שמן זרעי המפ כתוסף תזונה

ייעוץ והדרכה לחולים

שמן זרעי המפ כתוסף תזונה

שמן זרעי המפ
שמן זרעי המפ

שמן זרעי המפ כתוסף תזונה – שמן המפ הינו שמן צמחי אורגני העשיר בחלבונים המופק מזרעיו של צמח ההמפ ומכיל שילוב אידיאלי של  שמונים אחוזים חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 ואומגה 6 חומצות שתפקידן חשוב ביותר בבנייה תקינה של הגוף ואחראיות להתפתחות תאים, שרירים ומערכת העצבים.

שמן המפ הוא למעשה בעל יחס חומצות יחיד ומיוחד ופרט לשימושיו הקוסמטיים והרפואיים שמן המפ אף משמש כתוסף תזונה מוביל וחשוב.

צמח המפ ידוע כבעל מבנה כרומוזומי מתוחכם מה שמאפשר לו לשרוד ולשגשג בכל מקום.

צמח המפ למעשה מספק עבורנו את "זרע על" אשר עשיר בערכים תזונתיים אשר מספקים שפע של מרכיבים בריאותיים לשימוש במזון וממנו מופק השמן האיכותי בעל סגולותיו התזונתיות שמן ההמפ.

שמן זרעי המפ כתוסף תזונה – שמן המפ חשוב לשימוש כתוסף מזון בשל היותו עשיר מאוד בחומצות שומן ההכרחיות לגוף האדם וחומצות מסוג אומגה 3, אומגה 6 ואומגה 9, חומצות הנחשבות להכרחיות ויעילות במלחמת הגוף כנגד מחלות לב וסרטן וידועות אף כמסייעות להוריד את הסיכון לחלות במחלות קשות אלה. כל זרע המפ מכיל כשמונים אחוז חומצות שומן חיוניות באיזון אידיאלי ושמן ההמפ הינו בעל אפס אחוזי כולסטרול !.

חומצת השומן אומגה 6 המצויה בשמן ההמפ נחשבת כמסייעת בהורדת הסיכון לחלות בדלקות שונות בשל היותה מתווכת בין חומרים אנטי דלקתיים בגופנו לבין חלקים שונים במערכת החיסון שלנו. כך גם חומצת האומגה 3, שתפקידה הוא חיזוק מערכת החיסון בגוף האדם.

שמן זרעי המפ כתוסף תזונה – בשמן המפ היחס בין שתי החומצות האלו( אומגה 3 ואומגה 6) הוא 1 ל 3 בעוד בתוספי תזונה מומלצים שונים היחס הינו 1 ל 20 או 1 ל 17, מה שמעלה את שמן המפ למקום גבוה מאוד בערכו התזונתי .

חמשת השמנים
חמשת השמנים0528895228

שמן המפ משמש ונחשב כ"תזונת על" ופרט לחומצות ההכרחיות המצויות בו הוא גם מכיל בתוכו שני ויטמינים חשובים ויעילים לגוף האדם:

1.ויטמין ה – E ,ויטמין זה אינו מסיס למים ובעל גוון שומני העוזר לחיזוק כלי הדם על ידי סילוק פלאק וחיזוק השכבה הפנימית של כלי הדם. ויטמין E נחשב כגורם תזונה חשוב מאוד לסובלים מבעיות לב ומבעיות הנובעות אצל רבים מאיתנו בשל צריכת פחמימות רבה. ויטמין E אף מחזק את העור ומשפר את היכולות הלבביות שלנו יום יום.

2. ויטמין A – שמן ההמפ מכיל בתוכו אף את ויטמין ה – A הידוע כמסייע לגוף בלחימה כנגד מחלות עור שונות ומסייע בהיווצרות תאים בריאות.

שמן המפ הוכח ככדאי לשימוש כתוסף מזון מומלץ וחשוב עבור בני האדם. הוא עשיר בחומצות שומן ,מינרלים, ויטמינים, ויסודות חשובים כגון מגנזיום וברזל. כל החומרים המרוכזים בשמן המפ הכרחיים לבריאותנו וידועים כמסייעים כנגד דלקות, סרטן וכשלים של מערכת החיסון.

בנוסף על כך ראוי לציין כי שמן המפ מכיל אף חומרים המעודדים קרישת דם והיווצרותם של תאים שונים באזורים שונים בגוף.

כיום שמן המפ קיבל אישור לשיווק בארץ בשל מרכיביו העשירים והחשובים לבריאותינו.

לקריאת המאמר באנגלית

שמן זרעי המפ

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי