קנאביס אורגני – המדריך המלא ל קנאביס אורגני

קנאביס אורגני – המדריך המלא!

קנאביס אורגני – הקדמה

קנאביס אורגני האם אי פעם גלגלת ג’וינט ממש טוב ופשוט לקחת רגע, כדי להתפעל מהטוב הכללי שנח בקססה או במבחנת הבאנג שלך? האם לקחת אי פעם שנייה כדי להעריך את הכיסוי הגבישי או נשמת את הניחוח העשיר של הקנאביס שאתה עומד לעשן?

די בטוח לומר שכולנו מעריכים קנאביס איכותי במיוחד, אין כמו להשיג שקית ממש טובה, מהסוג שאתה מכיר, שהולך להשאיר אותך בעומק העליזות אחרי כמה שאכטות. ובכל זאת, האם תהית אי פעם: מאיפה העשב הזה הגיע? איך הוא גדל? מה בדיוק יש בצמח הקסום הזה שאני כל כך נהנה? מה אני בעצם מכניס לגופי? ובמיוחד ביחס לקנאביס פחות איכותי.

התשובה הכללית לכל אלה היא שמה שהופך קנאביס מסוים לטוב מאחרים היא הצורה שבו אנו מגדלים אותו, כשמדובר בלהכניס משהו לגוף שלך, חשוב שהחומרים שאתה בוחר ממש טובים לבריאות שלך, בדיוק כמו סלטי התרד הביתיים ההם ושאר מזונות מירקות לבשר שגודלו באופן אורגני.

קנאביס אורגני קנאביס אורגני הפך לסחורה חמה בשוק הקנאביס האמריקאי במיוחד, ככל שהצרכנים מתוודעים יותר ויותר לנוהלי הגידול הלא בטוחים של הענף, למי שמגדל קנאביס בבית, ניתן להשיג בקלות את האפשרות לגידול קנאביס אורגני, ככל שתעשיית הקנאביס הרפואי גדלה בשנים האחרונות, גדל איתה הביקוש לקנאביס איכותי ובטוח. כתוצאה מכך, חולים רבים מבקשים כעת קנאביס אורגני מהספקים שלהם, והם מודאגים יותר ויותר מהנוכחות האפשרית של כימיקלים מסוכנים בקנאביס 'רגיל' ולא אורגני.

ישנם יתרונות ברורים לגידול קנאביס אורגני – יש פחות סיכוי לזיהום (למשל, חומרי הדברה), הוא בריא יותר ובסך הכל יש עלות סביבתית פחותה, אבל יש גם את החיסרון הברור של קניית קנאביס אורגני: הוא לרוב יקר יותר מהסוג הרגיל.

כללנו בכתבה מדריך הוראות כיצד לגדל קנאביס משלכם בכדי לעזור לכם להפחית את הנזק בכיס, לאלה שיחליטו ליישם את מסקנות הכתבה. בנוסף, גידול קנאביס משלך באופן אורגני מכניס את הדברים לפרספקטיבה מדוע לעיתים יקר יותר לבחור אורגני.

קנאביס וחקלאות אורגנית

קנאביס אורגני אז מה עם כל ייצור המזון הלא בריא הזה?

ככל שהאוכלוסייה העולמית מזנקת במהלך המאה האחרונה, הביקוש למזון הפעיל לחץ על היצרנים שנכנעו לשיטות הגידול של התעשייה המודרנית, החקלאות הפכה לייצור המוני ללא כל התחשבות בנזק שהיה לייצור הן על פני האדמה והן על המוצר עצמו.

חומרים רעילים כמו חומרי הדברה, דשנים פוגעים והידרופוניקה הפכו לנורמליים כל כך בחקלאות המודרנית ובייצור המזון, עד שרבים חושבים מה ההשפעות שלהם על הכימיקלים והשיטות הללו על המזון שלנו, תנועה חדשה בייצור התוצרת צוברת במהירות יותר ויותר משיכה.

כעת, יצרנים מסוימים שואפים לאיכות על כמות, ובסופו של דבר הם מספקים לצרכנים מוצרים בריאים יותר בכל רחבי העולם, במקום החזון הקוצר ראייה של ייצור המוני, המיקוד עובר במקום הדרך לייצור המוצרים הללו.

קנאביס אורגני – בטח, האוכל שאנחנו אוכלים אולי הולך לכיוון של שיטת ייצור בריאה יותר, אבל מה זה קשור לקנאביס?  קנאביס הוא החומר הנפוץ ביותר ולא ממכר בעולם. המגוון שלו כל כך רחב, עם יותר זנים מכפי שאנו יכולים לספור, ומכיוון שהקרב העיקרי שלו היה סיווג הסמים מסוג 1 שהקנאביס מסווג ולכן היה בלתי חוקי לגידול במשך רוב קיומו, רוב האנשים לא באמת שוקלים איך הוא גדל.

