בירה עם THC

בירה עם  THC
בירה עם  THC

בירה עם THC

בירה קנאביס – בירה עם THC

בירה עם  THC  אלכוהול הוא אחד החומרים המסוכנים ביותר על כוכב הלכת שלנו. הוא אחראי על הריגת בסביבות 3.3 מיליון אנשים בכל שנה ברחבי העולם, אך הוא חלק ענק של חיי היומיום ברוב התרבויות. מחקר שפורסם לאחרונה בכתב העת British Medical Journal מראה כי הערצה הזו לבקבוק גרמה למחיר טרגי על אנשים צעירים בכל העולם. נראה כי מקרי מוות ממחלות כבד הקשורות אלכוהול (שחמת) נמצאים במגמת עלייה ברחבי הארץ. המחקר מראה שהמצב קשה ביותר בקרב אנשים בגילאי 25 ו -34.

אבל אם שתיינים יכולים להפסיק או למצוא תחליף בריא יותר לאותם משקאות אלכוהוליים רגילים, יש סיכוי גדול שהכבד שלהם יתקן את עצמו. למרבה המזל, לגליזציה של הקנאביס הופכת נפוצה יותר בחלקים רבים של העולם. בגלל זה, אנחנו עכשיו רואים שפע של מוצרים המיוצרים מצמח הקנאביס. אחד הפופולריים ביותר הוא משקאות  THC-infused. מוצרים אלה משווקים לחובבי אלכוהול ולאנשי בריאות מודעים שאינם רוצים לעשן אך רוצים להתמסטל.

אכן בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה חדשה הזולגת לאט לאט, אל שוק הקנאביס ומשלבת שני מרכיבים\ חומרים אהובים על בני אדם, הלא הם בירה וTHC.
המגמה הזאת אינה פרי דמיוננו, חברות בירה גדולות כקטנות משקיעות כספים רבים בשנתיים האחרונות על מנת להרוויח דריסת רגל לשוק החדש. חברות בירה בעיקר בקנדה, ארצות הברית, גרמניה והולנד כבר הצהירו על השקת בירות עם THC וחלקן כבר השיקו גרסאות של בירת THC.

Heineken

בירה עם  THC  יש כבר מספר של בירות מריחואנה בשוק, כולל אחת שנעשו על ידי החברה לגניטס בבעלות ולבקשת Heineken. אבל עכשיו חוקרים קנדים לקחו את המושג, בירת מריחואנה למקום אחר, תוך כדאי שימוש במדע העדכני בנוגע לבישול בירה ביחד עם קנאביס.

המדענים הקנדים

בירה עם  THC  המדענים הקנדים השתמשו, בגזע והשורשים של צמח הקנאביס כחומר בסיס לייצור הבירה, שהחליף את השעורה באופן מסורתי בתהליך הבישול של הבירה. המדענים סיפרו כי ניסיונות מוקדמים טעמו כמו ברוקולי, אבל הודות לכימאים מוכשרים והרבה ניסוי וטעייה, הם הצליחו לפתח את השילוב הנכון של כשות, מים, שמרים וקנאביס בכדי לקבל מוצר טעים . הגארדיאן הלונדוני (עיתון) שלח נציגים לחזות בתהליך ובסבב טעימות ודיווח שנציגי העיתון התרשמו במיוחד מהתהליך ועוד יותר מהטעם וההרגשה שהם תיארו כ"שילוב של בירת לאגר מרווה לצד נישנוש של פרחי קנאביס מידי לגימה".

מבחני טעימה

בירה עם  THC  מבחני טעימה של בירה עם THC מעלים תוצאה שחוזרת על עצמה, שפני הניסויים מדווחים על טעם טיפה מר מבירה רגילה, בירה שיורדת בקלות בגרון ומדווחים על תחושת הTHC כדומה לאכילה בכמויות קטנות של מזון המכיל THC.
מחקר שהתפרסם השנה (2018) ופורסם במגזין הנחשב ביותר בעולם לבריאות הכבד, מצא ששתיית בירה עם THC משפרת את מצבם של אלכוהוליסטים בהשוואה לאלטרנטיבות נוספות שיש לצוות הרפואי להציע להם. המחקר מצע שחולים במחלות כבד שנגרמו משימוש יתר באלכוהול (ובכלל), יכולים לצאת נשכרים משימוש מקנאביס עם רמות גבוהות של THC שהתגלה כמסוגל לרפא ולתקן נזקים בכבד.

לסיכום

בירה עם  THC  לסיכום נרצה להזכיר משהוא שהזכרנו בתחילת הכתבה, חברות בירה גדולות משקיעות מיליארדי דולרים בניסיון לייצר בירה עם THC במיוחד כתגובה להקלה בחקיקה בנוגע לשימוש בחומר הפעיל THC וקנאביס בכלל, בארצות הברית, קנדה ואירופה. ככל שהחקיקה מקלה ביותר מדינות כך רואות חברות המשקאות: הייניקן, קורונה, קוקה קולה(שבבעלותה חברות בירה רבות), את פלח השוק גדל וגדל ומקוות להשיג דריסת רגל בשוק כל עוד הוא עדיין בחיתוליו וכך לקבע את הטעם של הצרכן אל המוצר שלהם. יש לשאר שבעתיד הקרוב נזכה לראות עשרות אם לא מאות מוצרי בירה עם THC של חברות שונות, יש לקוות רק שהשילוב לא יהיה קשה מידי עבור הרגישים בחבורה.

מקורות:

1) http://economictimes.indiatimes.com/magazines/panache/did-you-know-nutmeg-was-first-used-as-a-food-ingredient-3500-years-ago/articleshow/66087225.cms
2) http://abcnews.go.com/International/toronto-based-company-brews-beers-infused-cannabis-oil/story?id=56760601
3) http://www.businessinsider.com/molson-coors-cannabis-beer-joint-venture-2018-8
4) http://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/liv.13696
5) http://www.maxim.com/food-drink/big-beer-invests-in-cannabis-drinks-2018-8 http://www.forbes.com/consent/?toURL=http://www.forbes.com/sites/thomaspellechia/2018/07/06/a-sparkling-ipa-brew-with-thc-in-california-dispensaries-the-summer-of-2018/
6) http://vinepair.com/articles/cannabis-beer-wine/
7) http://www.foodlogistics.com
8) http://www.newcannabisventures.com/tag/absolutextracts/

שמן קנאביס

בירה עם  THC

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

הקסהידרוקנבינול HHC
CBD

הקסהידרוקנבינול HHC

הקסהידרוקנבינול HHC הקסהידרוקנבינול HHC- קניבואיד חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת הקניבואידים החיוניים בצמח הקנאביס. צמח הקנאביס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים