חמשת השמנים – תוסף תזונת על המופק מ-100% שמני זרעים ושורשים המפ, ג’ינג’ר, כורכום, רימונים וצ’יה לחיזוק המערכת החיסונית של הגוף

חמשת השמנים

חמשת השמנים
חמשת פלאי הטבע - Evolution חמשת השמנים

evolution חמשת השמנים תוסף תזונת-על העשוי מ- 100% שמני זרעים ושורשים: המפ, ג’ינג’ר, כורכום, רימונים וצ’יה. שימוש יומיומי בתוסף זה יהווה טיפול מונע ויחזק בצורה משמעותית את המערכת החיסונית של הגוף.

* “חיסון טבעי!”
* התחדשות בעולם תוספי התזונה!
* התוסף שנותן לגוף מה שהוא צריך!

נטילת 20-15 טיפות על בסיס יומי מתוסף תזונת העל evolution תחזק את מערכת החיסון של הגוף.
תוסף התזונה מגיע בבקבוקון עם מזלף טיפות שמן המספיק לחודש מלא.
(* חיזוק המערכת החיסוניתכשר בהשגחת הרבנות, מאושר על ידי משרד הבריאות.)

להזמנת התוסף evolution חמשת השמנים לחצ/י כאן


מה זה מכיל?
evolution הינו תוסף תזונת על, היחיד בעולם, המכיל שילוב של חומרים פעילים מחמשת האלמנטים:(השמנים) המפ, ג’ינג’ר, כורכום, רימונים וצ’יה ומכיל את סדרת האומגות (חומצות שומן 3,5,6,9), מינרלים וסיבים תזונתיים הנחוצים לגוף ומחזק באופן משמעותי את המערכת החיסונית על ידי השילוב בין השמנים ומרכיביהם. 
שמן המפ
– (זרעי המפ) מכיל אומגות 3,6,9 במולקולה אחת מן הטבע, סיבים, פחמימות וחלבון.
שמן ג’ינג’ר – (שורש ג’ינג’ר) אנטיאוקסידנט טבעי מכיל רכיבים מונעי בחילות, מונעי עוויתות, רכיבים אנטי-פטרייתיים, אנטי-דלקתיים, מחטאים, אנטי-בקטריאליים, אנטי-נגיפיים, מונעי שיעול. בנוסף, הג’ינג’ר הינו מקור מצויין לויטמינים מסוג A, C, E ו-B ומכיל גם מינרלים מסוג מגנזיום, אשלגן, נתרן, ברזל, אבץ, סידן ובטא-קרוטן.
שמן כורכום – (שורש כורכום) מכיל נוגדי חמצון טבעיים חזקים ביותר, סיבים תזונתיים ויטמינים מסוג B6, B3, C, E, B2 ומינרלים רבים כגון: אשלגן, ברזל, מנגן, אבץ, סידן, מגנזיום ונחושת.
שמן רימונים – (זרעי רימונים) מכיל אומגות 5 ו- 6 מן הטבע ויטמינים C, ויטמין E, ויטמין K, חומצה פולית, ויטמין B1 (תיאמין), ויטמין B3 (ניאצין), ויטמין B5 (חומצה פנטותנית), ויטמין B6, ואת ויטמין B הידוע גם בשם כולין, מינרלים כגון: סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן, אשלגן, אבץ, נחושת, מנגן וסלניום.
שמן צ’יה – (זרעי צ’יה) מכיל אומגות 3 ו-6 בנוסף על סיבים תזונתיים, רכיבים פנוליים כגון אבץ ומינרלים שונים.


מה זה עושה?
חיזוק המערכת החיסונית – התוסף evolution השילוב והשיתוף פעולה בין חמשת השמנים ובין מרכיביהם בשונה משימוש בכל אחד מהשמנים בניפרד משפר את יכולת הספיגה והניצולת של המרכיבים (החומרים הפעילים) לגוף ובעוצמה כזאת זה עובד, מחזק את המערכת החיסונית, מאלץ את מערכות הגוף לעבוד נכון, מפעיל את מערכות ההגנה, ובכך מקנה את התוצאות האופטימאליות ביותר לגופינו. כך מגביר תוסף evolution באופן טוב יותר את מינונם של סיבים, וויטמיני קומפלקס A,B,C ו-E, מינרלים רבים וסדרת אומגות חזקות במיוחד במערכת הדם . כך מתחזק גופינו באמצעות הגדלת מספר תאי T הנלחמים בדלקות, נגיפים, ושאר גורמים חיצוניים ובנוסף אף מסייע להורדת רמות כולסטרול בדם, מכיל פוליסכרידים, מולקולות גדולות המורכבות משרשאות סוכריות של גלוקוז (חד סוכר) להם תפקיד חשוב באיזון רמות הסוכר והכולסטרול בדם.


המלצתי האישית.
התחדשות-evolution שמנים מצמחים, זרעים ושורשים בעלי סגולות רפואיות מצילים חיים של אנשים. אותי הם בוודאי הצילו! שמי אביבי בן יוסף פסטרנק ואני בן 50. תהליך ההתחדשות שלי בו יצאתי מחולי קשה, שהחל בדיברטיקוליטיס במערכת המעיים וסרטן אלים ביותר מסוג כולנגיוקרצינומה (סרטן בדרכי המרה), החל בשימוש בשמן קנאביס מהול בשמן המפ ומשם התגלגל לתגלית מפתיעה של הפקת חמשת  השמנים העשויים מג’ינג’ר, צ’יה, כורכום, זרעי רימונים והמפ (כתחליף לשמן הקנאביס), תוך כדי מחקר מעמיק וניסוי על גופי אותם מהלתי ברמות שונות החלמתי!!!לסיפורי האישי והמלא לחצו כאן.
התוסף evolution הוא תומך טבעי חזק ביותר לחולים הנלחמים במחלת הסרטן ובפרט למטופלי כימותרפיה.
נטילת 20-15 טיפות על בסיס יומי מתוסף תזונת העל evolution, יחזק את מערכת החיסון של הגוף.
תוסף התזונה מגיע בבקבוקון עם מזלף טיפות שמן המספיק לחודש מלא.
(כשר בהשגחת הרבנות, מאושר על ידי משרד הבריאות.)

להזמנת התוסף evolution חמשת השמנים לחצ/י כאן

חמשת השמנים

חמשת השמנים תוסף תזונה

חמשת פלאי הטבע! Evolutionהתחדשות …בלעדי ויחידי בעולם! …תוסף תזונה שאיננו תרופה!
* התחדשות בעולם תוספי התזונה!
* פורץ דרך בתחום הרפואה הטבעית!
* תומך טבעי למטופלי כימותרפיה!
* תוסף תזונת על לחיזוק הגוף!

לקריאת המאמר באנגלית

להזמנת התוסף evolution חמשת השמנים לחצ/י כאן

 

11 תגובות

 1. המלצתי החמה לחיזוק המערכת החיסונית לפני ניתוחים ואחרי ניתוחים במיוחד.

  • וביכלל לשמירה על המערכת החיסונית תקינה וכטיפול מונע!!!

 2. סמי בר לוי 0542279949 במשך שנתיים לא הצלחתי להעלות את מדד החמצן בדם לירוק, לאחר חודש ימים אני משתמש בבקבוקון של חמשת השמנים הצלחתי ובבדיקה נוספת המדד עלה לירוק לדעתי התוצאה באה בקשר ישיר לחמשת השמנים.

 3. שמי צחי רייך 0526831041 בשלוש מדדים חשובים רואים שיפור של 20% – 15% : המוליטיס, קולסטרול, טריגליצרידים.

 4. שמי דוד מנוחין 0584010350 משתמש בבקבוקון חמשת השמנים כחודשיים וממליץ מאוד למי שיש מעי רגיז כי לי זה עזר מאוד ואיזן את המעיים תודה רבה לכם על המוצר הנפלא evolution

 5. שלום שמי יצחק קטש 0505294194 כל בוקר איך שאני מתעורר אני לוקח 15 טיפות מחמשת השמנים התוסף הנהדר שלכם ואני מרגיש יותר חזק! תודה רבה

 6. סיון חילקה 0525002954 אני לוקח כל בוקר 15 טיפות מהפורמולה במשך שלשה חודשים והפסיקו לי הדלקות בדרכי השתן זה לא יאומן כי לא עזר לי כמעט כל מה שלקחתי לפני על בסיס טבעי

 7. צביקה מנדלביץ 0524581349 מוצר מהפכני לא פחות ולא יותר מרגיש יותר חזק וגם הרגשה יותר טובה

 8. שלום שמי רון כובשי 0505910374 ואני רוצה לומר מהיום שהתחלתי לקחת את התוסף אבולושן אני מרגיש יותר בריא וזה בא לידי ביטוי בבדיקות דם שנעשו לפני ואחרי 30 יום. ובנוסף 30% יותר אנרגטי וגם את פעולות המעיים הרבה יותר קל ,תודה רבה על התוסף הזה.

 9. קובי מנור 0507374977 לוקח 15 טיפות כל בוקר ומרגיש שינו לטובה במשך 14 יום, טעים מאוד ומומלץ

 10. עומר ליסקר 0586458918 תענוג לחך תענוג לנשמה בריאות לגוף!!! כל הכבוד על השילוב המדהים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here