אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי – שמני זרעים ושורשים

אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי שמני זרעים ושורשים
אודות שמן קנאביס - אביבי בן יוסף פסטרנק

הסיפור האישי שלי – שמני זרעים ושורשים ל תגבור המערכת החיסונית

אודות שמן קנאביס – שמן ריק סימפסון ושמן שורש ג'ינג'ר יבש ..

אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי שמני זרעים ושורשים

אודות שמן קנאביס – פתאום באמצע החיים בגיל 47, בחודש מרץ 2013 הרגשתי כאבים עזים במהלך מתן שתן בכל פעם. לאחר מספר ימים הלכתי אל רופא המשפחה שהפנה אותי בבהילות אל חדר המיון. לאחר בדיקות שנערכו לי בחדר המיון נמצא כי אני סובל מסתימת מעיים קיצונית ביותר הנקראת קוליטיס (מחלה דלקתית במעיים) חריף מלווה בפיסטולה  מהמעיים לכיס השתן (דבר המאפשר חדירת צואה אל דרכי השתן). כתוצאה מכך הוכנסתי לניתוח חירום במהלכו הוצאו מגופי חלקים נרחבים מהמעי הגס (40%) ושלפוחית השתן (50%). כשהתעוררתי מניתוח זה מצאתי את עצמי מחווט במשך 4 וחצי חודשים לצינורות רבים כגון: סתומה (מעין מעי גס עשוי משקית פלסטיק), קטטר, זונדה, שלושה נקזים, 3 סוגי אנטיביוטיקה שונים דרך אינפוזיות וחור ניתוחי בקוטר 11ס"מ פתוח לרווחה.

ביולי 2013 החליטו הרופאים לערוך ניתוח נוסף לשם הסרת הסתומה (הממוקמת בסוף המעי הדק) במטרה להחזיר את תפקוד המעיים. ניתוח זה הסתבך לאחר שעלה לי החום ונוצרו הידבקויות מעיים וכתוצאה מכך נאלצתי לעבור ניתוח שלישי במספר עוד באותו יום. במשך 3 ימים הייתי מורדם ומונשם וכשהתעוררתי מניתוח זה הייתי נפוח כבלון עצום, בכל חלקי גופי, וכמובן שוב מחווט לשלל הצינורות הנזכרים מעלה בתוספת הזנה דרך אבי העורקים. לכל אלו הצטרפו גם בחילות קשות, יומיומיות. באוקטובר 2013 שוחררתי להמשך החלמה בביתי. במשך 5 חודשים הייתי מרותק למיטה והשתמשתי במכונת וואקום שאמורה לסייע לסגירת החור הניתוחי בבטן 3 פעמים ביום במשך 20 דקות (במשך 3 חודשים), החלפתי פדים (של הצלקות הניתוחיות והחור הניתוחי) כל שעה וקיבלתי זריקות קלקסאן (תרופה לדילול הדם) בנוסף על תרופות אנטיביוטיות (פלאג'יל וציפרו) על בסיס יומיומי כאשר כל זה מלווה בכאבים וסבל בלתי פוסק תוך כדי שימוש במורפיום (מדבקות פנטה 100מ"ג בנוסף על כדורי מורפיום) להקלה.

במרץ 2014 עלה לי החום למדד 41 מעלות צלזיוס במשך יומיים  ושבתי לבית החולים. בבדיקות שנערכו לי נמצא כי אני סובל מצהבת חסימתית. בשל כך נערכה בדיקת סי.טי שבעקבותיה נראה גידול בדרכי המרה ונעשתה לי ביופסיה באמצעות החדרת נקז חיצוני הנשאר בגוף לאחר מכן. לאחר מספר ימים בהם נותרתי באשפוז הגיע הבשורה המרה! "כולנגיוקרצינומה" – גידול ממאיר (גידול סרטני קטלני ביותר עם תוחלת חיים של עד 24 חודשים).

אודות שמן קנאביס – עם גילויו של הגידול החל הצוות הרפואי בדיון, בו כל אחד מחברי הצוות מסיק מסקנות אחרות מחבריו בנוגע להמשך הטיפול הנדרש. ריבוי הדעות של הצוות מבלי יכולתו להגיע למסקנה ברורה בנוגע להמשך הטיפול הוביל אותי, בעצה אחת עם אחי דרורי ז"ל, לשמוע חוות דעת נוספת בעניין. חבר קרוב הפנה אותנו לרופא בבית חולים אחר אשר בדק את התיק הרפואי שלי וקבע שעליי לעבור ניתוח להסרת הגידול וכי בית החולים בו הוא עובד מסוגל לבצע את הניתוח. לאור דבריו של הרופא עזבתי את בית החולים בו הייתי מאושפז ואשפזתי את עצמי בבית החולים בו עובד אותו רופא.

אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי שמני זרעים ושורשים

בבדיקות שנערכו לי בבית החולים (החדש) התגלה בגופי חיידק טורף אשר נדבקתי בו עם החדרת הנקז בבית החולים הקודם. דבר זה עיכב את הניתוח להסרת הגידול ובמשך כחודש טופלתי באמצעות אנטיביוטיקה דרך אינפוזיה עד שהתגברתי על אותו חיידק .

בחודש אפריל 2014 הגיע המועד לביצוע הניתוח להסרת הגידול. הרופאים היו סקפטיים לגבי מידת הצלחתו וטענו בפניי שהסיכויים פועלים לרעתי שכן סרטן מסוג כולנגיוקרצינומה הינו קטלני ביותר ונוטה לשלוח גרורות ועל כן יש סיכוי רב שבמידה והוא אכן כזה ייתכן ויאלצו לסיים את הניתוח מהר וללא הצלחה ("לפתוח ולסגור" בעגה הרפואית).

הניתוח החל וכעבור שעתיים יצאה רופאה אל אחי דרורי ז"ל שהמתין בחוץ ואמרה לו "הכל נראה טוב יחסית ועל כן הרופאים החליטו להמשיך בניתוח".

הניתוח ארך 12 שעות ברציפות ובמהלכו הוסרו מגופי דרכי המרה, כיס המרה, 75% מהכבד וחלקים מהתריסריון, הלבלב ומן המעי הדק.

כששבה אליי הכרתי לאחר הניתוח היו לי כאבי תופת שנמשכו חודשים ארוכים. מדדי בדיקות הדם שלי היו ברמה חריגה, גבוהים או נמוכים, מן הממוצע לאדם נורמטיבי בגילי ובמשקלי ובלוטת התריס שלי הראתה פעילות יתר מוגברת. הרופאים הסבירו לי שזה די נורמלי לאנשים העוברים ניתוח מסוג זה, רוב המערכות בגופי לא פעלו כראוי מה שהיווה סבל נוראי, מתמשך ובלתי נגמר המלווה בנטילת כמויות היסטריות של תרופות לשיכוך כאבים מסוג מורפיום (מדבקות, זריקות וכדורים) יחד עם נוגדי בחילות על בסיס יומיומי.

בתום 3 חודשי אשפוז שוחררתי לביתי עם נקז דולף, שני בקעים עצומים בדופן הבטן ואותו חור ניתוחי בבטן שפתחו לי עוד בניתוח הראשון שלי  במרץ 2013, שנה ו-4 חודשים של סבל מתמשך. הרגשתי כאילו אני שחקן ראשי בסרט אימה.

הטיפול בביתי היה קשה מנשוא… בקושי הצלחתי לעמוד על הרגליים וללכת היה בבחינת מבצע צבאי לכל דבר ועניין וביתי הפך למעין בית חולים קטן. נאלצתי להחליף כל שעתיים את הפדים של החור הניתוחי ואת הפדים של הצלקת הניתוחית החדשה שנוספה לי בחלק העליון של הגוף שהיתה פתוחה אף היא. בנוסף נאלצתי לרוקן את הנקז והשתמשתי במשאבת וואקום לסיוע לסגירת החור הניתוחי (ללא הצלחה יתרה) תוך כדי קבלת אינפוזיות של ברזל ונוזלים וזריקות מגוונות על בסיס יומיומי.

בספטמבר 2014 שבתי אל המחלקה האונקולוגית על מנת לקבל את תכנית העבודה של 6 חודשי כימותרפיה והקרנות.

בתום 3 חודשי ייסורים של כימותרפיה נאמר לי שהמערכת החיסונית שלי מראה יכולת תפקודית אפסית אך הרופאים המליצו להמשיך בטיפולים בטענה שיש עדיפות לטיפול הכימותרפי על המערכת החיסונית. לא יכולתי להאמין למשמע אוזניי הייאוש גבר עליי והאוויר התרוקן מן המפרשים. ביקשתי לשוחח עם הרופאה האונקולוגית שלי ובתום השיחה הוחלט להפסיק את הטיפול המייסר. החלטה זו נבעה ממצב פזיולוגי ירוד ומהכרה עצמית והפנמת מצבי שהיה חמור ביותר. חשבתי לעצמי שבמידה ואעבור את שארית הטיפול אמות ממילא לאחריו ואם כך הוא הדבר, טוב שאמות לי בביתי בשלווה וללא ייסורי הטיפול.

בינואר 2015 שבתי לבית החולים על מנת לעבור ביקורת במחלקה הכירורגית לשם בדיקת מעקב (סי.טי) ולשם בדיקת הנקז הדולף, שעליו נאמר לי כי עליי להתרגל למצב זה מפני שהנקז ימשיך לדלוף ולא ניתן לעשות בעניין דבר.. כעבור יומיים הגיעו התשובות מבדיקת הסי.טי ונאמר לי שנצפתה נקודה  בקוטר חצי ס"מ, במקום מסויים על ציר איקס  ועל ציר וואי אשר בשאר הכבד העלולה להיות גרורה אבל ייתכן שזו רק ציסטה ובכל אופן לא כדאי לערוך ביופסיה שכן ההליך ייקח 12 שעות של ניתוח. הייתי אובד עצות. שאלתי את הרופאים מה עושים? תשובתם היתה "לא ניתן לעשות דבר".

זה היה המשפט שהצית בי את רוח הקרב מחדש. פתאום בבת אחת חזר אליי הרצון לחיים, לאכול כמו בן אדם רגיל, הרצון לחייך, לאהוב. החלטתי שאני לא אוותר.

בוקר אחד עוד באותו השבוע כשאני שרוי במצב נפשי ירוד, טרוד ומבולבל, לאור מצבי, הגיעה שיחת טלפון שבדיעבד תשנה את חיי מן הקצה אל הקצה ותוביל אותי לתגליות מפתיעות בתחום הרפואה הטבעית. אישה, שלרבות הימים הפכנו לידידים מצוינים, הציגה את עצמה כחברה משותפת של חברה ואמרה: "שמעתי על המקרה הרפואי שלך והחלטתי לעזור לך". היא אמרה שתשלח לי מזרק עם "שמן שחור" וכי במידה ואצרוך מאותו "שמן שחור" במשך 3 חודשים היא מבטיחה לי שבבדיקת סי.טי לא תיראה הנקודה יותר. שאלתי אותה "מה זה השמן השחור הזה?" והיא ענתה לי "שמן קנאביס". "תקשיב לי", אמרה, "תנסה את זה ואם זה לא יעבוד אז לא קוראים לי…!"

היה זה כקול קורא שפתח לי צוהר אל החיים ובחרתי לתלות בו תקווה בעיקר לאור העובדה שהרופאים טענו בפניי כי לא ניתן לעשות דבר מלבד המשך טיפולי הכימותרפיה וההקרנות.

אודות שמן קנאביס הטיפול בעצמי בעזרת שמן קנאביס ,שמני צמחים, שמני זרעים ושמני שורשים
Evolution
התחלתי לצרוך שמן קנאביס על בסיס יומיומי כאשר בכל יום אני צורך גרם אחד (חצי גרם בבוקר וחצי גרם בערב). למרות שנאמר לי לצרוך גרם אחד כל שלושה ימים צרכתי את השמן כמו מטורף כמאמין ששמן הקנאביס יהרוג את הסרטן או שיהרוג אותי.

תוך כדי צריכת שמן הקנאביס התחלתי לנבור באינטרנט בחיפוש אחר מידע לגביו, כך נתקלתי בסגולותיו של צמח ההמפ. חלקו העליון של הצמח מלא בקאנאבינואידים וזרעיו מכילים אומגות 3,6 ו-9 וחומצות אמינו שהשילוב ביניהן נראה לי מצוין. בשבוע השני שהשתמשתי בשמן הקנאביס כבר מהלתי אותו בשמן המפ ביחס של חצי גרם שמן קנאביס עם כף מלאה בשמן המפ על בסיס דו יומי.

לתדהמתי הרבה, כעבור 14 ימים גיליתי כי הדליפה מהנקז פסקה לחלוטין! היה זה עבורי סימן שאני עושה משהו טוב ונכון עבור גופי. סימן זה נתן לי אנרגיות אדירות להמשיך ולהילחם ואמרתי לעצמי שאם הנקז הפסיק לדלוף כדאי שאמשיך בצריכת שמן הקנאביס מהול בשמן המפ על בסיס דו יומי, וזאת במטרה להעלים את הנקודה שנצפתה בשאר הכבד. הרופא המטפל במרכז הרפואי בדק אותי והחליט כי בעקבות הפסקת הדליפה בנקז ניתן להפסיק את השימוש בו, ולראשונה מזה כשנתיים הייתי ללא נקז!!!
כעבור שבועיים נוספים שמתי לב שהחור הניתוחי מראה סימני שיפור ניכרים ומתחיל אף להסגר במהירות וזאת לאחר שנתיים שהוא נותר פתוח עם תהליך סגירה איטי ביותר.

המשכתי לקחת את תערובת שמן הקנאביס ושמן ההמפ במשך כחודשיים נוספים כאשר בכל התקופה תזונתי היתה מינימאלית ביותר והתבססה בעיקר על פירות וירקות מכל הסוגים.

בדיקת מעקב (סי.טי) שנקבעה לי לחודש מאי 2015 הראתה כי הנקודה עדיין קיימת באותו קוטר של חצי ס"מ ובאותו המיקום במדויק. מתוך האמונה בשימוש בשמן קנאביס מהול בשמן המפ ולמרות הבשורה הקשה באה לי הארה כי עליי לעבור את תהליך השימוש בשמן מחדש ובצורה מוגברת במיוחד (פי 4, כלומר 8 פעמים ביום במשך חודשיים). יש לציין שבמשך חודש מתחילת תהליך זה סבלתי מבחילות חזקות, הקאות וכאבים בעצמות ובאגן בפרט. סימפטומים אלו נעלמו בהדרגה לאחר חודש ימים מתחילת תהליך ההתחדשות שלי ואף התחלתי לקום ולהתהלך בכוחות עצמי ולתפקד באופן חלקי. הכמויות היו גדולות ובשלב מסוים כמעט ונגמר לי שמן הקנאביס עקב מצוקה כלכלית..(עקב יוקר בלתי נתפס של שמן הקנאביס)

שמן ריק סימפסון ושמן שורש ג'ינג'ר יבש – ג'ינג'רול שוגול פרדול טי אייץ סי ו סי בי די

החלטתי שאתחיל להפיק שמנים משורש ג'ינג'ר בעיקר ,שורש כורכום, זרעי צ'יה, וזרעי רימונים וזאת לאחר שקראתי וחקרתי שהם בעלי סגולות רפואיות ומכילים מולקולות פעילות אורגניות הפועלות כנגד תאים סרטניים. תחילה הפקתי שמן ג'ינג'ר (90% חומרים פעילים) ומהלתי אותו עם שמן הקנאביס ושמן ההמפ. הדבר שיפר באופן ניכר את החשיבה שלי והביא אותה לבהירות שלא הכרתי קודם. בשלב השני הפקתי שמנים מהכורכום, זרעי הצ'יה וזרעי הרימונים ומהלתי אותם עם שמן הג'ינג'ר ושמן המפ. מאוחר יותר אף מצאתי כי השימוש בחמשת השמנים במשולב עם שמן קנאביס אף מגביר את פעולתו. תגליות אלו רק הפיחו ברוחי ובגופי עוצמות להמשיך ולחקור את השימוש בשמנים השונים ואת השפעותיהם על תאים סרטניים.

באוגוסט 2015 נערכה לי בדיקת אם.אר.איי שהראתה כי הנקודה בשאר הכבד נעלמה כלא היתה!! לא ידעתי נפשי מרוב שמחה כי לא היה לי ספק באותה נקודת זמן שאני בכיוון הנכון…הטיפול בשמנים עובד!!! סוף סוף נשמתי לרווחה, החיות חזרה אליי ועל כן החלטתי להפחית את הכמות אותה צרכתי לפעם ביום עם עוד טיפת שמן קנאביס בלילה.

הייתי חייב לחקור עוד ולוויתי מחבר יקר סכום כסף שאפשר לי לרכוש עוד שמן קנאביס על מנת להמשיך במחקר ובתהליך ההתחדשות שלי.הטיפול הרציף בשמן קנאביס משולב בחמשת השמנים השפיע גם על שאר מערכות הגוף שהחלו לתפקד בצורה טובה הרבה יותר. מדדי הבדיקות שלי חזרו לרמות נורמטיביות ("בין הסוגריים")

באוקטובר 2015 עברתי לצריכתם של חמשת השמנים ללא שמן הקנאביס.בדיקות דם שנערכו לי הראו שהמדדים ממשיכים להיות בתחום הנורמה.

בתקופה שלאחר מכן, כשחברים ומכרים שמעו את הסיפור שלי התחילו לזרום אליי בקשות לקבלת חמשת השמנים. חבר עם דלקת חניכיים שהשתמש בשמנים במשך יום אחד דיווח שהדלקת נעלמה למחרת היום. ידידה שלקתה בברונכיט עם חרחורים קשים דיווחה כי אלו פסקו בשעות הבוקר. עוד ועוד אנשים שצרכו את חמשת השמנים דיווחו על שינויים לטובה, בצורה משמעותית, במצבם הבריאותי (בעיות עור, שיער, רמות סוכר בדם, ירידה במדדי קריאטנין בכליות, איזון טבעי של פעולות המעיים, איזון בין הכולסטרול הלא טוב לטוב, ירידה במדד הטריגליצרידים ואיזון כללי של כל מערכות הגוף).

באפריל 2017, בבדיקות אונקולוגיות שגרתיות,  נמצא כי שני מדדים, המצביעים על קיומו של גידול סרטני או דלקת חריפה בגוף, זינקו. הוזמנתי לבדיקת פט סי.טי, חודש לאחר מכן, במחלקה האונקולוגית עם חששות כבדים כי אולי אאלץ לעבור את כל הדרך הארוכה מחדש. החלטתי כי עד לבדיקת הפט סי.טי אשלש את צריכת חמשת השמנים. תובנה זו הגיעה מן המקום שכאשר גילו לי את הנקודה בשאר הכבד, הגברתי את צריכת שמן הקנאביס עם שמן המפ  והדבר הביא לבסוף להיעלמותה ועל כן שיערתי שזה יפעל לטובה גם במקרה זה.

בדיקות דם שנערכו לי מספר ימים לפני שהגיעה התשובה מבדיקת הפט סי.טי הראו כי המדדים ירדו בחזרה לתחום הנורמה. התשובה מבדיקת הפט סי.טי שהגיעה מספר ימים לאחר מכן הראתה שגופי נקי מכל גידול או נקי מדלקות חריפות. תוצאות אלה הובילו אותי להכרה כי חמשת השמנים אכן משפיעים לטובה על מערכות הגוף ומצליחים לטפל בתחלואות גוף שונות כגון: מערכת המעיים, דלקות למיניהן, איזון מערכות הגוף ופצעים קשים כמו שעושה שמן הקנאביס ואף יותר מזה. בנוסף השמנים מסייעים לאיזון פעולות מעיים, איזון הכולסטרול, איזון רמות הסוכר בגוף ומגבירים את חילוף החומרים בגוף בצורה ניכרת.

אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי שמני זרעים ושורשים

Evolution
זהו סיפורי האישי, מבירא עמיקתא לאיגרא רמא, שנים של סבל קשה שהוביל אותי למציאת פתרונות אחרים לכימותרפיה והקרנות תוך מחקר מעמיק וניסויים על גופי, ניסויים שהובילו אותי לשימוש בחומרים פעילים, אורגניים, הנמצאים בצמחים ובשורשים שונים והביאו מזור לי, לחבריי ומכריי
אתר זה נבנה לכל בשנת 2014 במטרה להנגיש מידע חשוב ומציל חיים זה!

אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי שמני זרעים ושורשים
אודות שמן קנאביס – אביבי בן יוסף פסטרנק


בימים אלו החלטתי לייצר מספר בקבוקני חמשת השמנים לחברי האתר לקריאה על חמשת השמנים ולהזמנת הבקבוקון לחצ\י כאן

אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי שמני זרעים ושורשים

אודות שמן קנאביס הסיפור האישי שלי שמני זרעים ושורשים

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here