ריק סימפסון – שמן ריק סימפסון RSO – תמצית קנאביס

שמן ריק סימפסון RSO - ריפא מעל 5000 אנשים מסרטן באמצעות שמן ריק סימפסון
ריק סימפסון - שמן ריק סימפסון rso

ריק סימפסון – שמן ריק סימפסון – שמן RSO

שמן ריק סימפסון RSO - ריפא מעל 5000 אנשים מסרטן באמצעות שמן ריק סימפסון
ריק-סימפסון
 • ריק סימפסון – אוטוביוגרפיה של חזון

שמן ריק סימפסון – שמן הזהב של ריק סימפסון !

שמן ריק סימפסון שמן קנאביס בכתבה הזאת נסקור את אחד האנשים שהיוו ומהווים את חוד החנית בכל הנוגע להסברה וקידום של המודעות לשמן THC&CBD וסגולותיו הרפואיות בריפוי מגוון רב של מחלות .
ריק סימפסון – הביוגרפיה של ריק מתחילה ריק סימפסון נולד בשנת 1949 בקנדה, שם עבד בתחום הרפואי. ב -1997, הוא החל לסבול מפגיעה מוחית , מלבד תסמונת פוסט-קושיון, שגרמה לו לצלצול חזק באוזניים, בדומה לרעש מכסחת דשא, הרעש הכביד על ריק בכל שניה ומצבו הפך במשך כמה חודשים לבלתי נסבל.

תחילת ההתמודדות

תחילת ההתמודדות של ריק עם אותה פגיעה מוחית הייתה רגילה ונעשתה "על פי הספר", כפי שהוא ורופאיו מאותה תקופה מתארים. במשך זמן מה, הוא לקח את כל התרופות שנקבעו על ידי הרופאים שלו, ללא הצלחה. להיפך, הוא הרגיש כאילו התרופות האלה מחריפות את המצב. בשנת 1999, לאחר שצפה בתוכנית טלויזיה על מריחואנה רפואית, לאחר שנגמרה התוכנית התקשר ריק לחבר וביקש ממנו ג'וינט. החבר הגיע לביתו של ריק ושניהם עישנו ביחד. למרבה ההפתעה, כבר באמצע הג'וינט הראשון, ריק חש הקלה רבה, יותר מאשר כאשר הוא לקח את התרופות שנקבעו על הרופאים שלו.
שמן ריק סימפסון – למחרת בבוקר ניגש ריק אל רופא המשפחה שלו שסירב להנפיק עבור ריק המלצה למרשם למריחואנה רפואית. ריק יצא מזועזע מכל האירוע והחליט לשים לעצמו את קידום המודעות למריחואנה רפואית. ריק מתאר את מחשבותיו מאותו יום כהלם וזעזוע מחוסר המודעות והפתיחות של מערכת הבריאות, כאשר ההוכחות הממשיות עומדות לנגד עיני כולם.

החליט ריק לחפש לעצמו אלטרנטיבה לשיפור בריאותו

שמן ריק סימפסון – בשנים שלאחר מכן, הסימפטומים של מחלתו של ריק החריפו ומנעו מריק את החלום לחיים נורמליים. לאחר שניסה להתאבד מספר פעמים, החליט ריק לחפש לעצמו אלטרנטיבה לשיפור בריאותו. הוא חשב על הסגולות שלהן הוא זוכה בכל פעם שהוא מעשן ג'וינט, והחל לתהות מה יהיו ההשפעות של ריכוז קנבינואידים בשמן.
לאחר תקופה של לימוד עצמי בנושא, ריק החל לגדל צמחי מריחואנה בכדי להפיק מן הפרחים שמן, שהוא התחיל לצרוך במינונים קטנים מדי יום. לדברי ריק, הסימפטומים של המחלה שלו זכו בהקלה מהירה, השינה שלו השתפרה ואת שני מוקדי הכאב המרכזים בראשו ולחץ הדם הגבוה נעלמו. ריק הוא יכול סוף סוף לחיות חיים נורמליים שוב!
בשנת 2003, ריק סימפסון עבר ניתוח להסרת הגידול הסרטני בעור פניו, ממנו הוא סבל במשך כמה שנים. אבל שבועות ספורים לאחר הניתוח חזר הסרטן. ריק אז ניסהאת  שמן המריחואנה שלו במריחה ישירות על העור. לדברי ריק סימפסון, כמה ימים לאחר מכן הגידול הסרטני נעלם לגמרי . נרגש מן התוצאה, ריק רץ וסיפר לרופא העור שלו על החלמתו, אבל שוב נתקל ריק באטימות ויחס משפיל, הקהילה הרפואית בקנדה של 2002 עוד לא היתה מוכנה להביט לסגולות הרפואיות של צמח הקנבי בעיניים. והרופא פשוט סירב לשמוע את הסיפור של ריק.

זמן קצר לאחר מכן, ריק ביקר את אמו, אשר סבלה מפסוריאזיס במשך שנים רבות – ומרח את שמן הקנביס על אזור העור הנגוע. אחרי כמה שבועות התפוצצו הפצעים ועורה נרפא. ריק סימפסון החליט כבר אז שהוא הולך לחלוק בחופשיות את שמן המריחואנה שלו עם כל החולים אשר יבקשו זאת ממנו !!
אך לא כל דרכו של ריק היתה חפה ממהמורות, המשטרה פשטה על שדותיו של ריק 4 פעמים בשלוש השנים הראשונות לפועלו. בשנת 2005 הוא נכלא למשך 4 ימים בקנדה ונקנס בגובה 2.000 דולר קנדיים, במשפטו הוא אפילו לא היה רשאי להביא 10 ממטופליו להעיד בשבילו.

שמן ריק סימפסון – את תמצית פועלו של ריק ניתן לסכם כך שריק סימפסון הוא פעיל מריחואנה רפואית אשר מספק לאנשים מידע על כוחות הריפוי של תרופות שמן קנביס במשך יותר מעשור.
שליחותו של ריק היתה צריכה להתמודד כבר מההתחלה עם כמות אדירה של התנגדות וחוסר תמיכה מצד הרשויות הקנדיות, כמו גם חברות תרופות, סוכנויות ממשלתיות לבריאות ומשרדי האו"ם, לא פחות ולא יותר סימנו אותו כדמות בעיתית וכעבריין ומעודד עבריינים אחרים לפעול כנגד החוק.
הפאר העצום הזה בין ריק האיש, חזונו ופועלו והאופן שבו הגיבו אליו חלק מרשויות החוק הן בארה"ב ובקנדה, עצום.
במהלך השנה הראשונה לפועלו, ריק טיפל ב50-60 אנשים עם בעיות עור מגוונות. בשנה שלאחר מכן הוא טיפל באדם עם מלנומה קשה ובלתי נסבלת (סרטן העור) בשמן סי בי די ביחס של 3 ל1 עם THC. אותו האיש נרפא רק שלושה שבועות לאחר תחילת הטיפול של ריק. אותו מטופל גם הזכיר בפני ריק כי הוא סבל מגלוקומה, וריק המליץ ​​לו לצרוך שמן קנאביס דרך הפה. לאחר שבוע פנה המטופל לריק ועדכן אותו שלחץ העין (אחד הסימפטומים הפחות נעימים של גלוקומה) ממנו סבל בכל יום החל להעלם ובכל יום הוא יכול לשים לב לשיפור משמעותי.

שמן ריק סימפסון RSO - ריפא מעל 5000 אנשים מסרטן באמצעות שמן ריק סימפסון

ריק סימפסון – מהצלחה להצלחה ריק החל לצבוא ביטחון בחזונו והפך להיות כהגדרתו ממוקד יותר ויותר במטרה, לאחר עוד כמה הצלחות במחלות עור פנה ריק לניסיון בלטפל בשמן המריחואנה שלו בחולי סרטן  וחולי סוכרת. ריק זכה גם המקרים אלו להצלחות רבות והשלים את הטיפול עד שהחולים נרפאו לחלוטין.
תוך כדי ריק המשיך לחקור ולהתנסות במינונים ובזנים השונים, עברו כמו חודשים ועד במהרה הבין ריק,  שיש צורך במינון של 60 גרם שמן בכדי לרפא את המחלות הקשות ביותר שהוא התנסה איתן מסוגי סרטן אלימים במיוחד למקרי פרקינסון.

ריק סימפסון – סיכום:

לסיכום לגבי האיש האדיר הזה ופועלו נאמר שמאז שנת 2003, ריק סימפסון הציע בחופשיות את שמן הקנביס ליותר מ -5,000 מטופלים שסבלו ממחלות מגוונות כגון סוגי סרטן מסרטן עור לסרטן בריאות, סוכרת, מלנומה, לוקמיה, כאבים כרוניים, יבלות, זיהומים ויראליים וחיידקיים … עם תוצאות משכנעות. ריק אומר שכ 70% מהחולים לאחר הטיפול שלו נרפאו מסרטן, על ידי צריכת 60 גרם של שמן קנביס באיכות ויחס גבוה של החומר הפעיל סי בי די, במשך 90 יום. ריק גם ממליץ כי במקרים בהם מאוחר מדי להחלים את המחלה, שמן המפ באופן ודאי יכול לפחות לשפר את איכות החיים של המטופל, כך שהוא  או היא יוכלו למות בכבוד.
"מעטים יודעים שקנביס נוצל לריפוי בעבר מאות שנים לפני זמנו של ישו. בכתבי דת עתיקים של הפרסים, אשר בין היתר עסקו בעשבי מרפא, קנביס לוקח את המקום הראשון, "מסכם ריק.

בחזון הגדול של ריק הוא עוזר לאנושות להתקרב למציאות של לחיות בעולם ללא סרטן.

שמן ריק סימפסון RSO - ריפא מעל 5000 אנשים מסרטן באמצעות שמן ריק סימפסון
המפ, ג'ינג'ר, כורכום, רימונים וצ'יה

ריק סימפסון- עדויות והמדע מאחורי החזון

שמן ריק סימפסון – כפי שכיסינו בכתבה הקודמת עודותיו ריק סימפסון הוא אדם של חזון, חולה סרטן מספר פעמים בעבר, שניסה וסבל מהטיפול הסטנדרטי שיש לרפואה המודרנית להציע לחולי סרטן.
כפי שציינו בכתבה הקודמת ריק החל את המאבק שלו אי שם בין השנים 2002 ל2003, כשבשנת 2004 מאבקו החל ליטול מחיר שהתפתח למחיר על החופש של ריק עצמו, כאשר נכלא בשנת 2005.
בכתבה זאת נתמקד במדע והעדויות שמאחורי החזון של ריק. אנו ננסה להסביר באמצעות סקירת הספרות המדעית העדכנית ביותר בנוגע לסגולות שמן הקנביס, אותה תרופה שריק שם בפניו כמטרה להנגיש לכל חולה בעולם.

שמן ריק סימפסון – אז בואו נתחיל ונצלול ישירות אל תוך המדע שמאחורי הקלעים של שמן הקנביס.
אז נתחיל מהבסיס המדעי שמגבה את סגולות שמן הקנביס והגב המדעי לכל פועלו של ריק. גוף האדם מכיל מערכת אנדוקנבינואידית טבעית משלו. מבנה פנימי זה מסייע לוויסות של מערכות אחרות כגון מערכות העצבים, החיסון, העיכול והמערכת האנדוקרינית. לכל אלה יש השפעה על התגובות השונות של הגוף לגירויים פנימיים וחיצוניים ובעיקר לבריאותנו התקנית.

ריק סימפסון – המערכת האנדוקנאבינואידית

שמן ריק סימפסון – מערכת האנדוקנבינואידים מורכבת מקנבינואידים אנדוגניים וקולטני קנבינואידים (CB1 ו- CB2) וכן אנזימים המפרקים קנבינואידים. מערכת זו קובעת את האופן שבו אנו מעבדים ומנצלים קנבינואידים בתוך הגוף הן ברמה הפנימית והן ברמה התרופתית. יישומים טיפוליים של קנבינואידים נקשרו במידה רבה לרצפטורים מסוג CB2, הודות לקישוריות שלהם למערכת החיסונית. מחקרים רבים מצדדים בכך שהמערכת האנדוקניבואידית היא מהחשובות ביותר מבין המערכות הפיזיולוגיות ומעורבת בהקמת ושמירה על בריאות האדם. אנדוקנבינואידים ורצפטורים שלהם נמצאים בכל הגוף: במוח, באיברים, ברקמות החיבור, בבלוטות ובתאי החיסון. עם פעולות מורכבות במערכת החיסון שלנו, מערכת העצבים, וכמעט כל האיברים של הגוף, מערכת זו ממש מגשרת בין הגוף והנפש. על ידי הבנת מערכת זו, אנו מתחילים לראות מנגנון שיכול לקשר בין פעילות המוח ומצבים של בריאות גופנית וריפוי מחלות.
הסגולות הרפואיות של שמן הקנביס לבריאות גופנו אינה נעצרת רק בסגולות של החומרים הפעילים THC וסי בי די שבשמן הקנביס, ישנם חומרים נוספים ואף מינרלים שמוסיפים לערכו החיובי של שמן הקנביס על גופנו וביכולתו לרפא מחלות. למשל במחקר שהתפרסם השנה (2018) ונערך על ידי שלושה אוניברסיטאות בסין, הוכח שמינרלים כמו סידן ומגנזיום נמצאים בכמויות מספקות בשמן הקנביס על מנת שיעזרו לגוף במספר רב של פעילויות תאיות ובין תאיות. מסקנת המחקר הייתה שיונים מתכתיים הנמצאים בשמן הקנביס יכולים לשפר את היציבות התרמית ופעילויות של חלבונים ואולי הכי חשוב ליפאז.
ליפאז הוא אנזים אשר מזרז הידרוליזה (פירוק) של שמנים, מקטעים גנטים סרטניים ושומנים (ליפידים) הידרוליזה של שמן זרעי קנביס הוכיחה כי Ca2 +, Fe3 +, Pb2 + ו – Ba2 + יכולים לשפר באופן משמעותי את שיעור היונים המתכתים וכך להשפיע על סלקטיביות של הליפאז או במילים אחרות, שמן הקנביס עוזר לגוף להלחם במחלות, גידולים ברמה התאית על ידי אנזים הליפאז, בזכות ההרכב היוני של שמן הקנביס.  תהליך ההידרוליזציה משפר את הספיגה של החומרים ברמה התאית כפי שהוכח רבות וכך אנו יודעים ששמן קנביס עדיף בהרבה כתרופה מאשר עישון פרחי הצמח.

ריק סימפסון – עדויות והמדע מאחורי החזון – המשך

שמן ריק סימפסון – כעת כשבחנו את המדע מאחורי החזון של ריק, האיש והאגדה נפנה לעדויות ולסקירה של כמה מהעדויות האחרונות בנוגע לסגולות הרפואיות של השמן של ריק "ממבחן השדה".
השנה (2018) פרסם ארגון הבריאות האירופאי לרפואה פנימית מסקנותיו ממחקר שערך וסקר עשרות מחקרים שנעשו בשנתיים האחרונות וקבעו חד משמעית ששמן קנאביס כטיפול פליאטיבי לחולי סרטן נראה והוכח כעובד היטב, יעיל ובטוח ומספק אפשרות לעזור למטופלים להתמודד עם סימפטומים הקשורים לגידוים ולטיפולים שונים ביניהם במיוחד כימותרפיה.
מסקנה זאת שהינה תרגום ישיר של מסנת הארגון מחזקת את חזונו ומסקנותיו של ריק סימפסון בעצמו.

שמן ריק סימפסון – למזלנו הרב ריק סימפסון מנדב את כל המידע אותו תיעד במהלך שנים של טיפולים. על פי תיעודים עדכניים, ריק והארגון שלו טיפלו עד נכון לסוף שנת 2017 בכמעל 10000 חולים באופן ישיר, על ידי הספקת השמן של ריק ומעקב רפואי צמוד על כל התפתחות של המחלה, בהתאם לכל חולה.
האינטרנט לשמחתנו מלא בעדויות של אלפים מהמטופלים של ריק ובניגוד לכ מיני שרלטנים, המטופלים של ריק מתגאים להצטלם ולהמליץ על הטיפול הרפואי באמצעות שמן הקנביס של ריק. בין העדויות שבחנו יכולנו "ליהנות" מבחינה של תיקים רפואיים הכוללים צילומי רנטגן וצילומי MRI ואולטרה סאונד של עשרות חולים שריק עזר לרפא. בין העדויות ישנם צילומים רבים של שלל היתקדמויות חיוביות, ביניהם: שיפור בגידולים על פני העור, הצטמקות של גידולים מוחיים, הצטמקות גידולים במערכת העיכול והיעלמויות של סימפטומים לא נעימים רבים.
בעדות אחת שצפינו בה מבת זוג של מטופל שהעלתה את פרטי התיק הרפואי של בעלה עד שהחלים מהגידול הסרטני שסבל ממנו במערכת העיכול שלו. האישה מספרת שהוא עבר שלוש שנים בעודו נאבק בגידול הסרטני שהתגלה במערכת העיכול שלו, אבל מאז שהתחילו להשתמש בשמן של ריק, בעלה נרפא לאחר 4 חודשים ובעצם התאושש לחלוטין מסרטן המעי הגס שתקף אותו. האישה צירפה תצלומים מארבעה קולונוסקופיות שונות מהרגע שבו התחיל בעלה להשתמש בשמן של ריק.

שמן ריק סימפסון – בעדות אחרת מלפני שנתיים מספר דניס שלפני שלוש שנים, לאחר ביופסיה של סרטן הערמונית, ניתנה לו האבחנה של אדנוקרצינומה אגרסיבית בשלב 3. דניס לא ידע מה לעשות. אורולוג המליץ לדניס להתחיל בטיפוי קרינה, ואולי כימותרפיה. ואז חבר סיפר לו שקנאביס מרפא סרטן. זה פשוט קרה כי ניסויים אנושיים הראשונים של טיפול בשמן קנביס של astrocytomas (סרטן המוח unoperable), פורסמו עם תוצאות מעודדות. אז החליט במקום למות מן הטיפול הרפואי, לנסות להשתמש בשמן הקנביס תרופה. ללא שם: בתוך שלושה חודשים הסרטן הראשוני נעלם, נותרו רק נגעים גרורים קטנים. בשלב זה הסיג דניס גישה לשמן של ריק סימפסון ובעזרתו הרג את הגרורות הסרטניים בשלושה חודשים.
עכשיו בימים אלו , דניס צורך מינון תחזוקה של שמן קנביס ביחס של 1: 1 THC: CBD עם כ -30% עוצמה. דניס מאמין שהשמן של ריק סימפסון בהחלט ימנע ממנו סרטן בעתיד, בכל מקום, לנצח.

שמן ריק סימפסון – ניתן למצוא גם מספר עדויות מקומיות להצלחת שמן הקנאביס. בשל הגבלות חוקיות קשה לאזכר כיום בישראל אנשים עם שמותיהם בשל העובדה שאיזכור זה יכול לסבך אותם בעתיד. במדינת ישראל רשויות החוק אינן מעונינות להתמודד עם ריק סימפסון הישראלי וסביר להניח שינהגו ביד קשה עם כל אחד שיעלה מידע מסוג זה. בכל זאת נביא בפניכם כמה עדויות שהצלחנו לאסוף מישראלים שמשתמשים בשמן קנביס בדומה ובהתבסס על שיטת הכנת השמן שריק סימפסון ממליץ.
במקרה אחד הגיע אלינו סיפורו של משה, מתכנת מחשבים מרמת גן שאובחן כחולה סרטן מסוג מלנומה בשנת 2016. משה שכבר היה מודע לסגולותיו הרפואיות של צמח הקנביס פנה במהרה לנסות להשיג שמן קנביס. משה מתאר התקדמות מדהימה לאחר כ 110 ימים מהרגע שהחל לצרוך את השמן. לאחר ובמהלך אותם 110 ימים, ערך משה בעזרת רופאיו מספר בדיקות רפואיות שאיששו את ההשתפרות במצב המלנומה שלו. משה מבהיר שבשל הדרגה הגבוה של הסרטן בו הוא חלה לקח לו זמן יותר מהרגיל לראות התקדמות (ריק סימפסון מבטיח הצלחה לאחר 90 יום), אך הוא מפציר בחולי סרטן להמשיך לנסות ומודה שהעובדה שלא הייתה לו אספקה סדירה מאותו סוג (בשל הקשיים החוקיים שנתקל בהם) של שמן אולי גם פגעה בתוצאות.
במקרה אחרת מספרת מיכל (שם בדוי) מורה מצפון הארץ שאובחנה כחולת אפילפסיה עוד בילדותה, כיצד שימוש בשמן קנביס שיפר פלאים את התקפי האפילפסיה שלה וצמצם משמעותית את תדירותם. מיכל מספרת שחששה לנסות את השמן לפני שקיבלה אישור בהליך בירוקראטי שנגרר 3 שנים. החששות של מיכל נעלמו כבר ביום השני בו נטלה את שמן הקנביס והיא מתארת שמאז היא חווה סוף סוף את החיים באופן מלא וללא המגבלות והמבוכה הנגררת למחלתה.

לסיכום נאמר שאכן לצד ריק נמצאים המדע ועדויות רבות של חולים שהחלימו ו\או שיפרו את מצבם בזכות סגולותיו של שמן הקנביס. חלק מהעדויות היו קשה לצוא אך אם גם אתם מעונינים אנו ממליצים להתחיל את החיפוש בפורומים ישראלים של חולי סרטן ומהר מאוד המידע שהבאנו כאן לפניכם יתגלה בפניכם.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/26883879/?from=cancer+advanced+cannabis+treatment&i=9

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/29482741/?from=cancer+advanced+cannabis+treatment&i=1
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3997295/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29604356
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29674131
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/28274851/?from=cancer+advanced+cannabis+treatment&i=4
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5852356/

ריק סימפסון – שמן ריק סימפסון

ריק סימפסון – שמן ריק סימפסון

לקריאת המאמר באנגליתשמן ריק סימפסון RSO - ריפא מעל 5000 אנשים מסרטן באמצעות שמן ריק סימפסוןלערוץ שלנו ביו-טיוב THC-CBD

שמן ריק סימפסון RSO - ריפא מעל 5000 אנשים מסרטן באמצעות שמן ריק סימפסוןלמאמר המדובב ביו-טיוב THC-CBD

שמן ריק סימפסון RSO - ריפא מעל 5000 אנשים מסרטן באמצעות שמן ריק סימפסון


מחקר על יעילות שילוב של תמצית THC:CBD לעומת תמצית THC לטיפול בכאבים הקשורים בסרטן.

תקציר

מחקר זה בדק את היעילות של שילוב של תמצית  טטרה-הידרוקנבידיול: קנבידיול (THC:CBD) לעומת תמצית THC ופלסבו בהקלה על כאבים בחולים עם סרטן מתקדם. סה״כ 177 חולים שחוו כאבים חזקים למרות מינון אופיואידי לחולים כרוניים. החולים נכנסו למחקר של שבועיים באופן אקראי חולקו לשלוש קבוצות עם קבוצת פלסבו.

הניתוח של תוצאות השינוי ברמת הכאב מראה מובהקות סטטיסטית לקבוצת ה THC: CBD לעומת הפלסבו (שיפור של -1.37 לעומת -0.69), ואילו קבוצת ה THC הראתה שינוי לא משמעותי (- 1.01 לעומת -0.69).

פי שניים מהחולים שטופלו בתמצית THC: CBD הראו ירידה של יותר מ 30 אחוז מסף הכאב הבסיסי במבחן ה NRS לעומת הפלסבו בזמן שמי שטופלו בתמצית THC בלבד לא הראה שינוי בעל מובהקות סטטיסטית.

 

לא היה שינוי מהתחלה במינון החציוני של תרופות רקע אופיואיד או מספר ממוצע של מינונים של תרופות פורצות דרך קבוצות טיפול. לא נמצאו הבדלים משמעותיים בקבוצות באיכות השינה של NRS או בציוני הערכת  הבחילה או בהערכת בקרת הכאב. עם זאת, התוצאות של הארגון האירופאי למחקר וטיפול בסרטן השאלון לסרטן של איכות החיים הראו החמרה בחילות והקאות עם THC: CBD בהשוואה לפלצבו (P = 0.02), ואילו ל- THC לא היה הבדל (P = 1.0). רוב תופעות הלוואי הקשורות לתרופות היו קלות / מתונות בחומרה. מחקר זה מראה כי תמצית ה- THC: CBD יעילה להקלה על כאבים בחולים עם כאבי סרטן מתקדמים שאינם משוחררים לחלוטין מאופיואידים חזקים.

מקור: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0885392409007878


שאלות נפוצות אודות RSO – קבלו עוד כצת טקסטים מרחבי האינטרנט

מה אני צריך לייצר שמן ריק סימפסון?

"אני חושב כי ההוראות האלה צריכים לעשות את זה שמן די קל עבור כל אחד ואכן יש לי לעתים קרובות הצהיר כי הפקת הנפט הוא לא הרבה יותר קשה מאשר לעשות כוס קפה. אבל לפני שתתחיל, ודא שיש לך כל מה שאתה צריך לבצע את החילוץ כראוי. T o לייצר שמן באיכות גבוהה לשימוש רפואי, אתה צריך קילו או יותר של ניצן יבש מ חזק מאוד הרגעה תרופות מרפא Indica או אינדיקה דומיננטי סאטבה חוצה, אשר מעדיף להכיל לא יותר מ 10% Sativa. "(ריק סימפסון)

כל אחד דורש לבצע מלא 60 גרם או 60 מ"ל שמן מיצוי, הוא 450 עד 500 גרם חומר באיכות גבוהה ניצן שהוא יבש לחלוטין, 8 עד 9 ליטר של ממס , אורך של עץ על מטר ארוך למחוץ ולשטוף את חומר ניצן, שני דליים 20 ליטר אשר צריך להיות עמוק למדי כדי למנוע את תערובת ממס שמן מתיז החוצה, כמה מיכלים קטנים לתפוס את תערובת ממס שמן לאחר זה כבר מסוננים, משפכים אשר יכול להתאים את הפתיחה של המכולות קטנות, מסנני קפה שמתאימים למשפכים, תנור אורז חשמלי, מאוורר גדול, כוס מדידה מפלדת אל-חלד, תנור קפה או תנור כדי לסיים את השמן כראוי ומזרקים מפלסטיק ללא מחטים כדי לצייר את השמן המוגמר פנימה, אשר מאפשר גם למטופל כדי למדוד את המינונים שלהם בצורה מדויקת יותר.

מה עלי לדעת לפני ייצור השמן?

למעשה, כל מה שאתה באמת עושה הוא לשטוף את שרפים מרפא את החומר ניצן, עם ממס ואת שרפים אשר הוסרו עכשיו, מכילים קנבינואידים מרפא הדרוש לריפוי. לאחר מכן, לאחר קנבינואיד ממס או תערובת שמן כבר מסונן הממס כבר מבושל כראוי, אתה נשאר עם שרף בצורת מרפא ביותר שלה. אולי אני צריך להסביר שוב כי לאחר ממס מוסר מן שרפים מרפא, שרפים אלה לוקחים על צורה של שמן כאשר חם, אבל כאשר מקורר לטמפרטורת החדר, הם יהפכו שומן סמיך כמו חומר.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, החומר המוצא חייב להיות יבש ככל האפשר. הקפד על האזור שבו אתה עובד, מאוורר היטב ואין ניצוצות, להבות פתוחות, או אלמנטים חם אדום אשר עלול לגרום אדי מן הממס להצית.

אם האזור שאתה עובד בו מאוורר היטב ואתה נזהר, כדי למנוע נשימה של אדי מן הממס, אני מרגיש כי אין צורך להשתמש בציוד נשימה ברוב המקרים. אבל אם אתה מרגיש את הצורך ויש לך את הציוד המתאים זמין, זה לא יכול להיות רעיון רע לשים את זה כדי להשתמש בו.

מה צריך להשתמש במין?

הטוב ביותר יהיה להשתמש Indica טהור , אשר נותן את השמנים שהם מייצרים את תופעות הרגעה מנומנם המסייעים ריפוי הגוף של המטופל גורם לחולה להירגע בזמן זה מתרחש. אם זן אינדיקה כבר חצה עם זן Sativa, שמן וכתוצאה מכך שמן לעתים קרובות יש יותר מדי תכונות סאטיבה מאריכות, אם הגנטיקה של הצלב הזה מכילים יותר מדי Sativa. ההשפעות הממריצות של שמנים כאלה, לעיתים קרובות, עשויות להשפיע לרעה על הטיפול בחולה ולכן אין טעם להשתמש בזן המכיל יותר מ -10% סאטיבה.

חברות זרע רבות נוטות לספק את אותם זנים, אבל אם הזמנת את אותו זן מחמש זרעים שונים. אתה בוודאי תמצא כי אתה בעצם גדל חמישה סוגים שונים של קנביס והם גם כל יש ערכים רפואיים שונים. למרבה הצער עדיין, אין הרבה יציבות בתעשיית הזרעים, כך במקרים רבים כאשר אנשים להזמין זרעים יש להם מושג מועט או לא מושג מה ערכים רפואיים את המתח הם הזמינו יהיה.

חוסר יציבות זה, בזרעים של זנים שונים שמספקות חברות זרעים רבות, גורם לבלבול רב עבור אלה שרוצים לגדל את המתח הטוב ביותר האפשרי, לטפל בבעיות הרפואיות שלהם. אז כאשר מנסים לרכוש זרעים מתוך זן שאתה רוצה לגדול, אני חושב שזה הכי טוב כדי לרכוש את הזרעים של החברה או המגדל מי שמקורו את המתח מלכתחילה.

ספקי זרעים רבים, גם לספק מידע לגבי הערכים הרפואיים של זנים שונים שהם מספקים, אז אני חושב שזה רעיון טוב ללכת על מידע זה בזהירות לפני ביצוע ההזמנה. זו הסיבה שאני יכול רק לספר לאנשים שאם הם רוצים לייצר את התרופה כראוי, הם צריכים להשתמש במין הרגעה אני ndica אשר יש תוכן THC של 20% או יותר , מלבד זאת, יש קצת יותר אני יכול לספר להם.

אין לי ניסיון עם קנאביס. איך אני יכול לבחור את החומר הנכון?

אם אין לך שום ניסיון עם חשיש, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לקחת מישהו מעשן חשיש איתך, אם אתה מנסה לרכוש את החומר ניצן הצורך ממגדלים בלתי חוקיים. אדם שיש לו מעושן חשיש בעבר, אמור להיות מסוגל להגיד לך אם החומר ניצן הם שנדגמו בשבילך, יש את התכונות המתאימות כדי למלא את הצרכים שלך.כאשר חומר הניצן הנכון לייצר תרופה זו הוא מעושן, זה צריך להיות אפקט רדום מנומנם, אשר Indica זנים של קנביס ידועים לייצר.

מה אני צריך לדעת על צומח?

אם אתה לא דורש את השמן מיד אז עדיף לגדל צמחים משלך וזה יכול לחסוך לך הרבה כסף. אבל אם אתה צריך את השמן עכשיו אז ייתכן שיהיה עליך לרכוש את החומר הדרוש, ממגדל בלתי חוקית באזור שלך. לגבי הוראות הגוברת, אתה יכול לקנות ספר כגון זה: "בתוך מקורה של תרופה לגידול תרופתי בחוץ" על ידי חורחה Cervantes וזה יגיד לך כל מה שאתה צריך לדעת על גידול צמח הקנביס קנביס ויש גם קטעי וידאו באינטרנט לגבי נושא זה, אשר יכול להיות מאוד מועיל לאלה שמתחילים לגדול עבור עצמם. עבור מקוון למצוא זרעי חשיש ספקים ולאחר מכן לעבור על המידע שהם מספקים על התכונות הרפואיות של זנים הם מספקים, ולחפש זן Indica עם THC 20% או יותר, אשר יכול לענות על הצרכים הרפואיים שלך.

מה לגבי חומר הגומי?

"תמיד הסרתי את חומר הניצן מאברי הצמח ואז ייבשתי את הניצנים שבכוונתי לעבוד איתם, על ידי הנחת אותם על מסכים התלויים על מסיר לחות ובתוך 36 שעות בערך, זה היה יבש בדרך כלל ומוכן לעבד אותו. שֶׁמֶן. ישנן גם דרכים רבות אחרות שניתן לייבש את החומר ניצן, אבל אנא זכור את העובדה כי כמו ניצן מתייבש, שרפים ריפוי יתחילו להפריד את החומר ניצן בקלות רבה. אז אם החומר ניצן יבש אינו מטופל בעדינות, חלק טוב של שרפים אלה מרפא יכול ללכת לאיבוד ולכן, לא תוכל לייצר כמו שמן רב. "

כמה נפט אני יכול לצפות לייצר?

אונקיה או על 30 גרם של ניצן טוב בדרך כלל לייצר 4 עד 5 גרם של שמן ברמה גבוהה ואת כמות השמן המיוצר ישתנו מן המתח לזן. אתה אף פעם לא ממש בטוח כמה שמן תוכל לחלץ, עד שיש לך עיבוד החומר ניצן אתה עובד עם.

בממוצע, קילו של ניצן טוב צריך לייצר לפחות 60 גרם של שמן ברמה גבוהה ולפעמים אתה יכול אפילו לקבל באופן משמעותי יותר מזנים מסוימים.

מה צבע ומרקם צריך להיות RSO?

רבים מאמינים כי שמן סיים חייב להיות בצבע ענבר , כי זה צריך להיות שקוף ולעתים קרובות שמנים שהפקתי עשה תערוכות אלה תכונות אבל לא תמיד. צבע ומרקם של השמן אתה מפיק תלוי הרבה על זן, שיטה, ממס כי אתה משתמש כדי לייצר את השמן.

אל תהיה מודאג אם השמן שאתה מייצר קורה בצבע כהה יותר, זה לא אומר כי שמן כזה הוא לא תרופה חזקה.ואכן, חלק מהשמנים החזקים ביותר שאי פעם יצרו היו כהים יותר בצבע, אבל עדיין היו להם השפעות מרפא רצויות. למרות שמן אתה מייצר עשוי להיראות כהה יותר ממה שאתה רוצה, אם אתה לוקח כמות קטנה של שמן זה להשתמש באצבע שלך כדי להפיץ אותו על פיסת נייר לבן להחזיק אותו עד אור, תמצא את זה עדיין יש לה מראה שקוף מוזהב.

אם השמן שאתה מייצר מציג צבע ירוק במקום ענבר כאשר מתפשטים על פיסת נייר לבן, אז זה כנראה עדיין מכיל כמות קטנה של מים. על ידי הצבת שמן כגון זה בתנור ב 120 מעלות צלזיוס למשך זמן קצר, זה יהיה להתאדות את זה מים ואז זה צריך להיות הרצוי הרצאה ענבר מרפא. גם אם השמן המוגמר אשר יצרת יש את המראה הנכון, זה לעתים קרובות עדיין לא רעיון רע לשים אותו בתנור ב 120 מעלות צלזיוס, כדי להבטיח כי השמן כבר decarboxylated כראוי.

השמן לא צריך להיות חשוף לטמפרטורות גבוהות יותר מ 300 מעלות F או כ 148 מעלות צלזיוס , כי רק מעל הטמפרטורה כי קנבינואידים מרפא יתחיל vaporise את השמן וזה יכול להוריד את השמנים תכונות מרפא באופן דרמטי.

איזה סוג של ממיסים צריך להשתמש?

יש גם ממיסים אחרים רבים אשר יכול כנראה לשמש לבצע מיצוי ביעילות כגון אצטון, אבל הממסים היחידים שיש לי ניסיון ישיר עם אתר, נפטה ו 99% אלכוהול איזופרופיל, ולכן אני לא מרגיש מוסמך לספר לציבור מה ממיסים אחרים הם יכולים להשתמש .

התהליך שאני עומד לתאר, כולל שטיפת חומר המוצא פעמיים עם ממס טוב כמו טהור naphtha aliphatic אור או 99% אלכוהול איזופרופיל וכו 'כדי להסיר ביעילות את שרף זמין, אשר מכיל את הקנבינואידים מרפא מן החומר הצמח.

אור naphtha הוכיחה עצמה להיות ממס יעיל מאוד כדי לייצר את זה שמן וזה גם די זול לרכוש בהשוואה לעלות של ממיסים אחרים. ממס זה נקרא naphtha אור בקנדה, ובאירופה הוא נקרא לעתים קרובות benzin (ה) והוא נמכר כמו נוזל ניקוי או ממס בחנויות חומרה רבות.

בנוסף, נפטא הוא בדרך כלל די קל לאתר במדינות רבות, בעוד ממיסים טהור אחרים המתאימים היטב לחריצים preform, יכול להיות יקר מאוד וקשה למצוא. נפתה מגיע בצורות שונות תחת שמות שונים רבים ואת הטמפרטורות שבו הם מבושלים יכול להשתנות הרבה, וזה משהו שיש לקחת בחשבון אם אחד הוא להשיג את הממס הנכון. הנפתה אשר העדפתי להשתמש היה נקודת רתיחה סביב 70 מעלות צלזיוס, אשר על אותה כמות של חום נדרש להביא 99% ​​אלכוהול איזופרופיל לנקודת הרתיחה שלו.

כל ממס כי אתה מתכוון להשתמש צריך להיות חסר צבע , כמו מים ואם אתה לטבול את האצבע לתוך זה, בתוך כ 40 שניות זה צריך להתאדות לחלוטין מהאצבע שלך לא משאיר שאריות שמנוני מאחור.

Naphtha נמכרת תחת שמות רבים, אבל אם אתה הולך לספק דלק, אתה לא צריך להיות יותר מדי בעיות מעקב אחר כמה למטה, אם אתה אומר את הספק כי אתה מחפש ממס אשר יש נקודת רתיחה סביב 70 מעלות C. אור naphtha יש שימושים תעשייתיים רבים, והוא משמש לעתים קרובות degrease חלקי מנוע או צבעים רכים וכו ', אז אני בטוח שאתה לא צריך להיות יותר מדי קשה למצוא את מה שאתה צריך. רק כדי לתת לך מושג על שימושים רבים שלה, נפטא הוא אותו חומר המשמש דלק מנורות קולמן ותנורים. למרבה הצער, מעכבי חלודה מתווסף דלק קולמן, אז אני לא ממליץ כי דלק זה משמש לייצור שמן. אבל כפי שאני מבין את זה, כמה חברות למעשה לעשות אספקת דלק מחנאות ללא תוספים, אז זה צריך לעבוד טוב מאוד כמו ממס לבצע מיצוי שמן.

יש גם כיתה רפואית נפטא (הקסאן) זמינה במדינות רבות בעולם, אבל זה קצת יותר יקר ובדרך כלל קשה יותר להגיע ואני לא מצאתי שום הבדל משמעותי, בין נטה טהור אור לגרסה כיתה רפואי של זה מֵמֵס.

בוטאן יכול גם לייצר שמן, אבל אני לא ממליץ להשתמש בו כממס כדי לייצר את התרופה, שכן הוא תנודתי מאוד ידרוש שימוש בציוד יקר כדי לנטרל את הסכנה.

בנוסף, באמצעות בוטאן לבצע מיצוי אינו decarboxylate השמן סיים, כי יש חום או מעט בשימוש בתהליך זה. אז שמנים שיוצרו בצורה זו יהיה יעיל פחות לשימוש מרפא, אלא אם כן הזמן הנוסף הוא נלקח decarboxylate השמן כראוי.

מה דעתך על השימוש של ממיסים אפקטיביים פחות, כמו EVERCLEAR?

אנשים רבים בארה"ב ובארצות אחרות, כמו גם, מוצאים את זה די קשה לאתר את הממיסים הטהורים, אשר אני ממליץ וכמה פנו לשימוש של חומרים כגון everclear, אשר בצורתו הטהורה ביותר הוא כ 95% אלכוהול, אבל בדרך כלל תמצאו כי 5% הנותרים הם מים.

זה עושה everclear ממס יעיל פחות בשל תכולת המים שלה בסוף תהליך השמן עושה לא יהיה הרבה מים, אשר יהיה צריך להיות התאדו לפני השמן הוא במצב גמור. אז אם יש צורך בחומרים כגון everclear ניתן להשתמש, אבל אני מעדיף להשתמש בממיסים טהור כי יש לי תיאר. אנשים רבים פנו אלי כדי לשאול אם הם יכולים להשתמש בדברים כמו אלכוהול הוכחה כמו ממס. אבל לדעתי אשפה כזו אינה מתאימה אפילו לצריכה אנושית ולא הייתי מעלה בדעתי להשתמש בחומר כזה כדי לייצר את השמן.

DECARBOXYLATION

שמן ריק סימפסון דקרבוקילציה מתרחשת, כאשר מוסיפים מספיק חום לשמן כדי לסובב את המולקולות בתוך השמן למצב 9 דלתא, אשר מביא את השמן סיים את הכוח המרפא הגבוה ביותר שלה. ישנם רבים שיש להם דעות שונות על הטמפרטורה הנדרשת כדי decarboxylate השמן כראוי. אבל ד"ר פול הורנבי אדם הנחשב מומחה בתחום זה, הפיק את השמן בעקבות ההוראות שלי והוא אמר לי כי תהליך פשוט זה, אשר הראיתי לציבור להשיג decarboxylation מושלם.

אם יש לך חששות כי השמן שהפקת לא היה decarboxylated כראוי, אתה יכול פשוט לשים את השמן בתנור ב 120 מעלות צלזיוס למשך שלושים עד שישים דקות, כדי להבטיח שזה עכשיו decarboxylated. אפשר אפילו להגדיר את התנור ב 130 מעלות צלזיוס ועדיין לא לפגוע בערכו הרפואי של השמן, אבל אני חושב כי 120 מעלות צלזיוס הוא מספיק חום מספיק כדי לבצע את המשימה כראוי.

הממסים היחידים שיש לי ניסיון ישיר עם עד כה הם אתר, naphtha aliphatic אור, ו 99% אלכוהול איזופרופיל.עד כה האתר שלי הוא האהוב האישי שלי וזה ממס יעיל מאוד, אבל האתר יקר והוא יכול להיות די קשה לרכוש.באופן אישי אני חושב שהשימוש באתר מתאים יותר למכשירים מזוקקים סגורים, אבל למעשה אפשר לומר אותו דבר לגבי נפטא ואלכוהול וממסים רבים אחרים, במיוחד אם מתכננים לייצר נפט בקנה מידה גדול יותר.

בשל העובדה כי התקנים מזוקקים מאפשרים לך להחזיר את הממס ולכן, יכול לחסוך לך הרבה כסף בתוספת החזרת ממס הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה. אני מאוד ממליץ שאם אחד מתכנן לייצר כמויות גדולות של תמציות אלה, ולאחר מכן להשתמש בציוד הזיקוק הוא רעיון טוב מאוד. מאז האתר רותח בטמפרטורה נמוכה מאוד יכול להיות יקר למדי וקשה לרכוש, בתוספת אדי זה נותן כאשר רותחים לעשות את זה מסוכן לעבוד עם, יש לי ניסיון מוגבל מאוד עם השימוש בו.

לכן מאז האתר יש נקודת רתיחה נמוכה מאוד, אני לא בטוח עדיין כי באמצעות ממס זה יהיה decarboxylate השמן סיים כראוי, אז כשיש לי את ההזדמנות אני אעשה מחקר נוסף לתוך זה. שניהם אתר ונפתה אור הם ממיסים סלקטיביים יותר בטבע, כלומר אלכוהול הוא לא ממש יעיל כמו ממס, אבל זה עדיין עובד טוב, כדי לייצר שמנים מרפא באיכות גבוהה.

אלכוהול יהיה להמיס יותר chlorophyll מהחומר המוצא ובגלל זה, שמנים המיוצרים עם אלכוהול יהיה בדרך כלל יותר כהה בצבע כהה ואת הנוכחות של כלורופיל יכול גם לתת את השמן המתקבל טעם לא נעים.

שמן ריק סימפסון עבור ממס להיות יעיל, זה צריך להיות 100% טהור ו 100% אלכוהול טהור הוא יקר והוא יכול להיות די קשה למצוא. אור naphtha מצד שני, הוא זול למדי לרכוש והוא בדרך כלל לא קשה מדי לאתר. ליד השימוש באתר, נפטא אליפטי טהור אור הוא הממס שלי של בחירה.

מה לגבי הממסים המתגוררים בשמן המוגמר?

שמן ריק סימפסון כל אלה ממיסים כולל אלכוהול הם רעילים בטבע, אבל אם בצע את ההוראות שלי כראוי, שאריות ממס בשמן סיים צריך להיות שום חשש. לאחר שמן סיים מתקרר לטמפרטורת החדר, השמן או לשים את זה בצורה מדויקת יותר שרפים בצורת חומר סמיך כמו שומן, ולא שמן וזה בערך כמו אנטי רעילים, כמו כל חומר שאתה יכול אי פעם מקווה למצוא. גם אם נותר שריד קל של שאריות ממס, השמן עצמו יפעל על כל שארית הנותרים כדי לנטרל את כל ההשפעות הרעילות מזיקים. אני כבר לוקח את השמן בעצמי עכשיו, במשך 14 שנים ואני סיפק את השמן לאלפי אחרים בעבר, אבל מעולם לא קיבלתי תלונה מאיש, אשר אמר כי הם הרגישו כאילו הם הורעלו בכל דרך שהיא .

האם אני יכול לייצר את השמן מתוך פחות או יותר חלקים של צמחים או חלקים של צמח קנאביס?

שמן ריק סימפסון לעתים קרובות אנשים מסוימים רוצים לייצר שמן מן העלים, או זנים באיכות נמוכה יותר של צמח הקנביס, לטפל בבעיות פחות חמורות כגון תנאי העור ולעתים קרובות שמנים אלה יכולים להיות כמה יתרונות רפואיים גם כן. אבל אם אתה רוצה לעשות זאת, להיות מודעים לעובדה כי שמנים אלה יהיה הרבה פחות חזק מבחינה רפואית, מאשר שמן אשר ניתן להפיק מחומר ניצן באיכות גבוהה ואת כמות השמן המופק לכל קילוגרם של חומר המוצא, יהיה הרבה פחות.

כאשר מישהו סובל מתנאים חמורים כמו סרטן סופני, לא הייתי מוכן לתת להם שמן כיתה נמוך יותר, אלא אם כן לא היתה לי ברירה אחרת. על החיים שלהם היא מסירה את האיזון ו מבחינתי, רק שמן באיכות הגבוהה ביותר יעשה במקרה כזה. כמו כן, יש לציין כי מאז שמנים כיתה נמוך בדרך כלל מכילים הרבה פחות ריפוי קנבינואידים, הרבה יותר שמן זה בכיתה נמוכה יהיה צורך לבלוע, כדי להשיג את אותן תוצאות אחד היה מצפה כמויות קטנות בהרבה של שמנים בכיתה גבוהה.

איך על השמנים עם תוכן CBD גבוה?

שמן ריק סימפסון אם אתה רוצה לייצר שמנים עם תוכן CBD גבוה, זה יכול להיעשות פשוט על ידי שימוש באותן שיטות אני מתאר, לייצר שמנים המכילים רמות גבוהות של THC. ההבדל היחיד הוא, אתה תהיה באמצעות זנים גבוה תוכן CBD, במקום זנים המכילים כמות גדולה של THC. אמנם יש לי תמיד הצהיר כי מעולם לא פגשתי cannabinoid טבעי כי אני לא אוהב ולמרות שאני מאמין כי CBD יש ערכים מרפא משלה. אני עדיין נוטה לחשוב כי שמנים עם תוכן CBD גבוה THC מעט או ללא, הם overrated קצת כשמדובר ביכולות הריפוי שלהם.

שמן ריק סימפסון כיום ידוע כי CBD הקנבינואידים, יכול להיות יעיל למדי בטיפול בדברים כמו התקפים אפילפטיים וכמה הפרעות רפואיות אחרות. למרות שזה cannabinoid יכול להפחית את מספר ותדירות של התקפים כי אדם הסובל חוויות אפילפסיה, חולים עדיין נוטים להיות התקפים אלה לעתים קרובות, גם כאשר הם משתמשים אלה שמנים CBD גבוהה.

שמן ריק סימפסון השמנים שהשתמשתי בהם, שהיו בעלי רמות THC של 90% או יותר ואחוזים קטנים של CBD, עדיין נראו טובים מאוד למניעת התקפים מסוג זה ומרבית הבעיות הרפואיות האחרות. אז אני נוטה להאמין שאם אלה שמנים CBD גבוה הכיל קצת יותר THC כי הם אכן, למנוע התקפים אלה להתרחש לחלוטין, אבל ככל שעובר הזמן אני מצפה שזה יוכח.

אנשים רבים עדיין נראה מפחד להשתמש בשמנים המכילים רמות גבוהות של THC, כי נראה כי הם מרגישים אם החולה היו להיות גבוה למדי במהלך הטיפול שלהם, כי זה יכול לפגוע בהם בדרך כלשהי. לדעתי מקבל את מה שהם מכנים גבוה, מעולם לא פגע באמת מישהו ואני מאמין בתוקף שאם גבוה מוסר מן התרופה כי זה יהיה גם להפחית את ההשפעות הריפוי, נפוץ הקשורים לשימוש בו. אני מוטרדת גם, על ידי המחירים בזבזני כי ספקים מסוימים לחייב עבור אלה שמנים CBD גבוהה ואני מרגיש כי לעתים קרובות מדי, הציבור הוא פשוט להיות שדדו של הכסף שנצברו קשה שלהם.

זנים של קנביס אשר יכול לייצר שמנים עם תוכן CBD גבוהה הם למעשה חוקי לגדול בתחומים רבים, כי הם חסרים את מרכיב THC פסיכואקטיבי, אז למה הספקים האלה עכשיו לחייב כל כך הרבה עבור המוצרים שלהם?נאמר לי על ידי מומחים בתחום זה כי זנים מרפא רבים של הקנביס צמח קנביס, מכילים מעל 100 קנבינואידים שונים ועדיין למיטב ידיעתי, רבים מהם אפילו לא זוהו.

אז אני מרגיש שעדיין יש לנו הרבה ללמוד על הפלא הרפואי הזה של הטבע ועל כל היתרונות השונים, זה יכול להיות על הבריאות שלנו ואת רווחה. אבל עדיין יש מגבלות רבות, שהוכנסו על ידי ממשלותינו שמונעות מאיתנו לעשות זאת. בעתיד הקרוב אני מקווה לראות את ההגבלות האלה בוטלו לחלוטין, אשר מונעות מאיתנו לעשות מחקר נוסף בדרך הנכונה. אבל זה יקרה רק ברגע שנוכל להיפטר מכל השחיתות שעדיין עומדת בדרכנו, בנוגע לשימוש החופשי והריפויי של הצמח הזה.

שיטות חלץ אחרות באמצעות שמן זית וכו '.

לעתים קרובות אני פונה על ידי אנשים שרוצים לדעת את דעתי על שיטות מיצוי אחרות, הכוללות את השימוש של ציוד מסובך יקר, אבל מאז אין לי שום ניסיון בשיטות אלה, אני באמת לא מרגיש מוסמך לענות על שאלות כאלה. אם מישהו באמת מרגיש את הצורך לדעת יותר על אלה שיטות מורכבות יותר, אז אני מרגיש שהם צריכים ליצור קשר עם אנשים, אשר משתמשים אלה תהליכים שונים לבצע את החילוץ שלהם.

השיטה הפשוטה לייצר את תמציות אלו אשר הראיתי את הציבור, נועד לייצר את זה שמן מרפא במצב טהור מאוד, באמצעות ציוד כי לעתים קרובות ניתן למצוא בבתים רבים. בשל העובדה שבדרך כלל הייתי מטפל בחולים עם הפרעות רפואיות חמורות, הייתי צריך לספק להם את השמנים הכי פעילים וטהורים מבחינה רפואית. תמציות המיוצר בצורה זו הוכיח להיות יעיל מאוד לטיפול במגוון עצום של קשיים רפואיים, ולכן בשל הפשטות שלה היא השיטה שבה החלטתי להציג את הציבור.

לדעתי, ביצוע תמציות עם שמן זית וחומרים אחרים כגון חמאה, עשוי לייצר חומר שיכול לעבוד די טוב לטפל בבעיות רפואיות חיצוניות חמורות פחות, כגון תנאי העור. אבל כשמדובר בטיפול בתנאים פנימיים רציניים, אני מעדיף שהחולים יבלעו את השמן בצורתו הטהורה ביותר.

כאשר אתה מבצע מיצוי שמן זית הוא יסיר את שרפים מרפא מן החומר הצמח, אבל שרפים אז הם מעורבבים עם שמן זית ואם המטופל מנסה לבלוע את החומר הזה כטיפול. הם כנראה ימצאו כי הם יתחילו לבלות יותר ויותר זמן בחדר האמבטיה, בשל ההשפעות של שמן זית.

פרוטוקול אשר פיתחתי קורא לחולה לבלוע 1 גרם או 1 מ"ל של שמן ציון גבוה כל 24 שעות, ברגע שהם בנו את הסובלנות שלהם עבור תרופה זו, אשר בדרך כלל לוקח מקום בין 3 ל 5 שבועות כדי להשיג. עכשיו רק לדמיין את המינון אשר יידרש כדי להשיג את אותן תוצאות, אם שרפים מרפא היו מעורבים עם שמן זית ולחשוב על ההשפעות כי בליעת כמויות גדולות של שמן זית יכול להיות על המטופל.

כפי שכבר הצהרתי כי שמן זית לחלץ עשוי להיות השימושים שלהם, אבל אם מסיבה כלשהי הרגשתי את הצורך לערבב שרפים מרפא עם שמן זית, הייתי מייצר את השמן כראוי הראשון הייתי ואז להוסיף כל כמות של שמן זית הרגשתי היה נדרש. לדעתי, תמציות שמן זית ותהליכים מסוג זה, מייצרים חומרים שהם הרבה פחות פעילים מבחינה רפואית מאשר השמן הטהור עצמו, כך שברוב המקרים אני לא רואה צורך באף אחד לייצר את התרופה שלהם בדרך זו.

תחליפי מים

יש אנשים דיווחו כי הם השיגו תוצאות טובות על ידי ביצוע מים extractions, כדי להסיר את שרפים מרפא ואם זה באמת נכון, הייתי צריך להסכים כי שיטה זו אכן יהיה הרבה יותר בטוח. אבל לפני שנים רבות ניסיתי לבצע שתי מיצויי מים בעצמי, שהתבררו ככשלים מוחלטים, בהשוואה לשיטות שבהן אני משתמש, המעסיקות את השימוש בממיסים במקום במים. כאשר ביצעתי את המים האלה, הייתי מסוגל לקבל רק כמחצית מכמות השרפים, שהייתה קיימת אילו עשיתי את החילוץ, תוך שימוש בממיסים כדי לחלץ את אותו חומר צמחי. בנוסף שרף שהתקבל מן המים extractions, נראה כי איבדו כמה תכונות אשר שרפים היו בדרך כלל. כגון היכולת שלהם להישאר יחד כמו שרפים בדרך כלל צריך, כאשר אחד מחיל חום ולחץ עם הידיים שלהם כדי לשלב אותם.

אם יש לך שרפים טהור זמין, זה בדרך כלל דורש מאמץ קטן כדי ליצור את שרפים לתוך מה שמכונה בדרך כלל להיות חשיש. אבל כאשר ניסיתי לעשות את אותו הדבר עם שרפים שהושגו מן המים extractions, לא משנה כמה קשה ניסיתי שרפים סירב להישאר יחד. אני עדיין לא בטוח איך זה ישפיע על התכונות הרפואיות של שרפים אלה, אבל לדעתי אם שרפים מסרבים לשלב אחד עם השני, אז אני חושב שיש משהו חסר וזה יכול מאוד להשפיע על הרפואי שלהם איכויות. כפי שכבר ציינתי אני רק ניסה לבצע מים extractions פעמיים ומאז באותו זמן, לא היה הרבה מידע זמין בנושא זה לעבור, אולי אני לא לבצע את extractions כראוי.

עם התוצאות העניות שהושגו, לא ראיתי שום סיבה להמשיך לנסות להשתמש בתהליך הזה, אבל היום באמצעות מידע מעודכן יותר, אפשר בהחלט להיות מסוגל לקבל תוצאות טובות יותר. חוץ מזה אין שום דבר יותר שאני יכול לספר לך לגבי ביצוע חילוץ מים, אבל אם שיטות טובות יותר באמת יכול להפוך את המים extractable קיימא, אז אני חושב שזה יהיה שווה להסתכל לתוך.

מה לגבי שיטות החילוץ האחרות?

יש אנשים נוטים להאמין שזה רעיון טוב כדי לשבור את החומר ניצן לתוך חתיכות זעירות, על ידי לשים את זה באמצעות בלנדר חשמלי או מכשיר כזה כדי לבצע את המשימה. לפני שנים רבות, כשהתחלתי לייצר את השמן, ניסיתי את השיטה הזאת בעצמי, אבל גיליתי שלעתים קרובות אפשר לאבד חלק מהקנבינואידים הפעילים מבחינה רפואית. כאשר הבלנדר הוא לשבור את הניצן יבש לתוך חלקיקים זעירים, שרפים מרפא יכול ללבוש צורה של אבקה דקה מאוד ביותר בלנדרים או התקנים מסוג זה, יאפשר חלק זה אבקה בסדר לברוח. לכן, כדי לייצר את השמן וכדי למנוע זאת, אני מעדיף להשתמש ניצנים במצבם הטבעי לבצע חילוץ, ולא את ניצני הקרקע לתוך חלקיקים זעירים.

בנוסף, כאשר ביצעתי חילוץ באמצעות ניצני אבקה, השמנים שהתקבלו לא נראה שיש עוצמה רפואית רבה, בהשוואה לשמנים אשר יוצרו מחומר ניצן כי לא היה הקרקע. אמנם זה די לעיתים קרובות אחד יכול להיות מסוגל לקבל את מה שהם תופסים כמו להיות יותר שמן, על ידי שחיקה את ניצנים למעלה בבלנדר לפני חילוץ השמן.כמות נוספת של שמן שהם מקבלים יהיה כנראה להוכיח להיות רק חומר צמחי לא רצוי, אשר יש ערך רפואי מועט או בכלל. אתה צריך לזכור כי בעת ייצור שמנים לשימוש רפואי, זה התכונות הרפואיות של הנפט המתקבל כי חשוב, לא את הכמות. זה באמת תלוי באדם שמייצר את השמן באיזו שיטה הם בוחרים להשתמש, אבל לדעתי אם אתה רוצה לקבל שמנים בעלי התכונות הרפואיות הגבוהות ביותר האפשריות, אז לא הייתי מתעסק עם חומר הניצן ב בכל מקרה.

מה לגבי הטרפות?

יש לי כאמור כי השיטה אני משתמש הורסת את terpenes טבעי flavonoids, אשר רבים נראה כי שמן צריך להכיל. מאז נכון כי שיטות שלי לעשות לחסל את רוב terpenes טבעי ו flavonoids, אני מרגיש שזה הכרחי כי אם terpenes וחומרים אחרים אינם מוסרים, הנוכחות שלהם נוטה לעתים קרובות לתת את השמן המתקבל טעם רע מאוד. בשל העובדה כי השמנים סיים שהפקתי הכיל מעט או ללא terpenes טבעי או flavonoids וחולים היו תוצאות נפלאות עם השימוש שלהם, נראה לי כי התכונות הרפואיות של אלה terpenes ו flavonoids עשוי להיות קצת מעל הדירוג.

חקר חומר הצמח?

שמן ריק סימפסון יש כאלה אשר מאמינים כי juicing את החומר ניצן בליעה מה התוצאות, יכול בדרך כלשהי לייצר תכונות מרפא טוב יותר אפילו שמן אשר הראיתי לציבור כיצד לייצר, אבל אני מאוד לא מסכים. צמח הקנביס שואב רעלים מהאדמה או המדיום הגדל, אשר הוא נטוע פנימה וברוב המקרים קשה מאוד לגדול או לרכוש חומר ניצן טוב, אשר אינו מכיל לפחות עובש או עובש, אשר אני מרגיש כי אף אחד לא צריך לבלוע.

שמן ריק סימפסון בנוסף אין חום מעורב עם juicing, ולכן אין decarboxylation המתרחשים, אז איך juicing חומר ניצן לספק חומר תרופתי יותר, מאשר שמן אשר הראיתי לציבור כיצד לייצר? כאשר אחד מייצר את השמן בעקבות ההוראות שלי, כל סכנה נוכח החומר הצמח עקב עובש או רעלים אחרים מסולק. אתה צריך גם לזכור את העובדה כי לעתים קרובות זעירים חרקים ניתן למצוא אפילו את החומר הטוב ביותר ניצן. אבל התהליך שבו אני משתמש גם מבטל את הבעיה הזאת וכמובן את הנפט המתקבל כבר decarboxylated כראוי. אז אם מישהו שם בחוץ, יכול להפריך את מה שאני אומר ואת הגב ההצהרות שלהם עם הוכחה לכך. אז אני חושב שזה הכי טוב לשים לב לאנשים האלה, אשר נוטים לחשוב על עצמם כמומחים במקום לייצר את השמן בעקבות השיטות שלי.

עוד תלונות שקיבלתי

שמן ריק סימפסון לעתים קרובות אני כבר פנו על ידי אנשים, אשר נראה שיש לי בעיה עם שיטות פשוטות נהגתי להראות לציבור, לגבי ביצוע מיצוי שמן כראוי, באמצעות פריטים יומיומיים אשר רובנו יש גישה. הם מתלוננים על דברים כמו השימוש שלי דלי פלסטיק במקום מיכלי נירוסטה או העובדה שאני לא אומר לציבור כי הם חייבים להשתמש במתקנים מזיק וכו '

שמן ריק סימפסון אבל העובדה הפשוטה היא שלרובנו אין כסף לקנות דברים כאלה, ואפילו אם עשינו זאת, הרוב המכריע של האנשים, לא יודעים איך להשתמש בכלים מזיק וציוד מעבדה כראוי בכל מקרה. למרות שאני מסכים כי השימוש בציוד המתאים הוא רעיון טוב, כאשר יש לך קצת כסף אין לי זמן למצוא ציוד טוב יותר לבצע עקירות, אני חושב שזה רעיון טוב לבצע את ההוראות אשר סיפקתי . אז כדי להקל על אלה שרוצים לייצר כמויות קטנות של שמן לשימוש שלהם, הרגשתי שיש צורך להראות לציבור, איך לייצר את השמן בצורה הפשוטה ביותר האפשרית ואת התוצאות אשר חולים מושגת באמצעות שיטות אלה, מדבר בעד עצמו.

מקור המאמר:  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=iw&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.co.il&sl=en&sp=nmt4&tl=iw&u=http://phoenixtears.ca/faq-about-rso/&usg=ALkJrhjv9RhxylmXe8E0WpUp1Ge-_4K6UQ

 

ריק סימפסון – שמן ריק סימפסון – Rso

שמן ריק סימפסון ריק סימפסון הוא פעיל מריחואנה רפואית אשר מספק לאנשים מידע על כוחות הריפוי של תרופות לחשיש קנביס במשך כמעט עשור. ריק ריפא את עצמו סרטן עור גרורתי בחזרה בשנת 2003. מאז, הוא הקדיש את חייו כדי להפיץ את האמת על שמן הקנביס. למרות עבודתו המתקדמת עם חולי סרטן, ריק סימפסון נתקל בהתנגדות אבסורדית מצד הרשויות הקנדיות, כמו גם חברות התרופות, משרדי הבריאות / הבריאות ומשרדי האו"ם, למרות טענותיו בטיפול מוצלח ביותר מ -5,000 חולים (ללא תשלום) ). הוא מאמין כי זה נפוץ יש את כל סוגי סרטן ומחלות ריפא עם השימוש של שמן קנביס באיכות גבוהה כשיטה העיקרית של הטיפול.

ריק דיווח על טיפול בחולים עם כל סוגי המצבים כולל, אך לא רק, סרטן, איידס / HIV , דלקת פרקים , טרשת נפוצה , סוכרת ,לוקמיה , מחלת קרוהן , דיכאון , אוסטאופורוזיס , פסוריאזיס, נדודי שינה , גלאוקומה , אסתמה , כוויות, מיגרנות , תקנה של משקל הגוף , כאבים כרוניים ותאים מוטציה (פוליפים, יבלות, גידולים).

שמן ריק סימפסון במשך שנים, ריק סימפסון יש להפיץ את המסר כי קנביס יכול לשמש לטיפול סוגים שונים של סרטן, כלומר … כל עוד אתה מוכן לקחת את הסיכונים המשפטיים הקשורים לטיפול. למרות עבודתו של ריק כבר התגלות ציבורית האחרונות, הטכניקה הוא משתמש כדי להפוך שמן חשיש כבר ידוע די הרבה זמן. ריק לימד אנשים כדי להפחית את החומר הצמח בתמיסה ממס (למשל אלכוהול), ריכוז הקנבינואידים כדי להפוך את " שמן ריקס סימפסון ", המכונה בדרך כלל RSO. חלק מההתגלות של ריק סימפסון היה לטפל בבעיות רפואיות חמורות, אתה צריך לאכול את תמצית הג'ואי הזאת או להחיל אותה ישירות על העור במקום לעשן אותה.

הצעות מינון

שמן ריק סימפסון הטעם של שמן צמחי קנביס שלם (כולל שמן סימפסון ריק) הוא בדרך כלל ארצי, מריר, ומזכיר כלורופיל. הדרך הטובה ביותר לבלוע את שמן הקנביס היא לתקוע את המינון על קו המסטיק התחתון שלך ולתת לו להתמוסס בכוחות עצמו בתוך כמה דקות, בדיוק כמו שאתה תהיה כל sublingual חדורים. כאשר אתה מתחיל להגדיל את המינון שלך לאורך זמן, תתחיל להכיר יותר ויותר את הטעם של שמן הקנביס וזה יהפוך פחות מכשול לקחת את התרופות שלך.

זכור: שמן קנביס מרוכז הוא רפואה חזקה מאוד. זה חייב להיות מטופל ככזה. אף פעם לא לקחת יותר מאשר המינון המומלץ עד שאתה בהחלט יודע איך שמן ריק סימפסון משפיע עליך.

זה בדרך כלל לוקח את האדם הממוצע על 90 ימים לבלוע את 60 גרם מלא או 60 מ"ל שמן טיפול.

שמן ריק סימפסון שיטת ריק סימפסון ממליצה לאנשים להתחיל עם שלוש מנות ביום, כל מנה בערך בגודל של חצי גרגר של אורז יבש קצוץ גרגר.החולה צריך לקחת את המינון כל 8 שעות: מוקדם בבוקר, שוב אחר הצהריים, ואז הם צריכים לקחת את המנה האחרונה של היום, כשעה לפני השינה. כמו כן יש לציין כי כאשר המטופל מתחיל לבלוע את השמן הזה, החולה אינו מרגיש בדרך כלל את השפעת השמן עד כשעה לאחר שהם לוקחים את המינון. מנה של מתחילים כפי שתואר היה שווה בערך ¼ טיפה.

לאחר ארבעה ימים במינון זה (נלקח שלוש פעמים ביום), רוב האנשים יכולים להגדיל את המינון שלהם על ידי הכפלת כמות המינון שלהם כל ארבעה ימים.

שמן ריק סימפסון על ידי ביצוע הליך זה פשוט, חולים רבים דיווחו כי הם לא חוו את גבוה, אשר שמן זה יכול לגרום. אבל לאמיתו של דבר אין שני אנשים זהים ולכולנו יש סובלנות שונה, כך שכמה מהם באופן טבעי יוכלו לעלות במינון שלהם מהר יותר מאחרים. במציאות, גם אם אחד הופך להיות מה שמכונה בדרך כלל "גבוה", זה לא יפגע בהם בכל דרך כל עוד השמן נעשה כראוי. זה נכון במיוחד אם הנפט להיות ingested הופק מ הרגעה Indica- דומיננטי זנים של קנאביס (בניגוד זנים sativa ראש).

אדם ממוצע לוקח מקום בין 3 ל 5 שבועות כדי להגיע לנקודה שבה הם יכולים לבלוע 1 גרם או 1 מ"ל של שמן ליום.

שמן ריק סימפסון לאחר שהמטופלים מגיעים למינון זה הם יכולים להמשיך בקצב זה עד שהבעיות הרפואיות שלהם יובאו לידי שליטה. בשלב זה, מטופלים נוטים לבנות סובלנות על בליעה של השמן, מה שהופך אותו הרבה יותר קל לצרוך כמויות גדולות בכל פעם. הערה: ילדים לעיתים קרובות לוקחים את המינון זהה למבוגרים ללא השפעות מזיקות, אם כי אתה תמיד צריך להתייעץ עם הרופא המטפל שלך הראשון.

כיצד להפוך את שמן ריק סימפסון

שמן ריק סימפסון כדי להפוך את ריק סימפסון שמן (RSO), להתחיל עם אונקיה אחת של עשב מיובש. גרם אחד יהיה בדרך כלל לייצר 3-4 גרם של שמן, אם כי כמות השמן המיוצר לכל אונקיה ישתנו מתח לזן. קילוגרם של חומר יבש יניב על שתי אונקיות של שמן באיכות גבוהה.

חשוב : הוראות אלה מסוכמות ישירות מהאתר הרשמי של ריק סימפסון. קנאביס extractions תמיד צריך להתבצע על ידי איש מקצוע מורשה. אם אתה מעז לנסות את תהליך החילוץ הזה בעצמך, תצטרך להיות זהירים מאוד כאשר רותחים ממיסים כמו התהליך כולו הוא דליק מאוד. הימנע עישון, ניצוצות, תנורי חימום, אקדחי חום, ואלמנטים חימום חם אדום. הגדרת מאוורר לפוצץ אדי מן הסיר, ולהקים באזור מאוורר היטב לכל התהליך.

 1. מניחים את החומר היבש לחלוטין לתוך דלי נקי.
 2. לחלחל את החומר עם הממס אתה משתמש.ממיסים רבים ניתן להשתמש (אם כי מומלץ להימנע ממסים נפט). אתה יכול להשתמש אתנול, בוטאן, 99% אלכוהול איזופרופיל, או אפילו מים. שני גלונים של ממס נדרש כדי לחלץ את THC מ קילו אחד, 500 מ"ל זה מספיק לאונקיה.
 3. למחוץ את החומר הצמח באמצעות מקל של עץ נקי, מטופל או כל מכשיר דומה אחר.למרות החומר יהיה לח, זה עדיין יהיה קל יחסית למחוץ כי זה כל כך יבש.
 4. המשך לרסק את החומר עם המקל, תוך הוספת ממס עד חומר הצמח מכוסה לחלוטין ספוג.ממשיכים לערבב את התערובת במשך כשלוש דקות. כפי שאתה עושה את זה, THC הוא מומס את החומר לתוך ממס.
 5. יוצקים את תערובת שמן ממס את החומר צמח לתוך דלי אחר.בשלב זה יש לך חשוף את החומר של כ 80% THC שלה.
 6. לשטוף השני: שוב להוסיף ממס לתערובת ולעבוד עוד שלוש דקות כדי לחלץ את THC הנותרים.
 7. יוצקים את תערובת שמן ממס לתוך דלי המכיל את התמהיל הראשון שהיה בעבר שפכו החוצה.
 8. מחק את החומר פעמיים שטף המפעל.
 9. יוצקים את תערובת שמן ממס באמצעות מסנן קפה לתוך מיכל נקי.
 10. מרתיחים את הממס: סיר אורז יהיה להרתיח את הממס את יפה, יהיה להחזיק מעל חצי ליטר של תערובת ממס.זהירות: הימנעו מחלקי תנור, אלמנטים חמים אדומים, ניצוצות, סיגריות ולבות פתוחות, כאשר האדים יכולים להיות דליקים ביותר.
 11. מוסיפים את הממס עד אורז עד שהוא כ ¾ מלא ולהפעיל על חום גבוה.ודא שאתה באזור מאוורר היטב ולהקים מאוורר לשאת את האדים ממס משם.ממשיכים להוסיף תערובת לתנור כמו ממיס ממס עד שהוספת את כל זה לתנור.
 12. כאשר רמת אורז סיר פוחתת בפעם האחרונה, להוסיף כמה טיפות מים (כ 10 טיפות מים עבור קילוגרם של חומר יבש).זה יעזור לשחרר את שאריות ממס, ולהגן על השמן מפני יותר מדי חום.
 13. כאשר יש בערך 1 אינץ 'של תערובת מים ממס בתוך סיר אורז, לשים על כפפות לתנור שלך ולקחת את היחידה מעלה מערבולת את התוכן עד הממס סיים רותחים.
 14. כאשר הממס כבר מבושל, להפוך את תנור לחום נמוך.בשום שלב אין שמן צריך להגיע מעל 290˚ F או 140˚ C.
 15. שמור את הכפפות בתנור על ולהסיר את הסיר המכיל את השמן מתוך סיר אורז.בעדינות לשפוך את השמן לתוך מיכל נירוסטה
 16. מניחים את מיכל נירוסטה בתוך dehydrator, או לשים אותו על מכשיר חימום עדין כגון קפה חם.זה עלול לקחת כמה שעות אבל המים ואת terpenes נדיפים יתאדו מן השמן.כאשר אין עוד פעילות שטח על השמן, הוא מוכן לשימוש.
 17. למצוץ את השמן בתוך מזרק פלסטיק, או במיכל אחר שאתה רואה לנכון.מזרק יגרום השמן קל לוותר.כאשר השמן מתקרר לחלוטין זה צריך להיות עקביות של שומן סמיך.

שמן סימפסון נגד שמן CBD

שמן ריק סימפסון Rick Simpson שמן (RSO) יכול בקלות להיות מבולבל עם שמן cannabidiol (הידוע גם בשמן CBD). יחד עם היתרונות הרפואיים מסיבי של שמן CBD, RSO מכיל גם THC ו קנבינואידים מפתח אחרים וכתוצאה מכך משתמשים שיש הפגישה תרופה אופורית הרבה יותר מאשר אם הם לקחו שמן CBD בכוחות עצמו (וזה לא פסיכואקטיבי). מחקר מצאtetrahydrocannabinol (THC) להציע יתרונות טיפוליים מבטיחים מאוד עבור תנאים רבים. זוהי אחת הסיבות רוב החולים מעדיפים שמן צמחי קנביס כמו RSO על שמנים קנבינואידים בודדים כמו שמן CBD.

שמן ריק סימפסון

מקור המאמר: https://www.medicaljane.com/2013/01/26/rick-simpsons-hemp-oil-medicine-natural-cure-for-cancer-using-concentrated-cannabis-oil/#who-is-rick-simpson

שמן קנאביס

תמצית קנאביס

שמן ריק סימפסון RSO - ריפא מעל 5000 אנשים מסרטן באמצעות שמן ריק סימפסון

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here