מאסטר קוש – מאסטר כוש – Master Kush 95% Indica אחד הפרחים המלאים ביותר בקנאבינואידים

מאסטר קוש - מסטר קוש - Master Kush 95% Indica אחד הפרחים החזקים בטבע
מאסטר קוש

מאסטר קוש – מסטר קוש – Master Kush 95% Indica אחד הפרחים המלאים ביותר בקנאבינואידים thc&cbd

היברידית הודית-אפגנית שנוצרה משני קווי זרעים אינדיאניים אמיתיים, שנאספו בחלקים שונים של ההינדו-כוש. הקנאביס מאזור זה תמיד היה מוערך לייצור שרף שלה מאסטר קוש שומרת על איכות זו, כמו גם את הטעם היצירתי של הוריה ארצי וחריף, עם רמז של קטורת. הטעם של מאסטר קוש יזכיר מעשנים רבים של חשיש חאך שפשף ביד. זה לא מפתיע, כמו קוש עשב הוא מקור עיקרי של charas. צמח בעל עוצמה פיזית גדולה, ללא אפקט "סטוני" קהה-נפשי של זני אינדיקה רבים.
מאסטר קוש - מסטר קוש - Master Kush 95% Indica אחד הפרחים החזקים בטבע

חווה יום רע? מאסטר קוש יוכל לעזור. זן זה הוא אינדיקציה חזקה עם השפעות כבדות. זוכה במספר פעמים גבוהה קנאביס גביע פרסים, זהו שם ידוע בקרב חובבי הקנביס. עם ניסיון מאושר, אופוריה, מרגיע בכבדות, מאסטר קוש הוא אינדיקציה איקוני עם גישה מאושרת.

פרטים זן

מאסטר קוש נולד וגדל באמסטרדם. צאצא של הינדו קוש, מאסטר קוש יש השושלת landrace וגדל לתוך צמח חסון עם אפקטים דמויי נרקוטיים. זנים landrace הם זנים כי יש להתאים לסביבה מסוימת לאורך זמן באמצעות הברירה הטבעית. השושלת קוש של הניצן הזה בא מן ההר ההינדית באזור ההר אשר משתרע בין אפגניסטן לפקיסטן.

זנים כוש הם גבוהים באופן טבעי ב- THC ואת זה הוא לא יוצא מן הכלל. פרח זה יכול לייצר עד 25 אחוזים של psychoactive, מה שהופך אותו צמח חזק מאוד. ברמות אלו, אפילו הצרכנים המנוסים ביותר עשויים למצוא את עצמם שוקעים לתוך הספה. טירונים עשויים למצוא את עצמם קצת מסוחררים ומוכנים לנמנום לאחר מינון גבוה.

מאסטר קוש - מסטר קוש - Master Kush 95% Indica אחד הפרחים החזקים בטבע

קנביס מבושם פרי הוא כל זעם בימים אלה. עבור אלה מקווה ניחוח חזק יותר, זן זה בשבילך. ניחוח וטעם של פרח זה מתואר לעתים קרובות hashy ו חריף. המאמץ כולל בסיס עמוק, ארצי ובעיטה חדה של תבלינים. אם אתה חושש מריח, מאסטר קוש יכול להיות קשה להסתיר.

החוויה של מאסטר קוש
מאסטר קוש זה 1 מאסטר קוש: אינדייקה איקוני זה יעזוב אותך באושר אופוריה
צילום אשראי
אם אתה צריך משהו שנמשך, מאסטר קוש הוא בחירה מצוינת. זן זה יש מוניטין של ייצור גוף חזק חזק שנמשך כשעתיים. זה ניחוח משכר של זן מספק את הצצה הראשונה לתוך חוויה מרגיעה מאוד. זה פרח מנומנם אופוריה, בקלות לשלוח את הצרכנים אל חלום חלל הארץ.

ההשפעות המרגיעות בכבדות של זן זה הופכות אותו לניצן ערב או לילה. הצרכנים מנוסה יכול להסתדר עם שמירת מאסטר מאסטר לסוף שבוע עצלן, אבל סביר להניח שאתה רוצה לנקות את לוח הזמנים שלך ליהנות באופן מלא את ההשפעות של פרח זה. לאחר כמה מזון מוכן הוא מועיל מאז זה לא נדיר להשתוקק חטיפים באמצע הדרך דרך החוויה.

בעוד ההשפעות של זן זה הן כבדות, יש לו איכות מוחית מאושר גם כן. אינדיאנה זו תהיה מושלמת עבור אלה שאוהבים קצת קנאביס על היד בעת צפייה בסרט ו מתפתל. פשוט אל תתפלא אם אתה מוצא את עצמך נרדם באמצע הדרך.

למה אנשים משתמשים מאסטר קוש?
מאסטר Kush זה 2 מאסטר כוש: אינדייקה איקוני זה יעזוב אותך באושר אופוריה
צילום אשראי
לחולי הקנביס הרפואי יש סיבות רבות לאהוב את מאסטר קוש. זן זה הוא הבחירה הטובה ביותר בקרב אלה כואבים כאבים כרוניים נדודי שינה. זן זה יכול לעורר תחושה נעימה של כבדות פיזית, מרגיע את השרירים ואת הלחץ מתח. מושלם עבור מקלחת חמה או אמבטיה ארוכה, מאסטר קוש מספק דרך קלה לחמוק מתוך grumps לתוך מצב רוח נעים.

אלה שמבקשים להשתעשע קצת יותר עם מאסטר קוש, מוטב שיחסכו את המתח הזה ליום ללא מחויבות. מעריצים אינדיקציה רצינית עשויים ליהנות microdosing זה זן, במיוחד ביום קיץ חם ואיטי. צרכנים רבים גם להרים הורים קוש להקלה מכאב ראש מדי פעם. מקור:https://herb.co/2017/07/09/master-kush/

מאסטר קוש

מאסטר קוש - מסטר קוש - Master Kush 95% Indica אחד הפרחים החזקים בטבע

מאסטר קוש

מאסטר קוש - מסטר קוש - Master Kush 95% Indica אחד הפרחים החזקים בטבע

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here