תוסף תזונה – תוסף תזונה טבעי לחיזוק מערכת החיסון "חמשת השמנים" המשמש כ – "חיסון טבעי"!

ייעוץ והדרכה לחולים

תוסף תזונה – תוסף תזונת על לחיזוק מערכת החיסון  Evolution חמשת השמנים

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי

תוסף תזונה – משמש כ "חיסון טבעי" תוסף תזונת על השילוב והמינון המדויק של חמשת השמנים נמצא כהרכב האפקטיבי ביותר לחיזוק ולהעצמה של הגוף, עכשיו יותר מתמיד: "חמשת השמנים" כתוסף תזונה חובה בכל בית!

תוסף תזונה "החמישיה החיסונית" – תערובת חמשת השמנים EVOLUTION, כשמה כן היא, מורכבת מחמישה סוגי שמנים חזקים במיוחד.

שילובם הוא האפקטיבי ביותר לשמירה על בריאות גופנו:
התוסף מופק מזרעים ושורשים, כאשר לכל אחד מהם תכונות ייחודיות בעלי השפעות חשובות ומכריעות על הגוף. תכונותיהם של המרכיבים, מתייחסות לתועלת הנובעת מהם בעת מחלה.

אך ההתמודדות המיטבית כנגד מחלות היא מניעתם! אי-לכך נטילה יומיומית של חמשת השמנים מחזקת ומחסנת את הגוף מפני תחלואה על כל גווניה! השילוב בין חמשת השמנים:

* מתגבר ומחזק את מערכת החיסון
* מונע מחלות
* מהווה חידוש פורץ דרך בעולם תוספי התזונה ובתחום הרפואה הטבעית
* מהווה המלצה חמה בקרב נטורופתים מוסמכים
* מעולה לדרכי העיכול
*הגברת הערנות והחיוניות

השילוב של חמשת השמנים ג'ינג'ר כורכום רימונים וצ'יה ויכולת הספיגה המהירה לגוף שמספק שמן ההמפ מסייעים בחיזוק המערכת החיסונית של הגוף!

פרט למינרלים וויטמינים חיוניים שיש בפורמולה, יצרנו שילוב מנצח של האומגות! {  9 ,6 ,5 ,3  }
לרכישת תוסף חמשת השמנים לחצו כאן!

ממה מורכב  תוסף חמשת השמנים?

חיזוק מערכת החיסון
חיזוק מערכת החיסון

תוסף תזונה חמשת השמנים הינו תוסף תזונה טבעי, היחיד בעולם, המכיל שילוב של חומרים פעילים:

מהמפ, ג’ינג’ר, כורכום, רימונים וצ’יה ומכיל את סדרת האומגות (חומצות שומן 3,5,6,9), מינרלים וסיבים תזונתיים הנחוצים לגוף ומחזק באופן משמעותי את המערכת החיסונית.
שיתוף פעולה בין כל סוגי השמנים המרכיבים את התוסף מחזק באופן משמעותי את המערכת החיסונית של הגוף ומשפר את תחושת החיוניות והחוזק הפיזי.

חמשת השמנים!

שמן המפ –  (זרעי המפ) מכיל אומגות 3,6,9 במולקולה אחת מן הטבע.

בנוסף מכיל סיבים, חומצות אמינו, פחמימות וחלבון, בנוסף ויטמין A ויטמין E ויטמין B זרחן אשלגן חומצה פולית וגם מגנזיום וסידן (מולטי-ויטמין טבעי) מצטיין בספיגה מקסימאלית בגוף האדם.

השמן מכיל את היחס האידיאל 1:3 אומגה 6 לאומגה 3.שלא כמו פשתן, לקנאביס יש ערך סופר אומגה -3 (SDA) ו סופר אומגה -6 (GLA), אשר יכול לעזור לגוף בחילוף חומרים metabolize.

שמן ג'ינג'ר – (שורש ג’ינג’ר) אנטיאוקסידנט טבעי מכיל רכיבים מונעי בחילות, מונעי עוויתות, רכיבים אנטי-פטרייתיים, אנטי-דלקתיים, מחטאים, אנטי-בקטריאליים, אנטי-נגיפיים, מונעי שיעול. בנוסף, הג’ינג’ר הינו מקור מצויין לויטמינים מסוג A, C, E ו-B ומכיל גם מינרלים מסוג מגנזיום, אשלגן, נתרן, ברזל, אבץ, סידן ובטא-קרוטן.

שמן כורכומין – (החומר הפעיל בשורש כורכום) מכיל נוגדי חמצון טבעיים חזקים ביותר, סיבים תזונתיים ויטמינים מסוג B6, B3, C, E, B2 ומינרלים רבים כגון: אשלגן, ברזל, מנגן, אבץ, סידן, מגנזיום ונחושת.

שמן רימונים – (זרעי רימונים) מכיל אומגות 5 ו- 6 מן הטבע ויטמינים C, ויטמין E, ויטמין K, חומצה פולית, ויטמין B1 (תיאמין), ויטמין B3 (ניאצין), ויטמין B5 (חומצה פנטותנית), ויטמין B6, ואת ויטמין B רשמי בשם כולין מינרלים, כולל סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן, אשלגן, אבץ, נחושת, מנגן וסלניום.

שמן צ'יה – (זרעי צ'יה) מכיל חומצות שומן טובות לגוף,  אומגות 3 ו-6 בנוסף על סיבים תזונתיים, רכיבים פנוליים כגון אבץ ומינרלים שונים.

מה זה עושה? ולמה צריך את החמשת?

על פי התורה הארומתרפית, שילוב של שמנים שונים יוצרים פעילות המכסה את יעילותם של כל שמן בנפרד, כאשר עדויות של אנשים מציעות כי שילוב של הסוגים השונים אפילו מגבירים את השפעותיהם! התכונות המיוחדות של שמן זרעי ההמפ, מציגות השפעה על מניעה וחיסוניות של שלל מחלות ומצבים שיוצרים חולשה ותחלואה בגוף. תערובת EVOLUTION חמשת השמנים מספקת אסופה של השמנים שנמצאו על ידי המפתחים כמועילים ביותר לתחזוקה של חיסוניות הגוף ופוטנציאל לטיפול במחלות שונות.

השילוב בין השמנים עשוי להעצים את ההשפעות של כל אחד מהשמנים המרכיבים את התערובת, כלומר, כל שמן בתערובת יכול לגרום להגביר את ההשפעה של שאר שמנים והשילוב שלהם יחד מגביר את החיסוניות. שיתוף הפעולה המוצלח בין חמשת השמנים המרכיבים את תוסף התזונה מצטיין בספיגה מקסימאלית בגוף.

חברים התכשיר עובד!

כל מי שרוכש את המוצר מדווח לנו שהשימוש היום יומי מחזק את המערכת החיסונית, וגורם לגוף לשפר את ביצועיו.

שימוש יום יומי בשמן יוצר עבור גופנו את התוצאות האופטימאליות.

תוסף חמשת השמנים משפר בגוף את מינונם של הסיבים, וויטמיני קומפלקס A,B,C ו-E ומסייע לתפקוד יעיל של מערכת הדם.

שימוש בתוסף משפר את הגדלת מספר התאים הנלחמים בדלקות, נגיפים, ושאר גורמים חיצוניים ובנוסף אף מסייע בשיפור הכולסטרול ולהרגשת עירנות מירבית.
לרכישת תוסף חמשת השמנים לחצו כאן!

סידרת האומגות – תוסף תזונה טבעי!!!

האומגות הן חומצות שומן בלתי רוויות שאת חלקן הגוף יכול לייצר ואת חלקן אנו יכולים לקבל רק מבחוץ ולכן חייבים לצרוך אותן ע”י תזונה! ובעיקר כשהתזונה לא מאוזנת גם ע”י תוספי תזונה!

וכבר כמעט ארבעה עשורים שמחקרים מוכיחים שוב ושוב כי קיים קשר ישיר בין צריכת שומן בלתי רווי לבין הורדת שכיחותן של מחלות שונות ביניהן אף אלה המוגדרות ברפואה הקונבנציונאלית לעת עתה “חשוכות מרפא” כגון מחלת הסרטן ואף למניעתן.

בעיקר לאומגה 3 נודעה השפעה חיובית ביותר על גופנו ועל המערכת החיסונית שלנו כאשר חוקרים בני ימינו מאמינים כי בעיקר היחס הכמותי שבין אומגה 3 לאומגה 6 הוא קריטי מאוד לגבי בריאותנו ולגבי התועלת המופקת מאומגות אלה, זאת על-אף שעד כה זה טרם הוכח מדעית.

מה שלבטח ידוע הוא שלכל אומגה (3,6,5,9) יש יתרונות בלתי מבוטלים משל עצמה.
אבל לעיתים יש לאומגות, כמו לכל חומר אחר שקיים, גם חסרונות…

אם נשכיל ליצור שילוב המבטל את החסרונות ומדגיש ומעצים את היתרונות – ניצחנו!

ניקח למשל את אומגה 6 (נקראת גם חומצה לינולאית) שהיא כה חשובה לגופנו ויתרונותיה לא רק שאינם מבוטלים, אלא הם עצומים. אומגה 6 מומרת בגופנו לחומרים דמויי הורמונים שבין היתר הם מסייעים ללוחמה של המערכת החיסונית בזיהומים בגוף, חיוניים ללחץ דם תקין, מסייעים לבריאות הלב ותפקודו, מסייעים למניעת מחלת הסוכרת ועוד סגולות רבות וחשובות.

אולם, מחקרים הוכיחו כי עודף בהגזמה של אומגה 6 עשוי דווקא לחולל חלילה דלקות ואף להוריד את ריכוזו של מה שאנו מכנים “הכולסטרול הטוב” (HDL) בגופנו, לכן חיוני לשלב אומגה 6 עם אומגה 3, שבין סגולותיה הרבות היא גם מורידה את ריכוז הטריגליצרידים (השומן “הלא טוב” בגוף) ומעלה את רמת “הכולסטרול הטוב” וכן ממסייעת במניעת תחלואים ודלקות.

אנו רואים שהטבע מכיר את “הכלל” הזה וברוב המזונות יש שילוב של אומגה 6 עם אומגה 3.

אלא מה? במזונות בטבע, היחס בין אומגה 6 ל-3 הוא לרוב 10:1 ואף יש מקרים שבהם היחס הוא  30:1 “לטובת” אומגה 6!  והמחקרים מעידים שלכן אנו למעשה צורכים את האומגה 6 והאומגה 3 ביחסים הפוכים ממה שבריא לנו באמת!  כלומר, באופן טבעי אנו צורכים הרבה יותר אומגה 6 כאשר למעשה עדיף לנו לצרוך יותר אומגה 3!  היינו, שהיחס הרצוי ביותר המסייע למנוע דלקות ומחלות הוא יחס של 4:1 או 6:1 דווקא “לטובת” אומגה 3!

תוסף בריאות - תוסף תזונה

כאן נכנס תפקידם הקריטי והחשוב ביותר של תוספי המזון והפורמולות  ובעיקר EVOLUTION חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי לחיזוק מערכת החיסון!

שהם מאזנים את היחס הזה בגופנו ומביאים אותנו ליחס הרצוי והבריא עבורנו ע”י כך שהם מעלים בעיקר את אחוז האומגה 3 ובפרופורציה הטובה ביותר לאומגה 6. ומה כבר אפשר עוד לומר על אומגה 3 שטרם נאמר, לאחר שמעל 20,000 מחקרים בנושא מצאו והוכיחו כי צריכה קבועה ונכונה של אומגה 3 הינה חיונית לבריאותו ולתקינותו של הגוף!

אומגה 3 מסייעת בין היתר ובעיקר לשמור על גמישותו של כל תא ותא בגופנו, ויש לנו עשרות טריליוני תאים כאלה! אז זה אכן תפקיד חשוב! כי הגמישות של הדופן מאפשרת לקולטנים שעל התא לקבל ולהעביר מסרים בצורה יעילה. לכן, לאומגה 3 תפקיד חשוב בשמירה על תפקודיהם של תאי המוח, שאינם מתחדשים כמו תאים אחרים, ובמניעת התנוונותו של המוח.

בנוסף אומגה 3 מסייעת לשמירה על מערכת הדם והלב ומונעת היווצרות דלקות ופלאק בכלי הדם, מאזנת את רמות השומנים בדם,מקלה על תסמיני דלקות פרקים ומעיים, מסייעת במניעת סרטן בפרט השד, הערמונית והמעי הגס, מסייעת לשיפור קשב וריכוז, משפרת את מצב הרוח ובכך מסייעת לטיפול במקרי דיכאון ועוד.

לא מעט מאתנו יודעים כי אומגה 3 מכילה מספר רב של חומצות שומן והחשובות שביניהן:

חומצה אלפא-לינולית (ALA), חומצה איקוסאפנטאנואית (EPA) וחומצה דוקוסאהקסאנואית (DHA).

