מדריך קנאביס – סרטוני הדרכה לקנאביס רפואי

מדריך קנאביס
סרטוני הדרכה קנאביס רפואי

מדריך קנאביס – סרטוני הדרכה לקנאביס רפואי

מדריך קנאביס
סרטוני הדרכה קנאביס רפואי

מדריך קנאביס – בדף זה תמצאו מדריכים מקצועיים ביותר אשר נבחרו בקפידה מרשת האינטרנט, בתחום הקנאביס!

 

מדריך קנאביס – מכינים שמן קנאביס עם ריק סימפסון – מלך שמן הקנאביס

 

מדריך קנאביס – מגדלים קנאביס רפואי

 

מדריך קנאביס – איך לגדל כמו מקצוען

 

מדריך קנאביס – איך מכינים עוגיות חשיש

 

מדריך קנאביס – איך מכינים חלב קנאביס

מדריך קנאביס

 

מדריך קנאביס – איך מכינים חמאת קנאביס

 

מדריך קנאביס – איך מכינים מקרוני עם קנאביס

 

מדריך קנאביס – איך מכינים פיצת קנאביס

 

מדריך קנאביס – איך מכינים גלידת קנאביס

 

מדריך קנאביס – גידול

בחירת מגוון הוא בעל חשיבות רבה.
התשואות ואיכות הצמחים הגדלים באורות מלאכותיים תלויים בעיקר ב:

1. מגוון זרעים,
2. אם הצמחים גדלים מזרעים או שיבוטים,
3. לאחר כמה ימים של גידול צמחים לשים לתוך פורח, ו
4. אופטימיזציה של תנאי האקלים של חדר הגידול.

מלבד "זן אמיתי" זנים, אוסף זרעים שלנו מורכב שונים F-1 hybrids. חציית שני "ריבוי אמיתי" זנים (הכלאה) נותן F-1 כלאיים שיש להם את מה שנקרא "היברידית מרץ". משמעות הדבר היא כי F-1 הדור הוא הרבה יותר חזק מאשר אחד ההורים. F-1 דורות גם מורכב צמחים אחידים.

 

גידול חשיש בתוך הבית חלה עלייה דרמטית בפופולריות בשנים האחרונות. כאשר נעשה כראוי זה מייצר באיכות מעולה stash שהוא בדרך כלל הרבה יותר טוב מאשר נמכר ברחובות. גידול הקנביס בבית מסתמך על שימוש באורות מלאכותיים רבי עוצמה כדי לשכפל את ההשפעה של השמש. אורות אלה בדרך כלל לקחת מאות ווטס של חשמל כדי להפעיל והם נפוצים HPS (לחץ גבוה נתרן) אבל אורות ניאון, הליד מתכת, אור LED וסוגים אחרים יש כל נעשה שימוש בהצלחה.

קנאביס אוהב אור המגדל מקורה מוצלח מנסה לספק אור רב ככל האפשר. שקול 250 וואט / מ"ר רק כנקודת התחלה מינימלית המטרה מציאותית עבור 2-3 פעמים כי רמת אם אפשר. אור נוסף יהיה גדול, ניצנים צפופים יותר תשואות מעולה. כמו גם אספקת רמות אור גבוה המגדל מקורה מוצלח שומר את הצמחים קרוב האור ככל האפשר כדי למקסם את עוצמת האור להגיע עלים וניצנים. לעתים קרובות המגדל הרפואי או פנאי אישי יהיה שטח גדל של 1-2 מ"ר מעוצב מתחת 400W יחיד או 600W בלחץ גבוה נתרן (HPS) מנורה.

המגדל חשיש מקורה צריך להיות זהיר כי הצמח לא לגדול קרוב מדי האור החם נזק עצמו. אם האור מרגיש מגניב לחלק האחורי של היד זה יהיה מגניב עבור הצמח גם. עבור מנורת 400W, מגדלים אולי לא רוצה לאפשר לצמחים לגדול בתוך 40-50cm של הנורה. צמחים קנאביס יכול להיות כפוף וקשור אם הם מקבלים גבוה מדי, כמה מגדלים מקורה בכוונה הרכבת הצמחים שלהם בדרך זו כדי לקבל כמה שיותר צמח קרוב ככל האפשר (אבל לא קרוב מדי) אל האור עוצמה גבוהה.

זנים מסוימים מגיבים היטב כדי לקבל את קצה הולך וגדל של הצמח צבט החוצה (המכונה 'ציפוי', 'FIM' או צביטה) לאחר 4 או 5 עלה זוג. הצמחים המתקבלים הם לעתים קרובות קטנים יותר ועציצים ללא גזע הצמיחה המרכזי הדומיננטי (או "קולה") והם מועדיפים עבור כמה חדרי גידול קטנים יותר.

כמה מגדלי מקורה הרכבת את הצמחים מתחת למסך בסגנון מתכת עוף המאפשר רק ניצנים לגדול אנכית בעוד גזע חלק הולך וגדל של הצמח לגדול אופקית. זה ScroG (מסך של ירוק) הטכניקה מאפשרת המגדל מקורה כדי לשמור על כמות גדולה של צמיחה ניצן ככל האפשר שווה את המנורה, למקסם את היעילות ואת התשואה.

מומחה ספקים מציעים "מקורר אוויר" האורות עבור המגדל מקורה כי להקיף את האור בתוך מעטפת זכוכית. מאוורר כוחות האוויר מעל האור ומחוץ לגידול דרך צינורות, שמירה על חדר לגדול מגניב ומאפשר הצמחים לגדול גבוה יותר מבלי burn.Grow חדרים נשמרים בדרך כלל בין 24 ° C -30 מעלות צלזיוס לקבלת תוצאות אופטימליות. טמפרטורות גבוהות יותר עלולות לגרום לצמחים לטמפרטורות נמוכות וקרות יותר עלולות להאט את הצמיחה. הצמחים יצטרכו רוח קלה ממאוורר, ואספקה ​​קבועה של אוויר צח אשר יכול להיות מהבית שלך או מבחוץ. אוויר מעופש מן הגינה הוא בדרך כלל החילוץ ללא הרף בחוץ על ידי מאוורר דה odorised עם מסנן פחמן.

אלה מגדלי מקורה כי להיתפס לעיתים קרובות נבגד על ידי הריח של שלהם לגדול, אז כמה גם להשקיע גנרטורים האוזון כדי להסיר עוד ריחות מן האוויר חדר לגדול מותש.

זרע קנביס זרעים ניתן לעשות בדרכים שונות האינטרנט מלא של חשיש לגדול בפורומים כי המסמך שיטות שונות. שיטה אחת פשוטה היא פשוט מקום זרעים על 1 ס"מ מתחת לפני השטח של לחה לחצה היטב באדמה. סרט של צלופן מטבח על פני השטח מסייע לשמור על תנאי לחות ואחרי כמה ימים של טמפרטורות סביב 20-25 מעלות צלזיוס הזרעים צריכים לנבוט. גידול מ גזרי צמחים "אמא" היא חלופה לגידול מ זרעים.

בשלבים הראשונים של החיים השתילים שמחים להתחיל בעוצמות אור נמוכות לעתים קרובות מטר מתחת לאור HPS, או קרוב יותר אורות ניאון. האורות המלאכותיים הם בדרך כלל 'על' במשך 18-24 שעות ביום. במהלך תקופה זו השתילים נמצאים במצב של צמיחה צמחית, הם ימשיכו לגדול שורשים, עלים וענפים אבל לא ניצן.

על ידי הפחתת האור היומי עד 12 שעות מעברה הקנביס מעברים לשלב "פריחה". שלב זה בדרך כלל דורש 8-10 שבועות (אבל יותר עבור זנים מסוימים) וזה במהלך הזמן הזה את הפרחים הנשיים טופס. במהלך שלב זה הצמחים להרוויח הרבה בתפזורת יהיה לסבול יותר חומרים מזינים מקור המאמר:https://www.dutch-passion.com/en/grow-info/growing-cannabis-indoors/

מדריך קנאביס רפואי

רפואה טבעית

מדריך קנאביס

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here