שמן קנאביס חיוני

ייעוץ והדרכה לחולים

שמן קנאביס חיוני

שמן קנאביס חיוני – זהו אחד מהשמנים היותר לא רגילים בטווח השמנים החיוניים, בפשטות בשל הצמח ממנו הוא מיוצר. למרות שקנאביס וקנבוס שימשו במשך אלפי שנים כצמחי מרפא טבעיים המוניטין שלהם כסם בחלקים רבים של העולם סיבך את הקשר בין המשתמשים בשמן קנאביס וקנבוס ובין הרשויות. אולם שמן הקנאביס הוא יעיל ביותר ונחשב כמרפא מספר מחלות ומצבים רפואיים. השמן הזה מיוצר ע"י זיקוק של אדים מהפרחים והעלים של הכותרת של צמח הקנאביס.

יתרונות רפואיים של שמן  קנאביס חיוני

 • שמן קנאביס חיוני – חרדה ולחץ: אחד השימושים הכי פופולאריים של השמן הזה הוא כמרגיע לחץ וחרדות. התרכובות הטבעיות שלו כולל THC המפורסם, זה מה שנותן לקנאביס מעמד של סם במדינות רבות וגורם לשחרור של הורמונים של הנאה ושחרור התודעה, מפחית לחץ ומשרה רוגע.
 • שמן קנאביס חיוני – נושאי שינה: לאנשים הסובלים מנדודי שינה, מחרדה מוגברת בשעות השינה או שרוצים לילה שקט ללא הפרעות שינה, השמן הזה עובד כמו קסם. מרגיע גוף ונפש מוריד לרמת אנרגיה נמוכה, קצב הלב יורד ותקבלו לילה ארוך של שינה רגועה.
 • שמן קנאביס חיוני – משפיע על האכילה – מגביר תאבון: אנשים שצורכים קנאביס מוגבר להם התאבון, אבל אנשים שלוקחים את השמן הוא מייצב את הרעב שלהם ואת הרגלי האכילה שלהם, וגם ממריץ את מערכת העיכול לפעול באופן יותר תקין. זה יכול לעזור לאנשים שרוצים לאגור משקל מהר בפרט לאחר פציעה או מחלה ממושכת.
 • שמן קנאביס חיוני – משכך כאבים: השמן מועיל כמשכך כאבים. מוצע לאנשים הסובלים מזיהום, מכאב כרוני, אפילו כשיכוך לכאבי חירום, לכן אנשים עם סרטן פונים לקנאביס כולל השמן הזה כשכאבי המחלה או הטיפול הכימותראפי בלתי נסבלים.
 •  מניעה של סרטן: למרות שזה עדיין נתון במחלוקת ויש עוד הרבה מה לחקור, ממצאים ראשוניים הראו כי השמן הזה משפיע על עיכוב סרטן, הפחתה בגידולים, הופך את מצב המחלה לחמור פחות.
 •  בריאות הלב: השמנים בשמן הקנאביס החיוני משפרים את בריאות הלב ע"י הסרה של השמנים השליליים במערכת הגופנית של האדם. מעוררים תהליך אנטי-אוקסידנטי להסיר כולסטרול ולמקסם את בריאות מערכת לב-ריאה.
 •  הגנה על העור: המרכיבים החזקים של השמן הזה משמשים גם להגנה על העור ויכולים להיות נצרכים גם לשימוש פנימי וגם לחיצוני כדי להשיג את האפקט החשוב הזה. זה יכול לעורר את ההצללה של תאים מתים ולהאיץ צמיחה תאית מחודשת של עור בריא וזוהר. גם מוכר כמונע קמטים וסימני גיל ומגן מפני מחלות אקזמה ופסוריאזיס.
 •  גלאוקומה: מחלה הפוגעת בראיה. השמן גורם לירידה בקצב המחלה ולמניעה של דרדור בראיה.
 •  כאבי ראש ומיגרנות: שמים מעט שמן על המקום בעת מיגרנה או כאב ראש וזה יכול מאוד להקל ולעזור. הרבה אנשים פונים לקבל מירשם לקנאביס ולשמן קנאביס בשל יעילותו נגד כאבי ראש כאלה.
 •  מילת אזהרה לסיום: על אף שכל זה מראה ששמן הקנאביס יכול לשמש כתרופה אפקטיבית לתחלואים רבים ושונים, זה עדיין כימיקל פוטנציאלי והוא מרכיב שהוצא מצמח עם מרכיבים פסיכותרפיים. לכן השימוש תמיד צריך להיות בזהירות תלוי בכמות ותחת אילו תנאים אתה לוקח את זה.
 • שמן קנאביס

שמן קנאביס חיוני

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי