אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי – שמני זרעים ושורשים

הסיפור האישי שלי – שמני זרעים ושורשים ל תגבור המערכת החיסונית

אודות שמן קנאביס – שמן ריק סימפסון ושמן שורש ג'ינג'ר יבש השמן של אביבי.

אודות שמן קנאביס

אודות שמן קנאביס – פתאום באמצע החיים בגיל 47, בחודש מרץ 2013 הרגשתי כאבים עזים במהלך מתן שתן בכל פעם. לאחר מספר ימים הלכתי אל רופא המשפחה שהפנה אותי בבהילות אל חדר המיון.

לאחר בדיקות שנערכו לי בחדר המיון נמצא כי אני סובל מסתימת מעיים קיצונית ביותר הנקראת קוליטיס (מחלה דלקתית במעיים) חריף מלווה בפיסטולה  מהמעיים לכיס השתן (דבר המאפשר חדירת צואה אל דרכי השתן). כתוצאה מכך הוכנסתי לניתוח חירום במהלכו הוצאו מגופי חלקים נרחבים מהמעי הגס (40%) ושלפוחית השתן (50%).

כשהתעוררתי מניתוח זה מצאתי את עצמי מחווט במשך 4 וחצי חודשים לצינורות רבים כגון: סתומה (מעין מעי גס עשוי משקית פלסטיק), קטטר, זונדה, שלושה נקזים, 3 סוגי אנטיביוטיקה שונים דרך אינפוזיות וחור ניתוחי בקוטר 11ס"מ פתוח לרווחה. במהלך החודשיים הבאים התאשפזתי ושוחררתי מספר פעמים כאשר בכל הזמן הזה מחובר לגופי נקז דולף, יש לי שני בקעים עצומים בדופן הבטן ואותו חור ניתוחי בבטן.

הרגשתי סבל איום ומתמשך כאילו אני שחקן ראשי בסרט אימה. הטיפול בביתי היה קשה מנשוא… בקושי הצלחתי לעמוד על הרגליים וללכת היה בבחינת מבצע צבאי לכל דבר ועניין וביתי הפך למעין בית חולים קטן. נאלצתי להחליף כל שעתיים את הפדים של החור הניתוחי ואת הפדים של הצלקת הניתוחית החדשה שנוספה לי בחלק העליון של הגוף שהיתה פתוחה אף היא. בנוסף נאלצתי לרוקן את הנקז והשתמשתי במשאבת וואקום לסיוע לסגירת החור הניתוחי (ללא הצלחה יתרה) תוך כדי קבלת אינפוזיות של ברזל ונוזלים וזריקות מגוונות על בסיס יומיומי.

במאי 2013 החליטו הרופאים לערוך ניתוח נוסף לשם הסרת הסתומה (הממוקמת בסוף המעי הדק) במטרה להחזיר את תפקוד המעיים. ניתוח זה הסתבך לאחר שעלה לי החום ונוצרו הידבקויות מעיים וכתוצאה מכך נאלצתי לעבור ניתוח שלישי במספר עוד באותו יום.

במשך 3 ימים הייתי מורדם ומונשם וכשהתעוררתי מניתוח זה הייתי נפוח כבלון עצום, בכל חלקי גופי, וכמובן שוב מחווט לשלל הצינורות הנזכרים מעלה בתוספת הזנה דרך אבי העורקים. לכל אלו הצטרפו גם בחילות קשות, יומיומיות. באוקטובר 2013 שוחררתי להמשך החלמה בביתי.

במשך 5 חודשים הייתי מרותק למיטה והשתמשתי במכונת וואקום שאמורה לסייע לסגירת החור הניתוחי בבטן 3 פעמים ביום במשך 20 דקות (במשך 3 חודשים), החלפתי פדים (של הצלקות הניתוחיות והחור הניתוחי) כל שעה וקיבלתי זריקות קלקסן (תרופה לדילול הדם) בנוסף על תרופות אנטיביוטיות (פלאג'יל וציפרו) על בסיס יומיומי כאשר כל זה מלווה בכאבים וסבל בלתי פוסק תוך כדי שימוש במורפיום (מדבקות פנטה 100מ"ג בנוסף על כדורי מורפיום) להקלה.

קלאצ'קין – Klatskin tumor
במאי 2014 עלה לי החום למדד 41 מעלות צלזיוס במשך יומיים ושבתי לבית החולים. בבדיקות שנערכו לי נמצא כי אני סובל מצהבת חסימתית. בשל כך נערכה בדיקת סי.טי שבעקבותיה נראה גידול בדרכי המרה ונעשתה לי ביופסיה באמצעות החדרת נקז חיצוני הנשאר בגוף לאחר מכן. לאחר מספר ימים בהם נותרתי באשפוז הגיע הבשורה המרה!

"כולנגיוקרצינומה" – גידול ממאיר המכונה  קלאצ'קין(גידול סרטני קטלני ביותר עם תוחלת חיים של עד 24 חודשים).

כולנגיוקרצינומה
כולנגיוקרצינומה

אודות שמן קנאביס – עם גילויו של הגידול החל הצוות הרפואי בדיון, בו כל אחד מחברי הצוות מסיק מסקנות אחרות מחבריו בנוגע להמשך הטיפול הנדרש. ריבוי הדעות של הצוות מבלי יכולתו להגיע למסקנה ברורה בנוגע להמשך הטיפול הוביל אותי, בעצה אחת עם אחי דרורי ז"ל, לשמוע חוות דעת נוספת בעניין.

חבר קרוב הפנה אותנו לרופא בבית חולים אחר אשר בדק את התיק הרפואי שלי וקבע שעליי לעבור ניתוח להסרת הגידול וכי בית החולים בו הוא עובד מסוגל לבצע את הניתוח. לאור דבריו של הרופא עזבתי את בית החולים בו הייתי מאושפז ואשפזתי את עצמי בבית החולים בו עובד אותו רופא. בבדיקות שנערכו לי בבית החולים (החדש) התגלה בגופי חיידק טורף אשר נדבקתי בו עם החדרת הנקז בבית החולים הקודם. דבר זה עיכב את הניתוח להסרת הגידול ובמשך כחודש טופלתי באמצעות אנטיביוטיקה דרך אינפוזיה עד שהתגברתי על אותו חיידק.

לאחר מכן הגיע המועד לביצוע הניתוח להסרת הגידול. הרופאים היו סקפטיים לגבי מידת הצלחתו וטענו בפניי שהסיכויים פועלים לרעתי שכן סרטן מסוג כולנגיוקרצינומה הינו קטלני ביותר ונוטה לשלוח גרורות ועל כן יש סיכוי רב שבמידה והוא אכן כזה ייתכן ויאלצו לסיים את הניתוח מהר וללא הצלחה ("לפתוח ולסגור" בעגה הרפואית).

הניתוח החל וכעבור שעתיים יצאה רופאה אל אחי דרורי ז"ל שהמתין בחוץ ואמרה לו "הכל נראה טוב יחסית ועל כן הרופאים החליטו להמשיך בניתוח".

הניתוח ארך 12 שעות ברציפות ובמהלכו הוסרו מגופי דרכי המרה, כיס המרה, 75% מהכבד וחלקים מהתריסריון, הלבלב ומן המעי הדק. כששבה אליי הכרתי לאחר הניתוח היו לי כאבי תופת שנמשכו חודשים ארוכים.

מדדי בדיקות הדם שלי היו ברמה חריגה, גבוהים או נמוכים, מן הממוצע לאדם נורמטיבי בגילי ובמשקלי ובלוטת התריס שלי הראתה פעילות יתר מוגברת. הרופאים הסבירו לי שזה די נורמלי לאנשים העוברים ניתוח מסוג זה, רוב המערכות בגופי לא פעלו כראוי מה שהיווה סבל נוראי, מתמשך ובלתי נגמר המלווה בנטילת כמויות היסטריות של תרופות לשיכוך כאבים מסוג מורפיום (מדבקות, זריקות וכדורים) יחד עם נוגדי בחילות על בסיס יומיומי.

מכתב-שחרור
מכתב-שחרור
מכתב-שחרור2
מכתב-שחרור2
מכתב-שחרור3
מכתב-שחרור3

בספטמבר 2014 שבתי אל המחלקה האונקולוגית על מנת לקבל את תכנית העבודה של 6 חודשי כימותרפיה והקרנות.

ברצוני לציין לשבח את צוות האונקולוגים ואת צוות המחלקה האונקולוגית דרכי עיכול!
וכמו כן את הצוות המנתח!

בתום 3 חודשי ייסורים של כימותרפיה נאמר לי שהמערכת החיסונית שלי מראה יכולת תפקודית אפסית אך הרופאים המליצו להמשיך בטיפולים בטענה שיש עדיפות לטיפול הכימותרפי על המערכת החיסונית. לא יכולתי להאמין למשמע אוזניי הייאוש גבר עליי והאוויר התרוקן מן המפרשים. ביקשתי לשוחח עם הרופאה האונקולוגית שלי ובתום השיחה הוחלט להפסיק את הטיפול המייסר. החלטה זו נבעה ממצב פזיולוגי ירוד ומהכרה עצמית והפנמת מצבי שהיה חמור ביותר. חשבתי לעצמי שבמידה ואעבור את שארית הטיפול אמות ממילא לאחריו ואם כך הוא הדבר, טוב שאמות לי בביתי בשלווה וללא ייסורי הטיפול.

בינואר 2015 שבתי לבית החולים על מנת לעבור ביקורת במחלקה הכירורגית לשם בדיקת מעקב (סי.טי) ולשם בדיקת הנקז הדולף, שעליו נאמר לי כי עליי להתרגל למצב זה מפני שהנקז ימשיך לדלוף ולא ניתן לעשות בעניין דבר. כעבור יומיים הגיעו התשובות מבדיקת הסי.טי ונאמר לי שנצפתה נקודה  בקוטר חצי ס"מ, במקום מסויים על ציר איקס  ועל ציר וואי אשר בשאר הכבד העלולה להיות גרורה אבל ייתכן שזו רק ציסטה ובכל אופן לא כדאי לערוך ביופסיה שכן ההליך ייקח 12 שעות של ניתוח.

הייתי אובד עצות. שאלתי את הרופאים מה עושים? תשובתם היתה "לא ניתן לעשות דבר". זה היה המשפט שהצית בי את רוח הקרב מחדש. פתאום בבת אחת חזר אליי הרצון לחיים, לאכול כמו בן אדם רגיל, הרצון לחייך, לאהוב. החלטתי שאני לא אוותר. בוקר אחד עוד באותו השבוע כשאני שרוי במצב נפשי ירוד, טרוד ומבולבל, לאור מצבי, הגיעה שיחת טלפון שבדיעבד תשנה את חיי מן הקצה אל הקצה ותוביל אותי לתגליות מפתיעות בתחום הרפואה הטבעית.

אישה, שלרבות הימים הפכנו לידידים מצוינים, הציגה את עצמה כחברה משותפת של חברה ואמרה: "שמעתי על המקרה הרפואי שלך והחלטתי לעזור לך". היא אמרה שתשלח לי מזרק עם "שמן שחור" וכי במידה ואצרוך מאותו "שמן שחור" במשך 3 חודשים היא מבטיחה לי שבבדיקת סי.טי לא תיראה הנקודה יותר. שאלתי אותה "מה זה השמן השחור הזה?" והיא ענתה לי "שמן קנאביס". "תקשיב לי", אמרה, "תנסה את זה ואם זה לא יעבוד אז לא קוראים לי…!" היה זה כקול קורא שפתח לי צוהר אל החיים ובחרתי לתלות בו תקווה בעיקר לאור העובדה שהרופאים טענו בפניי כי לא ניתן לעשות דבר מלבד המשך טיפולי הכימותרפיה וההקרנות.

אודות שמן קנאביס הטיפול בעצמי בעזרת שמן קנאביס ,שמני צמחים, שמני זרעים ושמני שורשים

Evolution

התחלתי לצרוך שמן קנאביס על בסיס יומיומי כאשר בכל יום אני צורך גרם אחד (חצי גרם בבוקר וחצי גרם בערב). למרות שנאמר לי לצרוך גרם אחד כל שלושה ימים צרכתי את השמן כמו מטורף כמאמין ששמן הקנאביס יהרוג את הסרטן או שיהרוג אותי. תוך כדי צריכת שמן הקנאביס התחלתי לנבור באינטרנט בחיפוש אחר מידע לגביו, כך נתקלתי בסגולותיו של צמח ההמפ. חלקו העליון של הצמח מלא בקאנאבינואידים וזרעיו מכילים אומגות 3,6 ו-9 וחומצות אמינו שהשילוב ביניהן נראה לי מצוין. בשבוע השני שהשתמשתי בשמן הקנאביס כבר מהלתי אותו בשמן המפ ביחס של חצי גרם שמן קנאביס עם כף מלאה בשמן המפ על בסיס דו יומי.

לתדהמתי הרבה, כעבור 14 ימים גיליתי כי הדליפה מהנקז פסקה לחלוטין! היה זה עבורי סימן שאני עושה משהו טוב ונכון עבור גופי. סימן זה נתן לי אנרגיות אדירות להמשיך ולהילחם ואמרתי לעצמי שאם הנקז הפסיק לדלוף כדאי שאמשיך בצריכת שמן הקנאביס מהול בשמן המפ על בסיס דו יומי, וזאת במטרה להעלים את הנקודה שנצפתה בשאר הכבד. הרופא המטפל במרכז הרפואי בדק אותי והחליט כי בעקבות הפסקת הדליפה בנקז ניתן להפסיק את השימוש בו, ולראשונה מזה כשנתיים הייתי ללא נקז!!!

כעבור שבועיים נוספים שמתי לב שהחור הניתוחי מראה סימני שיפור ניכרים ומתחיל אף להסגר במהירות וזאת לאחר שנתיים שהוא נותר פתוח עם תהליך סגירה איטי ביותר. המשכתי לקחת את תערובת שמן הקנאביס ושמן ההמפ במשך כחודשיים נוספים כאשר בכל התקופה תזונתי היתה מינימאלית ביותר והתבססה בעיקר על פירות וירקות מכל הסוגים.

בדיקת מעקב (סי.טי) שנקבעה לי לחודש מאי 2015 הראתה כי הנקודה עדיין קיימת באותו קוטר של חצי ס"מ ובאותו המיקום במדויק. מתוך האמונה בשימוש בשמן קנאביס מהול בשמן המפ ולמרות הבשורה הקשה באה לי הארה כי עליי לעבור את תהליך השימוש בשמן מחדש ובצורה מוגברת במיוחד (פי 4, כלומר 8 פעמים ביום במשך חודשיים).

יש לציין שבמשך חודש מתחילת תהליך זה סבלתי מבחילות חזקות, הקאות וכאבים בעצמות ובאגן בפרט. סימפטומים אלו נעלמו בהדרגה לאחר חודש ימים מתחילת תהליך ההתחדשות שלי ואף התחלתי לקום ולהתהלך בכוחות עצמי ולתפקד באופן חלקי. הכמויות היו גדולות ובשלב מסוים כמעט ונגמר לי שמן הקנאביס עקב מצוקה כלכלית. (עקב יוקר בלתי נתפס של שמן הקנאביס)

שמן ריק סימפסון ושמן שורש ג'ינג'ר יבש – ג'ינג'רול שוגול טי אייץ סי ו סי בי די

החלטתי שאתחיל להפיק שמנים משורש ג'ינג'ר בעיקר ,שורש כורכום, זרעי צ'יה, וזרעי רימונים וזאת לאחר שקראתי וחקרתי שהם בעלי סגולות רפואיות ומכילים מולקולות פעילות אורגניות הפועלות כנגד תאים סרטניים. תחילה הפקתי שמן ג'ינג'ר (90% חומרים פעילים) ומהלתי אותו עם שמן הקנאביס ושמן ההמפ. הדבר שיפר באופן ניכר את החשיבה שלי והביא אותה לבהירות שלא הכרתי קודם. בשלב השני הפקתי שמנים מהכורכום, זרעי הצ'יה וזרעי הרימונים ומהלתי אותם עם שמן הג'ינג'ר ושמן המפ. מאוחר יותר אף מצאתי כי השימוש בחמשת השמנים במשולב עם שמן קנאביס אף מגביר את פעולתו. תגליות אלו רק הפיחו ברוחי ובגופי עוצמות להמשיך ולחקור את השימוש בשמנים השונים ואת השפעותיהם על תאים סרטניים.

באוגוסט 2015 נערכה לי בדיקת אם.אר.איי שהראתה כי הנקודה בשאר הכבד נעלמה כלא היתה!! לא ידעתי נפשי מרוב שמחה כי לא היה לי ספק באותה נקודת זמן שאני בכיוון הנכון…הטיפול בשמנים עובד!!! סוף סוף נשמתי לרווחה, החיות חזרה אליי ועל כן החלטתי להפחית את הכמות אותה צרכתי לפעם ביום עם עוד טיפת שמן קנאביס בלילה.

הייתי חייב לחקור עוד ולוויתי מחבר יקר סכום כסף שאפשר לי לרכוש עוד שמן קנאביס על מנת להמשיך במחקר ובתהליך ההתחדשות שלי.הטיפול הרציף בשמן קנאביס משולב בחמשת השמנים השפיע גם על שאר מערכות הגוף שהחלו לתפקד בצורה טובה הרבה יותר. מדדי הבדיקות שלי חזרו לרמות נורמטיביות ("בין הסוגריים")

באוקטובר 2015 עברתי לצריכתם של חמשת השמנים ללא שמן הקנאביס.בדיקות דם שנערכו לי הראו שהמדדים ממשיכים להיות בתחום הנורמה. בתקופה שלאחר מכן, כשחברים ומכרים שמעו את הסיפור שלי התחילו לזרום אליי בקשות לקבלת חמשת השמנים. חבר עם דלקת חניכיים שהשתמש בשמנים במשך יום אחד דיווח שהדלקת נעלמה למחרת היום. ידידה שלקתה בברונכיט עם חרחורים קשים דיווחה כי אלו פסקו בשעות הבוקר. עוד ועוד אנשים שצרכו את חמשת השמנים דיווחו על שינויים לטובה, בצורה משמעותית, במצבם הבריאותי (בעיות עור, שיער, רמות סוכר בדם, ירידה במדדי קריאטנין בכליות, איזון טבעי של פעולות המעיים, איזון בין הכולסטרול הלא טוב לטוב, ירידה במדד הטריגליצרידים ואיזון כללי של כל מערכות הגוף).

באפריל 2017, בבדיקות אונקולוגיות שגרתיות,  נמצא כי שני מדדים, המצביעים על קיומו של גידול סרטני או דלקת חריפה בגוף, זינקו. הוזמנתי לבדיקת פט סי.טי, חודש לאחר מכן, במחלקה האונקולוגית עם חששות כבדים כי אולי אאלץ לעבור את כל הדרך הארוכה מחדש. החלטתי כי עד לבדיקת הפט סי.טי אשלש את צריכת חמשת השמנים. תובנה זו הגיעה מן המקום שכאשר גילו לי את הנקודה בשאר הכבד, הגברתי את צריכת שמן הקנאביס עם שמן המפ  והדבר הביא לבסוף להיעלמותה ועל כן שיערתי שזה יפעל לטובה גם במקרה זה.

בדיקות דם שנערכו לי מספר ימים לפני שהגיעה התשובה מבדיקת הפט סי.טי הראו כי המדדים ירדו בחזרה לתחום הנורמה. התשובה מבדיקת הפט סי.טי שהגיעה מספר ימים לאחר מכן הראתה שגופי נקי מכל גידול או נקי מדלקות חריפות.

תוצאות אלה הובילו אותי להכרה כי חמשת השמנים אכן משפיעים לטובה על מערכות הגוף ומצליחים לטפל בתחלואות גוף שונות כגון: מערכת המעיים, דלקות למיניהן, איזון מערכות הגוף ופצעים קשים כמו שעושה שמן הקנאביס ואף יותר מזה. בנוסף השמנים מסייעים לאיזון פעולות מעיים, איזון הכולסטרול, איזון רמות הסוכר בגוף ומגבירים את חילוף החומרים בגוף בצורה ניכרת.

אודות שמן קנאביס
אודות שמן קנאביס

באוגוסט 2018 נערכה לי בדיקת אם אר איי אשר קבעה כי יש ממצא נקודה בגודל של כ 4 מ"מ על כיפת הכבד עם האדרה מסביב.

בסיכום ממצאי הצילום נכתב "נגע מוקדי חדש בכיפת הכבד הנותר, טיבו לא חד משמעי. לקורלציה עם סמני גידול ומעקב קצר טווח". (נקבע לי צילום MRI נוסף לחודש נובמבר 18)

הפעם חשבתי להגביר את מינוני הג'ינג'ר ביחד עם שמן הקנאביס בצורה משמעותית כל כך עד שזה כמו "כימותרפיה טבעית" או, יותר נכון,  "טבע-תרפיה". בשלושת החודשים, עד לבדיקה החוזרת,  צרכתי את החומרים הפעילים מהקנאביס והג'ינג'ר (כ-60 גרם שמן קנאביס על בסיס ג'ינג'ר) וזאת תוך כדי צום כמעט מלא שהתבסס על תזונה מינימאלית והרבה שינה…

מתוך הכרותי עם סגולותיהם של החומרים הפעילים בג'ינג'ר, והשפעותיהם המצויינות בעיקר על מערכת העיכול והכבד, החלטתי הפעם לנסות שמן קנאביס על בסיס שמן ג'ינג'ר ולא שמן ג'ינג'ר על בסיס שמן קנאביס.

ההליך בו נקטתי, תוך שימוש במקביל בחמשת השמנים על בסיס יומיומי, היווה מבחינתי מעין כימותרפיה טבעית או בשם המדעי "טבע-תרפיה". היות והיו לי 60 גרם שמן ביססתי את הטיפול על גרם אחד של שמן ביום ו-90 טיפות מחמשת השמנים.

אודות שמן קנאביס
אודות שמן קנאביס

לשמחתי הרבה, תוצאות הבדיקה החוזרת בחודש נובמבר 2018, הראו כי שיטת הטבע-תרפיה בה השתמשתי הצליחה מעבר למצופה וכך נכתב בסיכום הבדיקה: "ללא ממצא חשוד לפיזור משני בכבד וללא הרחבה משמעותית של דרכי מרה".

הממצא שתואר בבדיקה הקודמת בכיפת הכבד אינו מודגם הפעם!!!

Evolution
זהו סיפורי האישי, מבירא עמיקתא לאיגרא רמא, שנים של סבל קשה שהוביל אותי למציאת פתרונות אחרים לכימותרפיה והקרנות תוך מחקר מעמיק וניסויים על גופי, ניסויים שהובילו אותי לשימוש בחומרים פעילים, אורגניים, הנמצאים בצמחים ובשורשים שונים והביאו מזור לי, לחבריי ומכריי..


מאז שהחלמתי אני מוצא את עצמי מסייע רבות לחולים סופניים,  שהמערכת הרפואית הרימה ידיים לגביהם והותירה להם סיכויים קלושים לחיות. בית החולים שהיווה עבורם מסגרת ובית במשך תקופה ממושכת אמר כי מיצה את כלל האפשרויות מולם והם נותרים אבודים ודואבים. לרוב אני פוגש אותם כשהם הרימו ידיים, כאשר הם אמרו נואש וכשהתקווה, או מה שעוד נותר ממנה, הולכת ונכחדת מגופם ומנפשם. אז כמו נס, הם נחשפים אל סיפור חיי וחשים כיצד אלומות של אור ותקווה חודרים אל נשמתם וממלאים אותה בכוחות להמשיך ולהילחם.

סיפור ההחלמה שלי והמאבק הממושך מצית בהם אמונה מחודשת שגם הם מסוגלים, לפחות מחויבים לנסות –

בעבור היקרים להם, בעבור עצמם. לתת הזדמנות נוספת. לפחות עוד פעם אחת.

זה אפשרי!

החלמתי! הבראתי!

אודות שמן קנאביס אתר זה נבנה לכל בשנת 2014 במטרה להנגיש מידע חשוב ומציל חיים זה!

שמן קנאביס

בימים אלו החלטתי לייצר מספר בקבוקני חמשת השמנים לחברי האתר
לקריאה על חמשת השמנים ולהזמנת הבקבוקון לחצ\י כאן

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

לפוסט הזה יש 27 תגובות

 1. ברוך קרפיק

  אביבי איש יקר ומדהים,

  את תחילת דרכי לעולם הריפוי התחלתי בשיחה איתך בה למדתי רבות על נושאי הריפוי העצמי ועל הצורך בהעצמת המערכת החיסונית.

  השמנים שנתת והתאמת לי אין ספק שעשו עבודתם נאמנה.

  איש יקר אתה, ידיעותיך והבנתך בעולם כוח הצמחים לרפא, יכולות השמנים והתמציות לחזק את הגוף והאמונה בדרך לריפוי גבוהות מאד ומרשיימות.

  המשך בעבודת הקודש ובשליחותך, לי תרמת רבות בשיחותינו ובעזרת הצמחים והתמציות, למרות שאין לי יכולת להוכיח זאת… אמונתי בכך גדולה.

  חיבוק

 2. רפואה טבעית
  בברור שעברתי לפני 3 שנים עקב סבל רב במערכת העיכול , נתגלו בגופי 2 גידולים סרטניים בגודל 5 סמ כל אחד.
  כבר בערב קבלת התוצאות נפגשתי עם אביבי לליוי והדרכה בדרך טבעית. החלטה הכי טובה שלקחתי בחיי .
  התחלתי טיפול שכלל נתינה לגוף פלטפורמה נכונה שחזקה את כוחות הריפוי – את מערכת החיסון. במקביל עברתי הדמיות למעקב אחר הגידולים.
  הטיפול התבסס על תזונה מותאמת, שינה ארוכה ורציפה, תמציות של צמחי מרפא, ועבודה תודעתית רגשית. כל אלה הביאו לתוצאות מהירות :
  אחרי חודשיים הצטמצמו הגידולים ב50% ואחרי 4 ח' נעלמו מגופי.
  התהליך הרחיב בי מאד את הכוח ,והאמונה והאחריות שלי על הבריאות שלי
  כל זה בליווי מסור, אכפתי מחויב ומעמיק של אביבי פסטרנק.
  תודה אביבי, בעזרתך נכנסתי לגיל השלישיעם כוחות ועוצמות ריפוי חדשות, עם תודעה של התרחבות.
  אשמח לחלוק את היידע שלי ולעזור.
  נירה קליין 0505905836

 3. מחבר: צח מזרחי
  שלום , הסיפור של אבא שלי יוצא מגדר הרגיל ולפני שאספר על המוצר חשוב להכיר את האיש מאחורי הסיפור שעוזר לאנשים חולים . אביבי !!!
  אבי אובחן לפני שנתיים עם סרטן ריאות רמה 4 והבנו שצריך לפעול מהר ומדויק בעקבות כך הגענו ופגשנו את אביבי במהירות הבזק לפני שאבי יתחיל טיפולי הקרנות וכימו.
  הידע האדיר והדרך שבה אביבי העביר הסביר וליווה אותנו היתה יוצאת מגדר הרגיל .
  אביבי גרם לנו להאמין בדרך שלו ובמהרה ראינו שהמוצרים שלו מצליחים להשפיע כמעט מיד על התחושות , הכאבים והיעלות שלהם .
  אביבי לוחם אור שלקח על עצמו את הדבר הגדול ביותר וזו העזרה לאדם החולה הנזקק .
  לאבי היה גידול באורך 6 סמ רוחב 3 סמ ועובי 2 סמ בריאה ,
  היו לו גרורות רבות בכל פלג הגוף העליון כאשר הגדולה בינהן היתה בגודל של 4 סמ שגרמה לסבל וכאבים איומים , קושי גדול לפתוח את העיניים וחוסר שינה רדיקלי .
  לאחר החודש הראשון כבר בבדיקות הראשונות לאחר תחילת השימוש בחמשת השמנים ראו הבדלים דרמטיים בממצאים של בדיקות הדם +ct .
  לאחר כשלושה חדשים נעלמו כל הגרורות והגוש הסרטני בריאות הצטמצם עד כדי 50 אחוזים. לאחר שנתיים ב
  טיפול משולב (כימו והמוצרים של אביבי ) עשה את שלו ולשמחתנו הרבה אבי כרגע הפסיק את טיפולי הכימו והממצאים מראים כי כרגע אנחנו מאחורי האירוע הדרמטי הזה.
  אני מאחל לכל אדם באשר הוא לצרוך ולהשתמש בפלא הזה שהוא מייצר.
  מציין שמעבר לשימוש כנגד מחלת הסרטן אנו בבית משתמשים בחמשת השמנים כבר חורף שלישי ומאז לא חליתי או התקררתי.
  תודה לך איש יקר על הידע והליווי חסר הפשרות תוך רגישות והתאמה מלאה לאדם מולך .
  תודה שהחזרת אלינו את אבא , בעל, סבא שלנו , תודה.

 4. יצא שראיתי אותו ואת בטנו החרושה של אביבי ושמעתי את הסיפור המיוחד שלו .את הבטן חרשו רופאים והוא ברח כשהסבירו לו שבכוונתם להרוס את מערכת החיסון שלו כדי " להבריאו " . למזלו הבין שזה — להבריא–התפקיד של מערכת החיסון והבריא בכוחות עצמו , מאז מקדיש את זמנו וכספו לעזרה לאחרים ,כבוד לאביבי !
  משה צ'יזיק

 5. באמצע שנת 2014 עשיתי בדיקות כלליות בקופת חולים. בבדיקות התגלה נתון חריג ביחס בין אלבונין לקריאטנין בשתן. הרופאה הפניתה אותי לנפרולוג. במהלך הזמן הערך של הבדיקה בשתן עלה ל 1286 כשהנורמה היא עד 30. מספר נפרולוגים אותם ראיתי אמרו שאין טיפול במצב הזה כי כנראה התאים מתו ויש צלקות שמפריעות לכליה לתפקד.
  הביופסיה של הכליות הראתה תפקוד של 45 אחוז.
  כל הרופאים הכינו אותי לדיאליזה.
  יום שישי אחד, שנה לאחר הגילוי באתי לבקר את חברי אביבי והוא נתן לי בקבוק קטן של שמן המפ. לאור דברי 4 נפרולוגים אצלם הייתי לא האמנתי שזה יעבוד. לאחר שבועיים של כף שמן המפ כל ערב עשיתי בדיקה והייתה ירידה מ 1286 ל 950.
  מאז הירידה המשיכה בעקביות והיום תוצאות הבדיקה בסביבות 7 כשהערך העליון אמור להיות עד 30.
  שמן המפ השפיע לטובה לא רק בתפקוד הכליות, העור, השערות ושיפור משמעותי בדרכי הדם.
  תודה לאביבי פסטרנק.
  יצחק בן אלי

 6. שמי ראומה בת כהן אני רופאה, עשיתי הסבה לרפואה אלטרנטיבית.
  הכרתי את אביבי דרך חבר טוב, הוא סיפר לי על חמשת השמנים שאביבי הגדול ייצר.
  החבר אמר לי שהוא חולה בסרטן הערמונית והסרטן ניסוג.
  צילצלתי לאביבי נפגשתי איתו קניתי את חמשת השמנים, לקחתי כחודש והרגשתי מצויין.
  מאותו זמן שזה כבר שנתיים אני ממשיכה לקחת, והמלצתי לכל הפציינטים שלי לקנות את חמשת השמנים, ואכן התוצאות נפלאות אני ממליצה בכל הלב.

 7. את אביבי פגשתי באחת מנקודות השפל של חיי, כשמצבי הבריאותי היה רע מאוד.
  קיבלתי המלצה מחבר, שאביבי עזר לאביו, ועוד באותו היום הרמתי אליו טלפון.
  אביבי תפס מיד פיקוד, קבע איתי פגישה, שבה הסביר לי מה עליי לקחת כדי לשפר את מצבי.
  מעבר להנחיות התזונה שקיבלתי ממנו, התחלתי להשתמש בחמשת השמנים באופן יומיומי, במקביל לטיפול הקונבנציונלי.
  כיום, אחרי שנה של שימוש בשמן, אני יכולה להגיד שמצבי השתפר פלאים. אני מלאת אנרגיות ומרגישה שהשמן עושה לי רק טוב.
  את הטיפול הקונבנציונאלי סיימתי מזמן, אבל את השמנים אני ממשיכה לקחת ומגישה איך הגוף שלי מודה לי על כך מדי יום.
  אז לכל מי שסובל מבעיה בריאותית, רוצו אל אביבי, הוא אנציקלופדיה מהלכת לצמחי מרפא ולמיצויים ויודע להתאים בדיוק את מה שצריך.
  מעיין

 8. .כרגע לפי הבדיקות pet ct הגידול נעלם.
  לפני בערך שנה גילו לי גידול גרורתי בשד דרגה ארבע. הגרורות הגיעו לראות לכבד ולעצמות בעמוד שידרה ובאגן.
  קיבלתי סידרה של 5 הקרנות בעיקר באזור האגן כדי למנוע המשך פגיעה בעמוד השדרה (היתה סכנה ממשית של איבוד תפקוד הסוגרים והרגליים), ואחר כך טיפול כימותרפי וביולוגי. אחרי זמן מה פניתי לאביבי והוא הנחה אותי כיצד לעשות דיאטה נטולת שומנים וסוכרים, לקחת 5 השמנים, ,שמן האמפ, קנאביס, שרביטן ועוד דברים… שמעודדים ניקוי וסילוק הגידול.
  מבחינה נפשית הייתי חיובית, ידעתי שאני רק צריכה להתחזק באמונה לעשות כלי לברכה (הטיפולים) להתפלל וה' יבריא אותי, פיזית סבלתי מכאבים באזור הגב האגן והרגליים, דקירות בכל מיני אברים, ותשישות.
  הרופאים שידרו אופטימיות אך אפשר היה להבין בין השורות שישנה אפשרות שהטיפול לא יתאים.
  אחותי הציעה לי לפנות לאביבי. בעלה שהוא חבר טוב שלו, סיפר שהוא עזר לעצמו להבריא בזמן שהרופאים לא נתנו לו אפילו סיכוי לחיות.
  ‌את חמשת השמנים לקחתי בהתחלה בהמלצת אביבי כל 3 שעות. וכשהתחלתי לקחת את הקנאביס הפחתתי בהתאם להנחיות של אביבי.
  ‌כבר ב pet ct השני שעשיתי היה שינוי מאוד משמעותי (אחרי 3 חודשים) זה היה נראה כמעט נקי לגמרי חוץ משתי נקודות שהרופאים לא ידעו אם זה צלקות מפגיעה של הגידול או שאריות מזעריות של הגידול עצמו.
  ‌הרופאה מאוד שמחה והאחות מאוד התרגשה והתייחסה לזה כנס כפשוטו, לא ראתה בזה כדבר ברור מאליו. לאחר חודשיים ששוב חזרו על הבדיקה הרופאה אמרה לי שpet ct נקי וזה נדיר. שבדרך כלל בסוג הגידול שהיה לי, משהו כן נשאר ואני מהבודדות שהתנקו לגמריי.
  ‌מחמשת השמנים לא היו לי תופעות לוואי.
  ‌ואני מממשיכה לקחת את חמשת השמנים.

  אביבי בחוכמה רבה ניווט בהדרגתיות את הטיפול, הסביר, חיזק, עודד ותמך בסבלנות והגישה הטיפולית שלו ברובה מאוד התאימה לעקרונות שמלמדת תורה החסידות שלאורה אני משתדלת ללכת. מודה לה' שבהשגחה פרטית זיכה אותי להיות מטופלת שלו.
  אי אפשר להרפא ללא טיפול רפואי אבל גם אי אפשר להרפא כשמוציאים את ה' מהמשוואה. בעולם יש שקוראים לזה אופטימיות, שמחה או השליחות שלי בחיים. בתקופה שהייתי מאוד חלשה (אחרי הרבה טיפולי כימותרפיה) והמעטתי להתפלל זה ציער אותי כי הייתה לי במודעות מאוד חזק שהרפואה היא ממנו וזה כמו לא לפגוש פנים מול פנים את מי שדווקא עכשיו הכי דואג לך.

  רונית.

 9. Niva sharabi

  אביבי לדעתי הוא השראה לעוד חולים אחרים שהחליטו להאמין בעצמם ולמצוא דרך שתביא מזור למחלתם, גם אם לא קונבנציונאליות . ומקווה שתרפא עוד חולים רבים, רק שיתעוררו בזמן!!

 10. יצחק

  הסיפור של אביבי מוכר לי. היתה לי הזכות להיות לידו מרגע שמיעת הבשורה האיומה בבית החולים עד לריפוי המלא. אדם מדהים שהוכיח שניתן לנצח את הסרטן הקשה ביותר בזכות הרצון לחיות והיכולת להבין מה הדרך הנכונה להצלחה.
  באופן אישי זכיתי גם אני לבקבוק שמן המפ מאותה בחורה שעזרה לי בבעיית היחס בין האלבונין לקריאטנין בשתן שירד ממספרים מעל אלף לשבע בלבד.
  אביבי עוזר לאנשים חולים בעצה והסבר ועל כך יבורך.

 11. אבישלום

  שלום חברים,
  אני חבר קרוב של אביבי כבר קרוב ל-40 שנה. חוויתי יחד עם אביבי רגעים רבים במשך 40 שנות חברות,
  הסיפור של אביבי(נס -מעל הטבע) הינו פריצת דרך והוכחה חד משמעית כי הטיפול בשמן קאנביס ותוסף חמשת השמנים הינם תרופה אמיתית לכל אחד מאיתנו.
  אני באופן אישי משתמש בחמשת השמנים כבר מעל שנה
  התוצאה הפתיעה אותי מאוד, דלקת בעור שהתחילה נעלמה כלא הייתה לחץ הדם מאוזן ובכלל ההרגשה הכללית טובה הרבה יותר עירנות וחיוניות .
  תודה לך אביבי על הייעוץ לבריאות טובה יותר.
  מאחל לך אביבי בריאות איתנה ושנים רבות וטובות.

 12. Geffen Atias Pasternak

  אביבי היקר, מדהים לקרוא על כל הדרך שעברת מאז גילוי המחלה ועד היום, כולל התוצאות האחרונות המדהימות! מנסיוני השמנים מדהימים ותומכים במע׳ החיסונית חמשת השמנים מומלץ גם לשימוש חיצוני! לא רק שלקחת אחריות לריפוי שלך עצמך אלא שבכל שלב ושלב בדרך, חשבת וסייעת לכל כך הרבה אנשים והקמת אתר מדהים בהיקפו ובתכניו שלא נראה כמוהו והכל על מנת לתת- וזה בעיני החלק השני של הריפוי המדהים שלך, לצד השמנים – אמונה ואהבת הזולת.

 13. דודו בוזגלו

  אביבי היקר
  אם לא הייתי זוכה להכיר אותך באופן אישי הייתי אומר שמה שכתוב כאן הוא בדיוני
  אולם אני מכיר מקרוב את העובדות, את הבדיקות ואת התהליך העיקש שלך וההתמדה והכי חשוב את האהבה שלך לחיים. מקווה שכל אחד שחייו או חיי יקיריו נמצאים על כף המאוזניים טוב יעשה בהתייעצות אישית איתך.
  מעבר לידע אתה חבר אמיתי עם נתינה אינסופית שעושה את הבלתי מובן מאליו לעזור לזולת מתוך שליחות ומסירות שאין כדוגמתה בדורנו
  מאחל לך להמשיך לעזור לכמה שיותר חולים ולתת להם תקווה ודוגמא אישית

 14. עו״ד ורו״ח פסטרנק

  חייב לומר שהסיפור של אביבי שינה לי את כל התפיסה לגבי טיפול בקנאביס ובשמן קנאביס. הייתי מאוד סקפטי לגבי הצמח שסבל מיחסי ציבור לא מוצלחים בילדותי ובנערותי ותמיד הפחידו אותי שמדובר בסם בעייתי ואסור. ומתברר שמדובר בפלא, אשר מרפא באופן מוחלט חולה סרטן שהיה במצב קשה מאוד וסופני לדעת רופאיו. הוא הפסיד את הטיפולים הכימוטרפיים בשל זיהום ועבר לטיפול בקנאביס בלבד. וממצב בו אין שום סיכוי ונותרו שבועות ספורים לחיים הפלא של הקנאביס ושאר השמנים של אביבי פשוט הביאו להחלמה מלאה ומושלמת. בנימה אישית אוסיף שמדובר באדם שכולו טוב, עוזר להרבה אנשים עם השמנים שלו, ומודה על החיים שניתנו לו במתנה. הרבה בריאות ואושר אאחל לאביבי.

 15. יגאל

  אני מכיר את אביבי מילדות. ואכן הסיפור שלו מופלא.
  מעבר לכך אדם נפלא שעוזר לכל מי שמבקש ומסייע בכל דבר רפואי. המקרה שלו צריך להילמד בבתי החולים וצריך להמשיך לחקור את שמן הקנביס לעומק.

 16. סמי

  לאחר המקרה ש אביבי חלה … ליוויתי אותו בהחלמה וראיתי שהוא השתמש בצמחים והחלים מהמחלה.. באותה תקופה אני חליתי בסרטן הערמונית עברתי הקרנות הרבה זה לא עזר בהדרכה שלו עם חמשת השמנים זה עזר לי להוריד את מדד p s a היום לאחר בדיקות נוספות הכל תקין

 17. איצקוביץ איתן

  אני מכיר את אביבי כבר 25 שנה, הייתי איתו ברגעיו הקשים ביותר, בהם איבד את האמון שבכוחו לשרוד את המחלה הארורה .
  הניתוחים והטיפולים הקונבנציונליים הפכו אותו לצל של אדם .
  המצוקה הרבה שבה היה גרמה לו לפתוח את הראש וללמוד על דרכים נוספות שיכולות להועיל לאדם הנושא את המחלה הארורה .
  במו עייני ראיתי כיצד המחלה נעלמה …אביבי טיפל בעצמו…בעזרת השמנים הוא יצא לדרך חדשה, דרך שעשתה לו טוב, הן במישור הנפשי והכי חשוב במישור הפיזי .
  הגוף שלו חזר לתפקד יותר טוב, הגידולים נעלמו, הבריאות הכללית השתפרה ובדיקות הדם יצאו טובות יותר ויותר..וכפי שציינתי, הנפש, הנפש שלו התחזקה, מה שגרם להתחזקות פיזית נוספת .
  אני עצמי סובל מניוון שרירים פרוגרסיבי וחסר מרפא, אני משתמש בשמן כבר למעלה משנתיים, מאז שהתחלתי להשתמש בשמן מצבי הכללי בהרבה יותר טוב, אני לא יודע אם לשייך את זה לשמנים אבל המחלה פשוט האטה בצורה קיצונית, ממש במצב סטטי…
  מצבי הכללי השתפר ואני מרגיש הרבה יותר טוב, יותר מחוזק, לא סובל כבר מכל וירוס קטן

 18. דיין שרון

  לאחר קריאת הכתבה יצרתי קשר עם אביבי ולאחר פגישה עימו התחלתי ליישם את שיטתו כבר בחודש הראשון הרגשתי שיפור מדהים בתופעות אשר בגללם פניתי אליו והם חולשה כללית חזקה ומצב רוח ירוד וכל זה ללא תרופות קונבנציונליות שהומלצו עיי רופאים שונים

 19. אבי

  סיפור מדהים
  אני אישית מלווה את אביבי מתחילת המחלה ועד היום וער למה שקרה.
  הוכחה מנצחת של לצאת מהקופסא המוכרת ולהתחבר לגוף ולנפש בצורה אמיתית.
  מהווה השראה לחולים שהכל והכל נמצא בתוכנו ויכולת הריפוי תמיד בשליטה שלנו.

 20. צביקה

  אביבי והתמציות שלו גרמו לי לשנות את אורח החיים שלי כי זו היתה הפעם הראשונה שראיתי הוכחה אמיתית מלווה בבדיקות לזה שתמציות מהטבע יכולות לרפא את מחלת הסרטן. ובפעם הראשונה ששמעתי אותו מסביר השתכנעתי בעצמי. מאז עברו כמה שנים וחוץ מזה שראיתי איך אביבי ניצח בקרב האישי שלו ראיתי אותו מלווה ומייעץ ועוזר להרבה אנשים (כולל אבא שלי) בקרבות שלהם.
  אני משתמש בתמציות וממליץ לחברים ולמשפחה שלי.

 21. אלי

  בהחלט מקרה מרגש ומעורר תקווה , הסיפור של אביבי הוא ההוכחה לכך שהרפואה הקונבנציונלית לא תמיד יודעת או מסוגלת לטפל במחלות התוקפות אותנו , כמו כן עולה השאלה מדוע לא נחקר ומיושם הטיפול בשמן הקנאביס בצורה רצינית יותר ? לאחר קריאת הסיפור האישי של אביבי התחלתי להשתמש במוצר אותו פיתח – חמשת השמנים ותודות לצריכה יום יומית של השמן נחסך ממני השימוש בתרופות כימיות עם תופעות לוואי הגרועות מהבעיה בה הן אמורות לטפל.

 22. עומר

  נהדר זה שמן הקסם מוכיח שוב ושוב
  שאין תחליף טוב יותר מזה לאמא טבע
  חייבים לדבר על זה יותר ויותר מזה תצמח הישועה לרבים מאיתנו שכל כך מיחאלים לה

 23. אילן

  תוצאות מדהימות, כנגד כל הסיכויים, מאוד מעניין, ללא ספק סיפור הצלחה מוכח, שיטה טיפול מדעית מוכחת!
  לדעתי יש המשיך להעמיק וחלחקור בנושא- ללא ספק זה הדור הבא בטיפולים הטבעיים.

 24. אורנה

  שלום רב, כשכנה וחברה של אביבי עשרות שנים הסיפור מדהים מאוד ומעל לכל מה שאנו מגדירים "טבע" . הנס מעל הטבע.
  כנראה שלפעמים התרופה נמצאת ממש לידינו ואנו צריכים רק פשוט למצוא אותה .
  שתהיה בריאות איתנה לכולם.

 25. דודי מנוחין

  טבע-תראפיה הינה שיטת ריפוי טבעי למחלות קשות/סופניות היכולה לשמש מעין "כימותרפיה טבעית". הסיפור האישי של אביבי ממחיש זאת הלכה למעשה. אביבי שנטש את טיפולי הכימו הוא הוכחה מהלכת להצלחת הטיפול הטבעי. ההצלחה אינה נובעת אך ורק משיטת הטיפול אלא יש לה קשר ישיר גם לתודעת נפש-גוף קרי שינוי בחשיבה ובהתנהלותינו היומיומית.

  1. אושר

   כשכן וחבר קרוב שמכיר את סיפורו האישי של אביבי מקרוב וראה את הנס מקרוב ..אסור להתייאש ותמיד לחפש עוד אלטרנטיבות לטיפול ..חשיבה חיובית ולא לקחת את הדברים כ..אין מה לעשות

 26. אורית Mangelos

  הסיפור של אביבי:
  אביבי הוא ההוכחה החיה והכי מוכחת לכך שאין דבר כזה שאין דבר כזה… כל האגדה היא בכך שמי שרוצה לחיות… יכול!!! זה אפשרי לא בהכרח בדרכים המוכרות לנו.. לפעמים יש דברים שאנחנו עוברים בחיינו כדי לגלות את מה שצריך לגלות והדרך היא המעניינת.. ממליצה לכל אחד ואחת לקרוא את הסיפור הנס הפרטי והיום גם מנת חלקם של אחרים – סיפור הנס של אביבי.
  חנוכה שמח!

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים