אנונה גרביולה – מריקטה

אנונה גרביולה - אנונה גרביולה מריקטה מלבד הריפוי של סרטן שלה עוד
אנונה גרביולה

אנונה גרביולה

אנונה גרביולה – מריקטה
רוצח טבעי של תאים סרטניים – 10,000 פעמים חזקות יותר כימותרפיה

אנונה גרביולה - אנונה גרביולה מריקטה מלבד הריפוי של סרטן שלה עוד
אנונה גרביולה

Annona muricata Graviola הוא עץ פרי, וזה תאים סרטניים רוצח פלאי 10,000 פעמים חזקות יותר כימותרפיה. ולמה אנחנו יודעים?

 

שאר חלקי הצמח שימושיים.

כמה אנשים מתו שלא לצורך בעוד מיליארדים יצרני תרופות דולרי הסוד המסתתר עץ Graviola הפלאית?

זהו עץ קטן שנקרא Graviola ברזילאי, Guanabo בספרדית ובאנגלית הוא jménao תפל "אנונה". (Graviola באנגלית.) העובר גדול מאוד חמוצה עיסת לבן מתוקה הוא גם שווה את זה או מה הוא יותר נפוץ בייצור משקאות פרות, עיסה וכו '

אנונה גרביולה - אנונה גרביולה מריקטה מלבד הריפוי של סרטן שלה עוד

האינטרס העיקרי של צמח זה נותן אפקט אנטי סרטני חזק. אמנם זה יעיל נגד בעיות בריאות רבות, זה האפקט אנטי הסרטני שלה, מה שמעורר את העניין הרב ביותר. צמח זה הוכיח ריפוי לתוקף הסרטן של כל סוגי הסרטן.

מלבד הריפוי של סרטן שלה, יש מתווכים Graviola מיקרוביאלית קשת רחבה כמו נגד חיידקים, זיהומים פטרייתיים, ועוסקת נגד תולעים טפיליות הפנימי מפחית לחץ דם גבוה וגם בשימוש בעת דיכאון, מתח והפרעות עצבים.

אם יש דוגמה אחת הממחישה בצורה דרמטית למה האמריקאים כמוך וכמוני קיומו של המכון למדעי הבריאות כך חיוני, ולכן הוא סיפור מדהים מאחורי עץ Graviola …

האמת היא מהממת פשוט: עמוק בתוך יערות הגשם של האמזונס צומח עץ שיכול ממש להביא את המהפכה לתוך מה שאתה יכול, הרופא שלך ואת שאר העולם חושב על טיפול סרטן סיכויי הישרדות. העתיד מעולם לא נראה מבטיח יותר.

מחקרים מראים כי שימוש בתמציות מן העץ המופלא הזה, אתה יכול עכשיו:

  • שביתה נגד גידולים בבטחה וביעילות באמצעות טיפול טבעי שאינו גורמים בחילות קיצוניות, ירידה במשקל, נשירת שיער.
  • הגן על המערכת החיסונית שלך ולהימנע זיהומים קטלניים.
  • תרגיש אחרי קורס טיפול חזק ובריאים יותר.
  • לחזק את האנרגיה שלכם ולשפר התחזית שלך על החיים.

ואת המקור של המידע הזה פשוט מעורר תדהמה כגון: היא מגיעה מאחת יצרני התרופות הגדולים ביותר של אמריקה – ה! דואר – המפעל עבר יותר מ 20 בדיקות מעבדה הוביל מאז שנות ה -70! זה מה בדיקות אלה חושפים, הוא לא עני במציאת הלם …

בשנת תמצית מהעץ הראה כי:

  • ביעילות לתקוף את התאים הממאירים של 12 סוגים של סרטן והורג אותם, כולל מעי גס, שד, ערמונית, ריאות ולבלב …
  • שלושת המרכיבים מוצגים להיות בהאטת הצמיחה של תאים סרטניים 10,000 פעמים חזקות יותר Adriamycin, תרופה כימותרפית בשימוש נרחב!
  • ומה יותר, בניגוד רכיב כימותרפיה שחולצו מן העץ Graviola סלקטיבי להטריד ולהרוג תאים סרטניים בלבד. אל תפגעו תאים בריאים!

התכונות אנטי-הסרטניות המדהימות של עץ Graviola נחקרו רבות, ולמה לא שמעת עליהם? כאשר תמצית Graviola כך פלאית.

אחד מיליארדי יצרני תרופות הגדולות דולרים באמריקה לעסוק במחקר על טיפול סרטן מחקר התמקד Graviola, עץ ריפוי אגדי מן הגשם באמזונס.

חלקים שונים של עץ Graviola – כולל הקליפה, עלים, שורשים, פירות וזרעים מפרי בשימוש במשך מאות שנים לרפואה Amerindian הילידים! בעוד האמריקאים האחרים דרום לטיפול במחלות לב, אסטמה, בעיות בכבד ודלקת פרקים. למרות מבוסס על קטן בלבד של ראיות מדעיות מתועדות, החברה שפכו כסף ומשאבים לתוך בדיקת תכונות נוגדות הסרטן של העץ – ו הזדעזעה התוצאות. Graviola הוכיח להיות מאבק ממהרים דינמו נגד סרטן.

אבל זה סיפור GRAVIOLA כמעט הסתיים.

לחברת עץ Graviola אחד בעיה ענקית – הוא טבעי לחלוטין ולכן על פי החוק הפדרלי זה לא יכול להיות פטנט. אין דרך להשיג את המרב ממנו רווח טוב.

התברר כי חברת תרופות במשך כמעט שבע שנים מנסות לסנתז שני המרכיבים אנטי-הסרטניים החזקים ביותר Graviola. אם הם יכולים לבודד ולייצר שיבוטים-ברא את האדם של מה שהופך את Graviola כך חזק, הם יכולים לרשום פטנט על זה ולקבל את כספך בחזרה. אולם הם נתקלו. המקור פשוט לא הצליח לשכפל. אז לא היה להם שום דרך להגן על רווחים, או אפילו רק כדי לקבל בחזרה את המיליונים שנשפכו מחקר.

כשהם חולמים על להתאדות רווחים עצומים, בדיקות Graviola floundered בחריקת בלמים. גרוע מכך, חברת הפרויקט נוסדה מקבצים והחליטה לפרסם את ממצאי המחקר שלה!

למרבה המזל, לא היה מדען מן צוות המחקר Graviola שאת המצפון לא אפשרו לו רק כדי לצפות כיצד לבצע תועבה כזאת. למרות שהוא סיכן את הקריירה שלו, הוא יצר קשר עם חברה מוקדש קציר צמחי מרפא של יערות הגשם באמזונס, דלף אותם.

נס אירע

כאשר חדשות Graviola להיבהל וחוקרים מהמכון למדעי בריאות! הם החלו לחפש מחקרים יש על העץ הזה עשוי בחיסול תאים סרטניים. עדות Graviola אפקטים מדהימים מסתור מזעזע החלו לגלגל מהיר ועצבני …

… המכון הלאומי לסרטן ביצע את המחקר המדעי הראשון בשנת 1976. התוצאות הראו כי "העלים והגבעולים Graviola הוכיח יעיל לתקוף ולהשמיד תאים ממאירים." ממצאי המחקר, שפורסמו בדוח פנימי, אבל באופן בלתי מוסבר לא שוחרר לציבור …

… מאז 1976 הוכח כי Graviola הוא סרטן הרוצח עוצמה מדהימה 20 בדיקות מעבדה עצמאית, אך עד כה לא היו ניסויים קליניים עם מבחן עיוור כפול – אמת מידה טיפוסית כיצד רופאים המיינסטרים וכתבי עת מקצועיים המשמשים להעריך את הערך הטיפולי – העובדה הם מעולם לא יזמה …

… מחקר שפורסם ב- Journal of מוצרים טבעיים, בעקבות מחקר שנערך לאחרונה על ידי האוניברסיטה הקתולית של קוריאה הדרומית אמר כי עבור כימי אחד Graviola גילו כי סלקטיבי הורג תאים סרטניים במעי הגס "10,000 פעמים יותר (תרופה כימותרפית נפוץ) Andriamycin …"

… החלק החשוב ביותר של ההודעה של האוניברסיטה הקתולית של קוריאה הדרומית הוא Graviola הוצגה תוקף באופן סלקטיבי רק תאים סרטניים, עוזב נגע תאים בריאים. זאת בניגוד לכימותרפיה, המתיר באופן גורף לתקוף כל התאים להתרבות באופן פעיל (כגון הבטן והשיער), אשר לעיתים קרובות גורם לתופעות לוואי הרסנית של בחילות ונשירת שיער אצל חולי סרטן.

… מחקר באוניברסיטת Purdue מצאו לאחרונה כי משאיר מהעץ Graviola הורג תאים שש שורות של סרטן אנושי יעילים במיוחד נגד סרטן הערמונית, הריאות והלבלב … לאחר שבע שנים של שתיקה נשבר סוף סוף וזה כאן!

אלוהים אנונה גרביולה

מקור: http://www.moje-pravdy.cz/zdravi/sebelecba/1000-anona-ostnita-pirozeny-zabijak-rakoviny

רפואה טבעית

 

 

אנונה גרביולה - אנונה גרביולה מריקטה מלבד הריפוי של סרטן שלה עוד

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here