חגית יגודה

חגית יגודה
חגית יגודה
חגית יגודה

חגית יגודה

חגית יגודה – אני כאן היום כדי לשתף אתכם בסיפור חיי בשילוב צמח הקנאביס, מלאה בהערכה וכבוד למעמד זה. נולדתי בישראל בספטמבר 1966, בשנה שפרופסור משולם גילה ותבע את המולקולה T הייתה לי ילדות יפה הייתי תלמידה רגילה בתיכון – חשישניקית. הכל התחיל להשתבש בנעורים, ישנתי הרבה יותר מהרגיל ובהתחלה חשבו שזה החשיש. אחר כך עברתי בדיקות.

בשנת 1987 אובחנתי בהודג'קין דיזיז דרגה 4. עברתי סדרת טיפולים אגרסיביים של כימותרפיה, הקרנות, והשתלת מח עצם. במסגרת הטיפולים הקונבנציונאלים הוסף לי נגזרת כימית של חשיש לכימו, אך פיתחתי אלרגיה ודחייה לטיפול והוצע לי חשיש לעישון במקום היינו קבוצה של עשרה אנשים שחולים במגוון מחלות, ועלינו ניסו את הטיפול התומך עם החשיש. כולנו שרדנו יותר זמן מהמטופלים המקבילים אלינו שלא קיבלו חשיש, ואיכות החיים שלנו הייתה גבוהה משלהם. אני עומדת כאן היום ומספרת לכם על זה ב-1994 הסרטן חזר, שוב טופלתי בכימו, ועברתי גם ניתוחים. בלידה של יניב 2005 המצב החריף וגופי קרס החלטתי שהטיפול יהיה רק בקנאביס. בנוסף לשינוי תזונתי ותודעתי על מנת לשפר את איכות חיי ב-2013 קיימתי שביתת רעב מול ביתה של שרת הבריאות, לצורך חידוש הרישיון. במקביל הוקם היק"ר. בעקבות מידע שקיבלתי ממתרפאים מהארץ והעולם בנושא תזונה טבעית וטיפול בשמן קנאביס מרוכז,. במקביל התחילו להופיע מחקרים אקדמיים בנושא הקנאביס. ,חלטתילשתף את הנסיון שצברתי בריפוי ובטיפול באמצעות הקנאביס לרשות הזקוקים ולכן הצטרפתי לקבוצת קאנטוב המתמחה בתחום. היק"ר רוקם עור וגידים ופורץ דרך לעולם בנושא טיפול ממשלתי בקנאביס רפואי והכשרת רופאים לטיפול מסוג זה. אני גאה במדינת ישראל והיק"ר, שנמשיך להיות אור לעולם ומודה על ההזדמנות להפיץ את הסיפור שלי.

שמן קנאביס

ההרצאה שלי היום בפניי כל מנהליי אונקולוגיה מאשריי קנאביס בישראל

שמי חגית יגודה. אני נשואה באושר לרון, ואמא לשני בנים מקסימים – אור הבכור בן 23, סיים שירות צבאי ב מערך הסייבר של חייל המודיעין ויניב הצעיר חוגג בשבוע הבא בר-מצווה ואני חוגגת 52.

אני כאן היום כדי לשתף אתכם בסיפור חיי, חיים משולבים עם צמח הקנאביס.
אני מלאה בהערכה וכבוד למעמד כנס זה ושמחה על ממזדמות לדבר בפניכם.

נולדתי בישראל בספטמבר 1966, בשנה שפרופסור משולם גילה ותבע את המולקולה THC. הייתה לי ילדות יפה כאן באיזור, הייתי תלמידה רגילה, בתיכון קצת חשישניקית כפי שהיו רבים מעמיתי בית הספר.
הכל התחיל להשתבש בנעורים, כשהתחלתי להרגיש לא טוב, ישנתי הרבה יותר מהרגיל ובהתחלה חשבו שזה בגלל החשיש. אחר כך התחילו לבדוק, ובשנת 1987 אובחנתי בתל השומר בהודג'קין דיזיז דרגה 4. עברתי סדרת טיפולים אגרסיביים של כימותרפיה, הקרנות, והשתלת מח עצם. במסגרת הטיפולים בתל השומר הוצעה נגזרת כימית של חשיש, תוך כדי הכימו, אך פיתחתי אלרגיה ודחייה לנגזרת הנ"ל אז הוצע לי לעשן את החשיש במקום – ולכן קיבלתי אפשרות לטיפול התומך בקנאביס בשילוב הטיפולים הקונבנציונליים. היינו קבוצה של עשרה אנשים שחולים במגוון מחלות, ועלינו ניסו את הטיפול התומך עם החשיש. כולנו שרדנו יותר זמן מהמטופלים המקבילים אלינו שלא קיבלו חשיש, ואיכות החיים שלנו הייתה גבוהה משלהם.
בגלל היותי הצעירה מביניהם, אני עומדת כאן היום ומספרת לכם על זה. ב-1994 הסרטן חזר, שוב טופלתי בכימו, ועברתי גם ניתוחים.
בלידה של יניב 2005 המצב החריף והגוף שלי קרס. לאחר מכן, הטיפול היה רק בקנאביס. בנוסף התחלתי בשינוי תזונתי ותודעתי על מנת לשפר את אורח החיים דרך מודעות ובריאות טבעית.
ב-2013 נלחמתי לקבל את הרישיון בשנית וקיימתי שביתת רעב מול ביתה של שרת הבריאות, בדיוק בזמן שהוקם היק"ר. שעד אותה נקודת זמן התנהל דרך בית חולים אברבנאל ד"ר יהודה ברוך ומנכ"ל משרד בריאות גמזו וסמנכ"ל בועז לב.

לקחתי אחריות על הטיפול שלי בעקבות התדרדרות מערכות העיכול ושאר איברים פנימיים. בעקבות מידע שקיבלתי ממחלימים ומתרפאים מהארץ והעולם בנושא תזונה טבעית וטיפול בשמן קנאביס מרוכז, נחשפתי לעולם הזה בצורה יותר מעמיקה.

במקביל התחילו להופיע מחקרים אקדמיים בנושא הקנאביס. למעלה מ5 שנים עברו מאז שביתת הרעב, היק"ר רוקם עור וגידים ופורץ דרך לעולם כולו בנושא טיפול ממשלתי בנושא קנאביס רפואי והכשרת רופאים לטיפול מסוג זה.
אני רוצה לבקש שלא תפגעו לנו במינוני הטיפול ותשקיעו מחשבה בין מטופל אחד למישנהו והבינו כל אדם על פי מחלתו ורצונותו.
שקלתי כ 42 קילו לפניי 5 שנים ולפניי שהיה לי את המינון שיש לי היום ששומר עליי במצב יציב ויפה ושאוכל להגיע להפגש איתכם.
אני מאוד גאה במדינת ישראל ופרופסור משולם, מקווה שנמשיך להיות אור לעולם כולו ומודה מעומק ליבי על ההזדמנות להפיץ את הסיפור שלי.

חגית יגודה
חגית יגודה

שמן קנאביס

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

עוד באותו נושא

כתיבת תגובה

ארכיונים