חמשת השמנים – תוסף תזונת על העשוי מ- 100% שמני זרעים ושורשים: המפ, ג'ינג'ר, כורכום, רימונים וצ'יה. שימוש יומיומי בתוסף evolution יחזק משמעותית את המערכת החיסונית של הגוף.

חמשת השמנים Evolution - תוסף תזונת על לחיזוק ותיגבור המערכת החיסונית
אבולושן חמשת השמנים תוסף תזונת על

חמשת השמנים Evolution - תוסף תזונת על לחיזוק ותיגבור המערכת החיסונית
חמשת השמנים Evolution - תוסף תזונת על לחיזוק ותיגבור המערכת החיסונית חמשת השמנים Evolution - תוסף תזונת על לחיזוק ותיגבור המערכת החיסונית

evolution חמשת השמנים

* "חיסון טבעי!" *
התוסף הטבעי שמסייע לגוף בחיזוק מדהים של מערכת החיסון.

הזלפת  20-15 טיפות ביום מתוסף תזונת העל evolution תחזק ותשפר את מערכת החיסון של הגוף, תוסף התזונה מגיע בבקבוקון עם מזלף טיפות שמן ומספיק לחודש קלנדרי מלא.

לרכישה : לרכישת בקבוקון חמשת השמנים לחצו כאן

ממה מורכב  תוסף חמשת השמנים?
evolution הינו תוסף תזונת על, היחיד בעולם, המכיל שילוב של חומרים פעילים מהמפ, ג’ינג’ר, כורכום, רימונים וצ’יה ומכיל את סדרת האומגות (חומצות שומן 3,5,6,9), מינרלים וסיבים תזונתיים הנחוצים לגוף ומחזק באופן משמעותי את המערכת החיסונית.
שיתוף פעולה בין כל סוגי השמנים המרכיבים את התוסף מחזק באופן משמעותי את המערכת החיסונית של הגוף ומשפר את תחושת החיוניות והחוזק הפיזי.
שמן המפ – (זרעי המפ) מכיל אומגות 3,6,9 במולקולה אחת מן הטבע. בנוסף מכיל סיבים, חומצות אמינו פחמימות וחלבון, בנוסף ויטמין A ויטמין E ויטמין B זרחן אשלגן חומצה פולית מגנזיום וסידן (מולטיויטמין טבעי)
שמן ג'ינג'ר – (שורש ג’ינג’ר) אנטיאוקסידנט טבעי מכיל רכיבים מונעי בחילות, מונעי עוויתות, רכיבים אנטי-פטרייתיים, אנטי-דלקתיים, מחטאים, אנטי-בקטריאליים, אנטי-נגיפיים, מונעי שיעול. בנוסף, הג’ינג’ר הינו מקור מצויין לויטמינים מסוג A, C, E ו-B ומכיל גם מינרלים מסוג מגנזיום, אשלגן, נתרן, ברזל, אבץ, סידן ובטא-קרוטן.
שמן כורכום – (שורש כורכום) מכיל נוגדי חמצון טבעיים חזקים ביותר, סיבים תזונתיים ויטמינים מסוג B6, B3, C, E, B2 ומינרלים רבים כגון: אשלגן, ברזל, מנגן, אבץ, סידן, מגנזיום ונחושת.
שמן רימונים – (זרעי רימונים) מכיל אומגות 5 ו- 6 מן הטבע ויטמינים C, ויטמין E, ויטמין K, חומצה פולית, ויטמין B1 (תיאמין), ויטמין B3 (ניאצין), ויטמין B5 (חומצה פנטותנית), ויטמין B6, ואת ויטמין B רשמי בשם כולין מינרלים, כולל סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן, אשלגן, אבץ, נחושת, מנגן וסלניום.
שמן צ'יה – (זרעי צ'יה) מכיל אומגות 3 ו-6 בנוסף על סיבים תזונתיים, רכיבים פנוליים כגון אבץ ומינרלים שונים.

ולא רק הג’ינג’ר הוא פלאי, גם הכורכומין שהוא הרכיב הפעיל בכורכום הוא הרכיב הטבעי אולי המפורסם ביותר בעולם! שמן הכורכום שלנו בEVOLUTION מכיל נוגדי חמצון טבעיים וחזקים ביותר, שביניהם: סלניום, ויטמין C, ויטמין E ועוד הנלחמים בתאים סרטניים ובכל סוגי הדלקות! ברפואה הסינית הכורכום הוא מרכיב עיקרי ומשמש בעיקר לחיזוק מערכת הדם, לשיפור תפקודה ובעיקר לאזן את זרימת הדם. הכורכומין בין היתר מנקה רעלנים מהכבד ומאזן את רמות אנזימי הכבד ולכן הוא אלוף בניקוי רעלים מהגוף! כל מה שנגיד על הכורכום לא יספיק לתאר את סגולותיו הרפואיות! ועוד כשהוא מרוכז בשמן EVOLUTION כל היעילות שלו גדלה פי כמה וכמה כי הוא ניספג מהר וקל לצרוך אותו!


חמשת השמנים Evolution - תוסף תזונת על לחיזוק ותיגבור המערכת החיסונית

מה זה עושה?
התוסף evolution שיתוף הפעולה המוצלח בין חמשת השמנים המרכיבים אותו מצטיין בספיגה מקסימאלית בגוף. חברים התכשיר עובד! כל מי שרוכש את המוצר מדווח לנו שהשימוש היום יומי מחזק את המערכת החיסונית, וגורם לגוף לשפר את ביצועיו.שימוש יום יומי בשמן יוצר עבור גופנו את התוצאות האופטימאליות.
תוסף evolution משפר בגוף את מינונם של הסיבים, וויטמיני קומפלקס A,B,C ו-E וומסייע לתפקוד יעיל של מערכת הדם.
שימוש בתוסף משפר את הגדלת מספר התאים הנלחמים בדלקות, נגיפים, ושאר גורמים חיצוניים ובנוסף אף מסייע בשיפור הכולסטרול ולהרגשת עירנות מירבית.


המלצתי האישית.
נטילת 20-15 טיפות על בסיס יומי מתוסף תזונת העל evolution, יחזק את מערכת החיסון של הגוף.
תוסף התזונה מגיע בבקבוקון עם מזלף טיפות שמן המספיק לחודש קלנדרי מלא.
יש לקרוא את ההוראות שימוש על המדבקה של הבקבוקון, ולפעול במדוייק על פי ההוראות (יש להתיעץ עם רופא בשימוש לנשים בהריון ולילדים).
(כשר בהשגחת הרבנות, יוצר בתנאי ייצור נאותים במפעל המאושר על ידי משרד הבריאות.)

לרכישה : לרכישת בקבוקון חמשת השמנים לחצו כאן

חמשת השמנים Evolution - תוסף תזונת על לחיזוק ותיגבור המערכת החיסונית
אבולושן חמשת השמנים

חמשת השמנים Evolution - תוסף תזונת על לחיזוק ותיגבור המערכת החיסונית

חמשת פלאי הטבע! Evolutionהתחדשות …בלעדי ויחידי בעולם! …תוסף תזונה שאיננו תרופה!
* התחדשות בעולם תוספי התזונה!
* פורץ דרך בתחום הרפואה הטבעית!
* תומך טבעי למטופלי כימותרפיה!
* תוסף תזונת על לחיזוק הגוף!

in inglish באנגלית

המדע מאחורי חמשת השמנים

המדע מאחורי EVOLUTION – לקריאת המאמר המלא על המדע מאחורי חמשת השמנים לחצו כאן

 

חמשת השמנים Evolution - תוסף תזונת על לחיזוק ותיגבור המערכת החיסונית

Reference:

 1. E. Edris, 2007, Pharmaceutical and Therapeutic Potentials ofEssential Oils and Their Individual VolatileConstituents: A Review, Phytother. Res. 21, 308–323.
 2. Leizer BA , D. Ribnicky PhD , A. Poulev PhD , S. Dushenkov PhD, I. Raskin PhD, 2000,  The Composition of Hemp Seed Oil and Its Potential as an Important Source of Nutrition,Journal of Nutraceuticals, Functional & Medical Foods, 2:4, 35-53.
 3. Sauer, 2016, Pomegranate Compound Could Help Fight Alzheimer’s, Copyright © 2000-2017 A Place for Mom, Inc. All rights reserved. Alzheimers.net complies with the Can-Spam Act of 2003. Privacy Policy, Updated February 29, 2016, https://www.alzheimers.net/9-15-14-pomegranate-and-alzheimers.
 4. J. Hora, E.R. Maydew, E.P. Lansky, C. Dwivedi, 2003, Chemopreventive Effects of Pomegranate Seed Oil on Skin Tumor Development in CD1 Mice, JOURNAL OF MEDICINAL FOOD, J Med Food 6 (3) , 157–161.
 5. Mizrahi, Bsc, Y. Friedman-Levi, PhD, L. Larush, PhD, K. Frid, Bsc, O. Binyamin, MSc, D. Dori, MD, N. Fainstein, PhD, H. Ovadia, PhD, T. Ben-Hur, Md, PhD, S. Magdassi, PhD, R. Gabizon, PhD, 2014, Pomegranate seed oil nanoemulsions for the prevention and treatment of neurodegenerative diseases: the case of genetic CJD, Nanomedicine: Nanotechnology, Biology, and Medicine 10, 1353–1363.
 6. M. Ali, S.K. Yeap, W.Y. Ho, B.K. Beh, S.W. Tan, S.G. Tan, 2012, The Promising Future of Chia, Salvia hispanica L., Journal of Biomedicine and Biotechnology, Volume 2012, Article ID 171956, 9 pages.
 7. K. Jeong, Ph.D., H.J. Park, Ph.D., B.D. Park, Ph.D. , I.H. Kim, M.D, 2010, Effectiveness of Topical Chia Seed Oil on Pruritus of End-stage Renal Disease (ESRD) Patients and Healthy Volunteers,
 • Ann Dermatol. 2010 May;22(2):143-148.
 1. K. Jayaprakasha, B.S. Jena, P.S. Negi, K.K. Sakariah, 2002, Evaluation of Antioxidant Activities and Antimutagenicity of Turmeric Oil: A Byproduct from Curcumin Production. Z. Naturforsch. 57c, 828Ð835.
 2. Singh, B. Sankar, S. Rajesh ,K. Sahoo, E. Subudhi, S. Nayak, 2011, Chemical Composition of Turmeric Oil (Curcuma longa L. cv. Roma) and its Antimicrobial Activity against Eye Infecting Pathogens, Journal of Essential Oil Research, 23:6, 11-18.
 3. D. Das, A. Balan, K.T. Sreelatha, 2010, Comparative Study of the Efficacy of Curcumin and Turmeric Oil as Chemopreventive Agents in Oral Submucous Fibrosis; A Clinical and Histopathological Evaluation, Journal of Indian Academy of Oral Medicine and Radiology, Volume 22, Number 2,  pp. 88-92(5).
 4. Thitiya Mangprayool, Sajeera Kupittayanant, Nuannoi Chudapongse , 2013, Participation of citral in the bronchodilatory effect of ginger oil and possible mechanism of action, Fitoterapia 89 (2013) 68–73.
 5. SASIDHARAN, N. MENON, 2010, COMPARATIVE CHEMICAL COMPOSITION AND ANTIMICROBIAL ACTIVITY FRESH & DRY GINGER OILS (ZINGIBER OFFICINALE ROSCOE), Int J Curr Pharm Res, Vol 2, Issue 4, 40­43.
 6. A.N. Melo, R. Grespan, J.P. Fonseca, T.O. Farinha, E.L. Silva, A.L. Romero, C.A. Bersani-Amado, R.K.N. Cuman, 2011, Inhibitory effects of ginger (Zingiber officinale Roscoe) essential oil on leukocyte migration in vivo and in vitro, Journal of Natural Medicines, 2011, Volume 65, Number 1, Page 241.
 7. Kottarapat, B.L Vijayasteltar, V. Ramanath , K. Ramadasan, 2014, Antimutagenic Potential and Modulation ofCarcinogen-Metabolizing Enzymes by GingerEssential Oil, Phytother. Res. 28: 849–855.

16 תגובות

 1. המלצתי החמה לחיזוק המערכת החיסונית לפני ניתוחים ואחרי ניתוחים במיוחד.

  • וביכלל לשמירה על המערכת החיסונית תקינה וכטיפול מונע!!!

 2. סמי בר לוי 0542279949 במשך שנתיים לא הצלחתי להעלות את מדד החמצן בדם לירוק, לאחר חודש ימים אני משתמש בבקבוקון של חמשת השמנים הצלחתי ובבדיקה נוספת המדד עלה לירוק לדעתי התוצאה באה בקשר ישיר לחמשת השמנים.

 3. שמי צחי רייך 0526831041 בשלוש מדדים חשובים רואים שיפור של 20% – 15% : המוליטיס, קולסטרול, טריגליצרידים.

 4. שמי דוד מנוחין 0584010350 משתמש בבקבוקון חמשת השמנים כחודשיים וממליץ מאוד למי שיש מעי רגיז כי לי זה עזר מאוד ואיזן את המעיים תודה רבה לכם על המוצר הנפלא evolution

 5. שלום שמי יצחק קטש 0505294194 כל בוקר איך שאני מתעורר אני לוקח 15 טיפות מחמשת השמנים התוסף הנהדר שלכם ואני מרגיש יותר חזק! תודה רבה

 6. סיון חילקה 0525002954 אני לוקח כל בוקר 15 טיפות מהפורמולה במשך שלשה חודשים והפסיקו לי הדלקות בדרכי השתן זה לא יאומן כי לא עזר לי כמעט כל מה שלקחתי לפני על בסיס טבעי

 7. צביקה מנדלביץ 0524581349 מוצר מהפכני לא פחות ולא יותר מרגיש יותר חזק וגם הרגשה יותר טובה

 8. שלום שמי רון כובשי 0505910374 ואני רוצה לומר מהיום שהתחלתי לקחת את התוסף אבולושן אני מרגיש יותר בריא וזה בא לידי ביטוי בבדיקות דם שנעשו לפני ואחרי 30 יום. ובנוסף 30% יותר אנרגטי וגם את פעולות המעיים הרבה יותר קל ,תודה רבה על התוסף הזה.

 9. קובי מנור 0507374977 לוקח 15 טיפות כל בוקר ומרגיש שינו לטובה במשך 14 יום, טעים מאוד ומומלץ

 10. עומר ליסקר 0586458918 תענוג לחך תענוג לנשמה בריאות לגוף!!! כל הכבוד על השילוב המדהים.

 11. אני רוצה לקנות את המוצר שלכם, צרו קשר

 12. it's my very first time visiting your site and I'm very interested. Thanks for sharing and keep up 😉

 13. רציתי לדעת התוסף שלכם של חמשת השמנים, תחת איזה פיקוח הוא מיוצר ואיזה אישורים יש לו? האם הוא לא מתנגש עם ויטמינים אחרים או תרופות שאנשים נוטלים, מתי נוטלים בבוקר, בצהריים, לפני השינה, עם האוכל, אבל הכי חשוב, באיזור של מי הוא מיוצר ומי נותן לו את האישור של תוסף תזונה

  • הי יעל
   תוסף חמשת השמנים מיוצר במפעל בפיקוח משרד הבריאות הישראלי יש לו אישור gmp תקן בין לאומי לתוספי תזונה וכשרות של הרבנות לרכישה לחצי כאן : לרכישת הבקבוקון

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here