אך מה ההבדל ביניהן, מה הקשר האדוק ביניהן ומה המתכון המנצח שלהן? מיד נראה.

אז ככה, ALA היא חומצת השומן הקצרה ביותר מביניהן,

יש לה 14 פחמנים ותפקידה בגוף אינו ישיר אלא בעקיפין, שכן תחילה עליה לעבור התמרה (שינוי) לחומצת השומן DHA כאשר הגוף שלנו מבצע את ההתמרה הזו ביעילות מאוד נמוכה (5% – 8%). EPA היא כבר בעלת 20 פחמנים, ושוב תפקידה הוא בעקיפין לשמש שלב ביניים אחד לפני יצירת ה-DHA.

כלומר למעשה כל מסלולן של חומצות השומן השונות באומגה 3, כולל של העיקריות שציינו, הוא בעצם להוות שלבי ביניים עד להגעה לחומר הפעיל הוא ה-DHA, כאשר הן מהוות שלבי ביניים בתהליכי בניית והארכת שרשרת הפחמנים והוספת קשרים כפולים עד להשלמת יצירת המולקולה של ה-DHA שהיא הארוכה ביותר בשרשראות האומגה 3 והיא בעלת 22 פחמנים.

היינו, ה-DHA היא החומר הפעיל באומגה 3, היא התוצר הסופי של ההתמרות שעוברות כל השרשראות האחרות והיא החומצה המועדפת והמירבית ברוב רקמות הגוף, כגון: חלב אם, רשתית העין, זרע בגברים, במוח שהוא האיבר החשוב אם לא החשוב ביותר בגופנו שם ה-DHA מהווה מהחלק השומני שבו כ-30%  ועוד. בעצם באופן כללי כמות ה-DHA בגופנו היא הרבה מעבר לכמות של שאר החומצות, למשל היא פי 30! יותר מכמות ה-EPA בגופנו.

כאן עולה השאלה אם גם כך כל חומצות השומן באומגה 3 הקצרות עוברות התמרה ל-DHA אז מדוע לא מספיק לצרוך רק אותן והן כבר יהפכו למולקולות DHA פעילות? מדוע עלינו לצרוך DHA?

התשובה היא: כי תהליך ההתמרה של החומצות השונות ל-DHA הוא תהליך אנזימתי מורכב המצריך המצאותם של אנזימים וקו-פקטורים כגון ויטמין E המצויים בשמן הג’ינג’ר ובשמן הרימונים  המרכיבים את פורמולת חמשת השמנים שלנו בתוסף EVOLUTION חמשת השמנים

לאחוז גבוהה באוכלוסיה, בפרט בקרב ילדים, תינוקות ומבוגרים, יש חוסר באנזימים ובקו-פקטורים הנחוצים הללו כאשר במקרים של מחלות ולחצים נפשיים המחסור גדל עוד יותר. כאשר קיימים חוסרים בתנאים אז אחוז ההמרה של חומצות השומן הקצרות ל-DHA הכה חיוני הזה הוא בשיעור המרה קטן מאוד יחסית לנדרש. לכן חיוני ואף עדיף לקבל ישירות את ה-DHA לגופנו ע”י תוספי המזון והפורמולות! ובנוסף לצרוך ויטמינים, מינרלים וכו’ שיתנו את התנאים ליצרתו של ה-DHA גם ע”י הגוף!

כמו שיש בחמשת השמנים שלנו לחיזוק מערכת החיסון!

אומגה נוספת החשובה לנו ומצויה ב- חמשת השמנים היא אומגה 9, ובשמה חומצה אולאית. אומגה 9 היא חומצת שומן חד בלתי רוויה (חומצת שומן בעלת קשר כפול אחד) החשובה בעיקר לתפקוד מערכת הלב וכלי הדם ולמערכת העיכול. היא טובה למלחמה בחיידק הקיבה הגורם לאולקוס – ההליקובקטור, תורמת להפחתה בכולסטרול “הרע” ה-LDL, משפרת גמישות של כלי הדם, מאזנת לחץ דם גבוה ומונעת הסתיידות עורקים.

חשוב מאוד לציין כי בניגוד למה שציינו על אומגה 6,  עודף ואפילו גדול של אומגה 9 איננו מפחיתה את כמות הכולסטרול הטוב!

ולא נשכח גם את אומגה 5! שהיא אחד האנטי אוקסידנטים החזקים. היא מונעת דלקות על-ידי כך שהיא מונעת ייצור של פרוסטגלנדינים ולאוקטריאנים שמייצרים את הדלקת. אומגה 5 מחקה פעילות של תרופות סטרואידיות רק ללא הסטרואידים וולא תופעות הלוואי הקשות שלהם! היא מסייעת לשיקום תאים, לאיזון הורמונלי בגוף ואף ללוחמה בסרטן ודומיו.

אז נגענו בקצה המזלג באומגות ובשילוב המנצח שלהן,  אבל גם אי אפשר שלא לציין ולתת במה מיוחדת לכל אחד מהמרכיבים האדירים שיש לנו  ב- חמשת השמנים בפני עצמם!  ובפרט לשני מזונות העל! הכורכום והג’ינג’ר שמהווים חלק מרכזי בחמשת השמנים  ושמחקרים בעולם כולו הוכיחו כי הם בפני עצמם בעלי סגולות על בריפוי  ואף מניעה של מחלות ואף הקשות ביניהן! שלרפואה הקונבנציונאלית  היום אין להן מענה, לפחות לא משביע רצון.

על הג’ינג’ר אין חולק והוא מועמד לתואר המזון הכי בריא בעולם! הג’ינג’ר בשמו העממי הזנגביל ((zingiber הוא חזק מאוד בחריפותו ולכן קל יותר לצרוך אותו כשמן. כמה שהוא עז בחריפותו ככה הג’ינג’ר הוא גם חזק מאוד בסגולותיו הרפואיות!

הג’ינג’ר מכיל את הג’ינג’רולים שהם שמנים אתרים ותרכובות פנוליות חריפות והוא גם מקור טוב לויטמינים A,C,E ו-B קומפלקס וכן למינרלים ולחומרים החיוניים לתפקודו של הגוף כגון: אשלגן, מגנזיום, סיליקון, נתרן, ברזל אבץ, בטא-קרוטן וסידן, אז מה הפלא שיש לו כל כך הרבה סגולות פלאיות: מפחית בחילות והקאות, חיזוק הראיה והאון, אנטי דלקתי ומפחית בעיות עיכול, יעיל נגד האנטרוטוקסין של קולי הגורם לתמותה בעיקר בקרב ילדים בשל שלשולים, אנטי סרטני, מקטין הסיכוי למחלות לב, מחזק את המערכת החיסונית, יעיל לטיפול נגד שפעת, קדחת, מיגרנות ושיעול, מסייע נגד סוכרת ועוד קצרה היריעה מלהכיל את היתרונות של המזון הסופר-אדיר והפלאי הזה!

ולא רק הג’ינג’ר הוא פלאי, גם הכורכומין שהוא הרכיב הפעיל בכורכום הוא הרכיב הטבעי אולי המפורסם ביותר בעולם שמן הכורכום שלנו ב חמשת השמנים מכיל נוגדי חמצון טבעיים וחזקים ביותר, שביניהם: סלניום, ויטמין C, ויטמין E ועוד הנלחמים בתאים סרטניים ובכל סוגי הדלקות!

ברפואה הסינית הכורכום הוא מרכיב עיקרי ומשמש בעיקר לחיזוק מערכת הדם, לשיפור תפקודה ובעיקר לאזן את זרימת הדם. הכורכומין בין היתר מנקה רעלנים מהכבד ומאזן את רמות אנזימי הכבד ולכן הוא אלוף בניקוי רעלים מהגוף! כל מה שנגיד על הכורכום לא יספיק לתאר את סגולותיו הרפואיות! ועוד כשהוא מרוכז בשמן EVOLUTION חמשת השמנים כל היעילות שלו גדלה פי כמה וכמה כי הוא מרוכז וקל לצרוך אותו!

בנוסף, השכלנו להבין כי הרימונים המקשטים לנו את שולחנות החג בעיקר בראש השנה וסוכות הם הרבה מעבר לפרי יפה וטעים! לכן אחד ממרכיביו החשובים והיעילים מאוד של תוסף חמשת השמנים הוא שמן הרימונים!

שמן הרימונים מכיל אומגות 5 ו-6 שדיברנו עליהן, וכן השמן המופק מזרעיו של הרימון, מכיל בין היתר כמויות לא מבוטלות של ברזל, החיוני ביותר בגופנו בעיקר לצורכי אספקת החמצן לגוף באמצעות ההמוגלובין ובנוסף ממלא תפקיד באנזימים שונים המסייעים בתהליך ייצור האנרגיה לתאי הגוף. כידוע לנו מחסור בברזל בגוף גורם לפגיעה בעירנות, לחולשות, גוון עור חיוור, עייפות, סחרחורות, בחילות ועוד תסמינים שונים ובשמן הרימון כמות גדולה של ברזל שנספג בגופנו בקלות וביעילות!

בנוסף לכל אלה שמן הרימון מכיל גם וויטמינים: ,E,K,B1,B3,B5,B6 מינרלים: סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן, אבץ, מנגן,סלניום ונחושת, וכן גם חומצת שומן לינולאית ולא מעט נוגדי חמצון חזקים, כשכל הללו ואחרים הם החומרים הפעילים המאפשרים לשמן הרימון להיות כל כך אפקטיבי בריפוי ובמניעת מחלות!

שמן הצ’יה שלנו אף הוא מכיל אומגה 3 ואומגה 6 ובנוסף סיבים תזונתיים החיוניים למערכת העיכול וכן מינרלים שונים החשובים ביותר לחיזוק וליעילות תפקודי הגוף השונים. אחרון חביב שמן ההמפ!  המסייע למלחמה במחלת הסרטן, מחלות במערכת העיכול ועוד סגולות עצומות! מכיל אומגות 3, 6 ו-9 במולקולה טבעית אחת! הרכב השמנים של ההמפ דומה לזה של הרכב העור האנושי ולכן הוא מעולה גם לטיפוח קוסמטי פנימי וחיצוני!

תוכלו לקרוא עוד באתר הבית על נפלאות כל אחד ממרכיבי תוסף חמשת השמנים המהפכני! להכיר את הסגולות של כל האוצרות שהטבע נתן לנו  לבריאות איתנה – רק צריך להכיר ולשלב בתזונה שלנו באופן יעיל ומושכל  ו-חמשת השמנים עושה זאת באופן מושלם!

לקריאת תוכן מדעי לחצו כאן תוסף תזונה

evolution תוסף תזונה שאיננו תרופה

רפואה טבעית

תוסף תזונה טבעי – מה זה עושה?

תוסף תזונה – "חיסון טבעי" תוסף תזונת על evolution חמשת השמנים לחיזוק מערכת החיסון!

הסינים השכילו להבין כי יש כוח ל- “חמש”. לא בכדי, כל ההתפתחות של הרפואה הסינית וכן תורת הפנג-שואי שהיא תורה סינית עתיקה לארגון חפצים ומבנים בהתאם למערכות האנרגיה הפועלות ביקום ואפילו תורות הלחימה הסיניות המסורתיות כולם נשענים ומבוססים מעיקרם על תאוריית “חמשת האלמנטים” או בשמה הסיני Wu Xing תאוריית חמשת האלמנטים הנקראת גם תאוריית חמש הפאזות מבוססת על הרעיון שכל תופעה ביקום שלנו היא תוצר של התפתחות ושינוי המתחולל דרך חמש איכויות שונות שהן חמישה שלבים שונים כשלכל שלב יש תכונות שונות המייצגות אותו והאינטראקציה והשינויים בין האלמנטים השונים מסבירים בעצם את התופעות המתחוללות ביקום.
לרכישת תוסף חמשת השמנים לחצו כאן!
גם אנחנו מבינים ומאמינים בכח חמשת האלמנטים! יצרנו שילוב מנצח של חמישה אלמנטים של שמנים טבעיים לחלוטין שלכל אחד מהם איכויות אדירות אשר מועצמות באינטראקציה עם ארבעת האלמנטים האחרים בפורמולה.

תוסף תזונה

חיזוק מערכת החיסון

שמן קנאביס

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

חמשת השמנים לטיפול משלים בברונכיטיס ודלקת ריאות
רפואה טבעית

קורס תמציות

תמצית החיים – סדנא לריפוי עצמי והכנת תמציות צמחים קורס תמציות סדנא לריפוי עצמי ולתהליך

קרא עוד »

לפוסט הזה יש 3 תגובות

  1. ליאת שעתל

    מומלץ בחום. מחזק מעשיר את הגוף. מעולה!

  2. מור

    האם זה באמת עובד?

כתיבת תגובה

חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
ארכיונים
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי
חמשת השמנים תוסף תזונה טבעי