שמן קנאביס מחקר – מחקר בשמן קנאביס

ייעוץ והדרכה לחולים

שמן קנאביס מחקר

שמן קנאביס מחקר
שמן קנאביס מחקר

Luigi L Romano, Arno Hazekamp Department of Pharmacy, University of Siena, Italy Plant Metabolomics group, Institute of Biology, Leiden University, The Netherlands
שמן קנאביס מחקר: הערכה כימית של הקרובה
רפואה המבוססת על חשיש לואיג'י L רומנו, ארנו Hazekamp המחלקה לבית מרקחת, אוניברסיטת סיינה, איטליה קבוצת המטבוליזם של הצמח, המכון לביולוגיה, אוניברסיטת ליידן, הולנד
תַקצִיר
תמציות קנביס מרוכז, הידוע גם בשם קנאביס שמנים בגלל דביק שלהם צמיג המראה, הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב חולים המטפלים בעצמם כתרופה הנתפסת עבור סרטן. באופן כללי, שיטות הכנה עבור קנאביס שמנים הם פשוטים יחסית ואינם דורשים מכשירים מסוימים. הדוגמה המוכרת ביותר למוצר כזה נקראת 'סימפסון' שֶׁמֶן'. מטרת החילוץ, לעתים קרובות בעקבות צעד אידוי ממס, היא לעשות קנבינואידים וכן רכיבים מועילים אחרים כגון terpenes זמין בצורה מרוכזת מאוד. למרות שיטות הכנה שונות הומלצו עבור שמנים קנאביס, עד כה אין מחקרים דיווחו על ההרכב הכימי של מוצרים כאלה.
בהכירנו את הצורך במידע נוסף על איכות ובטיחות בעיות לגבי שמנים קנאביס,בוצע מחקר אנליטי להשוות בין שיטות הכנה שונות בסיס התוכן של קנבינואידים, terpenes, ואת רכיבים ממס שיורית. ממיסים בשימוש כוללים אתנול, נפטא, אתר נפט ושמן זית. התוצאות המתקבלות אינן מיועדות לתמוך או להכחיש את התכונות הטיפוליות של מוצרים אלה, אך עשוי להיות שימושי להבנה טובה יותר חוויות של חולים המטפלים בעצמם באמצעות ניתוח כימי של הרפואה הפופולרית הזו.
מילות מפתח: שמן קנביס, שמן ריקס סימפסון, סרטן, קנבינואידים, טרפנים מאמר זה ניתן להוריד, מודפס ומופץ באופן חופשי לכל מטרה לא מסחרי, בתנאי העבודה המקורית היא כראוי (ראה מידע על זכויות יוצרים להלן). זמין באינטרנט בכתובת www.cannabis-med.org
כתובת המחבר: Arno Hazekamp, ahazekamp@rocketmail.com
מבוא
קנבינואידים מפעילים השפעות פליאטיביות בחולי סרטן על ידי הפחתת בחילות, הקאות וכאב, ועל ידי גירוי תיאבון [1]. בנוסף, יש עדויות פרה-קליניות הראה קנבינואידים להיות מסוגל, בתנאים מסוימים, של עיכוב התפתחות של תאים סרטניים על ידי מנגנוני פעולה שונים, כולל אפופטוזיס, עיכוב של אנגיוגנזה, ומעצר מחזור התא [2,3]. כתוצאה מממצאים מרגשים כאלה, גידול מספר הסרטונים והדיווחים הופיעו באינטרנט בטענה כי קנאביס יכול לרפא סרטן. אבל למרות שהמחקר מתנהל ברחבי העולם, שם אין כיום ראיות קליניות מוצקות להוכיח זאת קנבינואידים – טבעיים או סינתטיים – יכולים ביעילות לטפל בסרטן בבני אדם. לכן חשוב כדי להיות זהירים כאשר אקסטרפולציה תוצאות פרה קליניות חולים.
דיווחים אנקדוטליים על שימוש בקנאביס היו היסטוריים מועיל לספק רמזים על תהליכים ביולוגיים הנשלט על ידי מערכת endocannabinoid, ועל הטבות טיפוליות פוטנציאליות של קנבינואידים. האנטימטיים [4], תיאבון-שיפור [5], משכך כאבים [6] ואת ההשפעות שרירים מרגיע [7] ואת השימוש הטיפולי של קנבינואידים בתסמונת טורט [8] שהתגלו או התגלו מחדש באופן זה. אבל למרות זה אפשרי – ואפילו רצוי – כי הקנביס ההכנות מפעילות פעילות אנטי-פלסטיסטית, לפחות חלקם, חולי סרטן, עדויות אנקדוטיות הנוכחי דיווח על בעיה זו עדיין גרועה, ולמרבה הצער, נשאר רחוק מן התמיכה כי קנבינואידים הם יעילות תרופות נגד סרטן עבור גדול החולה popula- [9]. יש לציין, עם זאת, כי הפוטנציאל ההשפעות של terpenes על הסרטן, או לבד או בשילוב עם קנבינואידים, עדיין לא טופלו במעבדות. ואכן, ההשפעה הסינרגיסטית בין קנבינואידים ו terpenes הוא טען לעתים קרובות להיות ההבדל העיקרי בין ההכנות "הוליסטי" צמחים של קנביס, ומוצרים המבוססים על קנבינואידים בודדים [10]. יתר על כן, חולים המטפלים בעצמם לעתים קרובות להשתמש בשיטות החילוץ ו / או הממשל טפסים שונים למדי מהמצבים בהם נעשה שימוש (מראש) מחקרים קליניים, אולי כתוצאה מכך שונה פרופילים בסרום של קנבינואידים ואת המטבוליטים שלהם [11] וכתוצאה מכך, בהשפעות תרפויטיות שונות.
בגלל הפער הזה בין מחקר קליני אמיתי חוויות, הפוטנציאל המרפא של קנביס שלם הכנות לטיפול בסוגי סרטן שונים נשאר לא ברור.

