בריאות מערכת העיכול

בריאות מערכת העיכול - הכל על מערכת העיכול בגוף האדם

המרכז לבריאות מערכת העיכול

הטיפול השלם ביותר במחלות מעיים ודרכי העיכול, שיכול להחזיר אותך לאכול טוב, להרגיש טוב ולחיות טוב יותר!

בריאות מערכת העיכול - הכל על מערכת העיכול בגוף האדםבריאות מערכת העיכול המרכז לבריאות מערכת העיכול התפתח בצורה טבעית, צמח מהשטח. הוא התחיל מקליניקה פרטית אחת של עדי זוסמן, כדיאטנית קלינית ומאמנת בריאות וצמח לכדי מרכז המאגד תחת קורת גג אחת מספר מקצועות, אשר מעניק לך מגוון אפשרויות טיפול והדרכה.
במרכז שלנו מחכה לך צוות של דיאטניות מומחיות לטיפול ואימון תזונתי במחלות מעיים ודרכי העיכול, מומחים לרפואה סינית בהתמחות מיוחדת לטיפול במערכת העיכול, וכן פסיכותרפיסט מומחה.
"דרך הבטן" הנו סימן רשום במשרד המשפטים, שקיבל הכרת פטנט על צורת הטיפול ההדרכה המיוחדים בתחום גסטרו.
אנחנו פועלים במודל טיפולי ייחודי שפיתחנו, המעניק לך את כל הידע והכלים הדרושים על מנת לאכול טוב, להרגיש טוב ולחיות טוב יותר עם ולמרות ההפרעה או המחלה שלך.

מה תקבלו במרכז?

  • ייעוץ והדרכה תזונתית שיעזרו לכם לבנות את התפריט המתאים ביותר לבעיה הרפואית ממנה אתם סובלים, בתהליך ליווי צמוד ומקצועי, עפ"י גישת הרמזור  – הגישה התזונתית שפותחה ע"י עדי זוסמן RD, דיאטנית ומאמנת בריאות, מומחית למחלות מעיים, שייסדה ומנהלת את המרכז
  • דיקור, שיאצו, טווינה וצמחי מרפא סיניים, שישדרגו את ההיענות של הגוף לשינוי התזונתי והתודעתי שלך, יעזרו להרגיע את הסימפטומים מהר יותר (כאבים, צרבות, בחילות, שלשולים או עצירות), ויחזקו את המערכת החיסונית במידה הנכונה ביותר
  • טיפול פסיכותרפי לשחרור והרגשה רגועה יותר, להתמודדות מיטבית עם סטרס, החיונים כל כך לבריאות המעיים.
  • קישור לאתר הבית: לחצו כאן

בריאות מערכת העיכול - הכל על מערכת העיכול בגוף האדם

 

שמן קנאביסבריאות מערכת העיכול - הכל על מערכת העיכול בגוף האדם

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here