אם אנו מתכוונים לפקח על קפדנות אחר גידול הירקות והפירות שלנו, האם לא הגיוני לרצות באותו תהליך זהיר שישמש לגידול הקנאביס שלנו? אחרי הכל, אנו מכניסים את הכל לגופנו, צריך להיות יחס שווה לכל מה שאנחנו צורכים. אם אנחנו רוצים שהסלטים שלנו יהיו אורגניים, עלינו לרצות שהעשבים שלנו יהיו אורגניים, אז בואו נדבר על גידול קנאביס.

ישנן שיטות חקלאיות מודרניות של ימינו עם 'כימיקלים סופר' המיועדים לצמיחה מהירה, לחקלאות ולצריכה, זו הדרך הקלה ביותר. בדיוק כמו ייצור המוני של תירס, חסה של ירקות בהמוניהם, כך גם יש שיטות המוניות לגידול העשבים שלכם. ואז, כך התכוונה הטבע הטבעי להיות האם – אורגני.

על פי החוק הישראלי, ענף הקנאביס לא יכול לטעון  לאותה תווית אורגנית כמו שגידולים אחרים יכולים, מכיוון שקנאביס עדיין אינו חוקי, עדיין לא ניתן לקבל את אותן רמות אישור כמו חומרים חוקיים.

זה לא כל כך נחשב צמח כמו שהוא סם. התווית "אורגני" מחייבת אישור על ידי משרד החקלאות, משרד הבריאות ולעבור חקיקה. אבל אם מוסמך על ידי הממשלה או לא, מריחואנה אורגנית עדיין קיימת בהחלט, וזה הכיוון ללכת כשאתם בוחרים את מוצר הקנאביס שלכם.

מהו קנאביס אורגני ?

קנאביס אורגני – יש הרבה בלבול ביחס למה שמרכיב קנאביס שגדל באופן אורגני.

רבים עדיין מאמינים כי כל קנאביס שגדל באדמה הוא אורגני, אך רוב הקנאביס שמגדלים באדמה, מגודל בעזרת דשנים כימיים וחומרי הדברה, כדי להיות אורגני באמת, מטפחים אורגניים משתמשים לרוב רק בחומרים מזינים ובחומרי הדברה שהם טבעיים ממקורם.

למעשה, חקלאים של קנאביס אורגני טוענים, כי אין להשתמש בחומרי הדברה או חומרים מזינים בכלל, מבחינת חומרים מזינים, מוצרים 'טבעיים' שיסייעו בגידול ופריחת צמחי קנאביס כוללים דשן עטלפים ועופות, תולעים, זבל וקומפוסט.

חומרי הדברה טבעיים כוללים מוצרים צמחיים כמו פירתרום, קפסאיצין וטבק. עם זאת, למרות שחומרים אלה ממקור אורגני, עדיין קיימת אי וודאות באשר להשפעתם על בריאות האדם והסביבה.

המקורות של הקנאביס האורגני

קנאביס אורגני האבא של ענף הקנאביס הוא אמריקאי בשם ג'ף לוונפלס, אקדמאי מהרווארד, עורך דין וגנן נלהב שגדל באלסקה, הוליד עידן חדש של גידול וטיפוח קנאביס שקבע את הטון לתנועה האורגנית באמריקה, תנועות הגינון הבלתי שגרתיות אך הקלות להפליא שלו הספיקו כדי לעורר סערה בקרב תנועת החקלאות בקנאביס ולגרום לבעלי בתי גידול וגנים רבים לפקפק בשיטות הגינון המסורתיות.

"תן לתנועת 'ללא מגרפה' להתחיל!", כפי שכותרתו באחד המאמרים במגזין בוטני שיוצא לאור באלסקה, התנועה "ללא מגרפה" מתייחסת לרעיון לא להפריע לאדמת הצמח ופשוט לאפשר לאדמה לעבור את המסלול הטבעי של צמיחה וגדילה.

המשמעות היא, אין התערבות אנושית מבחוץ. פירושו אין חומרי הדברה, אין כימיקלים ושום נזק למוצר המוגמר זה אמור לאפשר לכדור הארץ ליצור צמחים מבלי לאלץ צמיחה לא טבעית.

עצתו הייתה אמיתית והיו הוכחות שתואמות את הטענה כי אורגני היא הדרך לרמה איכותית של יבול, במהלך עונת הסתיו באלסקה לא ירד שלג, אולם בעלי בתים מצאו שהמדשאות שלהם נראות ירוקות ושופעות יותר, הטבע נותר לעשות את מסלולו בדרכו הרגילה.

גזרי הדשא והעלים נותרו לבדם להתפזר, וכתוצאה מכך הצמחים יכלו להפרות את עצמם, ללא הפרעה אנושית, כפי שג'ף מכנה זאת "צוות עם מיקרובים", המתייחס לעבודה המשולבת של המאמץ האנושי לספק את הסביבה הנכונה ליצורים הקטנים והאדמה עצמה שעושים עבורנו את המלאכה.

קנאביס אורגני ברגע שבעלי הבית והגננים של אלסקה ראו את הצמחים שלהם מלאי חיים בפריחתם מאי פעם, המלה החלה להתפשט.

גידול אורגני פשוט נשמע הגיוני יותר כשנכנסים לפרטים: יותר טוב לסביבה, טבעי יותר ותוצאות טובות יותר.

ככל שחלף הזמן, התוצרת הפכה פופולרית יותר ויותר\ לפתע, היה זה באמת אופנה לקנות, לגדל ולאכול רק אוכל שגדל אורגני וככל שתנועת המזון האורגני חלחלה למרקם החברה, אנשים החלו לחפש אלטרנטיבות אורגניות לא רק לאוכל שלהם, אלא לכל מה שהם צרכו.

כמובן, השתלשלות אירועים טבעית זו מביאה בסופו של דבר לרצון למריחואנה אורגנית, במדינות כמו קולורדו וקליפורניה, שם מגמת האוכל האורגני הייתה ותיקה ובועטת הרעיון של מריחואנה אורגנית חזקה במיוחד, גדלה בפופולריות רבה.

בפריסה ארצית הדור מתקדם יותר לעידן של קבלת ולגליזציה של מריחואנה, כאשר מדינות מתחילות לתת לגליזציה לא רק לשימוש רפואי, אלא גם לבילוי, תנאים נוספים לשיטות גידול הקנאביס ייכנסו למקומם. למעשה, הם כבר. וכך מתחיל העידן האמיתי של גידול קנאביס אורגני.

הסגולות של קנאביס אורגני

קנאביס אורגני ירקות אורגניים נמכרים לפעמים במחיר כפול ממחיר הירקות הלא אורגניים, האם היתרונות שווים את זה? אני מניח שזה תלוי במי שאתם שואלים.

כשאתם מסתכלים על היתרונות של מריחואנה אורגנית, זה נראה די מפתיע שהוא לא פופולרי מאוד, בואו נסתכל על המוצר הסופי שהופך אותו לידי הלקוחות כמו גם את ההשפעה הסביבתית של קנאביס הגדל באופן אורגני.

הסגולות של קנאביס אורגני:

תשואה משופרת

קנאביס אורגני אחד החששות העיקריים של מגדלים מסחריים הוא האפשרות להפחתת התשואה כשמגדלים באופן אורגני.

עם זאת, זה לא בהכרח המקרה – ולמעשה, אם כל התנאים הם מיטביים, ייתכן שהחלאי יוכל להשיג תשואות גבוהות יותר מאשר אם יבחר להשתמש בשיטות קונבנציונאליות, אם סביבת המיקרו אינה אופטימלית, התשואות עשויות להיות נמוכות יחסית לגידול שאינו אורגני, זה בהחלט היה המקרה בעבר.

עם זאת, דשנים אורגניים זמינים מסחרית, והתוספים האורגניים השתפרו מאוד במהלך השנים, יחד עם ההבנה כיצד להשתמש בהם בצורה הטובה ביותר, בנוסף חידוש אחד חשוב בגידול אורגני הוא פיתוח מה שמכונה "אדמת-על".

זהו מדיום הולך וגדל שנועד בקפידה על מנת להכיל בדיוק את מה שקנאביס צריך לגדול בשפע, ללא צורך בדשן, בשיטה זו אנחנו יכולים לתת לצמחים מים בלבד ולהשיג תוצאות מדהימות.

תערובות מוכנות זמינות מסחרית, אך ניתן לייצר בקלות "אדמת-על" בבית, בדרך כלל, אדמת-על מכילה אדמת עציצים אורגנית מעורבת ביציקות תולעת, שאריות מעצמות, דשן ציפורים ותוספים שונים אחרים, הכנת אדמת העל לבד פירושה תאפשר לפתח את התערובת המדויקת עבור הזן המועדף.

עוצמה מוגברת

קנאביס אורגני לתת לצמחי הקנאביס בדיוק את מה שהם צריכים עד החיידק האחרון בקרקע הוא חלק מהותי בגידול האורגני העכשווי.

כמו כל צמח, גם לקנאביס יש דרישות ספציפיות ומורכבות מאוד לגידול מיטבי, והתאמה של דרישות אלה בצורה מדויקת ככל האפשר מאפשרת לצמחים שלכם להשיג את מלוא הפוטנציאל שלהם.

מערכות תזונה קונבנציונאליות יחסית פשוטות ביישום שלהן, מכילות רק את החומרים התזונתיים הבסיסיים הנדרשים לקנאביס כדי לשרוד ולגדול, ישנם שישה מקרונוטריאנטים חיוניים (חנקן, זרחן, אשלגן, סידן, גופרית ומגנזיום) ושש מיקרוטריאנטים חיוניים (מנגן, בור, נחושת, אבץ, מוליבדן וברזל).

מרבית תערובות התזונה הקנאביס מכילות חומרים מזינים אלה, לעומת זאת, מערכות תזונתיות אורגניות מכילות לרוב יסודות קורט אחרים שיכולים לספק יתרונות נוספים לקנאביס, גם אם הם לא מסווגים באופן מסורתי כחיוניים.

ניקל, נתרן, קובלט וכלור הם כל הדוגמאות לחומרים מזינים שהוכחו כמועילים לצמחים גבוהים יותר כמו קנאביס, אך לעיתים קרובות הם מתעלמים ממזון מסחרי, מגדלים אורגניים מדווחים כי קנאביס שגדל באופן אורגני הוא מעולה באפקטיביותו ובעוצמתו עקב הטיפול המורכב של תערובות המזון המשמשות בזמן גדילתו

שיפור בטעם וריח

קנאביס אורגני קנאביס שגדל באופן אורגני נחשב למעולה בטעם ובארומה במיוחד לעומת קנאביס שגדל באופן קונבנציונאלי מסיבות דומות לאלו המתוארים לעיל.

מכיוון שהמיקרו-סביבה מותאמת לצמיחה נמרצת ובריאה, צמחים יכולים לייצר כמויות גדולות של החומרים הפעילים: פלבנואידים, טרפנואידים וקנבינואידים עצמם, טרפנים וטרפנואידים הם התרכובות הארומטיות המעניקות לקנאביס ולצמחים רבים אחרים את ניחוחם.

עשרות תרכובות אלה קיימות בקנאביס, ואחראיות להעניק לזן  את הניחוח המתוק, ההדרי לעיתים, החריף של כל זן, ככל שהטרפנים והטרפנואידים שופעים יותר כך המוצר הסופי יהיה ריחני וטעים יותר.

פלבנואידים הם חומר פעיל משני נוסף של צמחים רבים, כולל קנאביס, לעתים קרובות הם מביאים עימם מגוון רחב של השפעות נוגדות חמצון התורמות לאריכות ימים ולבריאות הכללית.

קנאביס שגדל אורגני אינו מכיל חומרי הדברה סינתטיים וקוטלי חרקים של שיטות גידול מסחריות קונבנציונאליות, חשוב גם לחשוב כיצד תוספים מלאכותיים אלו משפיעים על הטעם והארומה הכלליים של הצמח.

מיקרוביום עשיר

*מיקרוביום\מיקרוביוטה היא קהילה אקולוגית של מיקרואורגניזמים, הכוללים ברובם מיני חיידקים, אך גם נגיפים, טפילים, פטריות ו-בקטריופאג'ים, הנמצאים בתוך הצמח או הגוף ומקיימים קשרים של תן וקח  עם הצמח או הגוף.

אף שלעיתים נעשה שימוש במונח מיקרוביום כמילה נרדפת למיקרוביוטה, מאמרים מדעיים מבחינים בין מיקרוביוטה, שהיא כלל המיקרואורגניזמים בגוף, לבין מיקרוביום, שהוא הגנום המצרפי של כל המיקרוביוטה.

קנאביס אורגני היבט חיובי נוסף של גידול קנאביס אורגני שיכול לאפשר תשואה טובה יותר, טעם ועוצמה הוא העושר של המיקרוביומה  של האדמה ("מיקרוביומה" מתייחסת לקהילת החיידקים הקיימים בסביבה מסוימת).

תערובות אדמה אורגניות הן מערכות אקולוגיות חיות מורכבות בפני עצמן, המכילות שפע של חיידקים, פטריות ואורגניזמים מיקרוסקופיים אחרים כמו תולעי נמטודות, הסביבה הסטרילית שנמצאת בתוך אמצעי מדיה מגדלים רבים שאינם אורגניים אינה תומכת ברמת מורכבות זו.

כמות משמעותית של מחקר על קנאביס וגידולים חשובים אחרים הוכיחה כי להקמת מיקרוביומה אדמה עשירה יש יתרונות רבים, זה מאפשר קיבוע חנקן ואגירת מים, מגרה צמיחה ועוזר במניעת מחלות של שורשים.

הפיכת אדמת-העל משלך והשאירה להתבגר בערך שלושים יום לפני השימוש, מאפשרת לשפע של פטריות ומיקרואורגניזמים מועילים אחרים להקים גומחה ולאכלס את האדמה, תה קומפוסט אורגני הוא עוד דרך מצוינת לטפח את החיידקים המועילים הנדרשים למיקרוביומה בריאה.

תה קומפוסט כרוך בבליעה של קומפוסט עשוי היטב במים והפעלת מתמדת של בועה כדי לספק חמצן (מה שמאפשר לתנאים בתוך "המבשל" להפוך לאנאירובי גורם להתפתחות של חיידקים לא בריאים במקום הסוגים המועילים).

בריא לסביבה

קנאביס אורגני ממש כמו כל צמח אורגני, גם לגידול קנאביס אורגני יש השפעה פחות שלילית על הסביבה.

כשאתה מייצר חומרים מזינים אורגניים, זה דורש פחות עיבוד לעומת האלטרנטיבות המזיקות יותר, כשאתה מגדל מריחואנה אורגנית, אתה לא צריך לזרוק או להסיר את שאר חומרי ההדברה או הכימיקלים שנותרו מאחור, ממש כמו רשת אדמת המזון שתוארה קודם לכן, גידול מריחואנה כרוך באופן אורגני בקומפוסטים טבעיים שניתן להשאיר כמות שהם.

אם תאפשרו מחזור טבעי, מעגל החיים ישגשג באופן עצמאי, צמיחה אורגנית הינה בת קיימא, מכיוון שהיא מייצרת גידולים תוך יצירת איזון אקולוגי למניעת פוריות הקרקע או בעיות מזיקים, אין צורך במיגור חרקים כבד בשימוש כימיקלים מסוכנים מכיוון שבית הגידול ייקח בחשבון את הבעיות הללו ויפתור אותן באופן טבעי.

בריא לנו

קנאביס אורגני מאז התפרצות הפופולאריות של הקנאביס, הוא הופך להיות נפוץ יותר בלהסתמך על חומרי הדברה לגידול קנאביס.

חומרי הדברה אלו נועדו להניב יבולים רבים יותר ולהרחיק בעלי חיים ועשבים מסוכנים. עם זאת, מגדלים רבים משתמשים בחומרי הדברה מסוכנים למען הרווח.

כמו כל ענף חקלאי אחר, המגדלים מקריבים זמן וכסף על איכות ובטיחות, כשאתם שואפים קנאביס לא אורגני, אתה שואף יותר מ- THC וקנבינואידים אחרים; אתה שואף כימיקלים ונוירוטוקסינים מסוכנים אחרים. על ידי אי הוספת כימיקלים, מריחואנה אורגנית שומרת על סיכוני הבריאות שלך נמוכים, ומאפשרת לך לקצור את כל היתרונות של קנאביס ללא כל הסיכונים הנוספים.

כיצד לגדל קנאביס אורגני ?

קנאביס אורגני דמיינו לכם שדות ירוקים שופעים, מכוסים בחממות יפות ושלוות.

כל אחת מהחממות הללו מכילה את צמחי הקנאביס הטהורים ביותר, המפוזרים בשקיקה במים הנקיים, בבית גידול שאינו מזוהם וחסר מזיקים, צמחים אלה נהנים מיתרונות הצמיחה הטבעית.

אין צורך בסודיות או בייצור המוני. אין צורך בכימיקלים או בחומרים לא טבעיים, רק הצמחים הטבעיים והמושלמים ביותר שאדמה הירוקה של אלוהים תציע, זה החלום שהופך במהירות למציאות של תנועת המריחואנה האורגנית, בלי שאלות, בלי בלבול. פשוט מריחואנה אורגנית, טבעית ובריאה לכולם. אז איך הכל נעשה? הרשו לנו להיות מדריכי הרוח שלכם במסע זה אחר הארה אורגנית.

היסודות בגידול קנאביס אורגני ישתנו בהתאם לגידולו בתוך הבית או בחוץ. אף שרבים טוענים שיש לגדל קנאביס אורגני אמיתי בחוץ, ניתן ליצור סביבה אורגנית גם בתוך הבית, המדיום הגדל (אדמה, סיבי קוקוס וכו ') יכול להיות זהה בכל רחבי הגידול הפנימיים והחיצוניים, אך גם מגדלי הפנים יצטרכו לחשוב על ספקטרומים קלים ומחזוריים.

אדמה

קנאביס אורגני גידול אורגני של צמחי קנאביס מתחיל במדיום או במילים אחרות “מצע הגידול”, ברוב המקרים, זו האדמה.

על ידי הזנת חיי המיקרוביה המזינים את הצמח אנו מאפשרים קשרים סימביוטיים באדמה אשר מכילה  בדיוק מה שהצמח זקוק לו, בדומה לאורגני החיים האמיתיים של הכומר, אורגני חיים אמיתיים פותחו לגידול קנאביס רפואי איכותי, אך מאז אומץ ומותאם לגידול תוצרת גם כן.

הפירות, הירקות, עשבי התיבול ואפילו הפרחים האהובים עליכם, בעזרת גידול אורגני חי ואמיתי, אנחנו מאפשרים לטבע ולאמא אדמה לעשות את מה שהם יודעים ולאפשר לצמח שלנו לעשות את מה שתוכנת לעשות בקוד החיים.

חקלאים אורגניים יכולים לבלות שנים בטיפוח שדותיהם לקראת היבול שלהם, בהתייחס לכמות החומרים המזינים באדמה, צפיפות המים שהיא יכולה להכיל ואיכות ההשקיה, כל אלה הם גורמים חשובים מאוד בגידול אורגני.

בכל גשם יוצאים התולעים ומורידים חומר אורגני ומשאירים במקומם גבעות קטנות של יציקות עשירות בחומרים מזינים, מיקרובים אוכלים את היציקות האלה והופכים אותם לחומרים מזינים זמינים לצמח.

חומרים מזינים אלה הם החומרים המזינים המגוונים והטבעיים ביותר והם הדרך הטובה ביותר להפרות את האדמה שלך, ככל שהחומרים לטיפוח האדמה שלך מגוונים יותר, כך המריחואנה תהיה טובה יותר.

אור

קנאביס אורגני גידול אורגני פירושו להשתמש באור שמש טבעי, אך בשל מגבלות של מיקום, סביבה וגורמים אחרים, זה כמעט בלתי אפשרי להעשות.

אור שמש מלאכותי הוא החלופה הטובה ביותר הבאה, כשמדובר בבחירת הנורה הטובה ביותר, ישנן אפשרויות רבות בחוץ, אנחנו בחרנו להשתמש בנורות 315 וואט קרמי מתכת הלידים במהלך חיי הצמח, נורות אלה מנצלות את הספקטרום המלא ביותר שקיים בתאורה פנימית הדומה ביותר לשמש.

על ידי ירי נורות אלה במנורות שונות הפועלות בטמפרטורות שונות אנו משתמשים בטמפרטורת הצבע המתואמת הנכונה בכדי להבטיח צמיחה מיטבית של הצמח, על ידי הפעלת נורות 315 וואט לעומת תקן 1000 וואט חקלאי קנאביס אורגני מקווים להבטיח חיסכון משמעותי באנרגיה.

שלבים בגידול קנאביס אורגני

קנאביס אורגני – כעת נדמיין שאנחנו יורדים לשטח על מנת להתחיל את העבודה על הגידול האורגני שלנו, נעבור ביחד על השלבים החיוניים לגידול קנאביס שישאיר אתכם עם הפה פעור.

1) הכנת ההאדמה – לגידול קנאביס אורגני חובה עלינו להשתמש באדמה, בעוד שמערכות לגידול הידרופוני מגדלות קנאביס פנטסטי, מים פשוט לא יכולים להכיל את החומרים המזינים האורגניים והמיקרואורגניזמים הקיימים באדמה, חומרים מזינים אורגניים ודשנים גורמים לרוב לבעיות אצל מגדלים שמגדלים במקומות מקורים.

בנוסף, קיימת מחלוקת אם מערכות גידול הידרופוניות יכולות להיות אורגניות באמת, לאחר שהשגת זרעי קנאביס, האדמה היא נקודת המוצא לכל פעולה בגידול קנאביס.

לכן, לגידול קנאביס אורגני, האדמה חייבת להיות גם אורגנית, אם אתם צומחים בחיק הטבע על חלקת אדמה, עליכם להיות בטוחים שלא נעשה שימוש בדשנים כימיים או חומרי הדברה כאלו במשך זמן רב.

כימיקלים אלה נוטים להידבק באדמה במשך שנים גם לאחר שעבודת החקלאות הופסקה, בסופו של דבר קל יותר לגדל קנאביס אורגני בעציצים מכיוון שבעצם תוכלו להכין אדמה משלכם. עם זאת, לשם כך נדרש הכנה של כחצי שנה, שיטה זו כוללת ערבוב של מוצרי מזון קומפוסטיים עם חומר תזונתי אחר (כגון גיזום צמחים וודיים, עלים יבשים, גני קפה, זבל בעלי חיים וכו ').

לאחר התערובת יש להשאיר את התערובת למשך מקום בין חודשיים לשישה חודשים, עד שהיא מתחילה לאדות ומפלטת גזים.

2) הכנת דשן ידידותי לקנאביס שלנו – האלטרנטיבה לייצור אדמתך היא לרכוש תערובת שתיל חשוף ולהוסיף תזונה אורגנית, זהו למעשה תהליך ייצור הדשן.

עם זאת, מרבית הדשנים המסחריים אינם אורגניים, אם כי ניתן להשיג דשנים אורגניים בחנויות המתמחות, ניתן להכין אותו בבית באמצעות המתכון הבא:

א) מורחים שכבה של תערובת עציצים חשופה על ברזנט גדול, עם סיבי קוקו ומיקוריזי (אפשר לרכוש זאת בחנות הגן).

ב) מוסיפים 0.75 ק"ג של פוספט סלע, ​​30 מ"ל מלחי אפסום, 60 מ"ל אזומיט, 120 מ"ל דולומיט, וכף חומצה הומית. ומורחים אותם על שכבת האדמה.

ג) מוסיפים שכבה נוספת של תערובת העציץ החשוף.

ד) מוסיפים 1 ק"ג של צואת עטלף, ואז ממלאים עם שכבה נוספת של תערובת העציצים.

ה) מורחים 1 ק"ג אבקת דם בשכבה עבה מעל. עשה אותו דבר עם אבקת עצמות.

ו) מערבבים הכל יחד.

העבירו אותם לפחי אשפה עם 10 ליטר מים ותנו להם להתבשל בשמש, בשמש החיידקים והפטריות הנכונים יתחילו לצמוח כדי לתמוך במערכת האקולוגית המיני הנדרשת לגידול קנאביס.

יש לך עכשיו אדמה שכבר מופרית, אתה יכול להוסיף מידע תזונתי נוסף ככל שתגדל הגידול שלך, אך עדיף לעשות זאת באמצעות חומרים מזינים אורגניים.

עם זאת, זה אמור לספק לאדמה מספיק חומרים מזינים לכל הצמיחה, בכל פעם שתשתל באדנית אחרת, את\ה יכול להשתמש באדמה חדשה מתערובת השתילה האורגנית שלך.

3) הדברת מזיקים באופן טבעי – עם מידת הטיפול הנכונה והקפדה על הפרטים הנכונים, צריך להיות אפשרי לשמור על גידול מבלי להשתמש כלל בחומרי הדברה.

שמירה על צמחים מסודרים ומתוחזקים

שמירה על צמחים מסודרים ומתוחזקים, שמירה על חדר הגידול והסביבה נקיים ומסודרים, והקפדה על תנאים אופטימליים לקידום צמחים בריאים, כל אלה יעברו דרך ארוכה לקראת שמירה על גינה אורגנית נקייה מעיתונים.

עם זאת, יש מקרים בהם אפילו הגנן החזק ביותר עלול להסתבך על ידי חרקים מזיקים, ובמקרים אלה, חשוב להיות מודע להשפעות ולהשלכות של חומרי ההדברה השונים הקיימים, כך שהאחד המתאים ביותר יכול לבוא לידי שימוש.

אפילו שימוש בחומרי הדברה אורגניים עלול לפגוע בסביבה הטבעית המידית באזור הגידול, מרבית ההדברה האורגנית משמשת בכמויות גדולות בהרבה ממה שמופיע בדרך כלל בטבע, באופן זה השימוש בהם יכול להשפיע לרעה על חיות הבר המקומיות באזור כמו עטלפים, ציפורים ודבורים.

זהו שיקול חשוב בכל הנוגע לשימוש בחומרי הדברה אורגניים, במיוחד באזור עשיר בחיות בר מקומיות, שימוש נכון בצמחי לוויה עשוי להסיר לחלוטין את הצורך בחומרי הדברה.

שתילה נלווית היא טכניקת פרמקלצ'ר המשתמשת בצמחים שיכולים להרתיע מזיקים, זה מצמצם את האפשרות לפגוע בסביבה שמסביב תוך ניסיון להגן על צמחי הקנאביס, זה גם מסיר את הצורך בכל מיני "תוספים", על מנת להתמודד עם מזיקים.

רבים מהצמחים המלווים המשמשים בקנאביס מכפילים גם הם עשבי תיבול קולינריים או מרפא גדולים בגינה, אז הם לא ילכו לבזבוז בסוף הגידול.

צמחים מלווים מומלצים לשתילה לצד הקנאביס:

-כוסברה
-שמיר
-בזיליקום

קנאביס אורגני יש רשימה בלתי נגמרת של צמחי לוויה לשימוש מסיבות מגוונות, בעוד שצמחים מסוימים מושכים חרקים מועילים, אחרים מרתיעים חרקים מזיקים.

חלקם (כמו סרפד ושמיר) יכולים אפילו להיות נטועים באותה אדמה כמו צמחי הקנאביס, בכדי להגדיל את רמות הטרפנים ותרכובות ארומטיות אחרות שיגיעו גם לצמח הקנאביס שלנו.

לדוגמא, נטיעת ציפורני חתול באותה אדמה יכולה גם לעורר את צמיחתם של צמחים הסובבים אותם.

תמציות קנאביס בגידול אורגני

קנאביס אורגני התמציות הם הלחם והחמאה של גידול הקנאביס.

משמנים לחשיש, מדובר בקנאביס בצורה החזקה ביותר שלה, זה המקום בו אתה הולך למצוא את הרמות האינטנסיביות ביותר של קנבינואידים; הדברים הטובים, כמו ה- THC ו- CBD, כשמדובר בתרכיזים שונים כמו שאיבת מים קרים.

BHO, מיצוי אלכוהול ומיצוי CO2, אתה ממש מעבה את המוצר שלך, אם אתה יוצר תמצית קנאביס, אתה בעצם מרכז את הקנאביס שלך, אתה מרכז את כל החומרים המזינים, הכימיקלים או הרעלים הנמצאים בשימושו של אותו צמח.

כשאתה מגדל באופן אורגני, הצמחים שאתה מייצר הם ללא רעלים, ומבטיחים כי הריכוזים שאתה מכין ממנו הם טהורים וללא רעלים.

בעת נטילת תמצית קנאביס, ככל שהמוצר טהור יותר, המוצר יעיל ובטוח יותר, הדבר האחרון שעליך לעשות הוא להתעסק עם העבודה של הטבע כשאתה מתכנן להכניס אותו לגוף שלך.

כשנוצרים תרכיזים, משתמשים בהם בחומרים יבשים בדרך כלל לפני כן, כצרכני קנאביס אנחנו צריכים להיות מסוגלים לסמוך על המקור שלנו כשאנחנו צורכים תרכיזים בכל צורה שהיא, בין אם מדובר בשמנים, במאכלים או בכל דרך אחרת, עליכם לדעת מהיכן אתם מקבלים את תמצית הקנאביס שלכם ולוודא שהיא מגיע מספק אמין, מקצועי וכנה.

לסיכום

קנאביס אורגני בסופו של דבר, גידול קנאביס אורגני פירושו הימנעות מכל דבר המיוצר במעבדה, אפילו כאשר חומרי הדברה או דשנים הם בעלי מקורות טבעיים, הם לרוב מרוכזים במיוחד ולכן אינם מייצגים במדויק את מה שמופיע בדרך כלל בטבע, מוצרים אלה עשויים להועיל לקנאביס, אך הם יכולים להשפיע לרעה על הסביבה.

תוסף תזונה טבעי לחיזוק כלל מערכתי!

מקורות

-http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/32222681

-http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28120229

-http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27249193

-http://modernfarmer.com/2017/05/is-hydro-organic-farming-organic/

-http://www.theatlantic.com/health/archive/2015/08/pot-marijuana-pesticide-legalization/401771/

-http://www.adn.com/article/20150220/jeff-lowenfels-tips-growing-cannabis-era-legalization

-http://www.sierraclub.org/sierra/higher-cause-it-possible-consume-organic-cannabis

-http://eu.usatoday.com/story/news/2019/05/23/pot-growers-push-organic-cannabis-cleaner-option-but-buyers-remain-skeptical/1206364001/

-http://www.adn.com/gardening/article/jeff-lowenfels-let-no-rake-movement-begin/2014/10/03/

קנאביס אורגני

שמן קנאביס

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

הקסהידרוקנבינול HHC
CBD

הקסהידרוקנבינול HHC

הקסהידרוקנבינול HHC הקסהידרוקנבינול HHC- קניבואיד חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת הקניבואידים החיוניים בצמח הקנאביס. צמח הקנאביס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי