שמן קנאביס לטיפול בעור

ייעוץ והדרכה לחולים

שמן קנאביס לטיפול בעור

שמן קנאביס לבריאות העור
שמן קנאביס לטיפול בעור

שמן קנאביס לטיפול בעור – כידוע לכולנו צמח הקנאביס הוא צמח המספק תשובה עבור חולים חשוכי מרפא אשר אינם מסתפקים בתרופות משככות כאבים וחייבים תרופה יעילה וחזקה יותר, שתהווה טיפול משמעותי לכאבם. אך פרט לכך הקנאביס הינו צמח אשר מספק גם פתרונות קוסמטיים ופתרונות מופלאים לבעיות עור לא מעטות אשר התרופות הקונבנציונליות לא מסייעות להן. כידוע לנו העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף האדם השומר עליו מנזקי מזג האוויר ומנזקים פיזיים רבים ולכן עלינו לשמור עליו ולטפח אותו. ישנן פתרונות רבים ומגוונים לשמירה על העור שלנו אך הפתרון הטבעי והמומלץ ביותר, שנלחם בבעיות עור, שהרפואה בזמננו לא מצאה להן פתרון הינו שמן הקנאביס. כשאנו למעשה משתמשים במונחים מחלות עור או בעיות עור אנו בעצם מתכוונים לשם כולל לקבוצה של מחלות "שתפקידן" לפגוע במערכת הכסות, שהיא למעשה העור שלנו. קיימות מחלות עוריות ראשונות , מחלות דלקתיות, מחלות זיהומיות, תפרחות עור וכו.

שמן קנאביס לטיפול בעור – מחלות העור נחקרות על ידי הענף הדרמטולוגי המתייחס לפתולוגיה של כל שכבות העור כאשר פתולוגיות בשכבה העליונה הן השכיחות ביותר .

שמן קנאביס הוא "האחראי" לפתרון המושלם לבעיות עור ומחלות עור. שמן הקנאביס מופק על ידי כבישה קרה ועשיר בתכולה איכותית של חומצות שומן חיוניות ביחס נכון ומתאים. שמן הקנאביס מורכב מתמצית החומר הפעיל בפרחי הקנאביס, השמן מכיל פחות  מעשרה אחוזים בלבד חומצות שומן רוויות לעומת יותר מתשעים אחוז חומצות שומן שאינם רוויות. שמן הקנאביס אף מכיל את חומצות השומן אומגה 3 ואומגה 6, שתי חומצות השומן הידועות כאפקטיביות ביותר לרופאי העור עבור שמירה על בריאות העור מפני דלקות ומחלות עור מגוונות. בשמן הקנאביס אף ניתן למצוא גם את החומצה הלינולניק אשר נחשבת כיום במניעת דלקות עור ובעלת יכולת לטיפול בבעיות ובגירויים בעור כגון: אקנה (פצעי בגרות).

שמן הקנאביס בעל סגולות לטיפול ובסיוע לדלקות עור, אלרגיות אקנה ושאר מחלות עור שכיחות בזכות תרומותיו של צמח הקנאביס למערכת הקנבואידית, שבגוף באמצעות החלבנים הפעילים רצפטורים cb1   ו cb2. עבור מחלות עור שונות הטיפול בשמן הקנאביס יכול  להיות באמצעות מריחה של השמן על העור הפגוע ובניגוד לכך במחלות אחרות  אשר מטופלות על ידי שמן הקנאביס הטיפול יכול להיעשות באמצעות בליעה כאשר החולה למעשה שותה את השמן והוא עובר דרך מערכת העיכול שלו (כגון : מחלת הסרטן). במקרה אחר של מחלות עור שכיחות כגון הפסוריאזיס, אקזמה או שפשפת מומלץ לחולים על מריחת שמן הקנאביס בשכבה דקה מאוד על העור ועיסוי על מנת לוודא חדירת חומר מבעד לנקבוביות העור.

שמן קנאביס לטיפול בעור – בסופו של דבר לאחר סקירה רחבה על יעילותו של שמן הקנאביס לבעיות עור שונות ומגוונות ניתן להבין כי צמח הקנאביס הוא בעל סגולות ריפוי גדולות, שיכולות כיום לסייע ולהקל על עשרות ומאות חולים בבעיות עור, שלא מצאו מרפא למחלותיהם.

חמשת השמנים

שמן קנאביס לטיפול בעור

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. דליה גלזר

    מבקשת לקבל מידע לגבי שמן קנאביס למחלות פסוריאיס בכפות הרגליים:

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי