וירוסים – כיצד מסייע התוסף חמשת השמנים לחיזוק מערכת החיסון של הגוף ומניעת התקפי וירוסים

ייעוץ והדרכה לחולים

וירוסים כיצד מסייע תוסף חמשת השמנים להגנה וחיזוק מערכת החיסון!!!

חמשת השמנים – מערכת החיסון – ווירוסים

קורונה - וירוס הקורונה

בזמן האחרון עלתה לתודעה הציבורית, המילה וירוסים, וירוס שתסמיניו דומים לשפעת נגרם מהיווצרות קבוצת נגיפים הגורמת למחלות אצל יונקים,ובהם כמובן בני האדם

 

תוסף חמשת השמנים מחזק את מערכת החיסון ועוזר למניעת וירוסים!

בשנים האחרונות נחשפה החברה האנושית את לפוטנציאל הבריאותי של תערובות המורכבות מצמחי מרפא של תערובות אלו, שימושים נפוצים היו מריחה על העור במקומות שונים, צריכה על ידי אכילה ויישום השמן בנקבים שונים בגוף, שימוש קבוע בשמן "חמשת השמנים" יעניק עבורכם הגנה חזקה בפני נזקים שונים כולל נגיפים שונים.

וירוסים – המושג חיסוניות למעשה מדבר על פעולה מונעת, על ידי נטילה של תרופות בכדי למנוע הידבקות או התפתחות של מחלה.

אחד החיסונים הראשונים שנעשו, בוצע על ידי אדוארד ג'נר, שהחדיר לגופו של ילד עני ובריא נגעים של אבעבועות הבקר, לאחר תקופה מסוימת הוא החדיר אליו נגעים של אבעבועות שחורות, ולמרבה שמחתו גילה כי הילד לא נדבק במחלה.

כך נולד החיסון הרפואי הראשון, אך עמים שונים בכל העולם השתמשו בצמחי מרפא כדרך של שגרה על מנת לחסן את הגוף מפני מחלות שונות וכיום, כמות המחקרים התומכת במסורות אלו רק נערמת.

וירוסים

וירוסים – תערובת חמשת השמנים, כוללת חמישה סוגים של שמנים שמקורם בזרעים ושורשים, כאשר לכל אחד מהשורשים תכונות ייחודיות ותכולת חומרים בעלי השפעות על הגוף, כשנדבר על תכונותיהם של המרכיבים, נתייחס לתועלת הנובעת מהם בעת מחלה, אך חשוב לציין כי ההתמודדות הכי טובה כנגד מחלות היא המניעה שלהם!

לכן ההתמדה של נטילת צמחים הינה גורם המפתח לשימור וחיזוק מערכת החיסון בגופנו, על פי התורה הארומתרפית, שילוב של שמנים שונים יוצרים פעילות המכסה את יעילותם של כל שמן בנפרד, כאשר עדויות של אנשים מציעות כי שילוב של הסוגים השונים אפילו מגבירים את השפעותיהם.

התכונות המיוחדות של שמן זרעי ההמפ, מציגות השפעה על מניעה של שלל מחלות ומצבים שיוצרים חולשה ותחלואה בגוף.

תערובת "חמשת השמנים" מספקת אסופה של השמנים שנמצאו על ידי המפתחים שלנו כמועילים ביותר לתחזוקה של חיסוניות הגוף ופוטנציאל לטיפול במחלות שונות.

השילוב בין השמנים מעצים את ההשפעות של כל אחד מהשמנים המרכיבים את התערובת, כלומר, כל שמן בתערובת יכול לגרום להגביר את ההשפעה של שאר שמנים והשילוב שלהם יחד מגביר את החיסוניות, כלומר מחזק את מערכת החיסון שלנו ומספק לנו מרכיבים חיוניים לחיזוק "החומה הביולוגית" המגנה על גופנו, בין השאר מפני נגיפים שונים.

חמשת השמנים לטיפול משלים בברונכיטיס ודלקת ריאות
חמשת השמנים לטיפול משלים בברונכיטיס ודלקת ריאות

הסגולות של "חמשת השמנים" לחיזוק מערכת החיסון נגד וירוסים!

וירוסים – שמן "חמשת השמנים" אכן מגביר את העמידות של גופנו ומגביר את הכוח החיסוני של גופנו.

בחלק זה של הכתבה ננסה להסביר כיצד נטילה של שמן "חמשת השמנים" תעזור לגופנו להתמודד בצורה הטובה ביותר כנגד נגיפים החודרים לגופינו, הדרך הטובה ביותר להתגונן בפני וירוסים

(כפי שהועלה על ידי מספר מחקרים) היא באמצעות חיזוק המערכת החיסונית ועמידות הגוף.

חמשת השמנים עשיר בויטמינים, מינרלים, חומצות שומן (אומגות) ועוד,

אשר ביחד משפיעים על סביבת התא, התא עצמו והגוף, באופן אשר מחזק את המערכת החיסונית.

ניתן לפרק את הסגולות של חמשת השמנים לנושא זה לפי החומרים המרכיבים אותו, על מנת להבין את הדרך בה הוא יכול לספק הגנה (מהטובות הקיימות) כנגד וירוסים, למשל שמן הג’ינג’ר שבחמשת השמנים מחזק את המערכת החיסונית במיוחד באזור דרכי הנשימה וכך מגדיל את הסיכוי שהגוף יצליח לדחות כל נגיף שמתקרב לאזור דרכי הנשימה.

וירוסים – דוגמא נוספת תכלול את שמן הכורכום אשר מכיל חומרים פעילים אשר נמצאו כיעילים ביותר כנגד התפשטות של וירוסים דרך מניפולציה שהחומר הפעיל הנקרא "כורכומין", מבצע בסביבת נגיפים ובדרך בה הוא מאותת למערכות ההגנה של הגוף לתקוף וירוסים שונים אשר תוקפים את הגוף, שמן הרימונים ושמן הקצח בתורם גם עוזרים לשמן הכורכום בכך שהם מגבירים את הגעתו לנקודות עניין שונות בגוף ומזרזים את הפעולות האנזימטיות של שמן הכורכום.

וירוסים – סגולה נוספת של חמשת השמנים

שיכולה לעזור לגופנו להתגונן בפני וירוסים היא העובדה שהוא עשיר בויטמינים אשר הוכחו, פעם אחר פעם כבעלי השפעה מרכזית על היכולת של מערכת החיסון בגופנו להתמודד בפני נגיפים שונים.

וירוסים – חמשת השמנים מכיל את השילוב המומלץ של חומצות אומגה אותן הוא מקבל משילוב חמשת השמנים המרכיבים אותו, אותן חומצות אומגה מגיעות בשמן "חמשת השמנים" ביחס שהוכח כאופטימלי לחיזוק הגוף ומערכת החיסון שבו, תערובת חמשת השמנים EVOLUTION, כוללת חמישה סוגים של שמנים שמקורם בזרעים ושורשים, כאשר לכל אחד מהשורשים תכונות ייחודיות ותכולת חומרים בעלי השפעות על הגוף, כשנדבר על תכונותיהם של המרכיבים, נתייחס לתועלת הנובעת מהם בעת מחלה, אך חשוב לציין כי ההתמודדות הכי טובה כנגד מחלות היא המניעה שלהם!

לכן ההתמדה של נטילה הינה גורם המפתח לשימור החיסוניות של הגוף. ככלל, תכולת המרכיבים של השמנים הינה תרכובות שומניות, טרפנים, טוקופרולים, פוליפנולים וסטרולים לחיזוק מערכת החיסון.

לסיכום

וירוסים – לתוסף חמשת השמנים סגולות רבות ונפלאות "המפעילות" בדרכן תהליכים ביולוגים וכימיים שונים בגוף המתורגמים בתורם לשיפורים בריאותיים שונים, בזכות החומרים הפעילים המרכיבים את תוסף חמשת השמנים, השמן נחשב לתוסף תזונה בריאותי, 100 אחוז טבעי, אשר בין סגולותיו הרבות, היכולת לחזק את המערכת החיסונית של גופנו ובאמצעות זאת להעניק לגופנו את ההגנה המרבית ובדרך טבעית ובטוחה (הנמצאה יעילה על ידי מטופלים רופאים ומדענים) לשמור על הגיינה, תזונה נכונה במטרה לחזק את מערכת החיסון, דבר שתוסף חמשת השמנים מצטיין בו, פעם אחר פעם.

מקורות

-http://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(20)30011-4/fulltext

-http://www.reuters.com/article/us-china-health-pneumonia-who-idUSKBN1ZD16J

-http://wjw.wuhan.gov.cn/front/web/showDetail/2020011109036

-http://www.who.int/publications-detail/surveillance-case-definitions-for-human-infection-with-novel-coronavirus-(ncov)

-http://linkinghub.elsevier.com/retrieve/pii/S1201971220300114

-http://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

-http://www.who.int/csr/don/05-january-2020-pneumonia-of-unkown-cause-china/en/

-http://www.theguardian.com/science/2020/jan/24/lessons-from-sars-outbreak-help-in-race-for-coronavirus-vaccine

-http://www.webmd.com/lung/coronavirus

-http://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019

שמן קנאביס

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

חמשת השמנים לטיפול משלים בברונכיטיס ודלקת ריאות
רפואה טבעית

קורס תמציות

תמצית החיים – סדנא לריפוי עצמי והכנת תמציות צמחים קורס תמציות סדנא לריפוי עצמי ולתהליך

קרא עוד »

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי