הניסיון שלי עם הסרטן – וההשפעה של החוויה שלי על הסובבים אותי

הניסיון שלי במלחמה עם הסרטן וההשפעה של החוויה שלי על הסובבים אותי

הניסיון שלי עם הסרטן – כבר מספר שנים שאני ממשיך לחיות ולתפקד מעבר לתחזית ששמעתי מרופאים ואנשי מקצוע שונים, מאז שאובחנתי לראשונה כחולה סרטן הכבד ודרכי המרה (כולנגיוקרצינומה), באמצעות הטיפול שמצאתי בשילוב של שמנים טבעיים המופקים מזרעים ושורשים טבעיים לחלוטין, מצאתי גם אורח חיים בריא יותר.

היום אחרי המהלך הפעיל של המחלה והרצון לשגרת חיים בריאה אני יכול לאמר שאני מרגיש יותר ויותר טוב ומחוזק בבריאותי ובחיי בכלל, במפגש שלי עם חולי סרטן אחרים אני משתף אותם בטיפול הטבעי שעשיתי במקביל לטיפול הקונבנציונאלי ואחריו.

היות ולפי נסיוני והבנתי הטיפול הטבעי מחד הוא מחזק את הגוף כך שהוא מונע פגיעה נוספת בו ומאידך מעצים את יעילות או אפקטיביות הכימותרפיה.

התהליך שלי אל מול הסרטן

הניסיון שלי עם הסרטן – אחד הדברים שסימנתי לעצמי, שאני חייב לעשות, עוד בתקופה שהייתי מבלה הרבה בבתי חולים ובחדרי ניתוח, הוא להעביר את הכוח של הריפוי הטבעי הלאה.

לנגד עיני עומדים אותם חולים שמאובחנים במחלה ומקבלים אותה ככגזירה, ככל שתהליך הריפוי שלי התקדם התחלתי לחקור ולדבר עם אנשי מקצוע על התהליך שביצעתי בסמוך לטיפול הקונבנציונאלי.

התהליך שלי כלל שינוי תזונתי קיצוני, הפסקתי לאכול אוכל מטוגן ולצרוך סוכרים ועברתי לדיאטה, כמעט טבעונית לחלוטין, אבל החשוב ביותר עברתי לדיאטה עשירה במינרלים וחומרים פעילים, שחיזקו את המערכת החיסונית של גופי ועזרו לי להתמודד באופן טוב יותר עם הסרטן והטיפולים השונים שעברתי באותה תקופה.

ההתמודדות שלי ארכה מספר שנים גם לאחר שהבדיקות חזרו שלילות להמצאות גידולים סרטניים נוספים, המשכתי באותו אורח חיים והמשכתי לחקור ולהתייעץ עם רופאים ומדענים שונים על הנושא.

הניסיון שלי עם הסרטן – כיום אני כבר מבין ויודע, שהכוח לעמוד מול הסרטן הוא האמונה.

גם באלוהים אבל בעיקר האמונה בדרך,. האמונה שהשינוי וההתאמות התזונתיות שאנחנו עושים באמת יעזרו לנו, מה שהניע אותי ועדיין מניע הוא הרצון שלי לחיות והרצון שלי לשמש כמוטיבציה לחולים אחרים, שיזכו באמונה שאני זכיתי בה,.האמונה שהטבע יכול לעזור לנו להלחם במחלה הזאת, ובדרך מוצלחת.

איך התהליך שלי השפיע על חולים אחרים – הניסיון שלי עם הסרטן

הניסיון שלי עם הסרטן – כפי שכבר ציינתי עוד במהלך התהליך התחילו "השאלות" של קרובים, משפחה וחברים ששאלו אותי מה אני עושה שהמחלה נסוגה? מה אני עושה שהגידול נעלם?

עוד באותו שלב התחלתי לתעד את התהליך שלי, את התזונה המקפידה של חומרים טבעיים בצורת שמנים טבעיים מרוכזים, שהם בעצם התרופה האמיתית מבחינתי, שעזרה לגופי להתחזק ולהתמודד בדרך להחלמה, לאט לאט התחלתי לשתף חברים ומשפחה בתהליך שעברתי עם עצמי, התחלתי להתרגל לתגובות נדהמות ותגובות כמו "יש לך סיפור מדהים", "היינו בטוחים שנאבד אותך" ועוד.

אבל מהמקום הזה גם הבנתי איזה זכות נפלה בחלקי, לעזור ולמלא את מצבורי האמונה של מי שנתקל במקרה שלי, אמונה של תהליך טבעי לצד הטיפול מקופת החולים, אמונה שאני יכול לנצח את הסרטן, שזה אפשרי!

בהתאם התחלתי לקבל תגובות שונות במיוחד מחולי סרטן שאובחנו לאחרונה וחיפשו ואצלי מצאו, סיפור של הצלחה אל מול מחלת הסרטן.

ביקשו לראות, את הבדיקות שמוכיחות שהמחלה עברה, התחלתי לשים לב שאנשים אכן מתמלאים באמונה בעיקר בעצמם כשהם נחשפו לסיפור, אנשים סביבי התחילו להאמין שיש מה לעשות נגד הסרטן ושלא הכל אבוד, ההשפעה שלי מאז על אנשים שונים רק הלכה וגברה וכשאני אומר השפעה אני מתכוון לאמונה שניתן לנצח את המחלה, שאנו לא יכולים להרים ידיים אלה לשנס מותניים, מאז יוצא לי להראות לחולי סרטן את התהליך שעברתי, שיראו סיפור הצלחה של בנאדם שבחר להלחם וניצח ושבעזרת השם הם יזכו לאותה אמונה שליוותה אותי ועדיין מלווה אותי בכל יום.

לסיכום

הניסיון שלי עם הסרטן – ניתן למנות דברים שעוזרים להלחם בסרטן, מהייעוץ של רופאים ושאר אנשי מקצוע, לטיפול הכימותרפי ולטיפול הטבעי או כפי שאני קורה לו "הטיפול הכימותרפי הטבעי שלי", השינוי התזונתי והצריכה של חומרים פעילים ממספר צמחים שונים שעוזרת לתגבר את מערכות ההגנה של גופי ולהלחם בסרטן בעודו מנסה להתפשט ולגדול בגופי.

אני משתדל לחשוף כמה שיותר אנשים לסיפור שלי גם אלו שלא מתמודדים עם המחלה, אלה עם כל אתגר אחר, בכוונה שיצליחו לשאוב מהאמונה שלי וההצלחה שלי להתמודד אם כל אתגר שיבוא לפניהם.

האמונה שלי בתהליך הטיפול והטיפול הטבעי הם המתנה שלי לעולם, הרצון שלי לתת משהוא גדול שלמדתי בזעת אפי ובדמי, הידיעה שניתן לנצח, כל עוד אנחנו נותנים אוזן קשבת לגופנו ומספקים לו את אבני הבניין הנחוצות לו להלחם בעצמו ולתקן את עצמו בשבילנו, ולמען בריאותנו.

לקריאת הסיפור האישי שלי "שמני זרעים ושורשים"

אתה הרופא של עצמך!

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

חמשת השמנים לטיפול משלים בברונכיטיס ודלקת ריאות
רפואה טבעית

קורס תמציות

סדנא לריפוי עצמי והכנת תמציות צמחים קורס תמציות –  סדנא לריפוי עצמי ולתהליך מיצוי צמחים.

קרא עוד »

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים