מוצרי בריאות מקנאביס

מוצרי בריאו מקנאביס

מוצרי בריאות מקנאביס

מוצרי בריאות מקנאביס
מוצרי בריאות מקנאביס

מוצרי בריאות מקנאביס – לצמח הקנאביס הרכב כימי ייחודי שקובע את תכונותיו הרפואיות והפסיכואקטיביות.
לעומת תרופות או משחות שנקנות בבית המרקחת בהן יש מרכיב פעיל אחד או שניים, בקנאביס כ 600- חומרים פעילים,שעוזרים להתגבר על פתולוגיות (מחלות) רבות וגם למנוע אותם. תרבויות עבר הבינו שלקנאביס השפעה מיטיבה על בריאות האדם והשתמשו בו למגוון צרכים שאינם בהכרח קשורים להשפעות הפסיכואקטיביות של היום, עם התקדמות הטכנולוגיה והחקיקה בתחום, מוצרי בריאות מקנאביס הפכו לטרנד בארה"ב ואירופה, החל ממקלוני לחות לשפתיים ועד תוספי תזונה. מה הוא המדע העומד מאחורי מוצרי הבריאות מקנאביס? מדוע וכיצד השפעתם החיובית על בריאותנו באה לידי ביטוי?

מוצרי בריאות מקנאביס

מוצרי בריאות מקנאביס
מוצרי בריאות מקנאביס

קרמים ושמנים לשימוש חיצוני שהקנאביס מהווה את אחד ממרכיביהם יחדיר לעורנו לחות, את הויטמינים ואנטיקאוקסידנטים אשר מעכבים ומונעים את הזדקנות תאי העור, את החומצה השומנית אומגה 3 ,E- ו C שבין השאר מסייעת להפחתת הסיכון ללקות במחלת לב, ומינרלים כמו ברזל ואבץ אשר קריטיים לתפקוד גופנו, אך במקרים רבים אינם נצרכים בצורה מספקת דרך התזונה היום-יומית. למוצרי בריאות מקנאביס לשימוש חיצוני השפעות מרגיעות על העור- הם מרגיעים פריחות, גירודים וכוויות, ויעילים בטיפול בחלק מהזיהומים הבקטריאליים או הפטרייתיים, בכלל זה גם פצעי קור בחלל הפה. מוצרי בריאות מקנאביס יכולים אפילו להקטין פגמי עור כמו שומות באמצעות האינטרקציה הממוקדת של החומרים הפעילים עם תאי העור
שיוצרים את הפגם.
מוצר בריאות מפתיע מקנאביס הוא חומר סיכה לשימוש בחדר השינה. החומרים הפעילים נקלטים ביעילות בחלק הפנימי של איבר המין הנשי, וההשפעה המתוארת היא של תחושות חמימות ורוגע באזור, אמנם לאחר המתנה של כרבע שעה.

מוצרי בריאות מקנאביס
מוצרי בריאות מקנאביס

הרבה פעמים אנו מרכיבים לעצמנו ארוחה שהיא עשירה בטעמים אך בעלת ערך תזונתי דל. במקום להועיל לבריאות גופנו אנחנו למעשה מזיקים לה, למרות שהיום הידע בנוגע למאפייניה של תזונה בריאה נגיש יותר.
פתרון נוח לאתגר זה הוא השימוש בתוספי מזון. למוצרי בריאות מקנאביס בתחום התזונה ערכים תזונתיים מגוונים כתלות בסוג הצמח ושיטת ההפקה, אך יחד עם זאת ניתן לתת קווים כליים לערכים התזונתיים של קנאביס. הרכיבים הקנבינואידים בצמח הם המקור הטבעי היחיד הידוע לנו כיום לחיזוק והעשרת המערכת האנדוקנבינואידית בגופנו, אשר פועלת במקביל למערכת העצבים ומעורבת בין השאר בתהליכים הקשורים לתיאבון, מצבי רוח וזכרון. רשימת הערכים התזונתיים של מוצרי בריאות מקנאביס ארוכה וכוללת חלבונים, ויטמינים, סידן, חומצות שומן לינולאיות אשר נחוצות לגופנו אך אינן מיוצרות על ידו, אומגה 3, מינרלים כמו ברזל, אבץ ומגנזיום, ואנטיאוקסידנטים המעכבים ומונעים את הזדקנות התאים בגוף.

מוצרי בריאות מקנאביס
מוצרי בריאות מקנאביס

עם התקדמות המדע והטכנולוגיה, יש באפשרותנו ללכוד את התועלות הבריאותיות של הקנאביס במוצרי בריאות מקנאביס שמאפשרים מגוון גדול של השפעות ומינונים, לפי הצורך וההעדפה. באמצעות שיטות חקלאיות פשוטות ניתן לעצב זן בעל הרכב כימי רצוי ובאמצעות שיטות מיצוי שונות לזקק את החומרים הפעילים הטבעיים ולשלב במוצרי קנאביס טבעיים לבחירתנו, תוך תרומה משמעותית לבריאותנו הכללית.

מוצרי בריאות מקנאביס

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

ארכיונים