שמן קנאביס מחקר

שמן קנאביס
שמן קנאביס מחקר

בשנים האחרונות גדל מספר החולים באמצעות תמציות מרוכזות של קנביס צמחים, אשר, בגלל המראה דביק ו צמיג שלה, המכונה "שמן קנאביס". בין selfmedicating האוכלוסייה, הוא האמין היטב כי אלה מוצרים מסוגלים לרפא סרטן, טענה כי הוא מגובה על ידי סיפורים אנקדוטיים רבים. חֲשִׁישׁ שמן הוא תמצית מרוכזת המתקבלת על ידי ממס מיצוי של ניצנים או עלים של צמח הקנביס. מומלץ ממיסים שונים שאינם קוטביים לענין זה, לרבות נפט, נפטא, אלכוהול ושמן זית. מטרת החילוץ, לעתים קרובות ואחריו צעד אידוי ממס, היא לעשות קנבינואידים ורכיבים מועילים אחרים כגון terpenes זמין מאוד מרוכז טופס. באופן כללי, שיטות הכנה שמן קנאביס הם פשוטים ואינם דורשים מכשירים מסוימים.
מסיבה זו, אנשים שיש להם גישה קנאביס, או בבית גדל או שהושג מ מורשה בתי מרקחת, מחסנים, בתי קפה או השחור השוק, יכול להכין אותו בבית לבד. בפרט, את סיפור שובה לב של המטופל לשעבר שנקרא ריק סימפסון, קנדי הטוען שיש לו ריפא את סרטן העור דרך יישום מקומי חוזר של שמן קנאביס המיוצר לפי שלו מתכון, קיבל תשומת לב גוברת. הוא מפורט הסיפור מתואר באתר שלו [12] ובמסמך דוקומנטרי הסרט נקרא "לרוץ מתוך תרופה" [13] איפה חולי סרטן שונים מתארים את ההשפעות הטיפוליות של שמן 'סימפסון' על מצבו הרפואי. בשני אתר תיעודי, מוסבר בפירוט כיצד כדי להכין ולנהל את המוצר. השיטה מציע שימוש בנפטא או באתר נפט כ ממס עבור החילוץ, מבלי לציין מסוים איכות או מקור. שני ממיסים הם תערובת של פחמימנים (PHC), לעתים קרובות זמין ב מגוון רחב של תכונות. ככלל, אתר נפט ו נפתה מתייחסים למוצרים דומים מאוד, למרות שמות שונים עשויים לשמש ברחבי העולם; לְמָשָׁל In כמה מדינות נפטא שווה דיזל או נפט לתדלק. כתוצאה מכך, דיונים מקיפים על ממס הבחירה ניתן למצוא בפורומים באינטרנט. בעקבות ההצלחה של שמן סימפסון, מספר מתכונים קשורים צצו, מדגישים אך קטנים שינויים במתכון המקורי. דוגמאות כוללות מיקוד על מיצוי עם ממיסים בטוח יותר כגון אתנול [14] או מניעת חשיפה לממסים אורגניים, באמצעות שמן זית [15]. מאז סרטן הוא מחלה הרסני המשפיע על גדול פרופורציה של אוכלוסיית העולם, זה גורם כמה מטופלים לחפש טיפולים אלטרנטיביים מחוץ לתחום של הרפואה המודרנית. עם עניין גובר קנאביס שמנים עבור תרופות עצמית חשוב לא להתעלם מהחשיבות של בקרת איכות ותקינה.
בהקשר זה יש לציין כי אף אחד שיטות הייצור עבור שמן קנאביס כבר תוקף בספרות שפורסמה, ולא היו דיווחים נעשו על ההרכב הכימי של מוצרים אלה אוֹ. כתוצאה מכך, למרות שרבים מאמינים קנאביס שמן עשוי לרפא סרטן, נראה שאף אחד לא יודע מה זה ממש בתוכו.
במקום זאת, ההשפעות החיוביות של קנאביס הנפט מבוססים כמעט אך ורק על דיווחי מקרים אנשים שהשתמשו בו. מאמר זה מעריך את ההשפעות של שיטות הכנה, ובמיוחד ממיסים בשימוש, על הרכב הסופי של שונות שמני קנאביס. התוצאות המתקבלות לא נועדו לתמוך או לשלול את המאפיינים הטיפוליים של אלה מוצרים, אך עשוי להיות שימושי להבנה טובה יותר את החוויות של חולים באמצעות תרופות עצמית ניתוח כימי של הרפואה הפופולרית הזו.
חומרים ושיטות
חומר צמחי
קנאביס צמח החומר המשמש במחקר זה היה של מגוון 'Bedrocan' (19% THC w / w) והתקבל מ Bedrocan BV (Veendam, הולנד) איפה הוא טופח בתנאים סטנדרטיים בהתאם לדרישות החקלאות טוב בפועל (פער). רק צמרות פרחים נשיות שימשו ("קנאביס" פלוס '). לאחר הקציר, חומר הצמח היה מיובש באוויר החושך מתחת לטמפרטורה ולחות קבועים עבור 1 שָׁבוּעַ. פרחים מיובשים היו מטופחים כדי להסיר את העלים ואת הגבעולים, ולבסוף לחתוך חתיכות קטנות יותר. אותו הדבר חומר הקנביס מופץ באופן רשמי דרך הולנדית בתי מרקחת תחת תוכנית הקנביס הרפואי של הולנד, בפיקוח משרד הרפואה קנאביס (OMC). חומר הצמח היה הומוגני על ידי שחיקה, ומאוחסנים ב-C20° עד בשימוש.
כימיקלים וממיסים

שמן קנאביס מחקר

אתנול (כיתה HPLC), מתנול (כיתה HPLC), acetic חומצה (כיתה אנליטית) ופחם פעיל (אנליטית) כיתה) נרכשו מ- Sigma-Aldrich (Steinheim, גֶרמָנִיָה). אתר נפט (נקודת רתיחה C40°-65°C; כיתה אנליטית) נרכשה מבום BV (Meppel, הולנד). נפתה (אור הידרוטי תזקיק נפט; דלק קולמן) נרכש מחברת קולמן (וויצ'יטה, ארה"ב). שמן זית (איכות בתולה נוספת) נרכש ממכולת מקומית חֲנוּת. Dlorated chloroform (CDCl3) היה מEurisoto (Gif-sur-Yvette, צרפת). טהור אתנול תקנים לדלתא 9-טטרהידרודקנבינול (THC)

השפעות התחממות יתר התחממות מראש של דגימות הקנביס הומלץ כדרך כדי potentiate הסופי לחלץ, כלומר decarboxylate קנבינואידים חומציים נוכחים באופן טבעי חומר צמחי הקנביס, כגון THCA ו- CBDA, ולהפוך אותם עמיתיהם חזק יותר שלהם כמו THC ו CBD [18,19]. לכן, בדקנו שני שיטות decarboxylation ידי חימום הקנביס הצמח חומר (1 גרם בקבוקון זכוכית פתוח) תחת שני תנאים: אני) באמבט מים ברתיחה נמוכה (טמפ 98°C- C100°)
במשך 5 דקות, ו II) בתנור מחומם על 145 מעלות צלזיוס למשך 30 דקות. דגימות לא מחוממות שימשו שליטה עבור אלה ניסויים. כל הניסויים בוצעו בשכפול. לאחר מכן, דגימות חולצו כמו בעבר תיאר [20,21] ונותח על ידי HPLC ו- GC.
הכנת תמציות מרוכזות
חמישה פרוטוקולים מיצוי שונים להכנת של ריכוזים הוערכו. הפרטים מתוארים ב טבלה 1. אלה כללו נפטא (1) ונפט (2) על פי הנוהל של ריק סימפסון [12,13]; מיצוי אתנול על בסיס אתר אינטרנט הולנדי סמכותי על שמן קנאביס [14]; ושני תמציות שמן זית באמצעות משכי חימום שונים (4, 5) מבוסס על קטעי וידאו פופולריים Youtube [15].
מבחינה כימית, נפטא ואתר נפט הם מאוד ממיסים דומים, ולפעמים קשה להבחין בגלל התכונות השונות הרבות הזמינות. בתוך ההקשר של מחקר זה בחרנו באיכות תעשייתית נפטא כי נמכר כמו דלק מחנאות (קולמן ®) ו מכיל כימיקלים נוספים לשיפור היציבות, בעוד אתר הנפט המשמש את איכות המעבדה, ומייצג מוצר טהור יותר מאופיין יותר.
שני ממיסים ניתן לרכוש על ידי חסרי ניסיון מטופלים תחת השם naphtha או אתר נפט. כל שיטות הכנה כללה רק כמה פשוט צעדים, בדרך כלל מעורבים אחד או שניים שלבי החילוץ, הפרדת חומר צמח ממס, ולבסוף (במקרה של ממיסים אורגניים) צעד אידוי לייצר ריכוז. עבור מיצוי אתנול (3) אנחנו בחנו גם את השפעת הסינון על פחם פעיל, שנועדו להסיר כלורופיל שהוא חזק מופק על ידי אתנול עשוי להוסיף לא נעים "ירוק" על תמצית. כי שונה שיטות מיצוי המשמש ממס שונים לצמח יחסי, כל התמציות היו מדולל לבסוף באתנול לקבל יחס ממס למפעל של 2.5 מ"ג / מ"ל כדי לאפשר השוואה כרומטוגרפית ישירה של קנבינואידים ואת התוכן terpene על ידי ביצועים גבוהים נוזלי כרומטוגרפיה (HPLC) וכרומטוגרפיה בגז (GC).

שמן קנאביס מחקר

ניתוח GC / FID
בגלל החום מיושם במהלך ההזרקה וההפרדה, GC אינו מסוגל להראות נוכחות של חומצי קנבינואידים ללא נגזרת מדגם. כתוצאה,G חושף את התוכן הקנבינואדי הכולל (חומצי + קנבינואידים נייטרליים) לאחר דקרבוקסילציה בלבד.
עם זאת, terpenes ניתן לנתח ביעילות על ידי GC. לכן, Agilent GC 6890 סדרה (Agilent Technologies Inc, סנטה קלרה, קליפורניה, ארה"ב) מצויד עם 7683 autosampler ו גלאי להבה יינון (FID) שימש לניתוח terpenes הקנביס כמו בעבר תיאר [20,21]. המכשיר היה מצויד עם טור נימי DB5 (אורך 30 מ ', 0.25 מ"מ קוטר פנימי, עובי הסרט 0.25 מיקרומטר; J & W מדעי Inc, Folsom, CA, ארה"ב). טמפרטורת המזרן היה 230 מעלות צלזיוס, עם נפח הזרקה של 4 μL, פיצול היחס בין 1: 120 לבין קצב הזרימה של הגז (N2) של 1.2 מ"ל / דקה. שיפוע הטמפרטורה התחיל ב 60°C ו גדל בשיעור של 3 מעלות צלזיוס / דקות עד 240 מעלות צלזיוס אשר היה שנערך במשך 5 דקות וכתוצאה מכך זמן ריצה כולל של 65 דקות. טמפרטורת ה- FID הוגדרה ל- C250°. ה- GC היה הנשלט על ידי תוכנת Agilent GC Chemstation B.04.01
ניתוח HPLC
פרופילי הקנבינואידים נחקרו בפירוט רב יותר HPLC, המאפשרת הבחנה בין קנבינואידים חומציים (THCA, CBDA וכו ') ואת האנלוגים הניטרליים שלהם (THC, CBD וכו '). בוצעו ניתוחים באמצעות Agilent (Agilent טכנולוגיות בע"מ, סנטה קלרה, קליפורניה, ארה"ב) 1200 סדרת HPLC מערכת, המורכב של משאבת G1310A, G1322A degasser ממס, ו אוטוסמפלר G1329A. ספקטרום מלא נרשמו טווח של 200-400 ננומטר באמצעות photodiodearray G1315D (PDA) גלאי. הפרדה כרומטוגרפית היתה מושגת באמצעות עמודה Phenomenex C18 (סוג Kinetex, 2.6 מיקרומטר, 3 x 100 מ"מ). ציוד בקרה, נתונים רכישה ואינטגרציה בוצעו עם Agilent תוכנת Chemstation. השלב הנייד מורכב של מתנול ומים, acidified עם 25 מ"מ פורמית חוּמצָה. ההגדרה הראשונית היה מתנול 75% (v / v), אשר היה גדל ליניארית ל מתנול 100% מעל 10 דקות. לאחר שמירה על מצב זה למשך דקה אחת, העמודה היה מחדש equilibrated בתנאים ראשוניים במשך 4 דקות, וכתוצאה מכך ריצה סך של 15 דקות. קצב הזרימה נקבע 0.5 מ"ל / דקה, נפח ההזרקה היה 2 μL, ואת אורך הגל היה 228 ננומטר. כל הניסויים בוצעו בטמפרטורת טור של C 40°.
ניתוח תמ"ג פרוטון גרעיני תהודה מגנטית (1H-NMR) ניתוח עבור זיהוי של שאריות ממס בוצע על ידי ממיסים aliquots מדגם ב כלורופורם deuterated. ספקטרה נרשמו על ברוקר DPX 300MHz ספקטרומטר, כפי שתואר לעיל [17].
תוצאות ודיון
השפעות התחממות יתר במפעל הקנביס, קנבינואידים הם biosynthesized כמו צורות חומצי שלהם, המאופיינת נוכחות של קבוצת carboxyl המצורפת טבעת פנולית. חומצה קנבינואידים ניתן להמיר במהירות שלהם "ניטרלי" אנלוגים תחת השפעת חום או המורחבת האחסון [18], אשר גורם לאובדן הבלתי יציב יחסית קבוצת carboxyl בצורה של פחמן דו חמצני (decarboxylation). הכנת שמן הקנביס, בעיקר המיועד לשימוש בעל פה, כרוך בדרך כלל בטמפרטורות כי הם נמוכים יחסית לעומת צורות אחרות של הממשל שבו החימום של החומר הוא בדרך כלל המבוצעת בטמפרטורות גבוהות בהרבה (למשל עישון, אידוי או אפייה). לקבלת decarboxylation יסודית יותר, Preheating של קנביס צמחים לפני ההכנה של שמן הקנביס הוצע, למשל על ידי הצבת הקנביס בתנור.
מלבד הקנבינואידים, צמח הקנביס מכיל טווח של terpenes, שהם תרכובות נדיפים אשר מעניקים לחשיש את הריח הייחודי שלו ויכולים לפעול באופן סינרגיסטי עם קנבינואידים [10]. למרות התחממות יתר חומר הצמח עשוי לשחרר יותר של פעיל ידוע (ניטרלי) קנבינואידים, זה עשוי גם בעת ובעונה אחת לגרום הפסד על ידי השפלה או אידוי של רכיבים כגון טרפנים. המבחנים שלנו נועדו טוב יותר להבהיר את האיזון בין decarboxylation הרצוי ואת השפלה לא רצויות. חומר קנאביס לא מוסק נותחה כבקרה.
איור 1 א מראה פרופיל cannabinoid של decarboxylated דגימות, המתקבל על ידי ניתוח HPLC. ה טיפול במים מתון לא הביא משמעותי שינויים ביחסי הקנבינואידים החומציים לנייטרליים. ב לעומת זאת, הטיפול בתנור הביא להשלים Decarboxylation של הקנבינואידים העיקריים שזוהו. THCA, חומצה קנאביגרית (CBGA) ו cannabichromenic חומצה (CBCA) היה כל המרה מלאה לתוך THC, cannabigerol (CBG) ו cannabichromene (CBC), בהתאמה. ההמרה נוספת של THC לתוך שלה "השפלה העיקרי המוצר cannabinol (CBN) בלבד התרחש במידה מועטה במהלך הטיפול בתנור. איורים 1 ב ו -1 ג מציגים את פרופיל הטרפנה שנרכש הדגימות decarboxylated שלנו באמצעות GC. לְעוּמַת את השליטה untreated, monoterpenes (תנודתי ביותר המעמד של terpenes) הופחתו לכמחצית שלהם רמות מקוריות גם לאחר חשיפת החומר הצמח מים רותחים רק 5 דקות. לאחר יותר אינטנסיבי טיפול בתנור, רק עקבות קטנים של monoterpenes טרפינול, מירכן וטרפינולן עדיין יכולים להתגלות. כפי שניתן לצפות, פחות ססקיטרפנים הפכפכים היו עמידים יותר לטיפול קל עם אמבט המים. עם זאת, רובם אבדו ב טיפול בתנור, ורק עקבות של גדיא- cadinene ו eudesma-3,7 (11) -דיין נשאר.
נתונים אלה מצביעים על כך decarboxylation משמעותי של חומצות הקנבינואידים הגדולות מתרחשות רק בחשיפה טמפרטורות גבוהות יותר לזמן ממושך (תנור ב C145° במשך 30 דקות), אשר עולה בקנה אחד עם מחקרים קודמים [18,22]. עם זאת, בתנאים אלה כל הגדולות טרפנים נפגעו מאידוי משמעותי. למרות decarboxylation עדין באמצעות רותחים אמבט מים עשוי להיות יעיל כאשר מיושם במשך זמן רב יותר [22], פרופיל הטרפן כבר משתנה באופן משמעותי לאחר 5 דקות בלבד של טיפול. מסיבה זו, הכלנערכו ניסויים נוספים ללא בקשה של צעד מראש. ניתוח של תמציות: תוכן cannabinoid ו terpene ניתוח על ידי HPLC לחשוף את היחס בין חומצי וקנבינואידים נייטרלי בתמציות שונות היה מוגבל הקנבינואידים העיקריים THCA ו THC.
התוצאות מוצגות באיור 2 א. רוב תמציות הכיל רק חלק קטן של THC (5-10% מכלל THCA + THC תוכן), כתוצאה של נמוך יחסית החום של מקסימום. 100 ° C מיושם במהלך ההתאיידות (פרוטוקול 1-3) או שלב החילוץ (פרוטוקול 4-5). ראוי לציון יוצא מן הכלל היה תמצית הנפתה, שהיתה נמצאו מכילים 33% מכלל התוכן THCA + THC נוכח בצורת THC. זה מדהים כי את תמצית מוכן עם אתר נפט לא להראות הרכב זהה, למרות שממיסים שניהם מבחינה כימית למדי. אולי הוסיף כימיקלים (למשל עבור יציבות) בנפתה המשמש במחקר זה עשוי להיות אחראי על ההבדל שנצפה.
ניתוח תמציות על ידי GC ציין כי הגדולות רכיבים הקיימים בחומר הקנביס בו השתמשו את monoterpenes ביתא-Pinene, myrcene, betaphellandrene, Cis-ocimene, טרפינולין וטרפינול, ו sesquiterpenes beta-caryophyllene, הומולין, Delta-guaiene, gamma-cadinene, eudesma-3,7 (11) – Diene ו elemene. זה בהסכמה עם הקודם דיווחים על קנביס מגוון 'Bedrocan' [20,21]. ממיסים מיצוי הראו יעילות דומה עבור חילוץ terpenes, למעט חריג של נפתה (איור 2 ב ו 2 ג). בעוד ממס זה בדרך כלל חילוץ טרפנים פחות יעיל מאשר השני ממיסים, כמה terpenes לא יכול להיות מזוהה בכלל תמצית הנפתה. לא ידוע אם (i) אלה רכיבים לא חולצו מחומר הצמח, (Ii) היו מושפלות או התאדו במהלך ההפקה פרוטוקול או) iii (זמני שימור GC עבור רכיבים אלה השתנו כתוצאה אינטראקציה עם ממס רכיבים. מעניין, השימוש של נפט אתר (כימית דומה מאוד לנפתה) לא הראה אותו היעדר רכיבים. השימוש בשמן זית כממס תמצית נמצא להיות מועיל ביותר בהתבסס על העובדה כי הוא חולץ כמויות גבוהות יותר של terpenes מאשר אחרים solvents / שיטות, במיוחד בעת שימוש מורחבת זמן חימום (120 דקות, פרוטוקול 5). זה יכול להיות מוסבר על ידי הלא קוטבי אך גם לא נדיף אופי של שמן זית, וכתוצאה מכך solubilization טוב של טרפנים תוך הגבלת אובדן שלהם על ידי אידוי. טיפול בתמציות אתנוליות עם פחם פעיל, שנועדו להסיר כלורופיל, הביא הפחתה ניכרת של תוכן קנבינואידים (~ 50%) כמו גם את כל מרכיבי מדגם אחרים (נתונים לא מוצג). מסיבה זו, השימוש של פחם לא צריך להיות מומלץ ולא הוערך עוד יותר שלנו לימוד.
בדיקות ממס ממס נפטא אתר נפט הם תערובות של שונים ממיסים פחמימנים עם מגוון של נקודות רתיחה, בדרך כלל בין °C30 – °C200. כל רכיבי ממס צריך להיחשב מזיקים ודליקים, וחלקם, כגון הקסאן והבנזן, עשויים להיות נוירוטוקסי. הן נפטא והן אתר נפט נחשבים סיכון פוטנציאלי לסרטן (MSDS) מסופקות על ידי היצרנים. יתר על כן, מוצרים שנמכרו Naphtha עשוי להכיל זיהומים הוסיף (למשל להגדיל יציבות) אשר עשוי להיות בעל תכונות מזיקות שלהם [23]. מסיבות אלה, נפטא נפט תמציות האתר נותחו עבור תוכן ממס שיורית. ניתוח על ידי GC כמו גם תמ"ג חשף משמעותי שאריות פחמימני נפט (PHC) נפטא ותמציות נפט. כצפוי, בעיקר PHCs עם נקודת רתיחה גבוהה יותר (כמו המצוין על ידי זמן החזקת GC ארוך יותר) כפי שהם עמידים יותר הליך אידוי (איור 3 א). בתמצית הנפתה, המבוססת על GC אזורי שיא, התוכן של שאריות נפטא היה בערך בדומה לתוכן הכולל של terpenes שנותרו תמצית (איור 3 ב). אישור מחדש באמצעות מדגם המטופל בפועל כדי לאשר את תוצאות הניסוי שלנו, אנחנו גם ניתח מדגם שסופק על ידי מטופל בהולנד אשר הפיק שמן קנביס משלו באמצעות Bedrocan® קנביס בעקבות שיטת סימפסון כפי שמתואר באינטרנט. החולה היה בן 50 בן שנה הסובל מסרטן השד (משמאל) ואת הלשון. התוצאות האנליטיות (הנתונים אינם מוצגים) היו שווים לניסויי המעבדה שלנו לעיל, המאשר את הנוכחות השיורית של PHC ב ריכוזים משמעותיים במוצר המיועד עבור תרופה עצמית של סרטן.
מסקנות
תמציות קנביס מרוכז, הידוע גם בשם קנאביס שמנים, הם הזכירו יותר ויותר על ידי עצמית תרופות חולים כתרופה לסרטן. למרות זה גדל פופולריות, עד כה לא דווח על מחקרים על הרכב כימי או על ההכנה השונים שיטות של מוצרים כאלה. להכיר בצורך מידע נוסף על איכות ובטיחות נושאים בנושא – שמנים קנאביס, המחקר הקטן שהוצג כאן בהשוואה על בסיס קנבינואידים, טרפנים ושאריות ממס תוכן כמה מתכונים המשמשים בדרך כלל להכנת של שמנים קנאביס ,בהתבסס על תוצאות ניסויים preheating שלנו, השוואת טיפול במים עדין טיפול אינטנסיבי יותר חימום בתנור, ניתן להסיק כי זה לא אפשרי לבצע decarboxylation של קנבינואידים, ללא הפסד משמעותי של רכיבי טרפן. זה חשוב במיוחד בגלל העובדה כי משתמשים של שמנים קנאביס לעתים קרובות טוענים אופי הוליסטי של הקנביס רכיבים להיות אחראי על הטיפול שלה ההשפעות. שמירה על הספקטרום המלא של terpenes הנוכחי בחומר קנביס טרי צריך להיות גדול להתמקד במהלך אופטימלי שמן קנאביס הייצור.
כאשר משווים חמש שיטות להכנת שמן קנאביס, כמה הבדלים מעניינים נצפו בין את התוציות שהתקבלו. במיוחד את ההכנה המתואר על ידי ריק סימפסון משך די של חולים המטופלים בעצמם. זֶה השיטה מעדיפה את השימוש בנפטא כממיס לקנבינואידים מיצוי, מבלי לציין נושאים הנוגעים איכות או בטיחות. על פי אתר סימפסון: "כל אלה ממיסים […] הם רעילים בטבע, אבל אם אתה מבין את ההוראות הבאות שאריות ממס את שמן סיים הוא לא דאגה. […] גם אם היה כמות זעירה של שאריות ממס הנותרים, השמן עצמה תפעל על מנת לנטרל כל רעיל מזיק אפקט ".
במילים אחרות, תכונות מרפא נחשבים חזקים מספיק כדי לנטרל כל וכל ההשפעות השליליות הפוטנציאליות שנגרמו על ידי שיורית ממיסים. ניתוח כימי של דגימות המעבדה שלנו, כמו גם מדגם המתקבל מחולה, הראו כי חלק כבד (רכיבים עם גבוה נקודת רתיחה) של נפתה אכן נשאר בתמצית למרות הצעד המומלץ באידוי. מבוסס על GC-FID שיא אזורים, את התוכן הכולל של PCHs בערך שווה את כל התוכן של terpenes הנוכחי לחלץ. ההשפעות המזיקות הפוטנציאליות של הממס שאריות נדונו לעיל.
יש לציין כי כתוצאה מצמיגות מדגם, ככל שהתמצית מרוכזת יותר, כך יותר קשה יהיה להסיר את הממס שיורי מ זה. במקרה כזה, החלת יותר חום יגדל אידוי, אבל בו זמנית יותר רכיבים terpene יאבדו גם כן. במיוחד בתנאים שבו שמן קנאביס מוכן על ידי משק בית פשוט שיטות, תמיד תהיה תמורה בין שיורית ממיסים ותוכן terpene. מסיבה זו, השימוש של ממיסים רעילים תמיד צריך להיות מומלץ, כך כי שאריות פוטנציאליות אינן מזיקות לבריאות. כמו ממיסים מיצוק לייצור קנביס שמנים, אתנול ושמן זית הוצגו הרבה טוב יותר, חילוץ כל terpenes וקנבינואידים נבדק ביעילות רבה. בנוסף, ממיסים אלה אינם מַזִיק. למרבה הצער, אתנול טהור ביעילות תמציות כלורופיל מקנביס, אשר ייתן את סופי לחלץ צבע ירוק מובהק, ולעיתים קרובות לא נעים טַעַם.
הסרת כלורופיל על ידי סינון אתנול תמצית מעל פחם פעיל נמצאה מאוד יעיל, אבל זה גם הסיר חלק גדול של קנבינואידים ו terpenes, ולכן הוא לא מומלץ. בנוסף, ברוב המדינות הצריכה אתנול הוא ממס יקר, כתוצאה של מס נוסף על מוצרי אלכוהול.
ממיסים שנבדקו, זה משאיר שמן זית כמו ביותר בחירה אופטימלית להכנת שמן קנאביס תרופה עצמית. שמן זית הוא זול, לא דליק או רעיל, ואת השמן צריך להיות מחומם רק עד נקודת רתיחה של מים (על ידי הנחת מיכל זכוכית עם המוצר במחבת של מים רותחים) ולכן לא התחממות יתר של השמן עלול להתרחש. לאחר הקירור וסינון השמן, למשל באמצעות מכונת קפה צרפתית, המוצר מוכן מיידית לצריכה. כסחר- off, עם זאת, שמן זית לחלץ לא יכול להיות מרוכז על ידי אידוי, כלומר חולים יצטרכו כדי לצרוך נפח גדול יותר של זה כדי לקבל את אותן השפעות טיפוליות. במחקר המשך שימוש בשמנים קנאביס, צריך להיות יותר להתמקד המאפיינים והמניעים של אלה המשתמשים בו תרופה עצמית.
תודות
LR מומנה עבור מחקר זה על ידי Puglia (איטליה)
אזורית עם מענק "ריטורנו אל futuro".
א.ה. הוא ראש המחקר והפיתוח בבדרוקאן
BV, הולנד.

שמן קנאביס מחקר

הפניות
1. Guzmán מ קנבינואידים: פוטנציאל antancer
סוכנים. Nat. הכומר סרטן. 2003; 3 (10): 745-755.
2. Calvaruso G, Pellerito O, Notaro A, Giuliano מ '
מנגנוני מוות של תאי קנבינואידים קשורים
מודלים הגידול (סקירה). Int. אונקול. 2012;
41 (2): 407-413.
3. Velasco G, Sánchez C, גוזמן מ
שימוש בקנבינואידים כסוכני אנטי-חומצה. Nat.
Rev. סרטן 2012; 12 (6): 436-444.
4. Dansak DA. קנאביס כמו antemetic ו תיאבון
ממריץ בחולי סרטן. מקפרלנד &
Co: ג'פרסון, NC, 1997; עמ '69-83.
5. Plasse TF, Gorter RW, Krasnow SH, ליין M,
שפרד ק.ו., וואדלי RG. ניסיון קליני לאחרונה
עם דרונבינול. פרמקול. ביוכמה.
התנהגות. 1991 40 (3): 695-700.
6. Noyes R, ברעם DA. קנאביס כאבים. מַקִיף
פסיכיאטריה 1974; 15 (6): 531-535.
7. קליפורד DB. טטרהידרוקנבינול לרעידה
טרשת נפוצה. אן. Neurol 1983; 13 (6): 669-
671.
8. Müller-Vahl KR, Kolbe H, שניידר U, עמריך
HM. קנאביס בהפרעות תנועה. פורש.
Komplementärmed. 1999; 6 (הספקה 3): 23-27.
9. גוזמן M 2012. האם קנבינואידים לרפא סרטן?
אתר האינטרנט של IACM: http://www.cannabismed.org/index.php?tpl=faq&red=faqlist&id=274
& Lng = he
10. רוסו EB. אילוף THC: סינרגיית קנביס פוטנציאלית
ו phytocannabinoid-terpenoid הפמליה
ההשפעות. בר. ג 'יי פרמקול. 2011; 163: 1344-1364.

11. Grotenhermen פ פרמקוקינטיקה ופרמקודינמיקה
של קנבינואידים. הקליני פרמקוקין.
2003; 42 (4): 327-360.
12. סימפסון ר. 2008 סרט דוקומנטרי: Run From
התרופה. זמין ב- YouTube.
Http://www.youtube.com/watch?v=0psJhQHk_GI
13. סימפסון ר 2013: האתר הרשמי של ריק סימפסון:
Http://phoenixtears.ca/
14. ברוינינג וו. 2013 ורנרד ברונינג. מדיווייט
האתר הרשמי של "מדי-ויד"
Http://www.mediwiet.nl
15. ד"ר דיאן. 2013. וידאו הדרכה Youtube:
Http://www.youtube.com/watch?v=vs66uyiH968
16. Hazekamp A, סימונס R, Pelttenburg-Looman A,
S M, ואן Zweden R, Verpoorte R. הכנה
בידוד של קנבינואידים מקנאביס סאטיבה
ידי כרומטוגרפיה מחיצה צנטריפוגלית. J.
ליק. כרום. Rel. טכנופול. 2004; 27: 2421-2439.
17. Hazekamp A, Choi YH, Verpoorte R. כמותי
ניתוח קנבינואידים מקנאביס סאטיבה
באמצעות 1H-NMR. כימית. פארם. שׁוֹר. 2004;
52 (6): 718-721.
18. Veress T, Szanto JI, Leisztner L. קביעת
של חומצות קנבינואידים על ידי נוזלים בעלי ביצועים גבוהים
כרומטוגרפיה של הנגזרים הניטרליים שלהם
נוצר על ידי decarboxylation תרמית בכור פתוח.
ג 'יי כרומטוגר. 1990; 520: 339-347.
19. Hazekamp A, Bastola, K Rashidi H, בנדר J,
הקפה של קנאביס חוזר שוב: שיטתית
הערכה של הרכב הקנבינואידים של
תה קנביס. ג 'אתנופרם. 2007; 113: 85-90.
20. Fischedick JT, Hazekamp A, Erkelens T, Choi
YH, Verpoorte ר מטבולית טביעת אצבע של
קנאביס sativa L., קנבינואידים טרפנידים
עבור סטנדרטיזציה chemotaxonom ותרופה
מטרות. Phytochem. 2010; 71 (17-18): 2058-
2073.
21. Hazekamp A, Fischedick JT. קנאביס – מ
הזן post chemovar. לקראת הגדרה טובה יותר
של כוח הקנביס. סמים בדיקה וניתוח
2012; 4: 660-667.
22. Fischedick JT, גלאס R, Hazekamp A, Verpoorte
ר איכותי וכמותי HPTLC densitometry
שיטה לניתוח קנבינואידים
ב קנאביס sativa L. Phytochem. אנאלי. 2009; 20;
421-426.
23. IARC 1989: ארגון הבריאות העולמי של ארגון הבריאות העולמי
מחקר על סרטן. IARC מונוגרפיות על
הערכת סיכונים מסרטנים לבני אדם. כֶּרֶך
47.
Http://monographs.iarc.fr/ENG/Monographs/vol4
7 / mono47.pdf

מקור:http://www.stcm.ch/en/files/hazekamp_cann-oil_2013.pdf

שמן קנאביס מחקר

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי