השמן של ריק סימפסון – RSO

ייעוץ והדרכה לחולים

השמן של ריק סימפסון – RSO

השמן של ריק סימפסון - RSO
השמן של ריק סימפסון – RSO

השמן של ריק סימפסון – RSO – הרפואה הקונבנציונאלית איננה מגלה לנו כי למחלות רבות אשר נדרש להן טיפול באמצעות חומרים כימיים אשר הם עצמם גורמים לעתים לתופעות בלתי הפיכות קשות יותר, קיימים פתרונות טבעיים חסרי תופעות לוואי ומועילים ברמה של לפעמים מאה אחוזים כפתרון תרופתי למחלה. בתקופה המודרנית בה אנו חיים כיום שנות ה- 2000 , אופן המחיה מאבד כיוון, המזון הוא כבר מזון מעובד, הירקות אינם אורגניים לחלוטין ומלאים חומרי הדברה המזיקים לבריאות וכך גם הפירות, החלב אינו טבעי ובכלל כמעט שום מזון איננו אורגני או טבעי לחלוטין ולכל מזון אותו אנו אוכלים קיימת השפעה שלילית על הגוף בתוספת להשפעות החיוביות אשר הוא מספק לגופנו. בשל כך כיום מחלת הסרטן הינה מחלה בעלת שכיחות גבוהה יחסית ואחוז התמותה ממנה הוא הגדול ביותר ביחס למחלות אחרות.

על ריק סימפסון שמעתם?

השמן של ריק סימפסון – RSO

ריק סימפסון הינו האיש, שדאג להפיץ לעולם את תורת הטיפול במחלה הארורה הנקראת סרטן. ריק סימפסון בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית הפיץ דרך טיפול חדשה וטבעית על בסיס צמח הקנאביס. שמן זה מופק מצמח הקנאביס ועל פי ריק סימפסון הינו התרופה המושלמת לכל המחלות. את השמן מכין ריק סימפסון באמצעות צמח הקנאביס, בתוספת כמות גדולה של תמיסת אלכוהול מרוכזת, מזני אינדיקה או זני סאטיבה שונים.

חברת התרופות rawmmc הינה חברת התרופות אשר מייצרת את השמן הרפואי של ריק סימפסון הנקרא גם בשם שמן RSO , תחת הוראותיו הקפדניות של סימפסון. לאחר פניות ולחץ רב מצד הציבור החליטה חברת התרופות לחשוף בפני הציבור את המתכון של השמן הרפואי בעל סגולות המרפא, שמן הקנאביס של ריק סימפסון.

לפני כשנתיים הודתה הרפואה הקונבנציונאלית כי אכן שמן הקנאביס הטבעי מסוגל להשמיד תאים סרטניים ואליה אף הצטרפה לא אחרת מאשר האגודה למלחמה בסמים, שהודתה אף היא, שאכן צמח הקנאביס עשוי להוות תרופה למחלת הסרטן, קביעה, שאושרה אף על ידי המכון האמריקני לחקר הסרטן.

מאחר, ששמן הקנאביס הינו מכיל כמויות גבוהות של החומר THC משרד הבריאות בישראל איננו מאשר את הפקת השמן לחולים בשל חשש לזליגה של החומר לשוק החופשי. אך עם זאת ישנם מקומות בארץ, אפילו רופאים, שעוזרים לכל מטופל שיש בידיו את צמח הקנאביס להכין את השמן בעצמו בליווי מדריך ותחת הקפדה מרבית על כללי ההכנה של ריק סימפסון.

עד היום טיפל ריק סימפסון בהצלחה ביותר מ5000 חולים באמצעות שמן הקנאביס וסיפורו המופלא של שמן הקנאביס הוצג בסרטו התיעודי של ריק סימפסון הנקרא הבריחה מהתרופה, שיצא לאור בשנת 2008 ומאז ועד היום הסרט נצפה מעל מיליון פעמים ברחבי העולם.

השמן של ריק סימפסון

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי