קנאביס לשיפור תחושת ההנאה של נשים בעת קיום יחסי מין

קנאביס לשיפור תחושת ההנאה של נשים בעת קיום יחסי מין

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים – הקדמה!

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים
קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים – לאחרונה הקהילה המדעית מתחילה לעל את העובדה שצריכה של צמח הקנאביס, משפרת את חווית ההנאה מסקס אצל נשים, כיום אנשים רבים מודעים לתכונה המעוררת את הליבידו הטמונה בקנאביס. החומר הפעיל THC משחק חלק חשוב בעוררות זאת כיאה לחומר הפסיכו אקטיבי. אנשים לא מעטים שמו לב לסגולות שבשימוש בקנאביס ונגזרותיו כעזרה לבעיות בתפקוד המיני, עובדה שעוררה אליה את צומת הלב של הקהילה המדעית.

בתרבויות עתיקות בסין והודו של ימינו היה שכיח השימוש במריחואנה במיוחד מסוג סאטיבה, על ידי אוהבים ובקרב קאסטות הזונות (בהודו), רווח השימוש בקנאביס להגביר את היצר המיני שלן ושל לקוחותיהם. עד שנות השישים של המאה ה-20 זכה קנאביס לפחות תהילה. בשנות ה20 וה-30 פורסמו מודעות בעיתונים המזהירים את הציבור מגברים שחורים "מסטולים" על מריחואנה שמחפשים נשים לאנוס.

אכן דימוי פחות מחמיא לקנאביס וגרוע מזה שקרי וגזעני. מריחואנה לא רק ספגה ביקורת הזויה אלה גם שימשה ככלי ניגוח באוכלוסיה מוחלשת וחסרת אונים באותה תקופה. לאחר כתם זה על ההיסטוריה של הקנאביס, אנשים רבים שנחשפו לסם (במיוחד בהופעות ג'אז ובלוז ואחר כך רוקנרול ופופ) החלו לשים לב לגורם מעורר התאבה שבו. בשנות ה-60 וה70 זכה קנאביס ליותר ויותר חשיפה, גם דרך שירים שתיארו אותו כסם לאוהבים.

מחקרים עדכניים

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים – רוב האנשים מעדיפים זני סאטיבה כאשר זה מגיע למיטה. זנים אלו יכולים להגביר את קצב הלב ואת זרימת הדם, מה שמוביל לאפקט אנרגטי.

לדברי כותבת הסקס ליסה קירקמן, "קנאביס מנחה את שחרורו של אוקסיטוצין "(הורמון האהבה). בנוסף לקנאביס ישנה השפעה של כיווץ שרירים, אשר משפרת את הביצועים במיטה ועוזרת (בעיקר לנשים) להגיע למקום שבו הן רגישות נוח עם המיניות שלהן.

חוקרים מתחום המיניות בודקים כבר מספר שנים את הקשר בין קנאביס לתשוקה מינית, עם כמה תוצאות מעניינות. למשל חוקרים גילו שאנשים שצורכים קנאביס באופ סדיר, עשויים לקיים יחסי מין רבים יותר, משום שהם מפעילים פחות לחץ על עצמם כאשר הם מסטולים, לכן אין להם את אותה חרדת ביצוע כמו אלה שמפוכחים ", הציעה אמנדה פשיוצ'ו, חוקרת העוסקת בתחום באוניברסיטת קונטיקט, שם השימוש בקנאביס רפואי הוא חוקי.

"כמות קטנה של מריחואנה עשויה גם לסייע להגביר את היכולת שלך לתקשר את ההעדפות שלך לבן הזוג שלך." משתמשי מריחואנה סדירים עושים יותר סקס, אומר המחקר שפירסם בשנת 2017 צוות המחקר מקונטיקט. המטפל המיני, לורנס סיגל, ציין כי טטרהידרוקנבינול – ה- THC הקנבינואידי – נראה כמכוון לחלק מהמוח שלנו הקשור לגירוי מיני, לפחות אצל נשים, כפי שהראו תוצאות של סריקות גלי מוח.

להגביר את הדחף המיני

במחקר אחד שנערך לאחרונה, למשל, חוקרים מצאו כי גברים ונשים שהשתמשו במריחואנה מדי יום היו כ -20% יותר פעילים מבחינה מינית במהלך ארבעת השבועות הקודמים מאשר עמיתיהם שנמנעו מהתרופה. חלק מהתגליות החדשות החלו בשנת 2017, על ידי ד"ר מייקל אייזנברג, עוזר פרופסור לאורולוגיה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת סטנפורד בקליפורניה, פרסם מחקר המציע ששימוש קבוע בקנאביס עלול להגביר את הדחף המיני.

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים – בעזרת חוקר המוח ג'וש קפלן, (שהופיע בפאנל של דוסיסט, – חברת בריאות ואיכות חיים המבוססת על מוצרי קנאביס רפואי) ביצעו השניים מחקר בקרב סטודנטים ממספר אוניברסיטאות בקנדה וארצות הברית, בנוגע להרגלי צריכת הקנאביס שלהם בהקשר למין והתשובות היו חד משמעיות, צריכת קנביס משפרת ביצועים ומגבירה את החשק המיני.

מחקרים שהתפרסמו השנה (2018) הראו כי אנדוקנבינואידים מגבירים את ההתעוררות המינית אצל נשים וכי קנאביס רפואי משפר את החוויה המינית אצל גברים ונשים כאחד. קנאביס ו THC בפרט, מגבירים את הרגישות של הגוף למגע אינטימי, ויכול להרגיע את העצבים ולהקל על חרדה.

"מוצרי קנאביס הם דרך מצוינת לגרום לאנשים להרגיש יותר בכושר עם הגוף שלהם במהלך יחסי מין", אמרה אנטואנט גומז, מייסדת ומנכ"לית חברת Pleasure Peaks Cannalube Inc, האחראית לקו הבריאות המינית של נשים בחברה.

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים – במחקר שהתפרסם בתחילת חודש אפריל 2019, ביקש צוות מחקר אמריקאי, לבדוק את ההשפעות של קנאביס רפואי תחושות ההנאה של נשים, בעת קיום יחסי מין. החוקרים בדקו את ההשפעה של קנאביס רפואי על התחומים הבאים: תחושות כאב במהלך קיום יחסי מין, סיכוך, אורגזמה, תחושות קרבה לבן הזוג ושביעות הרצון מחיי המין.

החוקרים במחקר נעזרו ב-373 נשים שטופלו במרפאות גניקולוגיות שונות ברחבי מדינת מיזורי שבארצות הברית. כ-34 אחוז מהנשים שהשתתפו במחקר שהן 197 נשים, העידו שהן נעזרות בקנאביס.

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים

על מנת להגביר את ההנאה מחיי המין שלהם. מסקנות המחקר בהתאמה לתחומים שנבדקו:

1) אורגזמה – השנים שצרכו קנאביס דיווחו על פי שתיים יותר אורגזמות.
2) סיכוך – נשים שצרכו קנאביס העידו על פחות בעיות סיכוך בזמן קיום יחסי המין.
3) שביעות רצון – רוב הנשים שדיווחו כמשתמשות בקנאביס, היו שבעות רצון מחיי המין שלהן יותר ב80 אחוז מנשים שלא צורכות קנאביס.
4) תחושת קרבה – 65 אחוז מהנשים שצרכו קנאביס דיווחו על תחושות קרבה גדולות יותר לבן או בת הזוג בעקבות צריכת הקנאביס.

המלצות לזנים משפרי חוויה בעת קיום יחסי מין

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים – ישנם זנים רבים של קנאביס המסוגלים לשפר את החוויה המינית אצל נשים מקנאביס. מחקרים ותחרויות בכנסים רשמיים עזרו לנו להרכיב עבורכן רשימה של ששת הזנים המומלצים ביותר לנשים, במטרה לשיפור ההנאה בזמן קיום יחסי המין.

הזנים:

1) סילבר הייז

זהו זן מסוג סאטיבה sativa העוזר להעלות את הביטחון העצמי, גורם לתחושת סוטול חזקה.
בחדר השינה, זה מתורגם לשובבות, שיתוף פעולה, וחוויה מהנה.

2) דיזל

דיזל הוא זן היברידי דומיננטי מסוג sativa, משפר את תחושת המגע שלך ממלא אותך עם אנרגיה ותשוקה.
אם אתם מחפשים לילה פרוע בחדר השינה, זן זה בהחלט יתאים.

3) סקאנק

כל גרסה של הזן הדביק, טעים ומסריח כבואש על שמו הוא נקרא.
זהו זן היברידי יפה וחזק, הידוע כגורם להתעוררות הליבידו.

4) גבינה כחולה

גבינה כחולה היא מזן אינדיקה הידוע בשל ריחו הייחודי וכוחות משככי כאבים חזקים.
בחירה מצוינת עבור אלה האוהבים כאב בחיי האהבה שלהם.

5) קראק ירוק

זן זה מכיל 24 אחוז של THC, הוא זן היברידי כאשר הסאטיבה בו דומיננטית יותר.
הוא מגביר את החשק, האנרגיה והעניין במין.

6) ממתק הולנדי

זן מסוג אינדיקה עם 15 אחוזים בקירוב של THC, מומלץ לשימוש בלילות רומנטיים וארוכים.

לסיכום

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים – אנו ממשיכים לעקוב אחר ההתפתחויות והתגליות של העולם במדעי בנוגע לסגולות של קנאביס לשיפור תחושת ההנאה של נשים וגברים בעת קיום יחסי המין, כעוד סגולה נפלאה שצמח הקנאביס יכול להעניק לנו. העולם המדעי ממליץ לנשים לנסות שימוש בקנאביס לשיפור חיי המין שלהן, בזכות מסקנות של מחקרים רבים שעסקו בנושא.

צמח הקנאביס יכול לשמש אותנו למספר רב של שימושים וביניהם גם הרחבת ההנאה והתודעה בזמן קיום יחסי מין ולשיפור הביצועים בזמן קיום יחסי מין. יש להתאים זנים לכל אדם ולכל מאורע, הרי איננו רוצים לעשן זן מרדים, בעת שאנו מבקשים לשפר את הביצועים שלנו.

מקורות

1) http://www.wikileaf.com/strain/dutch-treat/

2) http://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(17)31417-0/fulltext

3) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30267368

4) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30265850

5) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30278026

6) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30279403

7) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30238130

8) http://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(15)33996-5/fulltext

שמן קנאביס

קנאביס לשיפור ההנאה מיחסי מין אצל נשים

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

הקסהידרוקנבינול HHC
CBD

הקסהידרוקנבינול HHC

הקסהידרוקנבינול HHC הקסהידרוקנבינול HHC- קניבואיד חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת הקניבואידים החיוניים בצמח הקנאביס. צמח הקנאביס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים