שמן חמשת השמנים – השמן הטוב בעולם נגד דלקות שמן חמשת השמנים

שמן חמשת השמנים

HS ,Hidradenitis Suppurativa הידרדניטיס סופורטיבה

סיפור אישי

HS ,Hidradenitis Suppurativa
HS ,Hidradenitis Suppurativa

שמן חמשת השמנים

הידרדניטיס סופורטיבה (HS ,Hidradenitis Suppurativa) היא מחלת עור דלקתית כרונית הפוגעת באופן קשה באיכות החיים של החולים במחלה.     HS מאופיינת בהופעה של נגעים דלקתיים עמוקים וכואבים באזורי העור המכילים בלוטות זיעה אפוקריניות (Apocrine sweat glands): בתי השחי, מפשעות ואיברי המין. המהלך הכרוני של המחלה, הכאבים, ההפרשה מהנגעים והצלקות הנוצרות במקרים מתקדמים של HS פוגעים באופן ניכר באיכות החיים של החולים, בתפקודם היום יומי, בחייהם החברתיים ובעבודתם ומהווים מוקד לתסכול רב בקרבם עד כדי השפעה הרסנית על חיי החולים בה. בהיעדר טיפולים מתאימים שנבדקו כראוי, המחלה קשה לטיפול גם עבור הרופאים המטפלים.

שמן חמשת השמנים בגיל  17 החלו להופיע אצלי נגעים דלקתיים במפשעות ובתי השחי. הנגעים היו כואבים והפרישו דלקת. רופא העור לא זיהה את המחלה אבל העמיס עלי כמויות של אנטיביוטיקה ומשחות שלא ממש עזרו. לאחר כמה שנים ובעזרת האינטרנט הצלחתי לאבחן בעצמי את המחלה. הבנתי שאין למחלה תרופה.

לאחר כ 10 שנים עשיתי ניתוח במפשעות להוצאת המורסות אך המצב לא ממש השתפר. אמנם במקום שהוציאו את המורסות הדלקתיות היה שיפור אך הופיעו מורסות במקומות חדשים.

HS ,Hidradenitis Suppurativa
HS ,Hidradenitis Suppurativa

הכאבים והנסיונות לטיפול היו בלתי נסבלים. אחרי כ 5 שנים עשיתי עוד ניתוח עם אותן תוצאות פחות או יותר.

שמן חמשת השמנים בגיל  47 חבר שלי חלה בסרטן הכבד. לאחר שהכימותרפיה לא עזרה טיפל בעצמו בעזרת שמן ריק סימפסון והצליח להבריא. לאחר לימוד הנושא חשבתי לעצמי אולי לנסות לטפל עם שמן סי בי די.

נסעתי לאמסטרדם וקניתי מספר בקבוקים של שמן סי בי די 30 אחוז (הלכתי על אחוז גבוהה בגלל שהמחלה היתה בשלב 4 כלומר במצב גרוע מאוד). התחלתי למרוח על המורסות את השמן 3-5 פעמים ביום וכמה טיפות מתחת ללשון 3 פעמים ביום.

שמן חמשת השמנים כבר אחרי יום התחלתי לשים לב  שהמורסות מתחילות להתייבש. לאחר כשבוע ההפרשות מהמורסות נפסקו לגמרי. המשכתי עם הטיפול עוד מספר חודשים והמורסות התכווצו ונעלמו. לאחר כחצי שנה הורדתי בהדרגה את אחוז השמן ועברתי לקחת את אבולושן חמשת השמנים שלוש פעמים ביום וכיום אחרי כשנה וחצי אני נקי!

שמן חמשת השמנים

אין לתאר את השיפור בהרגשה האישית ולחיות ללא הסימפטומים שליוו את חיי במשך 30 שנה.

לקריאה על בקבוקון שמן חמשת השמנים לחצן כאן

Facebook
Twitter
ייעוץ והדרכה לחולים

עוד באותו נושא

חמשת השמנים לטיפול משלים בברונכיטיס ודלקת ריאות
רפואה טבעית

קורס תמציות

סדנא לריפוי עצמי והכנת תמציות צמחים קורס תמציות –  סדנא לריפוי עצמי ולתהליך מיצוי צמחים.

קרא עוד »

כתיבת תגובה

תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים
ארכיונים
תוסף חמשת השמנים
תוסף חמשת השמנים