אנטי אייג'ינג מקנאביס

אנטי אייג'ינג מקנאביס

אנטי אייג'ינג מקנאביס
אנטי אייג'ינג מקנאביס

אנטי אייג'ינג מקנאביס – בכל פעם מוכיח לנו צמח הקנאביס עד כמה איכויותיו בעלות השפעה חיובית עלינו כגופים חיים, אף במחקרים שנערכו בשנים 2008 ו-2013 נמצא כי הקנאבינואידים (חומרים פעילים) בצמח הקנאביס מועילים במניעת מחלות ודלקות עור. בשל כך, פשטו חולי הפסוריאזיס על אספקת שמן ההמפ הארצית, נראה שכיום, קנאביס, הוא לא רק צמח בעל איכויות מרפא חזקות ופסיכו אקטיביות אלא גם בעל השפעה במניעת מחלות עור והאטת הזקנות העור. אז כיצד מוצרי אנטי אייג'ינג יכולים לשנות את פני עורכם? מה אומר המושג "אנטי אייג'ינג" ומהן מקורות איכויותיו של הקנאביס בכל הנוגע למוצרי אנטי אייג'ינג? כל זאת ועוד במאמר הנ"ל, תיהנו.

מהו המושג אנטי אייג'ינג?

המושג אנטי אייג'ינג מקורו בשפה האנגלית – ""Anti-Aging וכל כוונותיו מתייחסות לתחום הרפואה המודרנית העוסקת בחקר האטת תהליכי הזדקנות טבעיים או מלאכותיים המתרחשים באדם. חקר ההזדקנות תפס תאוצה בשנים האחרונות דבר שהוביל לפיתוח רחב ידיים של מוצרים אשר כל מטרתם הינה לעכב ולמנוע תהליכי הזדקנות שונים. האם מוצרי אנטי אייג'ינג ניתנים לשימוש רק בגיל מסוים? ומדוע יש בהם צורך? מיד נבין.

אילו תופעות הזדקנות מתרחשות בעור הפנים?

אנטי אייג'ינג מקנאביס  – נראה כיום יותר מתמיד ניתן למצוא על מדף רשתות פארם מוצרים מכילים תווית "אנטי אייג'ינג" זאת מפני שטיפול בזקנות מוקדמת בעזרת מוצרי אנטי אייג'ינג ניתן להתחיל בכל גיל. תופעות הזדקנות מתרחשות באופן גורף אצל כל בני האדם בכל גיל לאחר גיל הבגרות, אם בשל חשיפה למזהמים הקיימים באוויר, עישון סיגריות או מתוך תהליך טבעי של הגוף. את תופעות ההזדקנות המתרחשות בעור הפנים ניתן לקטלג לכמה קבוצות, בגילאים מוקדמים החל מגיל 20 ועד 30, מוצרי אנטי אייג'ינג יגרמו להאטה בהזדקנות הטבעית של העור וימנעו הזדקנות מוקדמת, הם אף יאצילו את איכויות העור, כך שהעור יראה כמעט ללא קמטוטים (גם הקטנים ביותר הנקראים קמטוטי הבעה) וצלקות. בגילאים אלו לרוב קיימים פגעי שמש ושינוי צבע העור, שינויי פיגמנטציה אשר גם הם מקבלים מענה יעיל בטיפול במוצרים קוסמטיים בעלי איכויות האנטי אייג'ינג.

קבוצת הגיל השנייה לרוב נעה בין גילאי 30-35 ועד גיל 50, תקופה זו מאופיינת בשינוי צבע העור ומרקמו, עור הפנים הופך חיוור ורפוי ודורש כיסוי באמצעות איפור ברמה גבוה יותר. קמטים חדשים מבססים את מקומם כקבע ואף מתעצמים בכל הבעה. באזור העיניים במיוחד קיימות גם תופעות ייחודיות כמו נפיחויות או סימנים המוכרים גם כ- "עיגולים שחורים" בהם ניתן לטפל על ידי מוצר ייעודי. הקבוצה השלישית בעלת סימני ההזדקנות הנראים ביותר לעיין מאופיינת בשינוי גוון העור, העור אף עשוי לקבל גוון מעט צהוב, שכן כעת הגוון עשוי להיות לא אחיד, קמטים קבועים העמיקו את שורשיהם יצרו חריצים עמוקים ואף נימי דם עשויים להופיע. תופעות אלו הינן תופעות התרחשות מפאת שינויים הורמונאליים סדירים הקיימים כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי של גוף האדם, אך עם זאת, ניתן למזער את הנראות של תופעות אלו באמצעות שימוש קבוע במוצרי אנטי אייג'ינג.

השפעת ההזדקנות על אזור העיניים

אנטי אייג'ינג מקנאביס  – אזור העניים הינו איזור רגיש בעל עור עדין הנוטה להתקמט בשל היות וחלל העיניים הינו איזור דינאמי הזז ונע פעמים רבות ביממה. אזור העיניים מאופיין בתופעות שונות, כמו עיגולים שחורים, "שקיות מתחת לעניים", קמטים ואפילו נפיחויות. כל תופעות אלו מקבלות מענה באמצעות מוצרים ייחודיים המכילים חומרי אנטי אייג'ינג. מהם חומרים אלו והיכן ניתן למצוא אותם? מיד נגלה.

זרעי קנאביס (המפ) מאטים את תהליך ההזדקנות

כשאנחנו מדברים על חומרי אנטי אייג'ינג מוכחים אשר נמצאו בעלי השפעה חיובית על האטת תהליך ההזדקנות אנחנו מדברים על – זרעי קנאביס או בשמם האחר – זרעי המפ העשירים באנטי אוקסידנטים (נוגדי חמצון) המונעים מרדיקלים חופשיים ליצור תגובות שרשרת העלולות להביא להזדקנות מוקדמת של העור. בנוסף זרעי קנאביס (המפ) מכילים כמות עשירה של סיבים לא מסיסים, חלבונים, ויטמינים מקבוצת E ו-C וחומצות שומן לא רוויות בעלות חשיבות רבה לעמידות העור, כמו אומגה 3 ואומגה 6. לחומצות שומן אלו ישנה יכול לחדש ולהמריץ את שכבת ההגנה של העור, שכן הרכב שומנים זה זהה במקצת להרכב השומנים הקיים בעור, דבר שבעזרתו ניתן להפוך כל עור שמנוני למלא לחות. שימוש בקרם טיפולי המכיל זרעי קנאביס יכול להביא לשיפור מראה העור, האטת תהליך ההזדקנות ומניעת התדרדרות עתידית של העור. מאוד שימושי לעור יבש וסדוק על ידי שיפור האלסטיות של העור והזנה מימית לכל רקמות העור.

מחקרים אף מראים שהחומצות הגליקוליות והגמא לינו-אליות הקיימות בזרעי הקנאביס בעלות יכולת להילחם במחלות עור והזדקנות בטרם עת. זרעי קנאביס (המפ) הינם הזרעים היחידים המכילים חומצות גמא-לינוליות אשר מתחברת להורמון פרוסטגליצין PGE11 , הורמון המווסת את האיזון ההורמונאלי בגוף ובעל השפעה על גיל הבלות אצל נשים.

5 השפעות של שימוש תדיר ברול און אנטי אייג'ינג לאזור העיניים

  1. מפחית עיגולים שחורים מתחת לעיניים
  2. מחדש ומחייה את תאי העור
  3. מפחית גירויים, אדמומיות, יובש ונפיחויות בעור
  4. מאט ומשקם תהליכי הזדקנות של העור
  5. מעניק גמישות, מרקם וצבע אחידים לעור

הוראות שימוש מומלצות

מומלץ להשתמש ברול און אנטי אייג'ינג לאזור העיניים מדי ערב, לאחר מקלחת חמה ושטיפה יסודית של עור הפנים. נוסיף ונרחיב שיש להשתמש ברול כחצי שעה לאחר השימוש בסרום ובקרם הפנים מהסדרה. בעת הכניסה למיטה, לפני השינה סובבו את הרול לכדי מריחת שכבה דקה מתחת לעניים ועל גבי העפעפיים. מריחה אחת עשויה להספיק, חזרו על הפעולה אחת לכל יום, בשעה קבועה, תוצאות ניתן לראות כבר החל מהחודש הראשון לשימוש. 

אנטי אייג'ינג מקנאביס

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

הקסהידרוקנבינול HHC
CBD

הקסהידרוקנבינול HHC

הקסהידרוקנבינול HHC הקסהידרוקנבינול HHC- קניבואיד חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת הקניבואידים החיוניים בצמח הקנאביס. צמח הקנאביס

קרא עוד »

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים