קוסמטיקה רפואית-טבעית

קוסמטיקה רפואית-טבעית

קוסמטיקה רפואית-טבעית
קוסמטיקה רפואית-טבעית

קוסמטיקה רפואית-טבעית – קוסמטיקה טבעית היא קוסמטיקה ללא חומרים סינטטיים מספקת לצרכנים טיפול טבעי לגוף, טיפול טבעי לשיער,איפור טבעי ומוצרי הגנה על העור טבעיים שלא מכילים חומרים מזיקים.

היתרונות של הקוסמטיקה הטבעית:

  • לא מכילה רכיבים מלאכותיים וצבעים
  • לא נוסה על בעלי חיים
  • אין פאראבנים ואין חלקיקי נאנו ואין סולפטים
  • ללא כימיקלים רעילים

טיפים לבחירת מוצרי קוסמטיקה

כשאתם בוחרים לעצמכם מוצרי קוסמטיקה חשוב שתעדיפו את אלה שעשויים מחומרים טבעיים שמועילים לעור שלכם.

למה קוסמטיקה טבעית?

להלן הסיבות מדוע לבחור בקוסמטיקה טבעית

  1. הכל טבעי: סוגי המוצרים הקוסמטיים הטובים ביותר הם אלה שעשויים מ-100% רכיבים טבעיים כי הם לא יגרמו לאלרגיות ולתופעות לוואי למשתמש. כמה מוצרי קוסמטיקה מגיעים גם עם וויטמינים שמחזקים את בריאות העור והשיער. מוצרים אורגניים כוללים: ליפסטיקים,צלליות, מייקאפ פודרה ועוד..
  2. התאמה לכל סוגי העור: מוצרים טבעיים מתאימים בעקרון לכל סוגי העור. לכהי עור או לבהירי עור. אפשר להשתמש בהם כי הם נוצרו לתת מענה נרחב כגון: קרמים של אנטי אייג'ינג, מסנני קרינה, קרם לחות לידיים ולפנים. קרמים אנטי אייג'ינג יכולים להשיב לאחור באופן חלקי את סימני הגיל בעוד מסנני קרינה יכולים להגן על עורך מקרניים מזיקות של השמש שיצמצמו יצירה של סרטן העור.
  3. קוסמטיקה רפואית-טבעית – בהשוואה למוצרי יופי אחרים, מוצרי קוסמטיקה טבעית בטוחים יותר לשימוש, הואיל והם עשויים מרכיבים טבעיים ואין מה לדאוג מפריחות או גרודים בעור.
  4. מגוון רחב לבחור ממנו: קוסמטיקה טבעית אולי עדיין חדשה בתעשייה של היופי אבל היא מציעים מגוון רחב של מוצרי יופי. מייקאפ וקונסילר שיכולים לכסות אדמומיות וכתמים/נקודות שחורות על העור. המייקאפ יכול גם לעשות את פניך בהירים יותר באופן מיידי. מוצרי איפור לעיניים כגון איליינר, צלליות, שימר ומסקארה מרעננים את העיניים והמראה הכללי.
  5. קודם כל התקציב שלך: לתשומת לבך, מוצרי קוסמטיקה טבעיים הם לא כאלה יקרים, למעשה כמה מהם יותר נגישים כלכלית מאשר הסינטטיים. הם מוצעים במחירי הנחה ונמכרים במחירים נמוכים במהלך מבצעי מכירות (סוף עונה/ירידי מכירה) לכן כדאי לנצל מכירות אלה.
  6. שמן המפ

קוסמטיקה רפואית-טבעית

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

קורס תמציות
רפואה טבעית

קורס תמציות

קורס תמציות מאז ומתמיד ניסו בני האדם להבין את משמעות הקיום, החיים והחומר. החוכמה ההרמטית,

קרא עוד »

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי