השמן של ריק סימפסון

השמן של ריק סימפסון

השמן של ריק סימפסון
השמן של ריק סימפסון

השמן של ריק סימפסון הרפואה הקונבנציונאלית איננה מגלה לנו  כי למחלות רבות אשר נדרש להן טיפול באמצעות חומרים כימיים אשר הם עצמם גורמים לעיתים לתופעות בלתי הפיכות קשות יותר, קיימים פתרונות טבעיים חסרי תופעות לוואי ומועילים ברמה של לפעמים  מאה אחוזים כפתרון תרופתי למחלה.

השמן של ריק סימפסון בתקופה המודרנית בה אנו חיים כיום  שנות ה- 2000 , אופן המחייה  מאבד כיוון המזון הוא כבר מזון מעובד, הירקות אינם אורגניים  לחלוטין ומלאים חומרי הדברה מזיקי בריאות וכך גם הפירות, החלב אינו טבעי ובכלל כמעט שום מזון איננו אורגני או טבעי לחלוטין ולכל מזון אותו אנו אוכלים קיימת השפעה שלילית על הגוף בתוספת להשפעות החיוביות אשר  הוא מספק לגופנו.

בשל כך כיום מחלת הסרטן הינה מחלה בעלת שכיחות גבוהה יחסית ואחוז התמותה ממנה הוא  הגדול ביותר ביחס למחלות אחרות.

על ריק סימפסון שמעתם?

ריק סימפסון הינו האיש, שדאג להפיץ לעולם את "תורת"  הטיפול במחלה הארורה הנקראת "סרטן".

ריק סימפסון בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית הפיץ דרך טיפול חדשה וטבעית על בסיס צמח, הנקראת "שמן הקנאביס", שמן זה מופק מצמח הקנאביס ועל פי ריק סימפסון הינו התרופה המושלמת לכל המחלות.

את השמן מכין ריק סימפסון באמצעות צמח  הקנאביס בתוספת כמות גדולה של תמיסת אלכוהול מרוכזת, זני אינדיקה או זני סאטיבה שונים.

חברת התרופות rawmmc הינה חברת התרופות אשר מייצרת את השמן הרפואי של ריק סימפסון הנקרא גם בשם שמן RSO , תחת הוראותיו הקפדניות של סימפסון.

לאחר פניות ולחץ רב מצד הציבור החליטה חברת התרופות לחשוף בפני הציבור את "המתכון" של השמן הרפואי בעל סגולות המרפא, שמן הקנאביס של ריק סימפסון.

לפני כשנתיים הודתה הרפואה הקונבנציונאלית כי הכן שמן הקנאביס הטבעי מסוגל להשמיד תאים סרטניים ואליה אף הצטרפה לא אחרת מאשר האגודה למלחמה בסמים, שהודתה אף היא, שהכן  צמח הקנאביס עשוי להוות תרופה למחלת הסרטן, קביעה, שאושרה אף על ידי המכון האמריקני לחקר הסרטן.

מאחר, ששמן הקנאביס הינו מכיל כמויות גבוהות של   החומר TNC משרד הבריאות בישראל איננו מאשר את הפקת השמן לחולים בשל חשש ל"זליגה" של החומר לשוק החופשי.

אך עם זאת ישנם מקומות בארץ, אפילו רופאים, שעוזרים לכל מטופל שיש בידיו את צמח הקנאביס להכין את השמן בעצמו בליווי מדריך ותחת הקפדה מרבית על כללי ההכנה של ריק סימפסון.

השמן של ריק סימפסון עד היום טיפל ריק סימפסון בהצלחה ביותר מ5000   חולים באמצעות שמן הקנאביס וסיפורו המופלא של שמן הקנאביס הוצג בסרטו התיעודי של ריק סימפסון הנקרא "הבריחה מהתרופה", שיצא לאור בשנת 2008 ומאז ועד היום הסרט נצפה מעל מיליון פעמים ברחבי העולם.

השמן של ריק סימפסון

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים