מאסטר קוש – מאסטר כוש – Master Kush 95% Indica אחד הפרחים המלאים ביותר בקנאבינואידים

מאסטר קוש – מסטר קוש – Master Kush 95% Indica אחד הפרחים המלאים ביותר בקנאבינואידים THC & CBD

מאסטר קוש היברידית הודית-אפגנית שנוצרה משני קווי זרעים אינדיאניים אמיתיים, שנאספו בחלקים שונים של ההינדו-כוש. הקנאביס מאזור זה תמיד היה מוערך לייצור שרף של קנאביס המאסטר קוש שומרת על איכות זו, כמו גם את הטעם היצירתי של הוריה ארצי וחריף, עם רמז של קטורת.

הטעם של המאסטר יזכיר למעשנים רבים את  החשיש. צמח בעל עוצמה פיזית גדולה, ללא אפקט "סטוני" קהה-נפשי של זני אינדיקה רבים. חווה יום רע? המאסטר יוכל לעזור. זן זה הוא אינדיקציה חזקה עם השפעות כבדות. זוכה במספר פעמים גבוה בפרסים  בגביע הקנאביס , זהו שם ידוע בקרב חובבי הקנאביס. עם ניסיון מאושר, אופוריה, מרגיע בכבדות, המאסטר הוא זן איקוני.

זני קוש הם גבוהים באופן טבעי ב- THC והמאסטר קוש הוא לא יוצא מן הכלל. פרח זה יכול לייצר עד 25 אחוזים של THC, מה שהופך אותו צמח חזק מאוד. ברמות אלו, אפילו הצרכנים המנוסים ביותר עשויים למצוא את עצמם שוקעים לתוך הספה. טירונים עשויים למצוא את עצמם קצת מסוחררים ומוכנים לנמנום לאחר מינון גבוה. החוויה של המאסטר אם אתה צריך משהו שנמשך, מאסטר קוש הוא בחירה מצוינת. לזן זה יש מוניטין של ייצור גוף חזק שנמשך כשעתיים.

ההשפעות המרגיעות בכבדות של זן זה הופכות אותו לזן לערב או לילה. צרכן מנוסה יכול להסתדר עם  ה מאסטר לסוף שבוע עצלן, אבל סביר להניח שאתה רוצה לנקות את לוח הזמנים שלך ליהנות באופן מלא מההשפעות של פרח זה.

למה אנשים משתמשים במאסטר קוש? לחולי הקנאביס הרפואי יש סיבות רבות לאהוב את מאסטר קוש. זן זה הוא הבחירה הטובה ביותר בקרב אלה הכואבים כאבים כרוניים, נדודי שינה.

 

 זן זה יכול לעורר תחושה נעימה של כבדות פיזית, מרגיע את השרירים ואת הלחץ . מושלם עבור מקלחת חמה או אמבטיה ארוכה, מאסטר קוש מספק דרך קלה לחמוק מתוך grumps לתוך מצב רוח נעים.
 

מקור:http://herb.co/2017/07/09/master-kush/

מאסטר קוש

שמן קנאביס

מאסטר קוש

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

הקסהידרוקנבינול HHC
CBD

הקסהידרוקנבינול HHC

הקסהידרוקנבינול HHC הקסהידרוקנבינול HHC- קניבואיד חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת הקניבואידים החיוניים בצמח הקנאביס. צמח הקנאביס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי