קנאביס כתרופה למחלת הפטיטיס C

קנאביס כתרופה למחלת  הפטיטיס C

קנאביס כתרופה למחלת הפטיטיס C
קנאביס כתרופה למחלת הפטיטיס C

קנאביס כתרופה למחלת  הפטיטיס C – הפטיטיס c הינה מחלת כבד הנגרמת על ידי סוג של וירוס נגיפי הנקרא הפטיטיס. וירוס המשתייך למשפחת הפלאוויווירידה  – משפחה של וירוסים אשר בני האדם או יונקים משמשים כנשאים טבעיים שלהם. מחלת הפטיטיס C משתייכת לקבוצת מחלות הקרויה "דלקת כבד נגיפית" הנגרמת על ידי מספר לא מצומצם של נגיפים. להבדיל  מנגיפי הפטיטיס A  ו B  עדיין לא התגלה חיסון נגד נגיף הפטיטיס C אך אפשר להתנחם, שמדענים רבים חוקרים אודותיו ופיתוח חיסון כבר נמצא בתהליך התחלתי. הסיבה לכך, שעדיין לא פותח חיסון עד כה לנגיף הפטיטיס C נעוצה בעובדה, שריבוי המוטציות בו מביא לקושי בתגובה החיסונית כנגדו. גם וכאשר מצליחים ליצור נוגדנים הם מצליחים לשרוד לטווח הקצר.

מחלת הפטיטיס C  הינה מחלה מדבקת כאשר אופן ההדבקות במחלה נגרם כתוצאה ממגע עם דם הנגוע בוירוס , הוירוס גורם לדלקת כבד, שבמרבית החולים מתפתחת לדלקת כרונית ועלולה להתקדם ולהוביל לכשל בתפקוד הכבד, השתלת כבד וסוג סרטן ראשוני של הכבד. 40 אחוזים מנשאי המחלה אינם יודעים כלל כיצד נדבקו בה, אולם הטיפול במחלה המקובל כיום יכול למנוע את מרבית סיבוכי המחלה , לעצרה ואף לסלק את הוירוס מהגוף.

אופן הטיפול הקונבנציונאלי במחלת הפטיטיס הינו טיפול משולב בתרופות מקבוצת פג אינטרפרון – חומר המופק באופן טבעי על ידי גופנו ותפקידו בה לחזק את המערכת החיסונית שלנו לצורך לוחמה בנגיפים. שילוב של ריברון והאינטרפרון מסייע לגוף להילחם בנגיף בצורה היעילה והמרבית ביותר. אחוז ההבראה מהמחלה בעקבות הטיפול התרופתי הקונבנציונאלי הינו 61 אחוז.

אז איך מטפלים במחלה באופן יעיל וטבעי?

קנאביס כתרופה למחלת  הפטיטיס C – קנאביס כתרופה  טבעית ויעילה למחלת הפטיטיס C:

הטיפול קונבנציונאלי במחלת הפטיטיס C הינו נעים וקצר כלל וכולל בתוכו מגוון של תופעות, שאינם נעימות הכוללות: עייפות, בחילות, כאבי שרירים ואובדן תיאבון ולעיתים קרובות גם דכאון. הטיפול הקונבנציונאלי עלול להמשך חודשים לא מעטים מה, שגורם להרבה אנשים להפסיק את הטיפול לפני סיומו. אך גם כאן נכנס צמח הקנאביס כתרופת פלא, הקנאביס מסייע לחולים להמשיך את הטיפול הארוך והמייגע ומפחית באופן משמעותי את תופעות הלוואי ומסייע לחולים להעביר את חודשי הסבל ללא תחושת דכאון, בחילות ועייפות.

כמו כן נמצאו הבדלים משמעותיים ביעילות הטיפול ואחוז האוכלוסייה הנגוע שהשתמשו בצמח הפלא קנאביס כתרופה למחלתם שמרו על רמה זיהומית נמוכה של המחלה לעומת אלה שלא השתמשו בקנאביס כתרופה לסיוע במחלתם.

ראוי לזכור ולציין כי תרופות מרשם הורגות בכל שנה כ100000 איש ברחבי העולם ולכל החוששים משימוש בקנאביס כתרופה למחלתם ראוי לציין כתרופה טבעית למחלתם לא צוין עד היום כי חולה נפטר עקב שימוש בצמח הקנאביס כתרופה להקלה או לשכוח מחלתו בניגוד לתרופות הקונבנציונאליות המוצעות לאוכלוסייה כאמצעי טיפול למכלול בעיותיהם הבריאותיות.

קנאביס כתרופה למחלת הפטיטיס C 

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

הקסהידרוקנבינול HHC
CBD

הקסהידרוקנבינול HHC

הקסהידרוקנבינול HHC הקסהידרוקנבינול HHC- קניבואיד חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת הקניבואידים החיוניים בצמח הקנאביס. צמח הקנאביס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים