסם הינו תמציות צמחים, שמנים אתרים נטולי בושם או אלכוהול
 2. בדקו את המרכיבים: הימנעו ממוצרים המכילים פראבנים, חפשו אחר תקן ייצור או מחקר רפואי המאשר את יעילות המוצר.
 3. מבחן הניסיון: אין כמו מבחן הניסיון, כאשר אתם מזהים מוצר טוב תנו לו הזדמנות להראות את יכולותיו על עורכם, השינוי הפיזי יורגש רק לאחר שימוש ממושך במוצר, תוך שמירה אורח חיים בריא.

זה לא סתם שהגוף שלנו מבקש שנתמקד בחזרה לטבע, נזין ונטפח אותו באמצעות רכיבים טבעיים בלבד, שכן הטבע הינו הבסיס של הווייתנו כיצורים חיים.

אנחנו שהאמנו כי התוצאות הרצויות מגיעות מתוך הקשבה לצרכי הגוף ולכן החלטנו לחקור יותר אודות האיכויות הגלומות במוצרים מן הטבע, מתוך ידע ניכר בתחום והכרה של אמינות צמח הקנאביס פנינו לחפש מוצרים איכותיים העשויים משמן ההמפ. מוצרי ההמפ מזוהים עם טיפול של סדקים, חטטים ויובש עצבני בעור, שכן חולי פסוריאזיס ומטופלי סרטן מאמצים אותו כמוצר צריכה יומי והכרחי למהלך חיים בריא בעבורם. המפ ידוע כמשקם ומטפל לכן חפשנו אחר מקור אמין לרכישת מוצרי איכותיים המבוססים כולם על שמן המפ, כך הכרנו את חברת הקוסמטיקה המייצרת קוסמטיקה טבעית המבוססת על שמן זרעי קנאביס או במילים אחרות – המפ.

החברה נחשבת חלוצה בתחום, אשר פיתחה נוסחאות ותרכובות ייחודיות לאחר שנים של מחקר אודות צמח הקנאביס.על סמך מחקרים אלו ובעזרת טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת החלו לייצר מוצרים טבעיים אשר אינם גורעים מערכי הצמח הייחודיים לו. שמן המפ הינו למעשה שמן צמחי אורגני המופק מזרעי צמח המפ.

שמן המפ עשיר בחלבונים, ברזל, ויטמין E וכ-80% חומצות שומן חיוניות לגוף ולעור בפרט כמו אומגה 6 ואומגה 3, שומנים אלו בעלי תפקיד חשוב בבנייה והתחדשות תהליכים בגוף,אחראים להתפתחות תאים חדשים, חיזוק מערכת עצבים ובניית שרירים.

תוך כדי התנסות במוצרים גילנו כי איכויות הקנאבינואידים נשמרות במוצר, שכן קנאבינואידים הם למעשה כימיקלים טבעיים הייחודיים לצמח הקנאביס, אשר בעלי תרכובת פעילה הטומנת בחובה מאפייני ריפוי.

לאחר מריחה ושימוש תדיר התוודענו לתוצאות הנהדרות, זרעי ההמפ המכילים כ-33% פרוטאינים טהורים – יותר מכל צמח אחר בעולם הראו את אותותיהם על עורנו.

כעת, העור נראה חלק יותר מאי פעם, בעל אלסטיות, גמישות ומראה בריא. בשימוש תדיר של למעלה משלושה חודשים בקרם הפנים לעור הרגיל של החברה הרגשנו כי השלנו מעורנו 5 שנים, קמטי הבעה ואפילו כתמי שמש נעלמו כלא היו. הנקבוביות שעל עורנו החלו להחלים, האדמומיות הוסרה ועורנו החל לשמור על רמת לחות טבעית ולקבל מראה חי ורענן.

קרם הפנים לעור רגיל של החברה עשה בדיוק את שהיינו זקוקים לו, הגן על העור מפני נזקים סביבתיים כמו חשיפה לשמש או לכלוך והזין את עורנו בלחות.

החברה מציינת כי "מלבד שמן זרעי קנאביס קרם הפנים לעור רגיל מכיל גם רכיבים ייחודיים המשלימים זה את זה ומועילים להתחדשות תאי העור. רכיבים אלו פותחו ע"י טכנולוגיה אנליטית ייחודית".

דמיינו גוון עור צעיר ובריא יותר, בעל מרקם רך ונעים למגע, עור חלק נטול כתמים ואלסטי בעת שאתם מסתכלים במראה. מעולם לא הייתם מרוצים יותר מאיך שהעור שלכם נראה, דמיינו כמה טוב תראו וכמה טוב תרגישו כאשר עור הפנים שלכם מקבל את הטיפול הקוסמטי הטבעי והמזין שלו הוא ראוי.

לקריאת המאמר באנגלית

רפואה טבעית

שמן קנאביס

קוסמטיקה טבעית

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי