קוסמטיקה קנאביס קוסמטיקה על בסיס קנאביס

קוסמטיקה על בסיס קנאביס

קוסמטיקה על בסיס קנאביס
קוסמטיקה על בסיס קנאביס

קוסמטיקה על בסיס קנאביס – את צמח הקנאביס רובנו מכירים כסם או כבעל סגולות רפואיות שונות, אך את הצד הקוסמטי הטבעי והיעיל שמופק מצמח הקנאביס רק חלקנו הקטן מכירים  ובמאמר זה נסקור את יעילותו של צמח הקנאביס כתכשיר קוסמטי. זרעי הקנאביס למעשה מכילים כארבעים אחוז שומן והוא מכיל כשמונים אחוז חומצות שומן בלתי רוויות באיזון האופטימלי ביותר הקיים כיום בעולם הצומח. למרות החששות הרבות בקרב האוכלוסייה לשמן הקנאביס אין תכונות משכרות והוא אינו דומה לצמח המריחואנה ולתכונותיו!. זן הקנאביס סטיבה הינו הזן היחיד בעולם מבין מיליוני צמחים המכיל את השיעור  הגבוה ביותר של החלבונים וחומצות האומגה( אומגה 3 ואומגה 6 )  והינו האופטימלי ביותר לספיגה מרבית של שמן בשיער ובעור.

קוסמטיקה על בסיס קנאביס – משמן הקנאביס כיום נהוג להכין מספר מוצרים קוסמטיים היעילים כל אחד בתכונותיו כנגד תופעת עור אחרת:

1. סרום קנאביס: סרום הקנאביס מכיל ויטמין e, ויטמין c, קנאביס, שמניים אתריים : לבונה, פלמה רוסה, לבנדר, פטשולי. סרום הקנאביס יעיל ביותר לצמצום קמטים בעור ופיסול מראה העור. סרום הקנאביס מחזק את קרומי תאי העור, מגן מפני נזקים סביבתיים, מסייע להחלקת קמטים ולחיזוק ועיצוב העור ובעל יכולת לחיטוי העור וטיפול באדמומיות. תפקידו של הסרום הוא קריטי בהגנה על העור והוא מעניק לעור אפקט זוהר באופן מידי. מומלץ להשתמש בסרום מידי בוקר וערב, כאשר בערב מומלץ למרוח בנדיבות ולהחדיר את הקרם לעור על ידי תנועה סיבובית. כמובן שסרום הקנאביס הנמכר כיום בלא מעט כסף מאושר על ידי משרד הבריאות.

2.  קרם הזנה עשיר: צמח הקנאביס הוכיח ומוכיח עצמו כבעל תכונות וסגולות רפואיות המסייע לטיפול ומניעת בעיות עור שונות ומגוונות. מצמח הקנאביס בשנים האחרונות הופק ליין חדש של קרמים מזינים אנטי איג'ינג המסייעים לטיפוח ושמירה על העור ואף הופק סט קרמים על בסיס צמח הקנאביס למריחה על העור לצורך שיכוך כאבים, בזכות מרכיב הcbd המצוי בקרמים לטיפוח העור המופקים מצמח הקנאביס מובטח לנו יופי נצחי!. יש לציין כי קיים הבדל משמעותי בצורת המוצר הקוסמטי וקרם לעומת משחה נספג בעורנו טוב יותר מאחר והוא מורכב על בסיס חמאת שיאה מה, שמסייע לקרם להיספג טוב יותר על עור גופינו ולגרום לפעילות אפקטיבית ויעילה. כמובן, שכמו בתחומים רבים בהם משתמשים בתכשירים ומוצרים המיוצרים על בסיס צמח הקנאביס, גם בתחום הקוסמטי בשנים האחרונות התגלתה פרצת דרך גדולה ומשמעותית בייצור תכשירים קוסמטיים על בסיס צמח הקנאביס הטבעי, שגם בתחום הקוסמטי הוכיח את עצמו כבעל סגולות ויכולות מופלאות בטיפול וטיפוח בעיות עור שונות, שאפילו הרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה להשיק להן מענה. כיום מגוון מוצרים ותכשירי עור המופקים על ידי צמח הקנאביס מוצעים למכירה בבתי טבע שונים והינם בעלי תו תקן מטעם משרד הבריאות.

קוסמטיקה על בסיס קנאביס

קוסמטיקה קנאביס

שמן קנאביס

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

חמשת השמנים לטיפול משלים בברונכיטיס ודלקת ריאות
רפואה טבעית

קורס תמציות

סדנא לריפוי עצמי והכנת תמציות צמחים קורס תמציות –  סדנא לריפוי עצמי ולתהליך מיצוי צמחים.

קרא עוד »
הקסהידרוקנבינול HHC
CBD

הקסהידרוקנבינול HHC

הקסהידרוקנבינול HHC הקסהידרוקנבינול HHC- קניבואיד חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת הקניבואידים החיוניים בצמח הקנאביס. צמח הקנאביס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים