תוסף תזונה – תוסף תזונה טבעי – תוסף תזונת על evolution חמשת השמנים – "חיסון טבעי"!

תוסף תזונה - תוסף תזונת על כורכומין וג'ינג'ר evolution חמשת השמנים!
תוסף תזונה - תוסף תזונת על כורכומין וג'ינג'ר evolution חמשת השמנים!
תוסף תזונה חמשת השמנים

תוסף תזונה – תוסף תזונת על evolution חמשת השמנים התוסף שנותן לגוף מה שהוא צריך!

תוסף תזונה - תוסף תזונת על כורכומין וג'ינג'ר evolution חמשת השמנים!תוסף תזונה – הסינים השכילו להבין כי יש כוח ל- “חמש”. לא בכדי, כל ההתפתחות של הרפואה הסינית וכן תורת הפנג-שואי שהיא תורה סינית עתיקה לארגון חפצים ומבנים בהתאם למערכות האנרגיה הפועלות ביקום ואפילו תורות הלחימה הסיניות המסורתיות כולם נשענים ומבוססים מעיקרם על תאוריית “חמשת האלמנטים” או בשמה הסיני .Wu Xing תאוריית חמשת האלמנטים הנקראת גם תאוריית חמש הפאזות מבוססת על הרעיון שכל תופעה ביקום שלנו היא תוצר של התפתחות ושינוי המתחולל דרך חמש איכויות שונות שהן חמישה שלבים שונים כשלכל שלב יש תכונות שונות המייצגות אותו והאינטראקציה והשינויים בין האלמנטים השונים מסבירים בעצם את התופעות המתחוללות ביקום.

גם אצלנו ב-  EVOLUTION מבינים ומאמינים בכח חמשת האלמנטים! אנו יצרנו שילוב מנצח של חמישה אלמנטים של שמנים טבעיים לחלוטין שלכל אחד מהם איכויות אדירות אשר מועצמות באינטראקציה עם ארבעת האלמנטים האחרים בפורמולה. EVOLUTION הינו תוסף תזונת-על היחידי בעולם המכיל יחדיו רכיבים פעילים מהמפ, ג’ינג’ר, כורכום, רימונים וצ’יה ומכיל את האומגות 3,5,6,9 ובנוסף גם גם וויטמינים: ,E,K,B1,B3,B5,B6 מינרלים: סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן, אבץ, מנגן,סלניום ונחושת, וכן גם חומצת שומן לינולאית ולא מעט נוגדי חמצון חזקים המאפשרים לגוף להתחזק, למנוע ולעכב תהליכי הזדקנות ואף לחזק את המערכת החיסונית ביעילות יותר מכל תוסף אחר, שכן ריכוז השמנים וחוזקם מתאים לכך במיוחד.

מהו סוד הקסם? לא נגלה הכל, רק נאמר שבין היתר פרט למינרלים וויטמינים חיוניים שיש בפורמולה שלנו, אנחנו יצרנו שילוב מנצח של האומגות!

אולי ידעתם שאומגה היא האות ה-24 באלפבית היווני, ואם יש לכם גם ידע כללי עצום אז בטח ידעתם שהיא גם שמה של יחידת כוחות מיוחדים גאורגית (סוג של ק.ג.ב), אבל מה שאולי לא ידעתם זה כמה שהאומגה על כל סוגיה היא באמת יחידת כוחות מיוחדים בגוף שלכם!

האומגות הן חומצות שומן בלתי רוויות שאת חלקן הגוף יכול לייצר ואת חלקן אנו יכולים לקבל רק מבחוץ ולכן חייבים לצרוך אותן ע”י תזונה! ובעיקר כשהתזונה לא מאוזנת גם ע”י תוספי תזונה! וכבר כמעט ארבעה עשורים שמחקרים מוכיחים שוב ושוב כי קיים קשר ישיר בין צריכת שומן בלתי רווי לבין הורדת שכיחותן של מחלות שונות ביניהן אף אלה המוגדרות ברפואה הקונבנציונאלית לעת עתה “חשוכות מרפא” כגון מחלת הסרטן ואף למניעתן. המספרים בשמות של חומצות בלתי רוויות מציינים את המיקום של הקשר הכפול בשרשרת הפחמנים המרכיבה את החומצה הבלתי רוויה של האומגה והיוצרת את השוני במבנה ולפיכך בתכונות של כל אומגה ואומגה.

בעיקר לאומגה 3 נודעה השפעה חיובית ביותר על גופנו ועל המערכת החיסונית שלנו כאשר חוקרים בני ימינו מאמינים כי בעיקרהיחס הכמותי שבין אומגה 3 לאומגה 6 הוא קריטי מאוד לגבי בריאותנו ולגבי התועלת המופקת מאומגות אלה, זאת על-אף שעד כה זה טרם הוכח מדעית.

מה שלבטח ידוע הוא שלכל אומגה (3,6,5,9) יש יתרונות בלתי מבוטלים משל עצמה.

אבל לעיתים יש לאומגות, כמו לכל חומר אחר שקיים, גם חסרונות…

אם נשכיל ליצור שילוב המבטל את החסרונות ומדגיש ומעצים את היתרונות – ניצחנו!

ניקח למשל את אומגה 6 (נקראת גם חומצה לינולאית) שהיא כה חשובה לגופנו ויתרונותיה לא רק שאינם מבוטלים, אלא הם עצומים. אומגה 6 מומרת בגופנו לחומרים דמויי הורמונים שבין היתר הם מסייעים ללוחמה של המערכת החיסונית בזיהומים בגוף, חיוניים ללחץ דם תקין, מסייעים לבריאות הלב ותפקודו, מסייעים למניעת מחלת הסוכרת ועוד סגולות רבות וחשובות.

אולם, מחקרים הוכיחו כי עודף בהגזמה של אומגה 6 עשוי דווקא לחולל חלילה דלקות ואף להוריד את ריכוזו של מה שאנו מכנים “הכולסטרול הטוב” (HDL) בגופנו, לכן חיוני לשלב אומגה 6 עם אומגה 3, שבין סגולותיה הרבות היא גם מורידה את ריכוז הטריגליצרידים (השומן “הלא טוב” בגוף) ומעלה את רמת “הכולסטרול הטוב” וכן ממסייעת במניעת תחלואים ודלקות.

אנו רואים שהטבע מכיר את “הכלל” הזה וברוב המזונות יש שילוב של אומגה 6 עם אומגה 3.

אלא מה? במזונות בטבע, היחס בין אומגה 6 ל-3 הוא לרוב 10:1 ואף יש מקרים שבהם היחס הוא  30:1 “לטובת” אומגה 6!  והמחקרים מעידים שלכן אנו למעשה צורכים את האומגה 6 והאומגה 3 ביחסים הפוכים ממה שבריא לנו באמת! כלומר, באופן טבעי אנו צורכים הרבה יותר אומגה 6 כאשר למעשה עדיף לנו לצרוך יותר אומגה 3! היינו, שהיחס הרצוי ביותר המסייע למנוע דלקות ומחלות הוא יחס של 4:1 או 6:1 דווקא “לטובת” אומגה 3!

כאן נכנס תפקידם הקריטי והחשוב ביותר של תוספי המזון והפורמולות  ובעיקר EVOLUTION! שהם מאזנים את היחס הזה בגופנו ומביאים אותנו ליחס הרצוי והבריא עבורנו ע”י כך שהם מעלים בעיקר את אחוז האומגה 3 ובפרופורציה הטובה ביותר לאומגה 6.

תוסף תזונה - תוסף תזונת על כורכומין וג'ינג'ר evolution חמשת השמנים!ומה כבר אפשר עוד לומר על אומגה 3 שטרם נאמר, לאחר שמעל 20,000 מחקרים בנושא מצאו והוכיחו כי צריכה קבועה ונכונה של אומגה 3 הינה חיונית לבריאותו ולתקינותו של הגוף!

אומגה 3 מסייעת בין היתר ובעיקר לשמור על גמישותו של כל תא ותא בגופנו, ויש לנו עשרות טריליוני תאים כאלה! אז זה אכן תפקיד חשוב! כי הגמישות של הדופן מאפשרת לקולטנים שעל התא לקבל ולהעביר מסרים בצורה יעילה. לכן, לאומגה 3 תפקיד חשוב בשמירה על תפקודיהם של תאי המוח, שאינם מתחדשים כמו תאים אחרים, ובמניעת התנוונותו של המוח. בנוסף אומגה 3 מסייעת לשמירה על מערכת הדם והלב ומונעת היווצרות דלקות ופלאק בכלי הדם, מאזנת את רמות השומנים בדם,מקלה על תסמיני דלקות פרקים ומעיים, מסייעת במניעת סרטן בפרט השד, הערמונית והמעי הגס, מסייעת לשיפור קשב וריכוז, משפרת את מצב הרוח ובכך מסייעת לטיפול במקרי דיכאון ועוד.

לא מעט מאתנו יודעים כי אומגה 3 מכילה מספר רב של חומצות שומן והחשובות שביניהן: חומצה אלפא-לינולית (ALA), חומצה איקוסאפנטאנואית (EPA) וחומצה דוקוסאהקסאנואית (DHA). אך מה ההבדל ביניהן, מה הקשר האדוק ביניהן ומה המתכון המנצח שלהן? מיד נראה.

אז ככה, ALA היא חומצת השומן הקצרה ביותר מביניהן, יש לה 14 פחמנים ותפקידה בגוף אינו ישיר אלא בעקיפין, שכן תחילה עליה לעבור התמרה (שינוי) לחומצת השומן DHA כאשר הגוף שלנו מבצע את ההתמרה הזו ביעילות מאוד נמוכה (5% – 8%). EPA היא כבר בעלת 20 פחמנים, ושוב תפקידה הוא בעקיפין לשמש שלב ביניים אחד לפני יצירת ה-DHA. כלומר למעשה כל מסלולן של חומצות השומן השונות באומגה 3, כולל של העיקריות שציינו, הוא בעצם להוות שלבי ביניים עד להגעה לחומר הפעיל הוא ה-DHA, כאשר הן מהוות שלבי ביניים בתהליכי בניית והארכת שרשרת הפחמנים והוספת קשרים כפולים עד להשלמת יצירת המולקולה של ה-DHA שהיא הארוכה ביותר בשרשראות האומגה 3 והיא בעלת 22 פחמנים.

היינו, ה-DHA היא החומר הפעיל באומגה 3, היא התוצר הסופי של ההתמרות שעוברות כל השרשראות האחרות והיא החומצה המועדפת והמירבית ברוב רקמות הגוף, כגון: חלב אם, רשתית העין, זרע בגברים, במוח שהוא האיבר החשוב אם לא החשוב ביותר בגופנו שם ה-DHA מהווה מהחלק השומני שבו כ-30%  ועוד. בעצם באופן כללי כמות ה-DHA  בגופנו היא הרבה מעבר לכמות של שאר החומצות, למשל היא פי 30! יותר מכמות ה-EPA בגופנו.

כאן עולה השאלה אם גם כך כל חומצות השומן באומגה 3 הקצרות עוברות התמרה ל-DHA אז מדוע לא מספיק לצרוך רק אותן והן כבר יהפכו למולקולות DHA פעילות? מדוע עלינו לצרוך DHA?

התשובה היא: כי תהליך ההתמרה של החומצות השונות ל-DHA הוא תהליך אנזימתי מורכב המצריך המצאותם של אנזימים וקו-פקטורים כגון ויטמין E המצויים בשמן הג’ינג’ר ובשמן הרימונים המרכיבים את פורמולת חמשת השמנים שלנו בתוסףEVOLUTIONלאחוז גבוהה באוכלוסיה, בפרט בקרב ילדים, תינוקות ומבוגרים, יש חוסר באנזימים ובקו-פקטורים הנחוצים הללו כאשר במקרים של מחלות ולחצים נפשיים המחסור גדל עוד יותר. כאשר קיימים חוסרים בתנאים אז אחוז ההמרה של חומצות השומן הקצרות ל-DHA הכה חיוני הזה הוא בשיעור המרה קטן מאוד יחסית לנדרש. לכן חיוני ואף עדיף לקבל ישירות את ה-DHA לגופנו ע”י תוספי המזון והפורמולות! ובנוסף לצרוך ויטמינים, מינרלים וכו’ שיתנו את התנאים ליצרתו של ה-DHA גם ע”י הגוף! כמו שיש בחמשת השמנים שלנו בתוסף EVOLUTION!

אומגה נוספת החשובה לנו ומצויה ב- EVOLUTION היא אומגה 9, ובשמה חומצה אולאית. אומגה 9 היא חומצת שומן חד בלתי רוויה (חומצת שומן בעלת קשר כפול אחד) החשובה בעיקר לתפקוד מערכת הלב וכלי הדם ולמערכת העיכול.היא טובה למלחמה בחיידק הקיבה הגורם לאולקוס- ההליקובקטור, תורמת להפחתה בכולסטרול “הרע” ה-LDL, משפרת גמישות של כלי הדם, מאזנת לחץ דם גבוה ומונעת הסתיידות עורקים. חשוב מאוד לציין כי בניגוד למה שציינו על אומגה 6, עודף ואפילו גדול של אומגה 9 איננו מפחיתה את כמות הכולסטרול הטוב!

ולא נשכח גם את אומגה 5! שהיא אחד האנטי אוקסידנטים החזקים. היא מונעת דלקות על-ידי כך שהיא מונעת ייצור של פרוסטגלנדינים ולאוקטריאנים שמייצרים את הדלקת. אומגה 5 מחקה פעילות של תרופות סטרואידיות רק ללא הסטרואידים וולא תופעות הלוואי הקשות שלהם! היא מסייעת לשיקום תאים, לאיזון הורמונלי בגוף ואף ללוחמה בסרטן ודומיו.

אז נגענו בקצה המזלג באומגות ובשילוב המנצח שלהן, אבל גם אי אפשר שלא לציין ולתת במה מיוחדת לכל אחד מהמרכיבים האדירים שיש לנו ב- EVOLUTION בפני עצמם! ובפרט לשני מזונות העל! הכורכום והג’ינג’ר שמהווים חלק מרכזי בחמשת השמנים שלנו ב-EVOLUTION ושמחקרים בעולם כולו הוכיחו כי הם בפני עצמם בעלי סגולות על בריפוי ואף מניעה של מחלות ואף הקשות ביניהן! שלרפואה הקונבנציונאלית היום אין להן מענה, לפחות לא משביע רצון.

על הג’ינג’ר אין חולק והוא מועמד לתואר המזון הכי בריא בעולם! הג’ינג’ר בשמו העממי הזנגביל ((zingiber הוא חזק מאוד בחריפותו ולכן קל יותר לצרוך אותו כשמן. כמה שהוא עז בחריפותו ככה הג’ינג’ר הוא גם חזק מאוד בסגולותיו הרפואיות! במקום להחזיק בבית תיק עזרא ראשונה שמן ג’ינג’ר כמו שיש לנו בEVOLUTION הוא בעצם תיק עזרא ראשונה של הטבע, ואף יותר מזה.

תוסף תזונה - תוסף תזונת על כורכומין וג'ינג'ר evolution חמשת השמנים!הג’ינג’ר מכיל את הג’ינג’רולים שהם שמנים אתרים ותרכובות פנוליות חריפות והוא גם מקור טוב לויטמינים A,C,E ו-B קומפלקס וכן למינרלים ולחומרים החיוניים לתפקודו של הגוף כגון: אשלגן, מגנזיום, סיליקון, נתרן, ברזל אבץ, בטא-קרוטן וסידן, אז מה הפלא שיש לו כל כך הרבה סגולות פלאיות:מפחית בחילות והקאות, חיזוק הראיה והאון, אנטי דלקתי ומפחית בעיות עיכול, יעיל נגד האנטרוטוקסין של אשרכיה קולי הגורם לתמותה בעיקר בקרב ילדים בשל שלשולים, אנטי סרטני, מקטין הסיכוי למחלות לב, מחזק את המערכת החיסונית, יעיל לטיפול נגד שפעת, קדחת, מיגרנות ושיעול, מסייע נגד סוכרת ועוד קצרה היריעה מלהכיל את היתרונות של המזון הסופר-אדיר והפלאי הזה!

ולא רק הג’ינג’ר הוא פלאי, גם הכורכומין שהוא הרכיב הפעיל בכורכום הוא הרכיב הטבעי אולי המפורסם ביותר בעולם!שמן הכורכום שלנו בEVOLUTION מכיל נוגדי חמצון טבעיים וחזקים ביותר, שביניהם: סלניום, ויטמין C, ויטמין E ועוד הנלחמים בתאים סרטניים ובכל סוגי הדלקות! ברפואה הסינית הכורכום הוא מרכיב עיקרי ומשמש בעיקר לחיזוק מערכת הדם, לשיפור תפקודה ובעיקר לאזן את זרימת הדם. הכורכומין בין היתר מנקה רעלנים מהכבד ומאזן את רמות אנזימי הכבד ולכן הוא אלוף בניקוי רעלים מהגוף! כל מה שנגיד על הכורכום לא יספיק לתאר את סגולותיו הרפואיות! ועוד כשהוא מרוכז בשמן EVOLUTION כל היעילות שלו גדלה פי כמה וכמה כי הוא מרוכז וקל לצרוך אותו!

בנוסף, ב- EVOLUTION השכלנו להבין כי הרימונים המקשטים לנו את שולחנות החג בעיקר בראש השנה וסוכות הם הרבה מעבר לפרי יפה וטעים! לכן אחד ממרכיביו החשובים והיעילים מאוד של תוסף ה- EVOLUTION הוא שמן הרימונים! שמן הרימונים מכיל אומגות 5 ו-6 שדיברנו עליהן, וכן השמן המופק מזרעיו של הרימון, מכיל בין היתר כמויות לא מבוטלות של ברזל, החיוני ביותר בגופנו בעיקר לצורכי אספקת החמצן לגוף באמצעות ההמוגלובין ובנוסף ממלא תפקיד באנזימים שונים המסייעים בתהליך ייצור האנרגיה לתאי הגוף. כידוע לנו מחסור בברזל בגוף גורם לפגיעה בעירנות, לחולשות, גוון עור חיוור, עייפות, סחרחורות, בחילות ועוד תסמינים שונים ובשמן הרימון כמות גדולה של ברזל שנספג בגופנו בקלות וביעילות! בנוסף לכל אלה שמן הרימון מכיל גם וויטמינים: ,E,K,B1,B3,B5,B6 מינרלים: סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן, אבץ, מנגן,סלניום ונחושת, וכן גם חומצת שומן לינולאית ולא מעט נוגדי חמצון חזקים, כשכל הללו ואחרים הם החומרים הפעילים המאפשרים לשמן הרימון להיות כל כך אפקטיבי בריפוי ובמניעת מחלות!

שמן הצ’יה שלנו אף הוא מכיל אומגה 3 ואומגה 6 ובנוסף סיבים תזונתיים החיוניים למערכת העיכול וכן מינרלים שונים החשובים ביותר לחיזוק וליעילות תפקודי הגוף השונים.

אחרון חביב שמן ההמפ! עם כל סגולות הקנאביס! המסייע למלחמה מחלת הסרטן, מחלות במערכת העיכול ועוד סגולות עצומות! מכיל אומגות 3, 6 ו-9 במולקולה טבעית אחת! הרכב השמנים של ההמפ דומה לזה של הרכב העור האנושי ולכן הוא מעולה גם לטיפוח קוסמטי פנימי וחיצוני!

תוכלו לקרוא עוד באתר הבית על נפלאות כל אחד ממרכיבי תוסף EVOLUTION המהפכני! להכיר את הסגולות של כל האוצרות שהטבע נתן לנו לבריאות איתנה- רק צריך להכיר ולשלב בתזונה שלנו באופן יעיל ומושכל ו-EVOLUTION עושה זאת באופן מושלם!

evolution תוסף תזונה שאיננו תרופה

רפואה טבעית

תוסף תזונה טבעי – מה זה עושה?

להזמנת התוסף evolution חמשת השמנים לחצ/י כאן

תוסף תזונה – "חיסון טבעי" תוסף תזונת על evolution חמשת השמנים!
תוסף תזונה - תוסף תזונת על כורכומין וג'ינג'ר evolution חמשת השמנים!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here